Blind Draw 1

Updated 3:23am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Justin Chicken (1)
(bye) (16)
Deanna David H (9)
Board 5
Mike S Mike W (8)
Tina Mike P (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Tony S Katie (4)
Chad Eugene (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Red Peewee (6)
Ralph Third (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Bobby Adrian (2)
Justin Chicken (1)
A
Board 2
Mike S Mike W (8)
Tina Mike P (5)
B
Board 3
Tony S Katie (4)
Chad Eugene (3)
C
Board 7
Red Peewee (6)
Ralph Third (7)
D
Board 4
Bobby Adrian (2)
Mike S Mike W (8)
E
Board 7
Tina Mike P (5)
Chad Eugene (3)
F
Board 1
Ralph Third (7)
Mike S Mike W (8)
G
Board 3
Ralph Third (7)
Mike S Mike W (8)
Board 6
Ralph Third (7)
Mike S Mike W (8)
(bye) (16)
Deanna David H (9)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Deanna David H (9)
D
Board 6
Bobby Adrian (2)
(bye) (13)
C
Red Peewee (6)
(bye) (11)
B
Tony S Katie (4)
(bye) (15)
A
Justin Chicken (1)
Bobby Adrian (2)
Board 5
Red Peewee (6)
Tony S Katie (4)
Board 1
Justin Chicken (1)
Red Peewee (6)
E
Board 4
Tina Mike P (5)
Tony S Katie (4)
F
Board 2
Chad Eugene (3)
Tina Mike P (5)
Board 5
Chad Eugene (3)
Chad Eugene (3)
G
Board 6
Ralph Third (7)
Ralph Third (7)

1st

  Mike S Mike W (8)

2nd

  Ralph Third (7)

3rd

  Chad Eugene (3)

4th

  Tina Mike P (5)

5th

  Red Peewee (6)

  Tony S Katie (4)

7th

  Bobby Adrian (2)

  Justin Chicken (1)

9th

  Deanna David H (9)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Final

Mike S Mike W (8) W vs.
Ralph Third (7) L Board 6 20:30

Elimination Final

Chad Eugene (3) L vs.
Ralph Third (7) W Board 6 14:04

Elimination Semi-final

Tina Mike P (5) L vs.
Chad Eugene (3) W Board 5 15:47

Winners Final

Mike S Mike W (8) W vs.
Ralph Third (7) L Board 3 23:21

Elimination 4

Red Peewee (6) L vs.
Tina Mike P (5) W Board 4 11:11

Tony S Katie (4) L vs.
Chad Eugene (3) W Board 2 12:20

Elimination 3

Bobby Adrian (2) L vs.
Red Peewee (6) W Board 5 12:56

Tony S Katie (4) W vs.
Justin Chicken (1) L Board 1 11:17

Winners Semi-finals

Chad Eugene (3) L vs.
Ralph Third (7) W Board 1 14:25

Mike S Mike W (8) W vs.
Tina Mike P (5) L Board 7 14:11

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Tony S Katie (4) W 52:46

(bye) (13) L vs.
Red Peewee (6) W 54:21

(bye) (15) L vs.
Justin Chicken (1) W 10:39

Deanna David H (9) L vs.
Bobby Adrian (2) W Board 6 15:48

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 41:16

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 41:16

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 41:16

(bye) (16) L vs.
Deanna David H (9) W 58:25

Winners 1

Chad Eugene (3) W vs.
Red Peewee (6) L Board 7 11:41

Justin Chicken (1) L vs.
Mike S Mike W (8) W Board 2 12:07

Ralph Third (7) W vs.
Bobby Adrian (2) L Board 4 11:33

Tina Mike P (5) W vs.
Tony S Katie (4) L Board 3 10:21

Round 1

(bye) (11) L vs.
Red Peewee (6) W 41:16

(bye) (13) L vs.
Tony S Katie (4) W 41:16

(bye) (15) L vs.
Bobby Adrian (2) W 41:16

Chad Eugene (3) W vs.
(bye) (14) L 41:16

Deanna David H (9) L vs.
Mike S Mike W (8) W Board 5 16:15

Justin Chicken (1) W vs.
(bye) (16) L 41:16

Ralph Third (7) W vs.
(bye) (10) L 41:16

Tina Mike P (5) W vs.
(bye) (12) L 41:16

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20