ACO TN State World Doubles

Updated 11:09am

Elimination 4

Danny Rich & Mark Carlisle (31) vs.
Danny Lamb & Jordan Clark (20) Board 3 19:26:57

Elimination 6

Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) vs.
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) Board 7 19:00:28

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Gary & Reese (1)
(bye) (64)
Ariel & Harley (33)
Board 12
Christy Hamm & Shelby Austin (32)
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
(bye) (48)
(bye) (49)
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
(bye) (56)
(bye) (41)
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24)
Gary Starr &Mike Johnson (25)
(bye) (40)
(bye) (57)
Kam Street / Gary Marlin (8)
Daniel Perry / Katlyn Hamm (5)
(bye) (60)
(bye) (37)
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)
Tony Beasley & Derrick Boone (21)
(bye) (44)
(bye) (53)
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
(bye) (52)
(bye) (45)
Danny Lamb & Jordan Clark (20)
Josh Kenne & Andy Rose (29)
(bye) (36)
(bye) (61)
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
D J/Donnie Long (3)
(bye) (62)
Tom Carpenter & Marvin Campbell (35)
Board 11
Maddie & Garrison (30)
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
(bye) (46)
(bye) (51)
Kyle Ranney & Luke Happermann (14)
Hunter Smith & Zach Adams (11)
(bye) (54)
(bye) (43)
Ed Norwood & Derrick Esmond (22)
Austin Perry & Yana Dyess (27)
(bye) (38)
(bye) (59)
David Tummins/Kelan Gourley (6)
Justin Duke/Devin S. (7)
(bye) (58)
(bye) (39)
Tim Smith & Andy Hamm (26)
Sean & Bryce (23)
(bye) (42)
(bye) (55)
Jen & Juice (10)
Tim Hill & Lynda Oglesby (15)
(bye) (50)
(bye) (47)
Johnny Ebony & Ivory (18)
Danny Rich & Mark Carlisle (31)
Board 6
Brent Hollowell & TJ Facelli (34)
(bye) (63)
Tina & Jerry (2)
Gary & Reese (1)
A
Board 9
Christy Hamm & Shelby Austin (32)
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
B
Board 4
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
C
Board 3
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24)
Gary Starr &Mike Johnson (25)
D
Board 2
Kam Street / Gary Marlin (8)
Daniel Perry / Katlyn Hamm (5)
E
Board 11
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)
Tony Beasley & Derrick Boone (21)
F
Board 5
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
G
Board 2
Danny Lamb & Jordan Clark (20)
Josh Kenne & Andy Rose (29)
H
Board 8
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
D J/Donnie Long (3)
I
Board 10
Maddie & Garrison (30)
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
J
Board 9
Kyle Ranney & Luke Happermann (14)
Hunter Smith & Zach Adams (11)
K
Board 1
Ed Norwood & Derrick Esmond (22)
Austin Perry & Yana Dyess (27)
L
Board 7
David Tummins/Kelan Gourley (6)
Justin Duke/Devin S. (7)
M
Board 5
Tim Smith & Andy Hamm (26)
Sean & Bryce (23)
N
Board 10
Jen & Juice (10)
Tim Hill & Lynda Oglesby (15)
O
Board 2
Johnny Ebony & Ivory (18)
Danny Rich & Mark Carlisle (31)
P
Board 12
Tina & Jerry (2)
Gary & Reese (1)
Q
Board 10
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
R
Board 6
Gary Starr &Mike Johnson (25)
Daniel Perry / Katlyn Hamm (5)
S
Board 3
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Danny Lamb & Jordan Clark (20)
T
Board 5
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
D J/Donnie Long (3)
U
Board 12
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
Hunter Smith & Zach Adams (11)
V
Board 9
David Tummins/Kelan Gourley (6)
Justin Duke/Devin S. (7)
W
Board 1
Jen & Juice (10)
Johnny Ebony & Ivory (18)
X
Board 11
Tina & Jerry (2)
Gary & Reese (1)
Y
Board 8
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Z
Board 7
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
D J/Donnie Long (3)
AA
Board 3
Hunter Smith & Zach Adams (11)
Justin Duke/Devin S. (7)
AB
Board 2
Tina & Jerry (2)
Gary & Reese (1)
AC
Board 2
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
D J/Donnie Long (3)
AD
Center Court
Justin Duke/Devin S. (7)
Gary & Reese (1)
AE
Board 6
D J/Donnie Long (3)
Gary & Reese (1)
Center Court
D J/Donnie Long (3)
Gary & Reese (1)
(bye) (64)
Ariel & Harley (33)
(bye) (48)
(bye) (49)
(bye) (56)
(bye) (41)
(bye) (40)
(bye) (57)
(bye) (60)
(bye) (37)
(bye) (44)
(bye) (53)
(bye) (52)
(bye) (45)
(bye) (36)
(bye) (61)
(bye) (62)
Tom Carpenter & Marvin Campbell (35)
(bye) (46)
(bye) (51)
(bye) (54)
(bye) (43)
(bye) (38)
(bye) (59)
(bye) (58)
(bye) (39)
(bye) (42)
(bye) (55)
(bye) (50)
(bye) (47)
Brent Hollowell & TJ Facelli (34)
(bye) (63)
Ariel & Harley (33)
P
Board 4
Danny Rich & Mark Carlisle (31)
(bye) (49)
O
Tim Hill & Lynda Oglesby (15)
(bye) (41)
N
Sean & Bryce (23)
(bye) (57)
M
Tim Smith & Andy Hamm (26)
(bye) (37)
L
Austin Perry & Yana Dyess (27)
(bye) (53)
K
Ed Norwood & Derrick Esmond (22)
(bye) (45)
J
Kyle Ranney & Luke Happermann (14)
(bye) (61)
I
Maddie & Garrison (30)
Tom Carpenter & Marvin Campbell (35)
H
Board 11
Josh Kenne & Andy Rose (29)
(bye) (51)
G
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
(bye) (43)
F
Tony Beasley & Derrick Boone (21)
(bye) (59)
E
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)
(bye) (39)
D
Kam Street / Gary Marlin (8)
(bye) (55)
C
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24)
(bye) (47)
B
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)
Brent Hollowell & TJ Facelli (34)
A
Board 8
Christy Hamm & Shelby Austin (32)
Danny Rich & Mark Carlisle (31)
Board 7
Tim Hill & Lynda Oglesby (15)
Sean & Bryce (23)
Board 7
Tim Smith & Andy Hamm (26)
Austin Perry & Yana Dyess (27)
Board 3
Ed Norwood & Derrick Esmond (22)
Kyle Ranney & Luke Happermann (14)
Board 2
Maddie & Garrison (30)
Josh Kenne & Andy Rose (29)
Board 9
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
Tony Beasley & Derrick Boone (21)
Board 1
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)
Kam Street / Gary Marlin (8)
Board 8
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24)
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)
Board 3
Brent Hollowell & TJ Facelli (34)
Danny Rich & Mark Carlisle (31)
T
Board 3
Danny Lamb & Jordan Clark (20)
Sean & Bryce (23)
S
Board 5
Daniel Perry / Katlyn Hamm (5)
Austin Perry & Yana Dyess (27)
R
Board 8
Gary Starr &Mike Johnson (25)
Kyle Ranney & Luke Happermann (14)
Q
Board 1
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
X
Board 12
Johnny Ebony & Ivory (18)
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)
W
Board 7
Jen & Juice (10)
Kam Street / Gary Marlin (8)
V
Board 6
David Tummins/Kelan Gourley (6)
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)
U
Board 10
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
Danny Lamb & Jordan Clark (20)
Board 9
Sean & Bryce (23)
Gary Starr &Mike Johnson (25)
Board 11
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
Board 5
Jen & Juice (10)
David Tummins/Kelan Gourley (6)
Board 4
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
Sean & Bryce (23)
AB
Board 1
Tina & Jerry (2)
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
AA
Board 6
Hunter Smith & Zach Adams (11)
Brock Beasley & Conner Kelso (13)
Z
Center Court
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19)
Y
Board 7
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
Tina & Jerry (2)
Board 3
Jerry Vickery & Nick Gardner (17)
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
Board 2
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)
Tina & Jerry (2)
AC
Board 2
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
AD
Board 4
Justin Duke/Devin S. (7)
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
Board 3
Cody Bennard & Travis Hatcher (4)
Jacob Shae &Lane Cruse (12)
AE
Board 1
D J/Donnie Long (3)
D J/Donnie Long (3)

1st

  Gary & Reese (1)

2nd

  D J/Donnie Long (3)

3rd

  Jacob Shae &Lane Cruse (12)

4th

  Cody Bennard & Travis Hatcher (4)

5th

  Tina & Jerry (2)

  Justin Duke/Devin S. (7)

7th

  Jerry Vickery & Nick Gardner (17)

  Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9)

9th

  Sean & Bryce (23)

  Hunter Smith & Zach Adams (11)

  Brock Beasley & Conner Kelso (13)

13th

  Danny Lamb & Jordan Clark (20)

  Gary Starr &Mike Johnson (25)

  Jen & Juice (10)

  David Tummins/Kelan Gourley (6)

17th

  Daniel Perry / Katlyn Hamm (5)

  Austin Perry & Yana Dyess (27)

  Kyle Ranney & Luke Happermann (14)

  Johnny Ebony & Ivory (18)

  Britney Stanfill & Tiffany Britt (28)

  Kam Street / Gary Marlin (8)

  Jerrett Scott & Ronnie Casey (16)

25th

  Tim Hill & Lynda Oglesby (15)

  Tim Smith & Andy Hamm (26)

  Ed Norwood & Derrick Esmond (22)

  Maddie & Garrison (30)

  Josh Kenne & Andy Rose (29)

  Tony Beasley & Derrick Boone (21)

  Valerie Koonce & Stacy Obryan (24)

  Brent Hollowell & TJ Facelli (34)

33th

  Ariel & Harley (33)

  (bye) (49)

  (bye) (41)

  (bye) (57)

  (bye) (37)

  (bye) (53)

  (bye) (45)

  (bye) (61)

  Tom Carpenter & Marvin Campbell (35)

  (bye) (51)

  (bye) (43)

  (bye) (59)

  (bye) (39)

  (bye) (55)

  (bye) (47)

  Christy Hamm & Shelby Austin (32)

49th

  (bye) (64)

  (bye) (48)

  (bye) (56)

  (bye) (40)

  (bye) (60)

  (bye) (44)

  (bye) (52)

  (bye) (36)

  (bye) (62)

  (bye) (46)

  (bye) (54)

  (bye) (38)

  (bye) (58)

  (bye) (42)

  (bye) (50)

  (bye) (63)

Final

Gary & Reese (1) W vs.
D J/Donnie Long (3) L Center Court 26:55

Elimination Final

Jacob Shae &Lane Cruse (12) L vs.
D J/Donnie Long (3) W Board 1 09:48

Elimination Semi-final

Jacob Shae &Lane Cruse (12) W vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) L Board 3 17:11

Winners Final

Gary & Reese (1) W vs.
D J/Donnie Long (3) L Board 6 14:19

Elimination 8

Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W vs.
Justin Duke/Devin S. (7) L Board 4 11:39

Tina & Jerry (2) L vs.
Jacob Shae &Lane Cruse (12) W Board 2 20:27

Elimination 7

Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W vs.
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) L Board 2 12:11

Tina & Jerry (2) W vs.
Jerry Vickery & Nick Gardner (17) L Board 3 21:16

Winners Semi-finals

D J/Donnie Long (3) W vs.
Justin Duke/Devin S. (7) L Center Court 12:52

Gary & Reese (1) W vs.
Jacob Shae &Lane Cruse (12) L Board 2 26:30

Elimination 6

Brock Beasley & Conner Kelso (13) L vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W Center Court 14:20

Jerry Vickery & Nick Gardner (17) W vs.
Hunter Smith & Zach Adams (11) L Board 6 15:30

Sean & Bryce (23) L vs.
Tina & Jerry (2) W Board 1 18:05

Elimination 5

Brock Beasley & Conner Kelso (13) W vs.
Jen & Juice (10) L Board 5 19:25

Danny Lamb & Jordan Clark (20) L vs.
Sean & Bryce (23) W Board 9 15:58

David Tummins/Kelan Gourley (6) L vs.
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) W Board 4 19:01

Gary Starr &Mike Johnson (25) L vs.
Jerry Vickery & Nick Gardner (17) W Board 11 17:37

Winners 3

D J/Donnie Long (3) W vs.
Hunter Smith & Zach Adams (11) L Board 3 12:35

Gary & Reese (1) W vs.
Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) L Board 8 18:08

Jacob Shae &Lane Cruse (12) W vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) L Board 7 10:43

Justin Duke/Devin S. (7) W vs.
Tina & Jerry (2) L Board 2 11:17

Elimination 4

Austin Perry & Yana Dyess (27) L vs.
Gary Starr &Mike Johnson (25) W Board 8 11:41

Britney Stanfill & Tiffany Britt (28) L vs.
Jen & Juice (10) W Board 7 13:51

Brock Beasley & Conner Kelso (13) W vs.
Johnny Ebony & Ivory (18) L Board 12 15:58

Jerrett Scott & Ronnie Casey (16) L vs.
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) W Board 10 08:55

Kam Street / Gary Marlin (8) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (6) W Board 6 29:16

Kyle Ranney & Luke Happermann (14) L vs.
Jerry Vickery & Nick Gardner (17) W Board 1 14:40

Sean & Bryce (23) W vs.
Daniel Perry / Katlyn Hamm (5) L Board 5 16:34

Elimination 3

Austin Perry & Yana Dyess (27) W vs.
Ed Norwood & Derrick Esmond (22) L Board 3 11:26

Danny Rich & Mark Carlisle (31) W vs.
Tim Hill & Lynda Oglesby (15) L Board 7 28:39

Jerrett Scott & Ronnie Casey (16) W vs.
Brent Hollowell & TJ Facelli (34) L Board 3 23:33

Josh Kenne & Andy Rose (29) L vs.
Brock Beasley & Conner Kelso (13) W Board 9 13:33

Kam Street / Gary Marlin (8) W vs.
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24) L Board 8 12:13

Kyle Ranney & Luke Happermann (14) W vs.
Maddie & Garrison (30) L Board 2 18:28

Sean & Bryce (23) W vs.
Tim Smith & Andy Hamm (26) L Board 7 11:28

Tony Beasley & Derrick Boone (21) L vs.
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28) W Board 1 17:35

Winners 2

D J/Donnie Long (3) W vs.
Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) L Board 12 09:16

Daniel Perry / Katlyn Hamm (5) L vs.
Jacob Shae &Lane Cruse (12) W Board 3 13:06

Danny Lamb & Jordan Clark (20) L vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W Board 5 11:19

Gary & Reese (1) W vs.
Jerry Vickery & Nick Gardner (17) L Board 10 32:16

Hunter Smith & Zach Adams (11) W vs.
David Tummins/Kelan Gourley (6) L Board 9 16:38

Johnny Ebony & Ivory (18) L vs.
Tina & Jerry (2) W Board 11 01:00:25

Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) W vs.
Gary Starr &Mike Johnson (25) L Board 6 17:18

Justin Duke/Devin S. (7) W vs.
Jen & Juice (10) L Board 1 07:50

Elimination 2

(bye) (37) L vs.
Austin Perry & Yana Dyess (27) W 13:07

(bye) (39) L vs.
Kam Street / Gary Marlin (8) W 13:59

(bye) (41) L vs.
Sean & Bryce (23) W 19:17

(bye) (43) L vs.
Tony Beasley & Derrick Boone (21) W 27:59

(bye) (45) L vs.
Kyle Ranney & Luke Happermann (14) W 10:05

(bye) (47) L vs.
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16) W 32:46

(bye) (49) L vs.
Tim Hill & Lynda Oglesby (15) W 34:55

(bye) (51) L vs.
Brock Beasley & Conner Kelso (13) W 21:19

(bye) (53) L vs.
Ed Norwood & Derrick Esmond (22) W 17:20

(bye) (55) L vs.
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24) W 12:12

(bye) (57) L vs.
Tim Smith & Andy Hamm (26) W 13:45

(bye) (59) L vs.
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28) W 11:53

(bye) (61) L vs.
Maddie & Garrison (30) W 40:27

Ariel & Harley (33) L vs.
Danny Rich & Mark Carlisle (31) W Board 4 12:12

Brent Hollowell & TJ Facelli (34) W vs.
Christy Hamm & Shelby Austin (32) L Board 8 12:49

Tom Carpenter & Marvin Campbell (35) L vs.
Josh Kenne & Andy Rose (29) W Board 11 07:09

Elimination 1

(bye) (36) L vs.
(bye) (61) W 51:35

(bye) (38) L vs.
(bye) (59) W 51:35

(bye) (40) L vs.
(bye) (57) W 51:35

(bye) (42) L vs.
(bye) (55) W 51:35

(bye) (44) L vs.
(bye) (53) W 51:35

(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 51:35

(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 51:35

(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 51:35

(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 51:35

(bye) (54) L vs.
(bye) (43) W 51:35

(bye) (56) L vs.
(bye) (41) W 51:35

(bye) (58) L vs.
(bye) (39) W 51:35

(bye) (60) L vs.
(bye) (37) W 51:35

(bye) (62) L vs.
Tom Carpenter & Marvin Campbell (35) W 24:13

(bye) (64) L vs.
Ariel & Harley (33) W 12:45

Brent Hollowell & TJ Facelli (34) W vs.
(bye) (63) L 14:03

Winners 1

Austin Perry & Yana Dyess (27) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (6) W Board 7 20:42

Brock Beasley & Conner Kelso (13) L vs.
Danny Lamb & Jordan Clark (20) W Board 2 16:16

Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) W vs.
Kyle Ranney & Luke Happermann (14) L Board 9 16:49

D J/Donnie Long (3) W vs.
Maddie & Garrison (30) L Board 10 16:07

Daniel Perry / Katlyn Hamm (5) W vs.
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28) L Board 11 17:32

Danny Rich & Mark Carlisle (31) L vs.
Tina & Jerry (2) W Board 12 18:44

Gary & Reese (1) W vs.
Christy Hamm & Shelby Austin (32) L Board 9 15:38

Gary Starr &Mike Johnson (25) W vs.
Kam Street / Gary Marlin (8) L Board 2 14:54

Hunter Smith & Zach Adams (11) W vs.
Ed Norwood & Derrick Esmond (22) L Board 1 16:10

Jerry Vickery & Nick Gardner (17) W vs.
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16) L Board 4 31:15

Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) W vs.
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24) L Board 3 10:18

Josh Kenne & Andy Rose (29) L vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W Board 8 11:53

Justin Duke/Devin S. (7) W vs.
Tim Smith & Andy Hamm (26) L Board 5 10:59

Sean & Bryce (23) L vs.
Jen & Juice (10) W Board 10 15:42

Tim Hill & Lynda Oglesby (15) L vs.
Johnny Ebony & Ivory (18) W Board 2 20:01

Tony Beasley & Derrick Boone (21) L vs.
Jacob Shae &Lane Cruse (12) W Board 5 13:32

Round 1

(bye) (37) L vs.
Britney Stanfill & Tiffany Britt (28) W 51:35

(bye) (39) L vs.
Tim Smith & Andy Hamm (26) W 51:35

(bye) (41) L vs.
Valerie Koonce & Stacy Obryan (24) W 51:35

(bye) (43) L vs.
Ed Norwood & Derrick Esmond (22) W 51:35

(bye) (45) L vs.
Danny Lamb & Jordan Clark (20) W 51:35

(bye) (47) L vs.
Johnny Ebony & Ivory (18) W 51:35

(bye) (49) L vs.
Jerrett Scott & Ronnie Casey (16) W 51:35

(bye) (51) L vs.
Kyle Ranney & Luke Happermann (14) W 51:35

(bye) (53) L vs.
Jacob Shae &Lane Cruse (12) W 51:35

(bye) (55) L vs.
Jen & Juice (10) W 51:35

(bye) (57) L vs.
Kam Street / Gary Marlin (8) W 51:35

(bye) (59) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (6) W 51:35

(bye) (61) L vs.
Cody Bennard & Travis Hatcher (4) W 51:35

(bye) (63) L vs.
Tina & Jerry (2) W 51:35

Ariel & Harley (33) L vs.
Christy Hamm & Shelby Austin (32) W Board 12 20:39

Austin Perry & Yana Dyess (27) W vs.
(bye) (38) L 51:35

Brock Beasley & Conner Kelso (13) W vs.
(bye) (52) L 51:35

Cannon Hatcher / Rob DeFir (19) W vs.
(bye) (46) L 51:35

D J/Donnie Long (3) W vs.
(bye) (62) L 51:35

Daniel Perry / Katlyn Hamm (5) W vs.
(bye) (60) L 51:35

Danny Rich & Mark Carlisle (31) W vs.
Brent Hollowell & TJ Facelli (34) L Board 6 22:26

Gary & Reese (1) W vs.
(bye) (64) L 51:35

Gary Starr &Mike Johnson (25) W vs.
(bye) (40) L 51:35

Hunter Smith & Zach Adams (11) W vs.
(bye) (54) L 51:35

Jerry Vickery & Nick Gardner (17) W vs.
(bye) (48) L 51:35

Jonathan Hickerson &. Duncan Southall (9) W vs.
(bye) (56) L 51:35

Josh Kenne & Andy Rose (29) W vs.
(bye) (36) L 51:35

Justin Duke/Devin S. (7) W vs.
(bye) (58) L 51:35

Sean & Bryce (23) W vs.
(bye) (42) L 51:35

Tim Hill & Lynda Oglesby (15) W vs.
(bye) (50) L 51:35

Tom Carpenter & Marvin Campbell (35) L vs.
Maddie & Garrison (30) W Board 11 11:03

Tony Beasley & Derrick Boone (21) W vs.
(bye) (44) L 51:35

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20