Final - Match 2
B Wagner/C Grovich W vs.
D Renner/T Swackhammer L Court 3 00:17
Final
D Renner/T Swackhammer L vs.
B Wagner/C Grovich W Court 4 00:13
Elimination Final
B Wagner/C Grovich W vs.
J Virag/D Sheehan L Court 3 00:15
Elimination Semi-final
B Wagner/C Grovich 23 W vs.
B Chomicki/S Pruss 15 L Court 4 19:01
Winners Final
J Virag/D Sheehan 8 L vs.
D Renner/T Swackhammer 21 W Court 1 14:08
Elimination 6
B Braunstein/K Kundrod 8 L vs.
B Chomicki/S Pruss 21 W Court 2 32:48
B Wagner/C Grovich 21 W vs.
B Giesler/K Hulbert 3 L Court 2 15:30
Elimination 5
B Braunstein/K Kundrod 21 W vs.
S Ranson/J Giesler 15 L Court 1 37:13
B Wagner/C Grovich 21 W vs.
J Butler/K Gales 15 L Court 2 24:44
Winners Semi-finals
B Chomicki/S Pruss 9 L vs.
J Virag/D Sheehan 21 W Court 4 29:19
D Renner/T Swackhammer 21 W vs.
B Giesler/K Hulbert 8 L Court 4 15:31
Elimination 4
B Braunstein/K Kundrod 21 W vs.
S Gehr/M Garraux 9 L Court 3 21:40
B Wagner/C Grovich 21 W vs.
Z Sutter/K Schlingloff 20 L Court 1 21:10
J Butler/K Gales 21 W vs.
PJ Sweet/M Grovich 14 L Court 4 23:46
M Kundrod/D Hoss 18 L vs.
S Ranson/J Giesler 22 W Court 2 31:43
Elimination 3
B Braunstein/K Kundrod 22 W vs.
D Denk/M Thoman 16 L Court 4 36:25
C Denk/T Woessner 11 L vs.
B Wagner/C Grovich 29 W Court 1 15:47
D Hess/L Gehr 12 L vs.
J Butler/K Gales 21 W Court 1 19:02
M Kundrod/D Hoss 21 W vs.
S Bleibtrey/C Ranson 17 L Court 2 15:39
Winners 2
B Giesler/K Hulbert 23 W vs.
S Gehr/M Garraux 12 L Court 3 32:19
PJ Sweet/M Grovich 6 L vs.
B Chomicki/S Pruss 21 W Court 2 24:48
S Ranson/J Giesler 11 L vs.
D Renner/T Swackhammer 21 W Court 2 20:33
Z Sutter/K Schlingloff 9 L vs.
J Virag/D Sheehan 21 W Court 1 17:58
Elimination 2
B Wagner/C Grovich 21 W vs.
M Wagner/J Swackhammer 5 L Court 1 13:14
C Denk/T Woessner 21 W vs.
J Chomicki/N Martin 16 L Court 3 54:22
D Hess/L Gehr 21 W vs.
Placeholder Team #2 L Court 1 00:26
E Schlingloff/L Hanford 6 L vs.
M Kundrod/D Hoss 23 W Court 1 13:54
J Butler/K Gales 23 W vs.
M Braunstein/S Sheehan 14 L Court 4 30:25
Placeholder Team #1 L vs.
B Braunstein/K Kundrod 21 W Court 4 00:21
R Jackson/J Pruss 15 L vs.
S Bleibtrey/C Ranson 21 W Court 1 23:58
R Woessner/M Stewart 12 L vs.
D Denk/M Thoman 21 W Court 3 21:19
Elimination 1
C Martin/J Renner 5 L vs.
B Wagner/C Grovich 24 W Court 3 11:50
Winners 1
D Renner/T Swackhammer W vs.
Placeholder Team #2 L Court 2 00:22
J Virag/D Sheehan 21 W vs.
B Braunstein/K Kundrod 14 L Court 4 17:19
M Kundrod/D Hoss 13 L vs.
B Chomicki/S Pruss 21 W Court 3 24:56
M Wagner/J Swackhammer 14 L vs.
B Giesler/K Hulbert 24 W Court 4 20:50
PJ Sweet/M Grovich 21 W vs.
S Bleibtrey/C Ranson 5 L Court 4 18:03
S Gehr/M Garraux 21 W vs.
J Chomicki/N Martin 5 L Court 2 47:28
S Ranson/J Giesler 23 W vs.
M Braunstein/S Sheehan 19 L Court 1 32:32
Z Sutter/K Schlingloff 21 W vs.
D Denk/M Thoman 11 L Court 2 15:45
Round 1
B Wagner/C Grovich 16 L vs.
B Chomicki/S Pruss 22 W Court 1 28:33
D Hess/L Gehr 1 L vs.
D Denk/M Thoman 21 W Court 4 30:47
D Renner/T Swackhammer 21 W vs.
R Woessner/M Stewart 12 L Court 1 18:34
E Schlingloff/L Hanford 15 L vs.
B Giesler/K Hulbert 23 W Court 2 33:13
J Virag/D Sheehan 22 W vs.
J Butler/K Gales 11 L Court 3 20:22
M Kundrod/D Hoss 21 W vs.
C Martin/J Renner 5 L Court 2 24:58
Placeholder Team #1 L vs.
M Braunstein/S Sheehan W Court 4 00:25
S Bleibtrey/C Ranson 23 W vs.
C Denk/T Woessner 7 L Court 4 18:38
S Gehr/M Garraux 21 W vs.
R Jackson/J Pruss 17 L Court 3 39:29