MSP Social

Updated 8:31am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Mark Zambetti / Michael Tag
(bye)
John Sack / Darren Rider
Court 16
Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush
Eric Knox / Trisha Nawrocki
(bye)
(bye)
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins
Steve Austin / Don Austin
(bye)
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
Court 9
Steve Dosiak / Joe Heater
Jeff Frable / Nick Cannuli
Kenny Derr / Chris White
(bye)
Joe Lambert / Rich Patton
Chris McKim / Kelly Allmaras
(bye)
Mark Boyle / Steve Morgan
Patrick Duncan / Ethan Koons
Wendell Faatz / Jim Plevyak
(bye)
(bye)
Joe Loizzi / Don Mills
Tom Beckage / Kevin Davis
(bye)
(bye)
Jennifer Becker / Brady Levonas
Jason Jacobs / John Demyanovich
Carmen Alu / Sharon Alu
(bye)
Eric Nicholson / Kenny Jones
Joe Carlin / Corey Sohns
(bye)
Allison Connell / Andrew Connell
Court 16
Harold Smith / Stacey Smith
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor
(bye)
(bye)
Shari Miller / Tim Skeels
Cody Miller / Herman Colon
(bye)
Jill Hicks / Scott Hertel
Court 9
Gail Livolsi / Stephen Livolsi
Matt Bradley / Dave Straley
Court 12
Roger Butler / Ron Decker
(bye)
Denny Kreider / Billy Trometter
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
(bye)
Dustin Musser / Corey Lucas
Court 11
Kris Laubach / Kobe
John Rinker / Rick Stoffel
Court 16
Brian Rigby / Stephanie Rigby
(bye)
Mike Princic / Michelle DeAngelo
Cody Clark / Richard Heffner
(bye)
(bye)
Tammy Zendzion / Rob Zendzion
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Court 11
Louise Simpson / Maureen Michulski
(bye)
Jerry Coles / Mike Haikes
Daniel Rogers / Shawn Rogers
(bye)
Casey Miller / Rick Miller
Court 12
Chris Maday / Paul Macknosky
Tom Cavanaugh / Charlie Hurst
(bye)
(bye)
Ed Ramirez / Joe Trowbridge
Tom Jackson / Erin Jackson
(bye)
PJ Hamilton / Dustin Beamer
Ed Brunne / Joseph Hemlesy
Shawn Mullery / Kevin Gliddon
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
(bye)
Mike Pugh / Rob Emery
Tom Miller / Nathan Biddinger
(bye)
Tom Uhrig / Rich Tarr
Kevin Martin / Bobbi Martin
Matt Meade / Jack Meade
(bye)
(bye)
Brad Simon / Lou Desimine
Brian Cardone / Damon Allmaros
(bye)
(bye)
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse
Robert Hicks / John Sisto
Ray Hillier / Bonnie Hillier
(bye)
Dawn Linden / Randy Waite
Josh Faatz / Stacy Clemo
(bye)
Mike Green / Michael Grube
Jon Buck / Troy Walker
Bobby Noone / Tom Yele
(bye)
(bye)
Ron Zega / Russ Barshinger
Matt Speck / Joe Krisak
(bye)
(bye)
Paul Skodacek / Robert Skodacek
Rich Dougal / Sara Stewart
Court 11
I.G. / Ahmad
(bye)
John Esposito / Nicole Esposito
Jay VanNoy / Josh Bryington
(bye)
Gary Strzelczyk / Rob Falvo
Court 9
Ginger McGovern / Joe Pastor
Geno Snyder / Blair Snyder
Steve Blett / Ben Snyder
(bye)
Sandy Cocuzza / Kevin White
Jason Rinker / Joe Rinehamer
(bye)
(bye)
Bill Marcario / Don Arace
Jim Robasky / Ed Bolton
Brian Walsh / Brian Fruehan
(bye)
Will Moser / Brian Gibbs
Mark Zambetti / Michael Tag
A
John Sack / Darren Rider
Eric Knox / Trisha Nawrocki
B
Court 16
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins
Steve Austin / Don Austin
C
Court 12
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
Jeff Frable / Nick Cannuli
D
Court 11
Joe Lambert / Rich Patton
Chris McKim / Kelly Allmaras
E
Patrick Duncan / Ethan Koons
Wendell Faatz / Jim Plevyak
F
Court 16
Joe Loizzi / Don Mills
Tom Beckage / Kevin Davis
G
Court 9
Jennifer Becker / Brady Levonas
Carmen Alu / Sharon Alu
H
Eric Nicholson / Kenny Jones
Joe Carlin / Corey Sohns
I
Court 12
Harold Smith / Stacey Smith
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor
J
Shari Miller / Tim Skeels
Cody Miller / Herman Colon
K
Gail Livolsi / Stephen Livolsi
Roger Butler / Ron Decker
L
Denny Kreider / Billy Trometter
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
M
Dustin Musser / Corey Lucas
Brian Rigby / Stephanie Rigby
N
Court 9
Mike Princic / Michelle DeAngelo
Cody Clark / Richard Heffner
O
Court 11
Tammy Zendzion / Rob Zendzion
Robert Sprauer / Brian DePalmer
P
Court 9
Jerry Coles / Mike Haikes
Daniel Rogers / Shawn Rogers
Q
Casey Miller / Rick Miller
Tom Cavanaugh / Charlie Hurst
R
Ed Ramirez / Joe Trowbridge
Tom Jackson / Erin Jackson
S
PJ Hamilton / Dustin Beamer
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
T
Mike Pugh / Rob Emery
Tom Miller / Nathan Biddinger
U
Court 16
Tom Uhrig / Rich Tarr
Matt Meade / Jack Meade
V
Court 11
Brad Simon / Lou Desimine
Brian Cardone / Damon Allmaros
W
Court 12
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse
Robert Hicks / John Sisto
X
Court 16
Dawn Linden / Randy Waite
Josh Faatz / Stacy Clemo
Y
Mike Green / Michael Grube
Bobby Noone / Tom Yele
Z
Ron Zega / Russ Barshinger
Matt Speck / Joe Krisak
AA
Paul Skodacek / Robert Skodacek
I.G. / Ahmad
AB
John Esposito / Nicole Esposito
Jay VanNoy / Josh Bryington
AC
Gary Strzelczyk / Rob Falvo
Steve Blett / Ben Snyder
AD
Sandy Cocuzza / Kevin White
Jason Rinker / Joe Rinehamer
AE
Court 12
Bill Marcario / Don Arace
Brian Walsh / Brian Fruehan
AF
Will Moser / Brian Gibbs
John Sack / Darren Rider
AG
Eric Knox / Trisha Nawrocki
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
AH
Court 11
Jeff Frable / Nick Cannuli
Patrick Duncan / Ethan Koons
AI
Wendell Faatz / Jim Plevyak
Jennifer Becker / Brady Levonas
AJ
Court 9
Carmen Alu / Sharon Alu
Harold Smith / Stacey Smith
AK
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor
Cody Miller / Herman Colon
AL
Court 21
Roger Butler / Ron Decker
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
AM
Mike Princic / Michelle DeAngelo
Tammy Zendzion / Rob Zendzion
AN
Court 12
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Casey Miller / Rick Miller
AO
Ed Ramirez / Joe Trowbridge
PJ Hamilton / Dustin Beamer
AP
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
Tom Uhrig / Rich Tarr
AQ
Court 11
Matt Meade / Jack Meade
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse
AR
Robert Hicks / John Sisto
Mike Green / Michael Grube
AS
Ron Zega / Russ Barshinger
Paul Skodacek / Robert Skodacek
AT
Court 16
John Esposito / Nicole Esposito
Jay VanNoy / Josh Bryington
AU
Court 17
Steve Blett / Ben Snyder
Bill Marcario / Don Arace
AV
Court 17
Brian Walsh / Brian Fruehan
Eric Knox / Trisha Nawrocki
AW
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
Patrick Duncan / Ethan Koons
AX
Court 9
Carmen Alu / Sharon Alu
Harold Smith / Stacey Smith
AY
Court 11
Cody Miller / Herman Colon
Mike Princic / Michelle DeAngelo
AZ
Court 21
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Casey Miller / Rick Miller
BA
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
Tom Uhrig / Rich Tarr
BB
Robert Hicks / John Sisto
Mike Green / Michael Grube
BC
Court 25
Paul Skodacek / Robert Skodacek
Jay VanNoy / Josh Bryington
BD
Court 12
Brian Walsh / Brian Fruehan
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
BE
Court 21
Patrick Duncan / Ethan Koons
Harold Smith / Stacey Smith
BF
Court 25
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
BG
Tom Uhrig / Rich Tarr
Mike Green / Michael Grube
BH
Jay VanNoy / Josh Bryington
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
BI
Court 22
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Tom Uhrig / Rich Tarr
BJ
court 4
Mike Green / Michael Grube
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
BK
Court 1
Tom Uhrig / Rich Tarr
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
Court20
Kevin Martin / Bobbi Martin
Kevin Martin / Bobbi Martin
Court 2
Dana Zaccheo / Kathryn Choman
Kevin Martin / Bobbi Martin
(bye)
Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush
(bye)
(bye)
(bye)
Steve Dosiak / Joe Heater
Kenny Derr / Chris White
(bye)
(bye)
Mark Boyle / Steve Morgan
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Jason Jacobs / John Demyanovich
(bye)
(bye)
Allison Connell / Andrew Connell
(bye)
(bye)
(bye)
Jill Hicks / Scott Hertel
Matt Bradley / Dave Straley
(bye)
(bye)
Kris Laubach / Kobe
John Rinker / Rick Stoffel
(bye)
(bye)
(bye)
Louise Simpson / Maureen Michulski
(bye)
(bye)
Chris Maday / Paul Macknosky
(bye)
(bye)
(bye)
Ed Brunne / Joseph Hemlesy
Shawn Mullery / Kevin Gliddon
(bye)
(bye)
Kevin Martin / Bobbi Martin
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Ray Hillier / Bonnie Hillier
(bye)
(bye)
Jon Buck / Troy Walker
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Rich Dougal / Sara Stewart
(bye)
(bye)
Ginger McGovern / Joe Pastor
Geno Snyder / Blair Snyder
(bye)
(bye)
(bye)
Jim Robasky / Ed Bolton
(bye)
Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush
AF
Court 12
Will Moser / Brian Gibbs
(bye)
AE
Jason Rinker / Joe Rinehamer
Steve Dosiak / Joe Heater
AD
Court 21
Sandy Cocuzza / Kevin White
Kenny Derr / Chris White
AC
Court 9
Gary Strzelczyk / Rob Falvo
Mark Boyle / Steve Morgan
AB
Court 17
I.G. / Ahmad
(bye)
AA
Matt Speck / Joe Krisak
(bye)
Z
Bobby Noone / Tom Yele
Jason Jacobs / John Demyanovich
Y
Court 11
Josh Faatz / Stacy Clemo
Allison Connell / Andrew Connell
X
Court 16
Dawn Linden / Randy Waite
(bye)
W
Brian Cardone / Damon Allmaros
Jill Hicks / Scott Hertel
V
Brad Simon / Lou Desimine
Matt Bradley / Dave Straley
U
Tom Miller / Nathan Biddinger
Kris Laubach / Kobe
T
Court 9
Mike Pugh / Rob Emery
John Rinker / Rick Stoffel
S
Tom Jackson / Erin Jackson
(bye)
R
Tom Cavanaugh / Charlie Hurst
Louise Simpson / Maureen Michulski
Q
Daniel Rogers / Shawn Rogers
Chris Maday / Paul Macknosky
P
Court 21
Jerry Coles / Mike Haikes
(bye)
O
Cody Clark / Richard Heffner
Ed Brunne / Joseph Hemlesy
N
Court 12
Brian Rigby / Stephanie Rigby
Shawn Mullery / Kevin Gliddon
M
Dustin Musser / Corey Lucas
Kevin Martin / Bobbi Martin
L
Denny Kreider / Billy Trometter
(bye)
K
Gail Livolsi / Stephen Livolsi
(bye)
J
Shari Miller / Tim Skeels
Ray Hillier / Bonnie Hillier
I
Joe Carlin / Corey Sohns
Jon Buck / Troy Walker
H
Court 12
Eric Nicholson / Kenny Jones
(bye)
G
Tom Beckage / Kevin Davis
(bye)
F
Joe Loizzi / Don Mills
Rich Dougal / Sara Stewart
E
Chris McKim / Kelly Allmaras
Ginger McGovern / Joe Pastor
D
Joe Lambert / Rich Patton
Geno Snyder / Blair Snyder
C
Court 9
Steve Austin / Don Austin
(bye)
B
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins
Jim Robasky / Ed Bolton
A
Court 11
Mark Zambetti / Michael Tag
Will Moser / Brian Gibbs
Court 12
Jason Rinker / Joe Rinehamer
Steve Dosiak / Joe Heater
Kenny Derr / Chris White
I.G. / Ahmad
Court20
Matt Speck / Joe Krisak
Bobby Noone / Tom Yele
Court 16
Josh Faatz / Stacy Clemo
Allison Connell / Andrew Connell
Court 17
Brian Cardone / Damon Allmaros
Jill Hicks / Scott Hertel
Court 16
Matt Bradley / Dave Straley
Mike Pugh / Rob Emery
Court 17
Tom Jackson / Erin Jackson
Tom Cavanaugh / Charlie Hurst
Court 9
Louise Simpson / Maureen Michulski
Jerry Coles / Mike Haikes
Court 24
Cody Clark / Richard Heffner
Brian Rigby / Stephanie Rigby
Court 11
Dustin Musser / Corey Lucas
Kevin Martin / Bobbi Martin
Gail Livolsi / Stephen Livolsi
Shari Miller / Tim Skeels
Ray Hillier / Bonnie Hillier
Jon Buck / Troy Walker
court 4
Tom Beckage / Kevin Davis
Joe Loizzi / Don Mills
Court 24
Chris McKim / Kelly Allmaras
Joe Lambert / Rich Patton
Steve Austin / Don Austin
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins
Jim Robasky / Ed Bolton
Will Moser / Brian Gibbs
AN
Court 12
Tammy Zendzion / Rob Zendzion
Steve Dosiak / Joe Heater
AM
Court 22
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
I.G. / Ahmad
AL
Court 17
Roger Butler / Ron Decker
Josh Faatz / Stacy Clemo
AK
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor
Allison Connell / Andrew Connell
AJ
court 4
Jennifer Becker / Brady Levonas
Matt Bradley / Dave Straley
AI
Court20
Wendell Faatz / Jim Plevyak
Mike Pugh / Rob Emery
AH
Jeff Frable / Nick Cannuli
Tom Cavanaugh / Charlie Hurst
AG
Court 9
John Sack / Darren Rider
Jerry Coles / Mike Haikes
AV
Bill Marcario / Don Arace
Dustin Musser / Corey Lucas
AU
Court 16
Steve Blett / Ben Snyder
Kevin Martin / Bobbi Martin
AT
Court 5
John Esposito / Nicole Esposito
Ray Hillier / Bonnie Hillier
AS
Court 11
Ron Zega / Russ Barshinger
Jon Buck / Troy Walker
AR
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse
Joe Loizzi / Don Mills
AQ
Court 24
Matt Meade / Jack Meade
Joe Lambert / Rich Patton
AP
Court 2
PJ Hamilton / Dustin Beamer
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins
AO
Court 5
Ed Ramirez / Joe Trowbridge
Will Moser / Brian Gibbs
Court 2
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
Roger Butler / Ron Decker
Court 17
Josh Faatz / Stacy Clemo
Allison Connell / Andrew Connell
Court 11
Wendell Faatz / Jim Plevyak
Mike Pugh / Rob Emery
Court 5
John Sack / Darren Rider
Bill Marcario / Don Arace
Court 16
Dustin Musser / Corey Lucas
Kevin Martin / Bobbi Martin
Court 25
Ray Hillier / Bonnie Hillier
Jon Buck / Troy Walker
Court 24
Matt Meade / Jack Meade
PJ Hamilton / Dustin Beamer
Court 2
Ed Ramirez / Joe Trowbridge
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
BD
Court 2
Brian Walsh / Brian Fruehan
Roger Butler / Ron Decker
BC
Court 22
Paul Skodacek / Robert Skodacek
Allison Connell / Andrew Connell
BB
Court 12
Robert Hicks / John Sisto
Mike Pugh / Rob Emery
BA
Court 17
Casey Miller / Rick Miller
Dustin Musser / Corey Lucas
AZ
Court 16
Mike Princic / Michelle DeAngelo
Kevin Martin / Bobbi Martin
AY
Court 9
Cody Miller / Herman Colon
Jon Buck / Troy Walker
AX
Court 12
Carmen Alu / Sharon Alu
PJ Hamilton / Dustin Beamer
AW
Court 21
Eric Knox / Trisha Nawrocki
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft
Court 22
Roger Butler / Ron Decker
Allison Connell / Andrew Connell
Court 17
Mike Pugh / Rob Emery
Dustin Musser / Corey Lucas
court 4
Kevin Martin / Bobbi Martin
Carmen Alu / Sharon Alu
Court 9
PJ Hamilton / Dustin Beamer
Roger Butler / Ron Decker
BF
Court 22
Harold Smith / Stacey Smith
Allison Connell / Andrew Connell
BE
Court 5
Patrick Duncan / Ethan Koons
Kevin Martin / Bobbi Martin
BH
Court 11
Jay VanNoy / Josh Bryington
Carmen Alu / Sharon Alu
BG
Court 25
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz
Roger Butler / Ron Decker
Court 5
Allison Connell / Andrew Connell
Kevin Martin / Bobbi Martin
Court 24
Carmen Alu / Sharon Alu
Roger Butler / Ron Decker
BJ
Court 24
Mike Green / Michael Grube
Kevin Martin / Bobbi Martin
BI
Court 22
Robert Sprauer / Brian DePalmer
Roger Butler / Ron Decker
Court 16
Kevin Martin / Bobbi Martin
Kevin Martin / Bobbi Martin
BK
Court 22
Tom Uhrig / Rich Tarr
Kevin Martin / Bobbi Martin

1st

  Kevin Martin / Bobbi Martin

2nd

  Dana Zaccheo / Kathryn Choman

3rd

  Tom Uhrig / Rich Tarr

4th

  Roger Butler / Ron Decker

5th

  Mike Green / Michael Grube

  Robert Sprauer / Brian DePalmer

7th

  Allison Connell / Andrew Connell

  Carmen Alu / Sharon Alu

9th

  Harold Smith / Stacey Smith

  Patrick Duncan / Ethan Koons

  Jay VanNoy / Josh Bryington

  Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz

13th

  Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft

  Mike Pugh / Rob Emery

  Dustin Musser / Corey Lucas

  PJ Hamilton / Dustin Beamer

17th

  Brian Walsh / Brian Fruehan

  Paul Skodacek / Robert Skodacek

  Robert Hicks / John Sisto

  Casey Miller / Rick Miller

  Mike Princic / Michelle DeAngelo

  Cody Miller / Herman Colon

  Jon Buck / Troy Walker

  Eric Knox / Trisha Nawrocki

25th

  Will Moser / Brian Gibbs

  Josh Faatz / Stacy Clemo

  Wendell Faatz / Jim Plevyak

  John Sack / Darren Rider

  Bill Marcario / Don Arace

  Ray Hillier / Bonnie Hillier

  Matt Meade / Jack Meade

  Ed Ramirez / Joe Trowbridge

33th

  Tammy Zendzion / Rob Zendzion

  Steve Dosiak / Joe Heater

  I.G. / Ahmad

  Rolan Litzelman / LuAnn Taylor

  Jennifer Becker / Brady Levonas

  Matt Bradley / Dave Straley

  Jeff Frable / Nick Cannuli

  Tom Cavanaugh / Charlie Hurst

  Jerry Coles / Mike Haikes

  Steve Blett / Ben Snyder

  John Esposito / Nicole Esposito

  Ron Zega / Russ Barshinger

  Emily Zenzel / Brooke Stackhouse

  Joe Loizzi / Don Mills

  Joe Lambert / Rich Patton

  Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins

49th

  Jason Rinker / Joe Rinehamer

  Kenny Derr / Chris White

  Matt Speck / Joe Krisak

  Bobby Noone / Tom Yele

  Brian Cardone / Damon Allmaros

  Jill Hicks / Scott Hertel

  Tom Jackson / Erin Jackson

  Louise Simpson / Maureen Michulski

  Cody Clark / Richard Heffner

  Brian Rigby / Stephanie Rigby

  Gail Livolsi / Stephen Livolsi

  Shari Miller / Tim Skeels

  Tom Beckage / Kevin Davis

  Chris McKim / Kelly Allmaras

  Steve Austin / Don Austin

  Jim Robasky / Ed Bolton

65th

  Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush

  Sandy Cocuzza / Kevin White

  Gary Strzelczyk / Rob Falvo

  Mark Boyle / Steve Morgan

  Jason Jacobs / John Demyanovich

  Dawn Linden / Randy Waite

  Brad Simon / Lou Desimine

  Tom Miller / Nathan Biddinger

  Kris Laubach / Kobe

  John Rinker / Rick Stoffel

  Daniel Rogers / Shawn Rogers

  Chris Maday / Paul Macknosky

  Ed Brunne / Joseph Hemlesy

  Shawn Mullery / Kevin Gliddon

  Denny Kreider / Billy Trometter

  Joe Carlin / Corey Sohns

  Eric Nicholson / Kenny Jones

  Rich Dougal / Sara Stewart

  Ginger McGovern / Joe Pastor

  Geno Snyder / Blair Snyder

  Mark Zambetti / Michael Tag

Final - Match 2

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Dana Zaccheo / Kathryn Choman L Court 2 00:21

Final

Dana Zaccheo / Kathryn Choman L vs.
Kevin Martin / Bobbi Martin W Court20 20:49

Elimination Final

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Tom Uhrig / Rich Tarr L Court 22 18:22

Elimination Semi-final

Roger Butler / Ron Decker L vs.
Kevin Martin / Bobbi Martin W Court 16 13:50

Winners Final

Dana Zaccheo / Kathryn Choman W vs.
Tom Uhrig / Rich Tarr L Court 1 16:05

Elimination 10

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Robert Sprauer / Brian DePalmer L Court 22 19:31

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Mike Green / Michael Grube L Court 24 13:08

Elimination 9

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Carmen Alu / Sharon Alu L Court 24 14:50

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Allison Connell / Andrew Connell L Court 5 20:47

Winners Semi-finals

Dana Zaccheo / Kathryn Choman W vs.
Robert Sprauer / Brian DePalmer L Court 22 16:26

Tom Uhrig / Rich Tarr W vs.
Mike Green / Michael Grube L court 4 17:31

Elimination 8

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Patrick Duncan / Ethan Koons L Court 5 18:56

Carmen Alu / Sharon Alu W vs.
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz L Court 25 08:20

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Jay VanNoy / Josh Bryington L Court 11 23:30

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Harold Smith / Stacey Smith L Court 22 20:40

Elimination 7

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Mike Pugh / Rob Emery L Court 17 15:50

Carmen Alu / Sharon Alu W vs.
PJ Hamilton / Dustin Beamer L Court 9 15:27

Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft L vs.
Roger Butler / Ron Decker W Court 22 21:22

Dustin Musser / Corey Lucas L vs.
Kevin Martin / Bobbi Martin W court 4 15:05

Winners 4

Dana Zaccheo / Kathryn Choman W vs.
Patrick Duncan / Ethan Koons L Court 21 24:28

Harold Smith / Stacey Smith L vs.
Robert Sprauer / Brian DePalmer W Court 25 26:11

Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz L vs.
Tom Uhrig / Rich Tarr W 18:51

Mike Green / Michael Grube W vs.
Jay VanNoy / Josh Bryington L 12:09

Elimination 6

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Robert Hicks / John Sisto L Court 12 12:33

Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft W vs.
Brian Walsh / Brian Fruehan L Court 2 16:23

Dustin Musser / Corey Lucas W vs.
Mike Princic / Michelle DeAngelo L Court 16 18:03

Jon Buck / Troy Walker L vs.
Carmen Alu / Sharon Alu W Court 12 16:37

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Cody Miller / Herman Colon L Court 9 08:06

Mike Pugh / Rob Emery W vs.
Casey Miller / Rick Miller L Court 17 19:21

PJ Hamilton / Dustin Beamer W vs.
Eric Knox / Trisha Nawrocki L Court 21 17:07

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Paul Skodacek / Robert Skodacek L Court 22 18:38

Elimination 5

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Wendell Faatz / Jim Plevyak L Court 11 11:38

Bill Marcario / Don Arace L vs.
Dustin Musser / Corey Lucas W Court 16 16:30

Jon Buck / Troy Walker W vs.
Matt Meade / Jack Meade L Court 24 16:38

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Ray Hillier / Bonnie Hillier L Court 25 24:26

Mike Pugh / Rob Emery W vs.
John Sack / Darren Rider L Court 5 15:37

PJ Hamilton / Dustin Beamer W vs.
Ed Ramirez / Joe Trowbridge L Court 2 16:49

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Josh Faatz / Stacy Clemo L Court 17 11:55

Will Moser / Brian Gibbs L vs.
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft W Court 2 14:25

Winners 3

Casey Miller / Rick Miller L vs.
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz W 16:34

Eric Knox / Trisha Nawrocki L vs.
Dana Zaccheo / Kathryn Choman W 17:01

Harold Smith / Stacey Smith W vs.
Cody Miller / Herman Colon L Court 11 16:28

Jay VanNoy / Josh Bryington W vs.
Brian Walsh / Brian Fruehan L Court 12 18:15

Mike Green / Michael Grube W vs.
Paul Skodacek / Robert Skodacek L Court 25 21:22

Mike Princic / Michelle DeAngelo L vs.
Robert Sprauer / Brian DePalmer W Court 21 18:28

Patrick Duncan / Ethan Koons W vs.
Carmen Alu / Sharon Alu L Court 9 15:06

Tom Uhrig / Rich Tarr W vs.
Robert Hicks / John Sisto L 21:31

Elimination 4

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Jennifer Becker / Brady Levonas L court 4 17:55

Dustin Musser / Corey Lucas W vs.
Steve Blett / Ben Snyder L Court 16 10:25

Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins L vs.
Ed Ramirez / Joe Trowbridge W Court 5 15:38

I.G. / Ahmad L vs.
Roger Butler / Ron Decker W Court 17 19:05

Jerry Coles / Mike Haikes L vs.
Bill Marcario / Don Arace W 23:31

Joe Lambert / Rich Patton L vs.
PJ Hamilton / Dustin Beamer W Court 2 13:38

Joe Loizzi / Don Mills L vs.
Matt Meade / Jack Meade W Court 24 23:48

Jon Buck / Troy Walker W vs.
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse L 20:06

Josh Faatz / Stacy Clemo W vs.
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor L 15:46

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
John Esposito / Nicole Esposito L Court 5 14:49

Matt Bradley / Dave Straley L vs.
Wendell Faatz / Jim Plevyak W Court20 16:20

Mike Pugh / Rob Emery W vs.
Jeff Frable / Nick Cannuli L 13:37

Ray Hillier / Bonnie Hillier W vs.
Ron Zega / Russ Barshinger L Court 11 14:53

Steve Dosiak / Joe Heater L vs.
Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft W Court 22 23:57

Tom Cavanaugh / Charlie Hurst L vs.
John Sack / Darren Rider W Court 9 18:25

Will Moser / Brian Gibbs W vs.
Tammy Zendzion / Rob Zendzion L Court 12 21:55

Elimination 3

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Brian Cardone / Damon Allmaros L Court 17 19:40

Bobby Noone / Tom Yele L vs.
Josh Faatz / Stacy Clemo W Court 16 12:16

Brian Rigby / Stephanie Rigby L vs.
Dustin Musser / Corey Lucas W Court 11 10:35

Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins W vs.
Jim Robasky / Ed Bolton L 23:33

I.G. / Ahmad W vs.
Matt Speck / Joe Krisak L Court20 20:19

Jerry Coles / Mike Haikes W vs.
Cody Clark / Richard Heffner L Court 24 21:22

Jill Hicks / Scott Hertel L vs.
Matt Bradley / Dave Straley W Court 16 23:12

Joe Lambert / Rich Patton W vs.
Steve Austin / Don Austin L 18:27

Joe Loizzi / Don Mills W vs.
Chris McKim / Kelly Allmaras L Court 24 20:11

Jon Buck / Troy Walker W vs.
Tom Beckage / Kevin Davis L court 4 21:16

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Gail Livolsi / Stephen Livolsi L 18:52

Mike Pugh / Rob Emery W vs.
Tom Jackson / Erin Jackson L Court 17 20:44

Shari Miller / Tim Skeels L vs.
Ray Hillier / Bonnie Hillier W 12:44

Steve Dosiak / Joe Heater W vs.
Kenny Derr / Chris White L 12:13

Tom Cavanaugh / Charlie Hurst W vs.
Louise Simpson / Maureen Michulski L Court 9 13:30

Will Moser / Brian Gibbs W vs.
Jason Rinker / Joe Rinehamer L Court 12 12:03

Winners 2

Bill Marcario / Don Arace L vs.
Brian Walsh / Brian Fruehan W Court 17 22:24

Casey Miller / Rick Miller W vs.
Ed Ramirez / Joe Trowbridge L 22:40

Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft L vs.
Mike Princic / Michelle DeAngelo W 17:16

Cody Miller / Herman Colon W vs.
Roger Butler / Ron Decker L Court 21 15:58

Dana Zaccheo / Kathryn Choman W vs.
Jeff Frable / Nick Cannuli L Court 11 14:37

Emily Zenzel / Brooke Stackhouse L vs.
Robert Hicks / John Sisto W 15:08

Harold Smith / Stacey Smith W vs.
Rolan Litzelman / LuAnn Taylor L 21:40

Jay VanNoy / Josh Bryington W vs.
Steve Blett / Ben Snyder L Court 17 13:45

Jennifer Becker / Brady Levonas L vs.
Carmen Alu / Sharon Alu W Court 9 12:01

John Sack / Darren Rider L vs.
Eric Knox / Trisha Nawrocki W 20:07

Mike Green / Michael Grube W vs.
Ron Zega / Russ Barshinger L 16:23

Patrick Duncan / Ethan Koons W vs.
Wendell Faatz / Jim Plevyak L 12:28

Paul Skodacek / Robert Skodacek W vs.
John Esposito / Nicole Esposito L Court 16 23:58

PJ Hamilton / Dustin Beamer L vs.
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz W 13:57

Tammy Zendzion / Rob Zendzion L vs.
Robert Sprauer / Brian DePalmer W Court 12 20:12

Tom Uhrig / Rich Tarr W vs.
Matt Meade / Jack Meade L Court 11 16:17

Elimination 2

Allison Connell / Andrew Connell W vs.
Dawn Linden / Randy Waite L Court 16 19:43

Chris Maday / Paul Macknosky L vs.
Jerry Coles / Mike Haikes W Court 21 25:35

Ed Brunne / Joseph Hemlesy L vs.
Brian Rigby / Stephanie Rigby W Court 12 16:50

Geno Snyder / Blair Snyder L vs.
Steve Austin / Don Austin W Court 9 16:20

Ginger McGovern / Joe Pastor L vs.
Joe Lambert / Rich Patton W 19:18

Jason Jacobs / John Demyanovich L vs.
Josh Faatz / Stacy Clemo W Court 11 11:26

Jill Hicks / Scott Hertel W vs.
Brad Simon / Lou Desimine L 12:36

Jim Robasky / Ed Bolton W vs.
Mark Zambetti / Michael Tag L Court 11 16:00

John Rinker / Rick Stoffel L vs.
Tom Jackson / Erin Jackson W 10:56

Jon Buck / Troy Walker W vs.
Eric Nicholson / Kenny Jones L Court 12 16:30

Kenny Derr / Chris White W vs.
Gary Strzelczyk / Rob Falvo L Court 9 15:37

Kevin Martin / Bobbi Martin W vs.
Denny Kreider / Billy Trometter L 11:21

Kris Laubach / Kobe L vs.
Mike Pugh / Rob Emery W Court 9 15:20

Louise Simpson / Maureen Michulski W vs.
Daniel Rogers / Shawn Rogers L 17:20

Mark Boyle / Steve Morgan L vs.
I.G. / Ahmad W Court 17 16:07

Matt Bradley / Dave Straley W vs.
Tom Miller / Nathan Biddinger L 13:42

Ray Hillier / Bonnie Hillier W vs.
Joe Carlin / Corey Sohns L 22:06

Rich Dougal / Sara Stewart L vs.
Chris McKim / Kelly Allmaras W 11:58

Shawn Mullery / Kevin Gliddon L vs.
Dustin Musser / Corey Lucas W 23:43

Steve Dosiak / Joe Heater W vs.
Sandy Cocuzza / Kevin White L Court 21 23:03

Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush L vs.
Will Moser / Brian Gibbs W Court 12 12:58

Winners 1

Bobby Noone / Tom Yele L vs.
Ron Zega / Russ Barshinger W 12:22

Brian Cardone / Damon Allmaros L vs.
Emily Zenzel / Brooke Stackhouse W Court 12 15:46

Brian Rigby / Stephanie Rigby L vs.
Mike Princic / Michelle DeAngelo W Court 9 21:08

Brian Walsh / Brian Fruehan W vs.
Will Moser / Brian Gibbs L 19:04

Carmen Alu / Sharon Alu W vs.
Eric Nicholson / Kenny Jones L 18:46

Chris McKim / Kelly Allmaras L vs.
Patrick Duncan / Ethan Koons W 16:02

Chris Stackhouse / Jesse Zeisloft W vs.
Dustin Musser / Corey Lucas L 12:58

Cody Clark / Richard Heffner L vs.
Tammy Zendzion / Rob Zendzion W Court 11 22:14

Cody Miller / Herman Colon W vs.
Gail Livolsi / Stephen Livolsi L 21:59

Daniel Rogers / Shawn Rogers L vs.
Casey Miller / Rick Miller W 19:59

Eric Knox / Trisha Nawrocki W vs.
Hunter Bednarczyk / Dylan Robbins L Court 16 13:55

I.G. / Ahmad L vs.
John Esposito / Nicole Esposito W 15:16

Jason Rinker / Joe Rinehamer L vs.
Bill Marcario / Don Arace W Court 12 16:48

Jay VanNoy / Josh Bryington W vs.
Gary Strzelczyk / Rob Falvo L 14:52

Jeff Frable / Nick Cannuli W vs.
Joe Lambert / Rich Patton L Court 11 10:21

Joe Carlin / Corey Sohns L vs.
Harold Smith / Stacey Smith W Court 12 10:11

Josh Faatz / Stacy Clemo L vs.
Mike Green / Michael Grube W 08:12

Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz W vs.
Mike Pugh / Rob Emery L 22:06

Mark Zambetti / Michael Tag L vs.
John Sack / Darren Rider W 16:07

Matt Meade / Jack Meade W vs.
Brad Simon / Lou Desimine L Court 11 20:02

Matt Speck / Joe Krisak L vs.
Paul Skodacek / Robert Skodacek W 23:58

Robert Hicks / John Sisto W vs.
Dawn Linden / Randy Waite L Court 16 16:40

Robert Sprauer / Brian DePalmer W vs.
Jerry Coles / Mike Haikes L Court 9 19:46

Roger Butler / Ron Decker W vs.
Denny Kreider / Billy Trometter L 14:42

Rolan Litzelman / LuAnn Taylor W vs.
Shari Miller / Tim Skeels L 19:58

Steve Austin / Don Austin L vs.
Dana Zaccheo / Kathryn Choman W Court 12 11:43

Steve Blett / Ben Snyder W vs.
Sandy Cocuzza / Kevin White L 15:36

Tom Beckage / Kevin Davis L vs.
Jennifer Becker / Brady Levonas W Court 9 19:37

Tom Cavanaugh / Charlie Hurst L vs.
Ed Ramirez / Joe Trowbridge W 16:55

Tom Jackson / Erin Jackson L vs.
PJ Hamilton / Dustin Beamer W 12:45

Tom Miller / Nathan Biddinger L vs.
Tom Uhrig / Rich Tarr W Court 16 13:57

Wendell Faatz / Jim Plevyak W vs.
Joe Loizzi / Don Mills L Court 16 16:01

Round 1

Allison Connell / Andrew Connell L vs.
Harold Smith / Stacey Smith W Court 16 15:01

Casey Miller / Rick Miller W vs.
Chris Maday / Paul Macknosky L Court 12 15:22

Dana Zaccheo / Kathryn Choman W vs.
Steve Dosiak / Joe Heater L Court 9 15:46

Dustin Musser / Corey Lucas W vs.
Kris Laubach / Kobe L Court 11 15:50

Gary Strzelczyk / Rob Falvo W vs.
Ginger McGovern / Joe Pastor L Court 9 00:08

Geno Snyder / Blair Snyder L vs.
Steve Blett / Ben Snyder W 15:40

Jason Jacobs / John Demyanovich L vs.
Carmen Alu / Sharon Alu W 13:50

Jeff Frable / Nick Cannuli W vs.
Kenny Derr / Chris White L 19:48

Jill Hicks / Scott Hertel L vs.
Gail Livolsi / Stephen Livolsi W Court 9 18:33

Jim Robasky / Ed Bolton L vs.
Brian Walsh / Brian Fruehan W 16:24

John Rinker / Rick Stoffel L vs.
Brian Rigby / Stephanie Rigby W Court 16 19:16

John Sack / Darren Rider W vs.
Steve Dosiak Sr / Jeff Bartush L Court 16 13:46

Mark Boyle / Steve Morgan L vs.
Patrick Duncan / Ethan Koons W 18:10

Matt Bradley / Dave Straley L vs.
Roger Butler / Ron Decker W Court 12 17:21

Mike Green / Michael Grube W vs.
Jon Buck / Troy Walker L 15:16

PJ Hamilton / Dustin Beamer W vs.
Ed Brunne / Joseph Hemlesy L 21:38

Rich Dougal / Sara Stewart L vs.
I.G. / Ahmad W Court 11 15:19

Robert Hicks / John Sisto W vs.
Ray Hillier / Bonnie Hillier L 16:27

Robert Sprauer / Brian DePalmer W vs.
Louise Simpson / Maureen Michulski L Court 11 13:22

Shawn Mullery / Kevin Gliddon L vs.
Kyle Zapoticky / Janelle Krisulevicz W 12:08

Tom Uhrig / Rich Tarr W vs.
Kevin Martin / Bobbi Martin L 17:04

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20