Final
Toni Wachendörfer W vs.
Pedro Miguel L Board 2 08:25
Elimination Final
Ralph Busch L vs.
Pedro Miguel W Board 2 09:34
Elimination Semi-final
Markus Tillmann L vs.
Ralph Busch W Board 2 17:35
Winners Final
Toni Wachendörfer W vs.
Pedro Miguel L Board 1 14:13
Elimination 8
Andreas Gallm L vs.
Markus Tillmann W Board 2 16:17
Yvon Augsten L vs.
Ralph Busch W Board 1 16:37
Elimination 7
Markus Hock L vs.
Yvon Augsten W Board 2 15:52
Steven Bauer L vs.
Andreas Gallm W Board 1 18:59
Winners Semi-finals
Toni Wachendörfer W vs.
Markus Tillmann L Board 2 11:04
Elimination 6
Markus Hock W vs.
Ralf Wiegand L 17:09
Norbert Frank L vs.
Yvon Augsten W Board 2 17:05
Steven Bauer W vs.
Cimmy L 01:30
Tobi Linz L vs.
Andreas Gallm W Board 1 14:54
Elimination 5
Jörg Hoffmann L vs.
Norbert Frank W 11:47
Jenny Ludwig L vs.
Markus Hock W Board 1 13:36
Steven Bauer W vs.
Heike Klisch L 26:10
Tobi Linz W vs.
Dieter Hinderer L Board 2 15:24
Winners 3
Andreas Gallm L vs.
Pedro Miguel W Board 1 10:26
Ralf Wiegand L vs.
Markus Tillmann W Board 1 10:01
Ralph Busch W vs.
Cimmy L Board 1 15:17
Elimination 4
Ciggarr L vs.
Steven Bauer W 43:32
Heike Klisch W vs.
Kevin van den Boogaard L Board 1 15:58
Iris Linz L vs.
Jörg Hoffmann W Board 2 14:26
Jenny Ludwig W vs.
Ute Frank L 18:06
Marek Polski L vs.
Dieter Hinderer W Board 1 23:04
Markus Michels L vs.
Markus Hock W Board 2 15:49
Norbert Frank W vs.
Leander Plath L 20:08
Tobi Linz W vs.
Denis Schäfer L Board 2 19:04
Elimination 3
Ciggarr W vs.
Steven Schmalhofer L Board 2 35:29
Heike Klisch W vs.
Anja Ludwig L 23:03
Iris Linz W vs.
Sven Schmid L Board 1 20:12
Marek Polski W vs.
Carmen Martinez L 28:12
Markus Michels W vs.
Wolfgang Kalk L 20:42
Nicole Wagner L vs.
Norbert Frank W 15:47
Tobi Linz W vs.
Martin Heußner L 17:07
Werner Nehren L vs.
Jenny Ludwig W Board 2 00:08
Winners 2
Andreas Gallm W vs.
Leander Plath L Board 1 19:53
Cimmy W vs.
Ute Frank L 13:04
Denis Schäfer L vs.
Yvon Augsten W 14:27
Jörg Hoffmann L vs.
Pedro Miguel W Board 2 08:53
Ralf Wiegand W vs.
Kevin van den Boogaard L Board 1 11:41
Ralph Busch W vs.
Markus Hock L 18:15
Steven Bauer L vs.
Markus Tillmann W Board 2 11:31
Toni Wachendörfer W vs.
Dieter Hinderer L 10:05
Elimination 2
Nicole Aj L vs.
Ciggarr W Board 1 23:58
Verena Jauer L vs.
Norbert Frank W Board 2 22:48
Winners 1
Andreas Gallm W vs.
Carmen Martinez L Board 1 12:26
Ciggarr L vs.
Ute Frank W 31:32
Cimmy W vs.
Steven Schmalhofer L 12:21
Denis Schäfer W vs.
Sven Schmid L Board 1 10:45
Dieter Hinderer W vs.
Nicole Wagner L 19:20
Jörg Hoffmann W vs.
Martin Heußner L Board 2 18:21
Leander Plath W vs.
Marek Polski L 12:13
Markus Hock W vs.
Heike Klisch L Board 1 17:35
Markus Michels L vs.
Kevin van den Boogaard W 25:07
Markus Tillmann W vs.
Werner Nehren L Board 2 10:52
Ralph Busch W vs.
Anja Ludwig L Board 1 09:09
Steven Bauer W vs.
Jenny Ludwig L Board 2 13:05
Tobi Linz L vs.
Pedro Miguel W Board 1 20:17
Toni Wachendörfer W vs.
Norbert Frank L 15:47
Wolfgang Kalk L vs.
Ralf Wiegand W Board 2 12:36
Yvon Augsten W vs.
Iris Linz L 10:31
Round 1
Nicole Aj L vs.
Norbert Frank W 15:21
Verena Jauer L vs.
Ciggarr W 17:40