#13

Updated 3:31pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Jamie Geoff (1)
(bye) (16)
Warden Mike (9)
5
John Nate (8)
Tissue Sheriff (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Kyle Shark (4)
Dp Alice (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Brandyn Chad (6)
Dale Crash (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Zach Statefarm (2)
Jamie Geoff (1)
A
4
John Nate (8)
Tissue Sheriff (5)
B
6
Kyle Shark (4)
Dp Alice (3)
C
8
Brandyn Chad (6)
Dale Crash (7)
D
7
Zach Statefarm (2)
John Nate (8)
E
5
Kyle Shark (4)
Dp Alice (3)
F
3
Dale Crash (7)
Kyle Shark (4)
G
7
Dp Alice (3)
Dp Alice (3)
7
Kyle Shark (4)
Kyle Shark (4)
1
Dp Alice (3)
Dp Alice (3)
(bye) (16)
Warden Mike (9)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Warden Mike (9)
D
2
Zach Statefarm (2)
(bye) (13)
C
Brandyn Chad (6)
(bye) (11)
B
Tissue Sheriff (5)
(bye) (15)
A
Jamie Geoff (1)
Zach Statefarm (2)
7
Brandyn Chad (6)
Tissue Sheriff (5)
9
Jamie Geoff (1)
Zach Statefarm (2)
E
6
John Nate (8)
Jamie Geoff (1)
F
4
Dale Crash (7)
John Nate (8)
5
Dale Crash (7)
Dale Crash (7)
G
6
Kyle Shark (4)
Kyle Shark (4)

1st

  Dp Alice (3)

2nd

  Kyle Shark (4)

3rd

  Dale Crash (7)

4th

  John Nate (8)

5th

  Zach Statefarm (2)

  Jamie Geoff (1)

7th

  Brandyn Chad (6)

  Tissue Sheriff (5)

9th

  Warden Mike (9)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Final - Match 2

Kyle Shark (4) L vs.
Dp Alice (3) W 1 00:04

Final

Dp Alice (3) L vs.
Kyle Shark (4) W 7 34:10

Elimination Final

Dale Crash (7) L vs.
Kyle Shark (4) W 6 15:34

Elimination Semi-final

John Nate (8) L vs.
Dale Crash (7) W 5 25:04

Winners Final

Kyle Shark (4) L vs.
Dp Alice (3) W 7 22:42

Elimination 4

Jamie Geoff (1) L vs.
Dale Crash (7) W 4 14:51

Zach Statefarm (2) L vs.
John Nate (8) W 6 13:16

Elimination 3

Tissue Sheriff (5) L vs.
Jamie Geoff (1) W 9 15:00

Zach Statefarm (2) W vs.
Brandyn Chad (6) L 7 16:39

Winners Semi-finals

Dp Alice (3) W vs.
Dale Crash (7) L 3 21:36

John Nate (8) L vs.
Kyle Shark (4) W 5 30:41

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Tissue Sheriff (5) W 24:56

(bye) (13) L vs.
Brandyn Chad (6) W 22:04

(bye) (15) L vs.
Jamie Geoff (1) W 23:37

Warden Mike (9) L vs.
Zach Statefarm (2) W 2 26:17

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 45:30

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 45:30

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 45:30

(bye) (16) L vs.
Warden Mike (9) W 10:25

Winners 1

Dale Crash (7) W vs.
Zach Statefarm (2) L 7 16:14

Dp Alice (3) W vs.
Brandyn Chad (6) L 8 11:34

Jamie Geoff (1) L vs.
John Nate (8) W 4 13:05

Tissue Sheriff (5) L vs.
Kyle Shark (4) W 6 14:21

Round 1

(bye) (11) L vs.
Brandyn Chad (6) W 45:30

(bye) (13) L vs.
Kyle Shark (4) W 45:30

(bye) (15) L vs.
Zach Statefarm (2) W 45:30

Dale Crash (7) W vs.
(bye) (10) L 45:30

Dp Alice (3) W vs.
(bye) (14) L 45:30

Jamie Geoff (1) W vs.
(bye) (16) L 45:30

Tissue Sheriff (5) W vs.
(bye) (12) L 45:30

Warden Mike (9) L vs.
John Nate (8) W 5 20:55

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20