Ncaa 133

Updated 2:02am

None.

Elimination Final

Daton Fix (Okie St) (2) vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6)

Scroll to the right to view bracket. →

Nick Suriano (Rutgers) (1)
(bye) (64)
Anthony Cefolo (Rid) (33) 5
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 8
Cam Sykora (North Dakota St.) (17)
(bye) (48)
(bye) (49)
Korbin Myers (Vtech) (16)
Tariq Wilson (NC St) (9)
(bye) (56)
(bye) (41)
Josiah Cline (Az St) (24)
Louie Hayes (Virginia) (25)
(bye) (40)
(bye) (57)
Luke Pletcher (Ohio St) (8)
Austin Gomez (Iowa St) (5)
(bye) (60)
(bye) (37)
Brandon Paetzell (Leh) (28)
Noah Gonser (Campb) (21)
(bye) (44)
(bye) (53)
Austin Desanto (Iowa) (12)
Montorie Bridges (Wyoming) (13)
(bye) (52)
(bye) (45)
Ben Thornton (Purdue) (20)
Matthew Kazimir (Colum) (29)
(bye) (36)
(bye) (61)
Micky Phillippi (Pitt) (4)
Stevan Micic (Michigan) (3)
(bye) (62)
(bye) (35)
Paul Konrath (Ind) (30)
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19)
(bye) (46)
(bye) (51)
Chaz Tucker (Cornell) (14)
John Erneste (Missouri) (11)
(bye) (54)
(bye) (43)
Gary Wayne Harding (Unc) (22)
Mason Pengilly (Stanford) (27)
(bye) (38)
(bye) (59)
Seth Gross (South Dakota St) (6)
Roman Bravo-Young (Penn St) (7)
(bye) (58)
(bye) (39)
Derek Spann (Buff) (26)
Casey Cobb (Navy) (23)
(bye) (42)
(bye) (55)
Ethan Lizak (Minnesota) (10)
Matthew Schmitt (West Virginia) (15)
(bye) (50)
(bye) (47)
Dylan Duncan (Illinois) (18)
Tim Rooney (Kent St) (31) 2
Armando Torres (Cleve St) (34) 7
(bye) (63)
Daton Fix (Okie St) (2)
Nick Suriano (Rutgers) (1) 18
A
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 3
Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 2
B
Korbin Myers (Vtech) (16) 4
Tariq Wilson (NC St) (9)
C
Josiah Cline (Az St) (24)
Louie Hayes (Virginia) (25) 4
D
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 3
Austin Gomez (Iowa St) (5)
E
Brandon Paetzell (Leh) (28)
Noah Gonser (Campb) (21) 6
F
Austin Desanto (Iowa) (12) 4
Montorie Bridges (Wyoming) (13)
G
Ben Thornton (Purdue) (20)
Matthew Kazimir (Colum) (29) 6
H
Micky Phillippi (Pitt) (4) 13
Stevan Micic (Michigan) (3) 17
I
Paul Konrath (Ind) (30) 5
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 2
J
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5
John Erneste (Missouri) (11) 3
K
Gary Wayne Harding (Unc) (22) 7
Mason Pengilly (Stanford) (27)
L
Seth Gross (South Dakota St) (6)
Roman Bravo-Young (Penn St) (7)
M
Derek Spann (Buff) (26)
Casey Cobb (Navy) (23)
N
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 8
Matthew Schmitt (West Virginia) (15) 2
O
Dylan Duncan (Illinois) (18) 1
Armando Torres (Cleve St) (34) 4
P
Daton Fix (Okie St) (2) 12
Nick Suriano (Rutgers) (1) 18
Q
Korbin Myers (Vtech) (16) 5
Tariq Wilson (NC St) (9)
R
Louie Hayes (Virginia) (25)
Austin Gomez (Iowa St) (5) 6
S
Noah Gonser (Campb) (21) 2
Montorie Bridges (Wyoming) (13) 6
T
Micky Phillippi (Pitt) (4) 2
Stevan Micic (Michigan) (3) 9
U
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5
Gary Wayne Harding (Unc) (22) 6
V
Seth Gross (South Dakota St) (6) 9
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 2
W
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 5
Matthew Schmitt (West Virginia) (15) 6
X
Daton Fix (Okie St) (2) 15
Nick Suriano (Rutgers) (1) 3
Y
Tariq Wilson (NC St) (9) 6
Austin Gomez (Iowa St) (5) 6
Z
Montorie Bridges (Wyoming) (13) 1
Stevan Micic (Michigan) (3) 1
AA
Seth Gross (South Dakota St) (6) 12
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 2
AB
Daton Fix (Okie St) (2) 5
Tariq Wilson (NC St) (9) 9
AC
Austin Gomez (Iowa St) (5) 2
Seth Gross (South Dakota St) (6) 5
AD
Daton Fix (Okie St) (2) 3
Tariq Wilson (NC St) (9) 11
AE
Seth Gross (South Dakota St) (6) 10
Tariq Wilson (NC St) (9)
(bye) (64)
Anthony Cefolo (Rid) (33)
(bye) (48)
(bye) (49)
(bye) (56)
(bye) (41)
(bye) (40)
(bye) (57)
(bye) (60)
(bye) (37)
(bye) (44)
(bye) (53)
(bye) (52)
(bye) (45)
(bye) (36)
(bye) (61)
(bye) (62)
(bye) (35)
(bye) (46)
(bye) (51)
(bye) (54)
(bye) (43)
(bye) (38)
(bye) (59)
(bye) (58)
(bye) (39)
(bye) (42)
(bye) (55)
(bye) (50)
(bye) (47)
Tim Rooney (Kent St) (31)
(bye) (63)
Anthony Cefolo (Rid) (33) 1
P
Armando Torres (Cleve St) (34) 16
(bye) (49)
O
Dylan Duncan (Illinois) (18)
(bye) (41)
N
Casey Cobb (Navy) (23)
(bye) (57)
M
Derek Spann (Buff) (26)
(bye) (37)
L
Mason Pengilly (Stanford) (27)
(bye) (53)
K
John Erneste (Missouri) (11)
(bye) (45)
J
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19)
(bye) (61)
I
Paul Konrath (Ind) (30)
(bye) (35)
H
Matthew Kazimir (Colum) (29)
(bye) (51)
G
Ben Thornton (Purdue) (20)
(bye) (43)
F
Austin Desanto (Iowa) (12)
(bye) (59)
E
Brandon Paetzell (Leh) (28)
(bye) (39)
D
Luke Pletcher (Ohio St) (8)
(bye) (55)
C
Josiah Cline (Az St) (24)
(bye) (47)
B
Cam Sykora (North Dakota St.) (17)
Tim Rooney (Kent St) (31) 4
A
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 7
Armando Torres (Cleve St) (34) 4
Dylan Duncan (Illinois) (18) 1
Casey Cobb (Navy) (23) 2
Derek Spann (Buff) (26) 16
Mason Pengilly (Stanford) (27) 2
John Erneste (Missouri) (11) 6
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 7
Paul Konrath (Ind) (30) 3
Matthew Kazimir (Colum) (29)
Ben Thornton (Purdue) (20)
Austin Desanto (Iowa) (12)
Brandon Paetzell (Leh) (28)
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 5
Josiah Cline (Az St) (24) 1
Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 3
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 1
Armando Torres (Cleve St) (34) 1
T
Micky Phillippi (Pitt) (4)
Derek Spann (Buff) (26) 3
S
Noah Gonser (Campb) (21) 5
John Erneste (Missouri) (11) 2
R
Louie Hayes (Virginia) (25) 4
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 4
Q
Korbin Myers (Vtech) (16) 7
Matthew Kazimir (Colum) (29)
X
Matthew Schmitt (West Virginia) (15)
Austin Desanto (Iowa) (12) 3
W
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 7
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 6
V
Gary Wayne Harding (Unc) (22) 3
Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 1
U
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5
Armando Torres (Cleve St) (34) 3
Noah Gonser (Campb) (21) 1
Louie Hayes (Virginia) (25) 4
Korbin Myers (Vtech) (16) 1
Matthew Kazimir (Colum) (29)
Roman Bravo-Young (Penn St) (7)
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 3
Chaz Tucker (Cornell) (14) 2
Armando Torres (Cleve St) (34) 3
AB
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 1
Louie Hayes (Virginia) (25) 1
AA
Stevan Micic (Michigan) (3) 11
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 5
Z
Montorie Bridges (Wyoming) (13) 1
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 2
Y
Nick Suriano (Rutgers) (1) 6
Armando Torres (Cleve St) (34) 1
Stevan Micic (Michigan) (3) 10
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 2
Nick Suriano (Rutgers) (1) 5
Stevan Micic (Michigan) (3) 4
AC
Austin Gomez (Iowa St) (5) 1
Nick Suriano (Rutgers) (1) 3
AD
Daton Fix (Okie St) (2) 7
Stevan Micic (Michigan) (3) 3
Daton Fix (Okie St) (2) 9
Daton Fix (Okie St) (2)
AE
Seth Gross (South Dakota St) (6)

4th

  Stevan Micic (Michigan) (3)

5th

  Austin Gomez (Iowa St) (5)

  Nick Suriano (Rutgers) (1)

7th

  Armando Torres (Cleve St) (34)

  Roman Bravo-Young (Penn St) (7)

9th

  Ethan Lizak (Minnesota) (10)

  Louie Hayes (Virginia) (25)

  Montorie Bridges (Wyoming) (13)

  Luke Pletcher (Ohio St) (8)

13th

  Noah Gonser (Campb) (21)

  Korbin Myers (Vtech) (16)

  Matthew Kazimir (Colum) (29)

  Chaz Tucker (Cornell) (14)

17th

  Micky Phillippi (Pitt) (4)

  Derek Spann (Buff) (26)

  John Erneste (Missouri) (11)

  Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19)

  Matthew Schmitt (West Virginia) (15)

  Austin Desanto (Iowa) (12)

  Gary Wayne Harding (Unc) (22)

  Cam Sykora (North Dakota St.) (17)

25th

  Dylan Duncan (Illinois) (18)

  Casey Cobb (Navy) (23)

  Mason Pengilly (Stanford) (27)

  Paul Konrath (Ind) (30)

  Ben Thornton (Purdue) (20)

  Brandon Paetzell (Leh) (28)

  Josiah Cline (Az St) (24)

  Colin Validiviez (Northwestern) (32)

33th

  Anthony Cefolo (Rid) (33)

  (bye) (49)

  (bye) (41)

  (bye) (57)

  (bye) (37)

  (bye) (53)

  (bye) (45)

  (bye) (61)

  (bye) (35)

  (bye) (51)

  (bye) (43)

  (bye) (59)

  (bye) (39)

  (bye) (55)

  (bye) (47)

  Tim Rooney (Kent St) (31)

49th

  (bye) (64)

  (bye) (48)

  (bye) (56)

  (bye) (40)

  (bye) (60)

  (bye) (44)

  (bye) (52)

  (bye) (36)

  (bye) (62)

  (bye) (46)

  (bye) (54)

  (bye) (38)

  (bye) (58)

  (bye) (42)

  (bye) (50)

  (bye) (63)

Elimination Semi-final

Stevan Micic (Michigan) (3) 3 L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 9 W 00:14

Winners Final

Tariq Wilson (NC St) (9) 11 W vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6) 10 L 00:22

Elimination 8

Nick Suriano (Rutgers) (1) 3 L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 7 W 00:11

Stevan Micic (Michigan) (3) 4 W vs.
Austin Gomez (Iowa St) (5) 1 L 00:21

Elimination 7

Armando Torres (Cleve St) (34) 1 L vs.
Stevan Micic (Michigan) (3) 10 W 00:37

Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 2 L vs.
Nick Suriano (Rutgers) (1) 5 W 00:40

Winners Semi-finals

Seth Gross (South Dakota St) (6) 5 W vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 3 L 00:12

Tariq Wilson (NC St) (9) 9 W vs.
Austin Gomez (Iowa St) (5) 2 L 00:18

Elimination 6

Armando Torres (Cleve St) (34) 3 W vs.
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 1 L 01:36

Louie Hayes (Virginia) (25) 1 L vs.
Stevan Micic (Michigan) (3) 11 W 02:16

Luke Pletcher (Ohio St) (8) 2 L vs.
Nick Suriano (Rutgers) (1) 6 W 02:23

Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 5 W vs.
Montorie Bridges (Wyoming) (13) 1 L 02:27

Elimination 5

Armando Torres (Cleve St) (34) 3 W vs.
Noah Gonser (Campb) (21) 1 L 00:17

Louie Hayes (Virginia) (25) 4 W vs.
Korbin Myers (Vtech) (16) 1 L 00:40

Luke Pletcher (Ohio St) (8) 3 W vs.
Chaz Tucker (Cornell) (14) 2 L 00:44

Matthew Kazimir (Colum) (29) L vs.
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) W 00:45

Winners 3

Austin Gomez (Iowa St) (5) 6 W vs.
Montorie Bridges (Wyoming) (13) 1 L 01:50

Ethan Lizak (Minnesota) (10) 2 L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 5 W 02:03

Nick Suriano (Rutgers) (1) 3 L vs.
Tariq Wilson (NC St) (9) 6 W 02:18

Stevan Micic (Michigan) (3) 1 L vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6) 12 W 02:36

Elimination 4

Armando Torres (Cleve St) (34) 1 W vs.
Micky Phillippi (Pitt) (4) L 00:33

Austin Desanto (Iowa) (12) 3 L vs.
Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 7 W 01:41

Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 1 L vs.
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5 W 01:50

Derek Spann (Buff) (26) 3 L vs.
Noah Gonser (Campb) (21) 5 W 01:58

John Erneste (Missouri) (11) 2 L vs.
Louie Hayes (Virginia) (25) 4 W 03:19

Luke Pletcher (Ohio St) (8) 6 W vs.
Gary Wayne Harding (Unc) (22) 3 L 03:56

Matthew Kazimir (Colum) (29) W vs.
Matthew Schmitt (West Virginia) (15) L 04:01

Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 4 L vs.
Korbin Myers (Vtech) (16) 7 W 04:24

Elimination 3

Armando Torres (Cleve St) (34) 4 W vs.
Dylan Duncan (Illinois) (18) 1 L 01:12

Austin Desanto (Iowa) (12) W vs.
Brandon Paetzell (Leh) (28) L 01:16

Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 3 W vs.
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 1 L 01:27

Casey Cobb (Navy) (23) 2 L vs.
Derek Spann (Buff) (26) 16 W 01:38

Luke Pletcher (Ohio St) (8) 5 W vs.
Josiah Cline (Az St) (24) 1 L 01:41

Mason Pengilly (Stanford) (27) 2 L vs.
John Erneste (Missouri) (11) 6 W 01:47

Matthew Kazimir (Colum) (29) W vs.
Ben Thornton (Purdue) (20) L 01:51

Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 7 W vs.
Paul Konrath (Ind) (30) 3 L 01:54

Winners 2

Austin Gomez (Iowa St) (5) 6 W vs.
Noah Gonser (Campb) (21) 2 L 15:12

Gary Wayne Harding (Unc) (22) 6 L vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6) 9 W 15:21

Matthew Schmitt (West Virginia) (15) 6 L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 15 W 16:03

Montorie Bridges (Wyoming) (13) 6 W vs.
Micky Phillippi (Pitt) (4) 2 L 16:14

Nick Suriano (Rutgers) (1) 18 W vs.
Korbin Myers (Vtech) (16) 5 L 16:30

Roman Bravo-Young (Penn St) (7) 2 L vs.
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 5 W 19:01

Stevan Micic (Michigan) (3) 9 W vs.
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5 L 21:01

Tariq Wilson (NC St) (9) W vs.
Louie Hayes (Virginia) (25) L 21:40

Elimination 2

(bye) (35) L vs.
Matthew Kazimir (Colum) (29) W 21:08

(bye) (37) L vs.
Mason Pengilly (Stanford) (27) W 21:00

(bye) (39) L vs.
Luke Pletcher (Ohio St) (8) W 20:56

(bye) (41) L vs.
Casey Cobb (Navy) (23) W 20:18

(bye) (43) L vs.
Austin Desanto (Iowa) (12) W 22:04

(bye) (45) L vs.
Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) W 22:18

(bye) (47) L vs.
Cam Sykora (North Dakota St.) (17) W 20:08

(bye) (49) L vs.
Dylan Duncan (Illinois) (18) W 21:39

(bye) (51) L vs.
Ben Thornton (Purdue) (20) W 21:47

(bye) (53) L vs.
John Erneste (Missouri) (11) W 20:33

(bye) (55) L vs.
Josiah Cline (Az St) (24) W 22:29

(bye) (57) L vs.
Derek Spann (Buff) (26) W 22:09

(bye) (59) L vs.
Brandon Paetzell (Leh) (28) W 20:01

(bye) (61) L vs.
Paul Konrath (Ind) (30) W 22:26

Anthony Cefolo (Rid) (33) 1 L vs.
Armando Torres (Cleve St) (34) 16 W 00:07

Tim Rooney (Kent St) (31) 4 L vs.
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 7 W 00:10

Elimination 1

(bye) (36) L vs.
(bye) (61) W 38:46

(bye) (38) L vs.
(bye) (59) W 38:46

(bye) (40) L vs.
(bye) (57) W 38:46

(bye) (42) L vs.
(bye) (55) W 38:46

(bye) (44) L vs.
(bye) (53) W 38:46

(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 38:46

(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 38:46

(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 38:46

(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 38:46

(bye) (54) L vs.
(bye) (43) W 38:46

(bye) (56) L vs.
(bye) (41) W 38:46

(bye) (58) L vs.
(bye) (39) W 38:46

(bye) (60) L vs.
(bye) (37) W 38:46

(bye) (62) L vs.
(bye) (35) W 38:46

(bye) (64) L vs.
Anthony Cefolo (Rid) (33) W 28:49

Tim Rooney (Kent St) (31) W vs.
(bye) (63) L 28:38

Winners 1

Armando Torres (Cleve St) (34) 4 L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) 12 W 00:39

Austin Gomez (Iowa St) (5) W vs.
Brandon Paetzell (Leh) (28) L 00:41

Cam Sykora (North Dakota St.) (17) 2 L vs.
Korbin Myers (Vtech) (16) 4 W 00:45

Casey Cobb (Navy) (23) L vs.
Ethan Lizak (Minnesota) (10) 8 W 00:53

John Erneste (Missouri) (11) 3 L vs.
Gary Wayne Harding (Unc) (22) 7 W 01:06

Louie Hayes (Virginia) (25) 4 W vs.
Luke Pletcher (Ohio St) (8) 3 L 01:27

Mason Pengilly (Stanford) (27) L vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6) W 01:29

Matthew Kazimir (Colum) (29) 6 L vs.
Micky Phillippi (Pitt) (4) 13 W 01:34

Matthew Schmitt (West Virginia) (15) 2 W vs.
Dylan Duncan (Illinois) (18) 1 L 00:29

Montorie Bridges (Wyoming) (13) W vs.
Ben Thornton (Purdue) (20) L 00:35

Nick Suriano (Rutgers) (1) 18 W vs.
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 3 L 00:42

Noah Gonser (Campb) (21) 6 W vs.
Austin Desanto (Iowa) (12) 4 L 00:48

Roman Bravo-Young (Penn St) (7) W vs.
Derek Spann (Buff) (26) L 00:51

Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) 2 L vs.
Chaz Tucker (Cornell) (14) 5 W 00:55

Stevan Micic (Michigan) (3) 17 W vs.
Paul Konrath (Ind) (30) 5 L 01:00

Tariq Wilson (NC St) (9) W vs.
Josiah Cline (Az St) (24) L 01:01

Round 1

(bye) (35) L vs.
Paul Konrath (Ind) (30) W 38:46

(bye) (37) L vs.
Brandon Paetzell (Leh) (28) W 38:46

(bye) (39) L vs.
Derek Spann (Buff) (26) W 38:46

(bye) (41) L vs.
Josiah Cline (Az St) (24) W 38:46

(bye) (43) L vs.
Gary Wayne Harding (Unc) (22) W 38:46

(bye) (45) L vs.
Ben Thornton (Purdue) (20) W 38:46

(bye) (47) L vs.
Dylan Duncan (Illinois) (18) W 38:46

(bye) (49) L vs.
Korbin Myers (Vtech) (16) W 38:46

(bye) (51) L vs.
Chaz Tucker (Cornell) (14) W 38:46

(bye) (53) L vs.
Austin Desanto (Iowa) (12) W 38:46

(bye) (55) L vs.
Ethan Lizak (Minnesota) (10) W 38:46

(bye) (57) L vs.
Luke Pletcher (Ohio St) (8) W 38:46

(bye) (59) L vs.
Seth Gross (South Dakota St) (6) W 38:46

(bye) (61) L vs.
Micky Phillippi (Pitt) (4) W 38:46

(bye) (63) L vs.
Daton Fix (Okie St) (2) W 38:46

Anthony Cefolo (Rid) (33) 5 L vs.
Colin Validiviez (Northwestern) (32) 8 W 02:04

Austin Gomez (Iowa St) (5) W vs.
(bye) (60) L 38:46

Cam Sykora (North Dakota St.) (17) W vs.
(bye) (48) L 38:46

Casey Cobb (Navy) (23) W vs.
(bye) (42) L 38:46

John Erneste (Missouri) (11) W vs.
(bye) (54) L 38:46

Louie Hayes (Virginia) (25) W vs.
(bye) (40) L 38:46

Mason Pengilly (Stanford) (27) W vs.
(bye) (38) L 38:46

Matthew Kazimir (Colum) (29) W vs.
(bye) (36) L 38:46

Matthew Schmitt (West Virginia) (15) W vs.
(bye) (50) L 38:46

Montorie Bridges (Wyoming) (13) W vs.
(bye) (52) L 38:46

Nick Suriano (Rutgers) (1) W vs.
(bye) (64) L 38:46

Noah Gonser (Campb) (21) W vs.
(bye) (44) L 38:46

Roman Bravo-Young (Penn St) (7) W vs.
(bye) (58) L 38:46

Sean Nickell (Cal St Bakersfield) (19) W vs.
(bye) (46) L 38:46

Stevan Micic (Michigan) (3) W vs.
(bye) (62) L 38:46

Tariq Wilson (NC St) (9) W vs.
(bye) (56) L 38:46

Tim Rooney (Kent St) (31) 2 L vs.
Armando Torres (Cleve St) (34) 7 W 01:50

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20