Final
Kaleb Hurt (1) W vs.
Mike Wolters (3) L Board 1 04:11:11
Elimination Final
Chris Tingler (4) L vs.
Mike Wolters (3) W 22:41
Elimination Semi-final
Chris Tingler (4) W vs.
Tony Shifflett (5) L 21:02
Winners Final
Kaleb Hurt (1) W vs.
Mike Wolters (3) L Board 1 13:15
Elimination 6
Chris Tingler (4) W vs.
David Helmintoller (2) L Board 3 16:12
Terry Atkinson (12) L vs.
Tony Shifflett (5) W 13:17
Elimination 5
Chris Tingler (4) W vs.
Bradley Paxton (11) L Board 2 09:38
Terry Atkinson (12) W vs.
Chicken (6) L 12:59
Winners Semi-finals
Kaleb Hurt (1) W vs.
Tony Shifflett (5) L Board 1 07:58
Mike Wolters (3) W vs.
David Helmintoller (2) L Board 3 13:11
Elimination 4
Bradley Paxton (11) W vs.
Stephanie Boothe (8) L 17:19
Terry Atkinson (12) W vs.
Justin Gibson (7) L Board 3 12:19
Tink Adams (10) L vs.
Chris Tingler (4) W Board 2 12:31
Trent Miller (16) L vs.
Chicken (6) W Board 1 20:11
Elimination 3
Bobby Broughman (9) L vs.
Trent Miller (16) W Board 3 11:02
Bradley Paxton (11) W vs.
Samantha Smith (14) L Board 1 36:02
Garron Hart (17) L vs.
Tink Adams (10) W Board 3 12:45
Grary Channel (13) L vs.
Terry Atkinson (12) W Board 3 09:52
Winners 2
Justin Gibson (7) L vs.
David Helmintoller (2) W Board 2 11:57
Kaleb Hurt (1) W vs.
Stephanie Boothe (8) L Board 3 05:56
Mike Wolters (3) W vs.
Chicken (6) L Board 2 08:54
Tony Shifflett (5) W vs.
Chris Tingler (4) L Board 2 19:45
Elimination 2
(bye) (19) L vs.
Grary Channel (13) W 44:43
(bye) (21) L vs.
Bradley Paxton (11) W 01:04
(bye) (23) L vs.
Bobby Broughman (9) W 24:56
(bye) (25) L vs.
Tink Adams (10) W 06:43
(bye) (27) L vs.
Terry Atkinson (12) W 52:19
(bye) (29) L vs.
Samantha Smith (14) W 59:05
(bye) (31) L vs.
Trent Miller (16) W 10:04
Garron Hart (17) W vs.
Steven Ingram (15) L Board 3 10:40
Elimination 1
(bye) (18) L vs.
(bye) (31) W 25:03
(bye) (20) L vs.
(bye) (29) W 25:03
(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 25:03
(bye) (24) L vs.
(bye) (25) W 25:03
(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 25:03
(bye) (28) L vs.
(bye) (21) W 25:03
(bye) (30) L vs.
(bye) (19) W 25:03
(bye) (32) L vs.
Garron Hart (17) W 43:11
Winners 1
Bobby Broughman (9) L vs.
Stephanie Boothe (8) W Board 2 17:58
Bradley Paxton (11) L vs.
Chicken (6) W Board 3 16:17
Grary Channel (13) L vs.
Chris Tingler (4) W Board 3 11:56
Justin Gibson (7) W vs.
Tink Adams (10) L Board 2 14:19
Kaleb Hurt (1) W vs.
Trent Miller (16) L Board 3 08:36
Mike Wolters (3) W vs.
Samantha Smith (14) L Board 1 15:39
Steven Ingram (15) L vs.
David Helmintoller (2) W Board 1 10:41
Tony Shifflett (5) W vs.
Terry Atkinson (12) L Board 2 19:51
Round 1
(bye) (19) L vs.
Samantha Smith (14) W 25:03
(bye) (21) L vs.
Terry Atkinson (12) W 25:03
(bye) (23) L vs.
Tink Adams (10) W 25:03
(bye) (25) L vs.
Stephanie Boothe (8) W 25:03
(bye) (27) L vs.
Chicken (6) W 25:03
(bye) (29) L vs.
Chris Tingler (4) W 25:03
(bye) (31) L vs.
David Helmintoller (2) W 25:03
Bobby Broughman (9) W vs.
(bye) (24) L 25:03
Bradley Paxton (11) W vs.
(bye) (22) L 25:03
Garron Hart (17) L vs.
Trent Miller (16) W Board 1 11:11
Grary Channel (13) W vs.
(bye) (20) L 25:03
Justin Gibson (7) W vs.
(bye) (26) L 25:03
Kaleb Hurt (1) W vs.
(bye) (32) L 25:03
Mike Wolters (3) W vs.
(bye) (30) L 25:03
Steven Ingram (15) W vs.
(bye) (18) L 25:03
Tony Shifflett (5) W vs.
(bye) (28) L 25:03