ACO Tipton Co. Singles

Updated 10:27am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Josh Glover (1)
(bye) (128)
Brittany Stanfill (65)
Board 8
Reed Shook (64)
Jacob Garner (33)
(bye) (96)
(bye) (97)
Danny Rich (32)
Chris Day (17)
(bye) (112)
Shelby Austin (81)
Board 11
Steven Fairchild (48)
Michael Wingo (49)
Board 13
Xaiden Livingston (80)
(bye) (113)
Hollywood Page (16)
Jerry Stallions (9)
(bye) (120)
Garrison McBride (73)
Board 10
Yana Dyess (56)
Tom Carpenter (41)
(bye) (88)
(bye) (105)
Daniel Perry (24)
Ace Rogers (25)
(bye) (104)
(bye) (89)
Kelan Gourley (40)
Eli Rosten (57)
Board 9
Randle West (72)
(bye) (121)
Taz Steele (8)
Tommy Huyck (5)
(bye) (124)
Richard Blankenship (69)
Board 14
Ruth Kitchens (60)
Chris Vance (37)
(bye) (92)
(bye) (101)
Wes Livingston (28)
Nick Gardner (21)
(bye) (108)
Chad Keene (85)
Board 8
Jimmy Penny (44)
Ian Price (53)
Board 14
Andre McKinney (76)
(bye) (117)
Lynda Oglesby (12)
Phillip Barnett (13)
(bye) (116)
Haley Sandlin (77)
Board 6
Chris Dixon (52)
Jordan Mitchell (45)
Board 1
Aspen Shrader (84)
(bye) (109)
Conner Kelso (20)
Josh Keene (29)
(bye) (100)
(bye) (93)
Cannon Hatcher (36)
Jeremy Hankins (61)
Board 7
Mitzie Privitt (68)
(bye) (125)
Justin Duke (4)
Douglas Parker (3)
(bye) (126)
T J Facelli (67)
Board 10
Jennifer Tyson (62)
Terry Lenderman (35)
(bye) (94)
(bye) (99)
Timmy Rogers (30)
Katlyn Hamm (19)
(bye) (110)
Collin Kingston (83)
Board 4
David Tummins (46)
Keith Duke (51)
Board 13
Lisa Cryder (78)
(bye) (115)
Greg Neighbors (14)
Jerett Scott (11)
(bye) (118)
Owen Carroll (75)
Board 3
Kenny Hall (54)
Brock Beasley (43)
(bye) (86)
(bye) (107)
Chase Puckett (22)
Maddie McBride (27)
(bye) (102)
(bye) (91)
Cody Bennard (38)
Landon Jackson (59)
Board 6
Jacob Penny (70)
(bye) (123)
Scott Mitchell (6)
Zach Mitchell (7)
(bye) (122)
Zach Adams (71)
Board 9
Kolbie Woods (58)
Lane Cruse (39)
(bye) (90)
(bye) (103)
David Vaughan (26)
Ben McLemore (23)
(bye) (106)
(bye) (87)
Jeremy Blackard (42)
Johnny Koonce (55)
Board 11
Danyale Dowell (74)
(bye) (119)
Hunter Keeling (10)
Jamie McDowell (15)
(bye) (114)
Mary Tummins (79)
Board 12
Derek Boone (50)
Andy Hamm (47)
Board 5
Tiffany Blankenship (82)
(bye) (111)
Ryan Shoe (18)
Kaymen Bryant (31)
(bye) (98)
(bye) (95)
Megan Puckett (34)
Nick Duncan (63)
Board 7
Ronnie Casey (66)
(bye) (127)
Spencer Garner (2)
Josh Glover (1)
A
Board 3
Reed Shook (64)
Jacob Garner (33)
B
Board 2
Danny Rich (32)
Chris Day (17)
C
Board 6
Steven Fairchild (48)
Michael Wingo (49)
D
Board 11
Hollywood Page (16)
Jerry Stallions (9)
E
Board 2
Garrison McBride (73)
Tom Carpenter (41)
F
Board 5
Daniel Perry (24)
Ace Rogers (25)
G
Board 5
Kelan Gourley (40)
Randle West (72)
H
Board 1
Taz Steele (8)
Tommy Huyck (5)
I
Board 12
Ruth Kitchens (60)
Chris Vance (37)
J
Board 12
Wes Livingston (28)
Nick Gardner (21)
K
Board 10
Jimmy Penny (44)
Ian Price (53)
L
Board 7
Lynda Oglesby (12)
Phillip Barnett (13)
M
Board 3
Haley Sandlin (77)
Jordan Mitchell (45)
N
Board 9
Conner Kelso (20)
Josh Keene (29)
O
Board 4
Cannon Hatcher (36)
Jeremy Hankins (61)
P
Board 4
Justin Duke (4)
Douglas Parker (3)
Q
Board 7
T J Facelli (67)
Terry Lenderman (35)
R
Board 11
Timmy Rogers (30)
Katlyn Hamm (19)
S
Board 14
Collin Kingston (83)
Keith Duke (51)
T
Board 7
Greg Neighbors (14)
Jerett Scott (11)
U
Board 1
Kenny Hall (54)
Brock Beasley (43)
V
Board 3
Chase Puckett (22)
Maddie McBride (27)
W
Board 9
Cody Bennard (38)
Landon Jackson (59)
X
Board 8
Scott Mitchell (6)
Zach Mitchell (7)
Y
Board 10
Zach Adams (71)
Lane Cruse (39)
Z
Board 4
David Vaughan (26)
Ben McLemore (23)
AA
Board 6
Jeremy Blackard (42)
Johnny Koonce (55)
AB
Board 12
Hunter Keeling (10)
Jamie McDowell (15)
AC
Board 14
Derek Boone (50)
Andy Hamm (47)
AD
Board 6
Ryan Shoe (18)
Kaymen Bryant (31)
AE
Board 2
Megan Puckett (34)
Ronnie Casey (66)
AF
Board 8
Spencer Garner (2)
Josh Glover (1)
AG
Board 5
Jacob Garner (33)
Chris Day (17)
AH
Board 9
Hollywood Page (16)
Jerry Stallions (9)
AI
Board 8
Tom Carpenter (41)
Ace Rogers (25)
AJ
Board 7
Taz Steele (8)
Tommy Huyck (5)
AK
Board 3
Wes Livingston (28)
Nick Gardner (21)
AL
Board 11
Ian Price (53)
Phillip Barnett (13)
AM
Board 6
Conner Kelso (20)
Cannon Hatcher (36)
AN
Board 6
Justin Duke (4)
Douglas Parker (3)
AO
Board 9
Terry Lenderman (35)
Katlyn Hamm (19)
AP
Board 13
Greg Neighbors (14)
Jerett Scott (11)
AQ
Board 2
Chase Puckett (22)
Cody Bennard (38)
AR
Board 7
Scott Mitchell (6)
Zach Mitchell (7)
AS
Board 14
Lane Cruse (39)
Ben McLemore (23)
AT
Board 2
Hunter Keeling (10)
Jamie McDowell (15)
AU
Board 5
Ryan Shoe (18)
Kaymen Bryant (31)
AV
Board 1
Ronnie Casey (66)
Josh Glover (1)
AW
Board 1
Chris Day (17)
Tom Carpenter (41)
AX
Board 6
Taz Steele (8)
Tommy Huyck (5)
AY
Board 2
Nick Gardner (21)
Phillip Barnett (13)
AZ
Board 7
Justin Duke (4)
Douglas Parker (3)
BA
Board 4
Katlyn Hamm (19)
Chase Puckett (22)
BB
Board 14
Scott Mitchell (6)
Zach Mitchell (7)
BC
Board 7
Hunter Keeling (10)
Ryan Shoe (18)
BD
Board 9
Kaymen Bryant (31)
Chris Day (17)
BE
Board 3
Tom Carpenter (41)
Nick Gardner (21)
BF
Board 13
Justin Duke (4)
Douglas Parker (3)
BG
Board 2
Scott Mitchell (6)
Zach Mitchell (7)
BH
Board 12
Kaymen Bryant (31)
Chris Day (17)
BI
Board 5
Justin Duke (4)
Scott Mitchell (6)
BJ
Board 11
Zach Mitchell (7)
Justin Duke (4)
BK
Board 5
Scott Mitchell (6)
Justin Duke (4)
Board 12
Douglas Parker (3)
Douglas Parker (3)
Board 10
Justin Duke (4)
Justin Duke (4)
(bye) (128)
Brittany Stanfill (65)
(bye) (96)
(bye) (97)
(bye) (112)
Shelby Austin (81)
Xaiden Livingston (80)
(bye) (113)
(bye) (120)
Yana Dyess (56)
(bye) (88)
(bye) (105)
(bye) (104)
(bye) (89)
Eli Rosten (57)
(bye) (121)
(bye) (124)
Richard Blankenship (69)
(bye) (92)
(bye) (101)
(bye) (108)
Chad Keene (85)
Andre McKinney (76)
(bye) (117)
(bye) (116)
Chris Dixon (52)
Aspen Shrader (84)
(bye) (109)
(bye) (100)
(bye) (93)
Mitzie Privitt (68)
(bye) (125)
(bye) (126)
Jennifer Tyson (62)
(bye) (94)
(bye) (99)
(bye) (110)
David Tummins (46)
Lisa Cryder (78)
(bye) (115)
(bye) (118)
Owen Carroll (75)
(bye) (86)
(bye) (107)
(bye) (102)
(bye) (91)
Jacob Penny (70)
(bye) (123)
(bye) (122)
Kolbie Woods (58)
(bye) (90)
(bye) (103)
(bye) (106)
(bye) (87)
Danyale Dowell (74)
(bye) (119)
(bye) (114)
Mary Tummins (79)
Tiffany Blankenship (82)
(bye) (111)
(bye) (98)
(bye) (95)
Nick Duncan (63)
(bye) (127)
Brittany Stanfill (65)
AF
Board 10
Spencer Garner (2)
(bye) (97)
AE
Megan Puckett (34)
Shelby Austin (81)
AD
Board 12
Andy Hamm (47)
Xaiden Livingston (80)
AC
Board 10
Derek Boone (50)
Yana Dyess (56)
AB
Board 14
Johnny Koonce (55)
(bye) (105)
AA
Jeremy Blackard (42)
(bye) (89)
Z
David Vaughan (26)
Eli Rosten (57)
Y
Board 5
Zach Adams (71)
Richard Blankenship (69)
X
Board 13
Landon Jackson (59)
(bye) (101)
W
Maddie McBride (27)
Chad Keene (85)
V
Board 6
Brock Beasley (43)
Andre McKinney (76)
U
Board 8
Kenny Hall (54)
Chris Dixon (52)
T
Board 11
Keith Duke (51)
Aspen Shrader (84)
S
Board 11
Collin Kingston (83)
(bye) (93)
R
Timmy Rogers (30)
Mitzie Privitt (68)
Q
Board 12
T J Facelli (67)
Jennifer Tyson (62)
P
Board 9
Jeremy Hankins (61)
(bye) (99)
O
Josh Keene (29)
David Tummins (46)
N
Board 5
Jordan Mitchell (45)
Lisa Cryder (78)
M
Board 1
Haley Sandlin (77)
Owen Carroll (75)
L
Board 4
Lynda Oglesby (12)
(bye) (107)
K
Jimmy Penny (44)
(bye) (91)
J
Chris Vance (37)
Jacob Penny (70)
I
Board 2
Ruth Kitchens (60)
Kolbie Woods (58)
H
Board 2
Randle West (72)
(bye) (103)
G
Kelan Gourley (40)
(bye) (87)
F
Daniel Perry (24)
Danyale Dowell (74)
E
Board 14
Garrison McBride (73)
Mary Tummins (79)
D
Board 3
Michael Wingo (49)
Tiffany Blankenship (82)
C
Board 9
Steven Fairchild (48)
(bye) (95)
B
Danny Rich (32)
Nick Duncan (63)
A
Board 13
Reed Shook (64)
Spencer Garner (2)
Board 12
Megan Puckett (34)
Shelby Austin (81)
Board 1
Derek Boone (50)
Johnny Koonce (55)
Board 7
Jeremy Blackard (42)
David Vaughan (26)
Board 6
Zach Adams (71)
Landon Jackson (59)
Board 10
Maddie McBride (27)
Brock Beasley (43)
Board 5
Andre McKinney (76)
Chris Dixon (52)
Board 10
Collin Kingston (83)
Timmy Rogers (30)
Board 4
T J Facelli (67)
Jeremy Hankins (61)
Board 11
Josh Keene (29)
Jordan Mitchell (45)
Board 4
Lisa Cryder (78)
Lynda Oglesby (12)
Board 9
Jimmy Penny (44)
Chris Vance (37)
Board 1
Jacob Penny (70)
Randle West (72)
Board 3
Kelan Gourley (40)
Daniel Perry (24)
Board 13
Garrison McBride (73)
Michael Wingo (49)
Board 14
Steven Fairchild (48)
Danny Rich (32)
Board 3
Reed Shook (64)
Spencer Garner (2)
AN
Board 14
Cannon Hatcher (36)
Derek Boone (50)
AM
Board 2
Conner Kelso (20)
Johnny Koonce (55)
AL
Board 12
Ian Price (53)
Zach Adams (71)
AK
Board 1
Wes Livingston (28)
Landon Jackson (59)
AJ
Board 9
Ace Rogers (25)
Andre McKinney (76)
AI
Board 10
Jerry Stallions (9)
Chris Dixon (52)
AH
Board 4
Hollywood Page (16)
Timmy Rogers (30)
AG
Board 7
Jacob Garner (33)
Jeremy Hankins (61)
AV
Board 13
Ronnie Casey (66)
Jordan Mitchell (45)
AU
Board 3
Jamie McDowell (15)
Lynda Oglesby (12)
AT
Board 12
Ben McLemore (23)
Jacob Penny (70)
AS
Board 10
Lane Cruse (39)
Kelan Gourley (40)
AR
Board 8
Cody Bennard (38)
Garrison McBride (73)
AQ
Board 8
Jerett Scott (11)
Michael Wingo (49)
AP
Board 6
Greg Neighbors (14)
Danny Rich (32)
AO
Board 11
Terry Lenderman (35)
Cannon Hatcher (36)
Board 10
Conner Kelso (20)
Johnny Koonce (55)
Board 4
Wes Livingston (28)
Landon Jackson (59)
Board 4
Jerry Stallions (9)
Hollywood Page (16)
Board 13
Jacob Garner (33)
Ronnie Casey (66)
Board 8
Jamie McDowell (15)
Lynda Oglesby (12)
Board 3
Lane Cruse (39)
Cody Bennard (38)
Board 12
Jerett Scott (11)
Greg Neighbors (14)
Board 11
Terry Lenderman (35)
Conner Kelso (20)
BD
Board 11
Ryan Shoe (18)
Johnny Koonce (55)
BC
Board 9
Hunter Keeling (10)
Jerry Stallions (9)
BB
Board 4
Chase Puckett (22)
Hollywood Page (16)
BA
Board 14
Katlyn Hamm (19)
Jamie McDowell (15)
AZ
Board 1
Phillip Barnett (13)
Lynda Oglesby (12)
AY
Board 6
Tommy Huyck (5)
Cody Bennard (38)
AX
Board 11
Taz Steele (8)
Terry Lenderman (35)
AW
Board 4
Josh Glover (1)
Ryan Shoe (18)
Board 10
Johnny Koonce (55)
Chase Puckett (22)
Board 10
Hollywood Page (16)
Jamie McDowell (15)
Board 13
Tommy Huyck (5)
Taz Steele (8)
Board 2
Josh Glover (1)
Ryan Shoe (18)
BF
Board 12
Nick Gardner (21)
Chase Puckett (22)
BE
Board 1
Tom Carpenter (41)
Jamie McDowell (15)
BH
Board 6
Kaymen Bryant (31)
Josh Glover (1)
BG
Board 8
Douglas Parker (3)
Ryan Shoe (18)
Board 8
Chase Puckett (22)
Jamie McDowell (15)
Board 11
Douglas Parker (3)
Ryan Shoe (18)
BJ
Board 13
Zach Mitchell (7)
Douglas Parker (3)
BI
Board 14
Chris Day (17)
Ryan Shoe (18)
Board 3
Douglas Parker (3)
Douglas Parker (3)
BK
Board 4
Scott Mitchell (6)
Douglas Parker (3)

1st

  Justin Duke (4)

2nd

  Douglas Parker (3)

3rd

  Scott Mitchell (6)

4th

  Ryan Shoe (18)

5th

  Zach Mitchell (7)

  Chris Day (17)

7th

  Chase Puckett (22)

  Jamie McDowell (15)

9th

  Nick Gardner (21)

  Tom Carpenter (41)

  Kaymen Bryant (31)

  Josh Glover (1)

13th

  Johnny Koonce (55)

  Hollywood Page (16)

  Tommy Huyck (5)

  Taz Steele (8)

17th

  Conner Kelso (20)

  Hunter Keeling (10)

  Jerry Stallions (9)

  Katlyn Hamm (19)

  Phillip Barnett (13)

  Lynda Oglesby (12)

  Cody Bennard (38)

  Terry Lenderman (35)

25th

  Cannon Hatcher (36)

  Wes Livingston (28)

  Landon Jackson (59)

  Jacob Garner (33)

  Ronnie Casey (66)

  Lane Cruse (39)

  Jerett Scott (11)

  Greg Neighbors (14)

33th

  Spencer Garner (2)

  Derek Boone (50)

  Ian Price (53)

  Zach Adams (71)

  Ace Rogers (25)

  Andre McKinney (76)

  Chris Dixon (52)

  Timmy Rogers (30)

  Jeremy Hankins (61)

  Jordan Mitchell (45)

  Ben McLemore (23)

  Jacob Penny (70)

  Kelan Gourley (40)

  Garrison McBride (73)

  Michael Wingo (49)

  Danny Rich (32)

49th

  Megan Puckett (34)

  Shelby Austin (81)

  Jeremy Blackard (42)

  David Vaughan (26)

  Maddie McBride (27)

  Brock Beasley (43)

  Collin Kingston (83)

  T J Facelli (67)

  Josh Keene (29)

  Lisa Cryder (78)

  Jimmy Penny (44)

  Chris Vance (37)

  Randle West (72)

  Daniel Perry (24)

  Steven Fairchild (48)

  Reed Shook (64)

65th

  Brittany Stanfill (65)

  (bye) (97)

  Andy Hamm (47)

  Xaiden Livingston (80)

  Yana Dyess (56)

  (bye) (105)

  (bye) (89)

  Eli Rosten (57)

  Richard Blankenship (69)

  (bye) (101)

  Chad Keene (85)

  Kenny Hall (54)

  Keith Duke (51)

  Aspen Shrader (84)

  (bye) (93)

  Mitzie Privitt (68)

  Jennifer Tyson (62)

  (bye) (99)

  David Tummins (46)

  Haley Sandlin (77)

  Owen Carroll (75)

  (bye) (107)

  (bye) (91)

  Ruth Kitchens (60)

  Kolbie Woods (58)

  (bye) (103)

  (bye) (87)

  Danyale Dowell (74)

  Mary Tummins (79)

  Tiffany Blankenship (82)

  (bye) (95)

  Nick Duncan (63)

97th

  (bye) (128)

  (bye) (96)

  (bye) (112)

  (bye) (113)

  (bye) (120)

  (bye) (88)

  (bye) (104)

  (bye) (121)

  (bye) (124)

  (bye) (92)

  (bye) (108)

  (bye) (117)

  (bye) (116)

  (bye) (109)

  (bye) (100)

  (bye) (125)

  (bye) (126)

  (bye) (94)

  (bye) (110)

  (bye) (115)

  (bye) (118)

  (bye) (86)

  (bye) (102)

  (bye) (123)

  (bye) (122)

  (bye) (90)

  (bye) (106)

  (bye) (119)

  (bye) (114)

  (bye) (111)

  (bye) (98)

  (bye) (127)

Final - Match 2

Douglas Parker (3) L vs.
Justin Duke (4) W Board 10 19:39

Final

Justin Duke (4) L vs.
Douglas Parker (3) W Board 12 26:06

Elimination Final

Douglas Parker (3) W vs.
Scott Mitchell (6) L Board 4 19:14

Elimination Semi-final

Ryan Shoe (18) L vs.
Douglas Parker (3) W Board 3 09:34

Winners Final

Justin Duke (4) W vs.
Scott Mitchell (6) L Board 5 10:50

Elimination 10

Douglas Parker (3) W vs.
Chris Day (17) L Board 14 20:52

Ryan Shoe (18) W vs.
Zach Mitchell (7) L Board 13 16:41

Elimination 9

Jamie McDowell (15) L vs.
Douglas Parker (3) W Board 11 13:50

Ryan Shoe (18) W vs.
Chase Puckett (22) L Board 8 16:10

Winners Semi-finals

Chris Day (17) L vs.
Justin Duke (4) W Board 5 18:06

Scott Mitchell (6) W vs.
Zach Mitchell (7) L Board 11 11:48

Elimination 8

Chase Puckett (22) W vs.
Tom Carpenter (41) L Board 1 15:25

Jamie McDowell (15) W vs.
Kaymen Bryant (31) L Board 6 12:50

Josh Glover (1) L vs.
Douglas Parker (3) W Board 8 18:51

Ryan Shoe (18) W vs.
Nick Gardner (21) L Board 12 17:18

Elimination 7

Chase Puckett (22) W vs.
Hollywood Page (16) L Board 10 10:49

Jamie McDowell (15) W vs.
Tommy Huyck (5) L Board 13 13:44

Ryan Shoe (18) W vs.
Johnny Koonce (55) L Board 10 14:23

Taz Steele (8) L vs.
Josh Glover (1) W Board 2 16:15

Winners 4

Chris Day (17) W vs.
Tom Carpenter (41) L Board 3 11:38

Douglas Parker (3) L vs.
Scott Mitchell (6) W Board 2 16:43

Nick Gardner (21) L vs.
Justin Duke (4) W Board 13 11:02

Zach Mitchell (7) W vs.
Kaymen Bryant (31) L Board 12 17:53

Elimination 6

Cody Bennard (38) L vs.
Taz Steele (8) W Board 11 17:27

Conner Kelso (20) L vs.
Ryan Shoe (18) W Board 11 09:45

Hollywood Page (16) W vs.
Katlyn Hamm (19) L Board 14 11:13

Jamie McDowell (15) W vs.
Phillip Barnett (13) L Board 1 19:02

Jerry Stallions (9) L vs.
Chase Puckett (22) W Board 4 19:16

Johnny Koonce (55) W vs.
Hunter Keeling (10) L Board 9 19:03

Lynda Oglesby (12) L vs.
Tommy Huyck (5) W Board 6 12:09

Terry Lenderman (35) L vs.
Josh Glover (1) W Board 4 14:45

Elimination 5

Cannon Hatcher (36) L vs.
Conner Kelso (20) W Board 10 17:06

Cody Bennard (38) W vs.
Jerett Scott (11) L Board 12 24:53

Greg Neighbors (14) L vs.
Terry Lenderman (35) W Board 11 12:45

Hollywood Page (16) W vs.
Jacob Garner (33) L Board 13 10:09

Johnny Koonce (55) W vs.
Wes Livingston (28) L Board 4 12:38

Landon Jackson (59) L vs.
Jerry Stallions (9) W Board 4 15:08

Lynda Oglesby (12) W vs.
Lane Cruse (39) L Board 3 14:06

Ronnie Casey (66) L vs.
Jamie McDowell (15) W Board 8 22:45

Winners 3

Chase Puckett (22) L vs.
Scott Mitchell (6) W Board 14 13:55

Douglas Parker (3) W vs.
Katlyn Hamm (19) L Board 4 13:43

Josh Glover (1) L vs.
Chris Day (17) W Board 1 26:55

Phillip Barnett (13) L vs.
Justin Duke (4) W Board 7 16:36

Ryan Shoe (18) L vs.
Kaymen Bryant (31) W Board 9 18:00

Tom Carpenter (41) W vs.
Taz Steele (8) L Board 6 16:10

Tommy Huyck (5) L vs.
Nick Gardner (21) W Board 2 09:40

Zach Mitchell (7) W vs.
Hunter Keeling (10) L Board 7 23:15

Elimination 4

Andre McKinney (76) L vs.
Jerry Stallions (9) W Board 10 16:01

Chris Dixon (52) L vs.
Hollywood Page (16) W Board 4 09:26

Danny Rich (32) L vs.
Terry Lenderman (35) W Board 11 09:50

Derek Boone (50) L vs.
Conner Kelso (20) W Board 2 14:37

Garrison McBride (73) L vs.
Jerett Scott (11) W Board 8 17:32

Jacob Penny (70) L vs.
Lane Cruse (39) W Board 10 20:16

Jeremy Hankins (61) L vs.
Ronnie Casey (66) W Board 13 22:01

Johnny Koonce (55) W vs.
Ian Price (53) L Board 12 12:17

Jordan Mitchell (45) L vs.
Jamie McDowell (15) W Board 3 14:55

Kelan Gourley (40) L vs.
Cody Bennard (38) W Board 8 09:25

Landon Jackson (59) W vs.
Ace Rogers (25) L Board 9 18:54

Lynda Oglesby (12) W vs.
Ben McLemore (23) L Board 12 21:19

Michael Wingo (49) L vs.
Greg Neighbors (14) W Board 6 16:07

Spencer Garner (2) L vs.
Cannon Hatcher (36) W Board 14 17:15

Timmy Rogers (30) L vs.
Jacob Garner (33) W Board 7 20:30

Zach Adams (71) L vs.
Wes Livingston (28) W Board 1 15:48

Elimination 3

Brock Beasley (43) L vs.
Andre McKinney (76) W Board 5 55:29

Chris Dixon (52) W vs.
Collin Kingston (83) L Board 10 16:17

Chris Vance (37) L vs.
Jacob Penny (70) W Board 1 11:49

Daniel Perry (24) L vs.
Garrison McBride (73) W Board 13 11:44

Danny Rich (32) W vs.
Reed Shook (64) L Board 3 15:37

David Vaughan (26) L vs.
Zach Adams (71) W Board 6 11:21

Jeremy Hankins (61) W vs.
Josh Keene (29) L Board 11 10:21

Johnny Koonce (55) W vs.
Jeremy Blackard (42) L Board 7 11:20

Jordan Mitchell (45) W vs.
Lisa Cryder (78) L Board 4 15:07

Landon Jackson (59) W vs.
Maddie McBride (27) L Board 10 14:04

Lynda Oglesby (12) W vs.
Jimmy Penny (44) L Board 9 10:41

Michael Wingo (49) W vs.
Steven Fairchild (48) L Board 14 17:03

Randle West (72) L vs.
Kelan Gourley (40) W Board 3 14:46

Shelby Austin (81) L vs.
Derek Boone (50) W Board 1 11:13

Spencer Garner (2) W vs.
Megan Puckett (34) L Board 12 20:19

Timmy Rogers (30) W vs.
T J Facelli (67) L Board 4 21:38

Winners 2

Ace Rogers (25) L vs.
Taz Steele (8) W Board 7 16:57

Ben McLemore (23) L vs.
Hunter Keeling (10) W Board 2 23:51

Cannon Hatcher (36) L vs.
Justin Duke (4) W Board 6 10:05

Chris Day (17) W vs.
Hollywood Page (16) L Board 9 10:08

Cody Bennard (38) L vs.
Scott Mitchell (6) W Board 7 07:02

Douglas Parker (3) W vs.
Terry Lenderman (35) L Board 9 12:36

Jamie McDowell (15) L vs.
Ryan Shoe (18) W Board 5 08:06

Jerett Scott (11) L vs.
Chase Puckett (22) W Board 2 14:16

Jerry Stallions (9) L vs.
Tom Carpenter (41) W Board 8 17:54

Josh Glover (1) W vs.
Jacob Garner (33) L Board 5 16:08

Katlyn Hamm (19) W vs.
Greg Neighbors (14) L Board 13 15:20

Kaymen Bryant (31) W vs.
Ronnie Casey (66) L Board 1 08:47

Nick Gardner (21) W vs.
Ian Price (53) L Board 11 25:17

Phillip Barnett (13) W vs.
Conner Kelso (20) L Board 6 16:15

Tommy Huyck (5) W vs.
Wes Livingston (28) L Board 3 13:33

Zach Mitchell (7) W vs.
Lane Cruse (39) L Board 14 12:34

Elimination 2

(bye) (101) L vs.
Maddie McBride (27) W 14:03

(bye) (103) L vs.
Kelan Gourley (40) W 15:39

(bye) (105) L vs.
Jeremy Blackard (42) W 16:45

(bye) (107) L vs.
Jimmy Penny (44) W 18:47

(bye) (87) L vs.
Daniel Perry (24) W 32:37

(bye) (89) L vs.
David Vaughan (26) W 40:51

(bye) (91) L vs.
Chris Vance (37) W 35:34

(bye) (93) L vs.
Timmy Rogers (30) W 19:40

(bye) (95) L vs.
Danny Rich (32) W 27:40

(bye) (97) L vs.
Megan Puckett (34) W 12:20

(bye) (99) L vs.
Josh Keene (29) W 16:12

Andre McKinney (76) W vs.
Kenny Hall (54) L Board 8 18:08

Aspen Shrader (84) L vs.
Collin Kingston (83) W Board 11 22:57

Brittany Stanfill (65) L vs.
Spencer Garner (2) W Board 10 11:14

Chad Keene (85) L vs.
Brock Beasley (43) W Board 6 12:49

Chris Dixon (52) W vs.
Keith Duke (51) L Board 11 12:37

Danyale Dowell (74) L vs.
Garrison McBride (73) W Board 14 14:19

David Tummins (46) L vs.
Jordan Mitchell (45) W Board 5 13:47

Eli Rosten (57) L vs.
Zach Adams (71) W Board 5 10:22

Jacob Penny (70) W vs.
Ruth Kitchens (60) L Board 2 07:30

Jennifer Tyson (62) L vs.
Jeremy Hankins (61) W Board 9 16:03

Kolbie Woods (58) L vs.
Randle West (72) W Board 2 11:03

Lisa Cryder (78) W vs.
Haley Sandlin (77) L Board 1 12:45

Mary Tummins (79) L vs.
Michael Wingo (49) W Board 3 13:19

Mitzie Privitt (68) L vs.
T J Facelli (67) W Board 12 16:30

Nick Duncan (63) L vs.
Reed Shook (64) W Board 13 11:21

Owen Carroll (75) L vs.
Lynda Oglesby (12) W Board 4 18:36

Richard Blankenship (69) L vs.
Landon Jackson (59) W Board 13 10:17

Shelby Austin (81) W vs.
Andy Hamm (47) L Board 12 11:32

Tiffany Blankenship (82) L vs.
Steven Fairchild (48) W Board 9 08:51

Xaiden Livingston (80) L vs.
Derek Boone (50) W Board 10 14:42

Yana Dyess (56) L vs.
Johnny Koonce (55) W Board 14 09:30

Elimination 1

(bye) (100) L vs.
(bye) (93) W 40:19

(bye) (102) L vs.
(bye) (91) W 40:19

(bye) (104) L vs.
(bye) (89) W 40:19

(bye) (106) L vs.
(bye) (87) W 40:19

(bye) (108) L vs.
Chad Keene (85) W 53:10

(bye) (110) L vs.
David Tummins (46) W 55:56

(bye) (112) L vs.
Shelby Austin (81) W 00:40

(bye) (114) L vs.
Mary Tummins (79) W 59:23

(bye) (116) L vs.
Chris Dixon (52) W 08:29

(bye) (118) L vs.
Owen Carroll (75) W 10:53

(bye) (120) L vs.
Yana Dyess (56) W 49:57

(bye) (122) L vs.
Kolbie Woods (58) W 01:59

(bye) (124) L vs.
Richard Blankenship (69) W 08:01

(bye) (126) L vs.
Jennifer Tyson (62) W 06:37

(bye) (128) L vs.
Brittany Stanfill (65) W 06:20

(bye) (86) L vs.
(bye) (107) W 40:19

(bye) (88) L vs.
(bye) (105) W 40:19

(bye) (90) L vs.
(bye) (103) W 40:19

(bye) (92) L vs.
(bye) (101) W 40:19

(bye) (94) L vs.
(bye) (99) W 40:19

(bye) (96) L vs.
(bye) (97) W 40:19

(bye) (98) L vs.
(bye) (95) W 40:19

Andre McKinney (76) W vs.
(bye) (117) L 51:45

Aspen Shrader (84) W vs.
(bye) (109) L 10:27

Danyale Dowell (74) W vs.
(bye) (119) L 50:25

Eli Rosten (57) W vs.
(bye) (121) L 50:30

Jacob Penny (70) W vs.
(bye) (123) L 55:03

Lisa Cryder (78) W vs.
(bye) (115) L 38:05

Mitzie Privitt (68) W vs.
(bye) (125) L 11:55

Nick Duncan (63) W vs.
(bye) (127) L 56:01

Tiffany Blankenship (82) W vs.
(bye) (111) L 57:37

Xaiden Livingston (80) W vs.
(bye) (113) L 54:22

Winners 1

Ace Rogers (25) W vs.
Kelan Gourley (40) L Board 5 18:01

Andy Hamm (47) L vs.
Ryan Shoe (18) W Board 6 08:30

Ben McLemore (23) W vs.
Jeremy Blackard (42) L Board 6 08:15

Brock Beasley (43) L vs.
Chase Puckett (22) W Board 3 07:18

Chris Day (17) W vs.
Steven Fairchild (48) L Board 6 13:54

Chris Vance (37) L vs.
Wes Livingston (28) W Board 12 11:55

Douglas Parker (3) W vs.
T J Facelli (67) L Board 7 14:04

Ian Price (53) W vs.
Lynda Oglesby (12) L Board 7 12:13

Jacob Garner (33) W vs.
Danny Rich (32) L Board 2 15:17

Jamie McDowell (15) W vs.
Derek Boone (50) L Board 14 11:55

Jeremy Hankins (61) L vs.
Justin Duke (4) W Board 4 10:54

Jerett Scott (11) W vs.
Kenny Hall (54) L Board 1 20:42

Jerry Stallions (9) W vs.
Garrison McBride (73) L Board 2 11:19

Johnny Koonce (55) L vs.
Hunter Keeling (10) W Board 12 09:30

Jordan Mitchell (45) L vs.
Conner Kelso (20) W Board 9 17:46

Josh Glover (1) W vs.
Reed Shook (64) L Board 3 09:32

Josh Keene (29) L vs.
Cannon Hatcher (36) W Board 4 19:15

Katlyn Hamm (19) W vs.
Collin Kingston (83) L Board 14 15:12

Kaymen Bryant (31) W vs.
Megan Puckett (34) L Board 2 12:05

Keith Duke (51) L vs.
Greg Neighbors (14) W Board 7 15:00

Landon Jackson (59) L vs.
Scott Mitchell (6) W Board 8 17:06

Lane Cruse (39) W vs.
David Vaughan (26) L Board 4 13:42

Maddie McBride (27) L vs.
Cody Bennard (38) W Board 9 12:03

Michael Wingo (49) L vs.
Hollywood Page (16) W Board 11 10:47

Nick Gardner (21) W vs.
Jimmy Penny (44) L Board 10 12:08

Phillip Barnett (13) W vs.
Haley Sandlin (77) L Board 3 13:09

Randle West (72) L vs.
Taz Steele (8) W Board 1 15:59

Ronnie Casey (66) W vs.
Spencer Garner (2) L Board 8 27:04

Terry Lenderman (35) W vs.
Timmy Rogers (30) L Board 11 18:59

Tom Carpenter (41) W vs.
Daniel Perry (24) L Board 5 16:56

Tommy Huyck (5) W vs.
Ruth Kitchens (60) L Board 12 14:09

Zach Mitchell (7) W vs.
Zach Adams (71) L Board 10 16:41

Round 1

(bye) (101) L vs.
Wes Livingston (28) W 40:19

(bye) (103) L vs.
David Vaughan (26) W 40:19

(bye) (105) L vs.
Daniel Perry (24) W 40:19

(bye) (107) L vs.
Chase Puckett (22) W 40:19

(bye) (109) L vs.
Conner Kelso (20) W 40:19

(bye) (111) L vs.
Ryan Shoe (18) W 40:19

(bye) (113) L vs.
Hollywood Page (16) W 40:19

(bye) (115) L vs.
Greg Neighbors (14) W 40:19

(bye) (117) L vs.
Lynda Oglesby (12) W 40:19

(bye) (119) L vs.
Hunter Keeling (10) W 40:19

(bye) (121) L vs.
Taz Steele (8) W 40:19

(bye) (123) L vs.
Scott Mitchell (6) W 40:19

(bye) (125) L vs.
Justin Duke (4) W 40:19

(bye) (127) L vs.
Spencer Garner (2) W 40:19

(bye) (87) L vs.
Jeremy Blackard (42) W 40:19

(bye) (89) L vs.
Kelan Gourley (40) W 40:19

(bye) (91) L vs.
Cody Bennard (38) W 40:19

(bye) (93) L vs.
Cannon Hatcher (36) W 40:19

(bye) (95) L vs.
Megan Puckett (34) W 40:19

(bye) (97) L vs.
Danny Rich (32) W 40:19

(bye) (99) L vs.
Timmy Rogers (30) W 40:19

Ace Rogers (25) W vs.
(bye) (104) L 40:19

Andy Hamm (47) W vs.
Tiffany Blankenship (82) L Board 5 15:19

Ben McLemore (23) W vs.
(bye) (106) L 40:19

Brittany Stanfill (65) L vs.
Reed Shook (64) W Board 8 12:40

Brock Beasley (43) W vs.
(bye) (86) L 40:19

Chad Keene (85) L vs.
Jimmy Penny (44) W Board 8 10:25

Chris Day (17) W vs.
(bye) (112) L 40:19

Chris Vance (37) W vs.
(bye) (92) L 40:19

Collin Kingston (83) W vs.
David Tummins (46) L Board 4 15:34

Douglas Parker (3) W vs.
(bye) (126) L 40:19

Eli Rosten (57) L vs.
Randle West (72) W Board 9 09:08

Garrison McBride (73) W vs.
Yana Dyess (56) L Board 10 09:01

Haley Sandlin (77) W vs.
Chris Dixon (52) L Board 6 13:20

Ian Price (53) W vs.
Andre McKinney (76) L Board 14 09:14

Jacob Garner (33) W vs.
(bye) (96) L 40:19

Jamie McDowell (15) W vs.
(bye) (114) L 40:19

Jeremy Hankins (61) W vs.
Mitzie Privitt (68) L Board 7 15:47

Jerett Scott (11) W vs.
(bye) (118) L 40:19

Jerry Stallions (9) W vs.
(bye) (120) L 40:19

Johnny Koonce (55) W vs.
Danyale Dowell (74) L Board 11 08:36

Jordan Mitchell (45) W vs.
Aspen Shrader (84) L Board 1 27:16

Josh Glover (1) W vs.
(bye) (128) L 40:19

Josh Keene (29) W vs.
(bye) (100) L 40:19

Katlyn Hamm (19) W vs.
(bye) (110) L 40:19

Kaymen Bryant (31) W vs.
(bye) (98) L 40:19

Keith Duke (51) W vs.
Lisa Cryder (78) L Board 13 43:41

Landon Jackson (59) W vs.
Jacob Penny (70) L Board 6 12:58

Lane Cruse (39) W vs.
(bye) (90) L 40:19

Maddie McBride (27) W vs.
(bye) (102) L 40:19

Mary Tummins (79) L vs.
Derek Boone (50) W Board 12 18:41

Michael Wingo (49) W vs.
Xaiden Livingston (80) L Board 13 11:25

Nick Duncan (63) L vs.
Ronnie Casey (66) W Board 7 14:51

Nick Gardner (21) W vs.
(bye) (108) L 40:19

Owen Carroll (75) L vs.
Kenny Hall (54) W Board 3 29:19

Phillip Barnett (13) W vs.
(bye) (116) L 40:19

Richard Blankenship (69) L vs.
Ruth Kitchens (60) W Board 14 16:14

Shelby Austin (81) L vs.
Steven Fairchild (48) W Board 11 10:08

T J Facelli (67) W vs.
Jennifer Tyson (62) L Board 10 16:39

Terry Lenderman (35) W vs.
(bye) (94) L 40:19

Tom Carpenter (41) W vs.
(bye) (88) L 40:19

Tommy Huyck (5) W vs.
(bye) (124) L 40:19

Zach Adams (71) W vs.
Kolbie Woods (58) L Board 9 11:12

Zach Mitchell (7) W vs.
(bye) (122) L 40:19

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20