Winners Semi-finals
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (8) 2 L vs.
Joel Thornton-Lafayette,KY (5) 3 W Mat 3 08:47
Morgan Reichlin-Belle Meade,TN (3) 6 L vs.
James Pycraft-LaGrange Keystone,OH (2) 7 W Mat 4 27:19
Elimination 4
Dwier Carpenter-Uvalde,TX (9) 2 L vs.
Edmund Stone-Kuemper Catholic,IA (22) 4 W Mat 6 35:37
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (20) 4 L vs.
Avery Young-Blair Academy,NJ (1) 6 W Mat 2 08:02
Kale Robnett-Morgantown,WV (25) 4 L vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (4) 7 W Mat 1 07:44
Max Townall-Delmarva Christian,DE (11) 3 L vs.
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 4 W Mat 5 34:20
Elimination 3
Charlie Danz-Farragut,TN (15) 4 L vs.
Kale Robnett-Morgantown,WV (25) 5 W Mat 5 02:57
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 5 L vs.
Max Townall-Delmarva Christian,DE (11) 6 W Mat 1 03:34
Dwier Carpenter-Uvalde,TX (9) 7 W vs.
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (17) 2 L Mat 2 03:37
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (12) 1 L vs.
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (20) 5 W Mat 6 03:06
Winners 2
Avery Young-Blair Academy,NJ (1) L vs.
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (8) W Mat 5 05:34
Joel Thornton-Lafayette,KY (5) 4 W vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (4) 3 L Mat 6 06:37
Morgan Reichlin-Belle Meade,TN (3) 10 W vs.
Edmund Stone-Kuemper Catholic,IA (22) 8 L Mat 1 09:30
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 2 L vs.
James Pycraft-LaGrange Keystone,OH (2) 5 W Mat 2 09:54
Elimination 2
Chuck Vivian-Monument,MA (18) 5 L vs.
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (17) 6 W Mat 2 12:47
Gary Keller-Tomah,WS (19) 5 L vs.
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 14 W Mat 1 12:14
Holden Chapman-Portage,IN (32) 4 L vs.
Charlie Danz-Farragut,TN (15) 8 W Mat 3 05:42
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (20) 4 W vs.
Mason Marabell-Bassick,CT (14) 2 L Mat 6 11:14
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (12) 3 W vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (6) 2 L Mat 5 10:59
Kale Robnett-Morgantown,WV (25) 5 W vs.
Niall Nicolella-Easton,PA (10) 3 L Mat 4 08:50
Max Townall-Delmarva Christian,DE (11) 9 W vs.
Cole Black-Hanover Park,NJ (21) 4 L Mat 3 04:18
Zeke Tompkins-Lake Highland Prep,FL (26) 3 L vs.
Dwier Carpenter-Uvalde,TX (9) 16 W Mat 4 04:38
Elimination 1
Chandler Byers-East Chapel Hill,NC (28) L vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (12) W Mat 5 02:55
Chuck Vivian-Monument,MA (18) W vs.
Evan Braylest-Aurora,IL (31) L Mat 4 04:44
Holden Chapman-Portage,IN (32) W vs.
Kyle Kiss-Clarion,PA (16) L Mat 3 01:16
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (20) 13 W vs.
Clark Newberry-Calumet,MI (29) 2 L Mat 6 04:39
Max Townall-Delmarva Christian,DE (11) 14 W vs.
Seth Konroy-Bedford,MI (27) 1 L Mat 2 04:57
Noah Stiller-Brownsburg,IN (24) 3 L vs.
Kale Robnett-Morgantown,WV (25) 11 W Mat 4 02:26
Oscar Hatborn-Orchard Park,NY (30) L vs.
Gary Keller-Tomah,WS (19) W Mat 1 04:35
Zeke Tompkins-Lake Highland Prep,FL (26) 10 W vs.
Zack Balaret-Heritage,NC (23) 6 L Mat 3 05:43
Winners 1
Avery Young-Blair Academy,NJ (1) 3 W vs.
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (17) 2 L Mat 3 04:40
Charlie Danz-Farragut,TN (15) 4 L vs.
James Pycraft-LaGrange Keystone,OH (2) 11 W Mat 4 05:21
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 5 L vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (4) 9 W Mat 6 10:54
Dwier Carpenter-Uvalde,TX (9) 5 L vs.
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (8) 7 W Mat 4 08:25
Edmund Stone-Kuemper Catholic,IA (22) 7 W vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (6) 2 L Mat 2 10:26
Joel Thornton-Lafayette,KY (5) 10 W vs.
Cole Black-Hanover Park,NJ (21) 4 L Mat 5 09:13
Morgan Reichlin-Belle Meade,TN (3) 12 W vs.
Mason Marabell-Bassick,CT (14) 3 L Mat 1 10:48
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 1 W vs.
Niall Nicolella-Easton,PA (10) L Mat 3 08:16
Round 1
Avery Young-Blair Academy,NJ (1) 2 W vs.
Holden Chapman-Portage,IN (32) 1 L Mat 3 12:42
Charlie Danz-Farragut,TN (15) 4 W vs.
Chuck Vivian-Monument,MA (18) 3 L Mat 5 03:56
Clark Newberry-Calumet,MI (29) 4 L vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (4) 14 W Mat 4 13:38
Cole Black-Hanover Park,NJ (21) 5 W vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (12) 3 L Mat 2 18:34
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 7 W vs.
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (20) 3 L Mat 3 08:54
Dwier Carpenter-Uvalde,TX (9) 12 W vs.
Noah Stiller-Brownsburg,IN (24) 2 L Mat 5 15:13
Evan Braylest-Aurora,IL (31) 3 L vs.
James Pycraft-LaGrange Keystone,OH (2) 18 W Mat 6 03:41
Gary Keller-Tomah,WS (19) 2 L vs.
Mason Marabell-Bassick,CT (14) 4 W Mat 6 11:57
Joel Thornton-Lafayette,KY (5) 18 W vs.
Chandler Byers-East Chapel Hill,NC (28) 3 L Mat 1 16:36
Kale Robnett-Morgantown,WV (25) 4 L vs.
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (8) 8 W Mat 6 16:24
Max Townall-Delmarva Christian,DE (11) 4 L vs.
Edmund Stone-Kuemper Catholic,IA (22) 6 W Mat 1 11:36
Morgan Reichlin-Belle Meade,TN (3) W vs.
Oscar Hatborn-Orchard Park,NY (30) L Mat 5 12:43
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (17) W vs.
Kyle Kiss-Clarion,PA (16) L Mat 4 13:19
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 11 W vs.
Zeke Tompkins-Lake Highland Prep,FL (26) L Mat 3 07:38
Seth Konroy-Bedford,MI (27) 3 L vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (6) 8 W Mat 2 09:52
Zack Balaret-Heritage,NC (23) 5 L vs.
Niall Nicolella-Easton,PA (10) 20 W Mat 4 04:15