Winners Final
Randy L // Shane L (1) 8 L vs.
Ivan Escobar & Jar Locust (10) 21 W Board 4 13:28
Elimination 6
Billie G // Johnny O (14) 15 L vs.
Alex Bellew & Brent Kimbrell (11) 21 W Board 4 13:39
Danny Williams & Lucas Grasty (3) 21 W vs.
Zack F & Kevin L (4) 12 L Board 1 11:35
Elimination 5
Matt F & Vance M (5) 4 L vs.
Billie G // Johnny O (14) 21 W Board 3 13:16
Nathan L // Tony C (2) 16 L vs.
Danny Williams & Lucas Grasty (3) 21 W Board 2 20:27
Winners Semi-finals
Alex Bellew & Brent Kimbrell (11) 16 L vs.
Ivan Escobar & Jar Locust (10) 21 W Board 4 14:50
Randy L // Shane L (1) 21 W vs.
Zack F & Kevin L (4) 3 L Board 5 10:59
Elimination 4
Billie G // Johnny O (14) 21 W vs.
Alex Greenway & Clint Kimbrell (9) 12 L Board 2 10:30
Billy W // Randy S (7) 13 L vs.
Matt F & Vance M (5) 21 W Board 3 11:23
Jose Morales & Agustine E (17) 8 L vs.
Danny Williams & Lucas Grasty (3) 21 W Board 1 15:44
Steve Rhinehart & Robbie Melton (12) 5 L vs.
Nathan L // Tony C (2) 21 W Board 5 14:56
Elimination 3
Adam H // Josh G (8) 14 L vs.
Jose Morales & Agustine E (17) 21 W Board 6 18:26
Dan F & John D (6) 13 L vs.
Billie G // Johnny O (14) 21 W Board 4 23:30
Justin F & Stan Ledford (16) 10 L vs.
Billy W // Randy S (7) 21 W Board 3 14:49
Tanner Hall & Sarah Moone (13) 20 L vs.
Steve Rhinehart & Robbie Melton (12) 21 W Board 3 18:55
Winners 2
Danny Williams & Lucas Grasty (3) 12 L vs.
Alex Bellew & Brent Kimbrell (11) 21 W Board 5 13:42
Ivan Escobar & Jar Locust (10) 21 W vs.
Nathan L // Tony C (2) L Board 2 08:20
Matt F & Vance M (5) 7 L vs.
Zack F & Kevin L (4) 21 W Board 1 09:30
Randy L // Shane L (1) 21 W vs.
Alex Greenway & Clint Kimbrell (9) 7 L Board 1 09:02
Elimination 2
(bye) (19) L vs.
Tanner Hall & Sarah Moone (13) W 05:00
(bye) (21) L vs.
Dan F & John D (6) W 05:14
(bye) (23) L vs.
Adam H // Josh G (8) W 10:27
(bye) (25) L vs.
Billy W // Randy S (7) W 18:29
(bye) (27) L vs.
Steve Rhinehart & Robbie Melton (12) W 09:52
(bye) (29) L vs.
Billie G // Johnny O (14) W 15:12
(bye) (31) L vs.
Jose Morales & Agustine E (17) W 22:01
Justin F & Stan Ledford (16) W vs.
Cotton // John J (15) L Board 7 17:24
Elimination 1
(bye) (18) L vs.
(bye) (31) W 55:10
(bye) (20) L vs.
(bye) (29) W 55:10
(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 55:10
(bye) (24) L vs.
(bye) (25) W 55:10
(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 55:10
(bye) (28) L vs.
(bye) (21) W 55:10
(bye) (30) L vs.
(bye) (19) W 55:10
(bye) (32) L vs.
Justin F & Stan Ledford (16) W 09:34
Winners 1
Alex Bellew & Brent Kimbrell (11) 21 W vs.
Dan F & John D (6) 8 L Board 2 09:18
Alex Greenway & Clint Kimbrell (9) 21 W vs.
Adam H // Josh G (8) 7 L Board 3 14:13
Billy W // Randy S (7) L vs.
Ivan Escobar & Jar Locust (10) W Board 8 22:03
Cotton // John J (15) 10 L vs.
Nathan L // Tony C (2) 21 W Board 5 16:22
Danny Williams & Lucas Grasty (3) 21 W vs.
Billie G // Johnny O (14) 6 L Board 6 18:18
Matt F & Vance M (5) 21 W vs.
Steve Rhinehart & Robbie Melton (12) 4 L Board 7 12:48
Randy L // Shane L (1) 21 W vs.
Jose Morales & Agustine E (17) L Board 2 12:02
Tanner Hall & Sarah Moone (13) L vs.
Zack F & Kevin L (4) 21 W Board 8 07:43
Round 1
(bye) (19) L vs.
Billie G // Johnny O (14) W 55:10
(bye) (21) L vs.
Steve Rhinehart & Robbie Melton (12) W 55:10
(bye) (23) L vs.
Ivan Escobar & Jar Locust (10) W 55:10
(bye) (25) L vs.
Adam H // Josh G (8) W 55:10
(bye) (27) L vs.
Dan F & John D (6) W 55:10
(bye) (29) L vs.
Zack F & Kevin L (4) W 55:10
(bye) (31) L vs.
Nathan L // Tony C (2) W 55:10
Alex Bellew & Brent Kimbrell (11) W vs.
(bye) (22) L 55:10
Alex Greenway & Clint Kimbrell (9) W vs.
(bye) (24) L 55:10
Billy W // Randy S (7) W vs.
(bye) (26) L 55:10
Cotton // John J (15) W vs.
(bye) (18) L 55:10
Danny Williams & Lucas Grasty (3) W vs.
(bye) (30) L 55:10
Jose Morales & Agustine E (17) 21 W vs.
Justin F & Stan Ledford (16) 12 L Board 1 13:48
Matt F & Vance M (5) W vs.
(bye) (28) L 55:10
Randy L // Shane L (1) W vs.
(bye) (32) L 55:10
Tanner Hall & Sarah Moone (13) W vs.
(bye) (20) L 55:10