Elimination Semi-final
Kellan Stout (Pitt) (31) 5 W vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) 1 L 00:19
Winners Final
Bo Nickal (Penn St) (1) 11 W vs.
Patrick Brucki (Princeton) (3) 5 L 00:23
Elimination 8
Jacob Warner (iowa) (5) 4 L vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) 19 W 00:30
Kellan Stout (Pitt) (31) 6 W vs.
Rocco Caywood (Army) (4) 2 L 00:32
Elimination 7
Jacob Warner (iowa) (5) 2 W vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) L 00:12
Kellan Stout (Pitt) (31) 9 W vs.
Jay Aiello (Uva) (9) 1 L 00:18
Winners Semi-finals
Bo Nickal (Penn St) (1) 12 W vs.
Rocco Caywood (Army) (4) 9 L 00:27
Patrick Brucki (Princeton) (3) 6 W vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) 4 L 00:31
Elimination 6
Jale Jakobsen (Leh) (17) 2 L vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) 7 W 00:18
Jay Aiello (Uva) (9) 10 W vs.
Willie Miklus (Iowa St) (6) 7 L 00:23
Kellan Stout (Pitt) (31) 10 W vs.
Christian Brunner (Purdue) (7) 2 L 00:48
Nathan Traxler (Stanford) (10) 1 L vs.
Jacob Warner (iowa) (5) 5 W 00:50
Elimination 5
Jake Woodley (Okla) (20) 1 L vs.
Nathan Traxler (Stanford) (10) 4 W 00:45
Jay Aiello (Uva) (9) 10 W vs.
Greg Bulsak (Clarion) (16) 1 L 01:05
Kellan Stout (Pitt) (31) W vs.
Dakota Geer (okie St) (12) L 01:04
Tanner Orndorff (Utah Valley) (11) 2 L vs.
Jale Jakobsen (Leh) (17) 6 W 01:16
Winners 3
Bo Nickal (Penn St) (1) W vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) L 00:14
Christian Brunner (Purdue) (7) 3 L vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) 15 W 00:20
Jacob Warner (iowa) (5) 1 L vs.
Rocco Caywood (Army) (4) 4 W 00:27
Patrick Brucki (Princeton) (3) 5 W vs.
Willie Miklus (Iowa St) (6) 3 L 00:35
Elimination 4
Jackson Striggow (mich) (25) 5 L vs.
Tanner Orndorff (Utah Valley) (11) 9 W 00:29
Jake Woodley (Okla) (20) W vs.
Jacob Seely (Colorado) (18) L 00:26
Jale Jakobsen (Leh) (17) 5 W vs.
Sawyer Root (The Citadel) (19) 1 L 00:31
Josh Hokit (Fres St) (26) 6 L vs.
Dakota Geer (okie St) (12) 8 W 00:40
Joshua Roetman (navy) (28) L vs.
Nathan Traxler (Stanford) (10) W 00:35
Kellan Stout (Pitt) (31) 5 W vs.
Ben Honis (Corn) (13) 1 L 00:43
Luke Mcgonigal (Lock Haven) (30) 4 L vs.
Greg Bulsak (Clarion) (16) 9 W 01:13
Noah Adams (Wvu) (22) 5 L vs.
Jay Aiello (Uva) (9) 8 W 01:36
Elimination 3
Cale Davidson (Wyo) (23) 3 L vs.
Josh Hokit (Fres St) (26) 9 W 04:20
Cordell Eaton (Ndsu) (29) 4 L vs.
Jake Woodley (Okla) (20) 8 W 04:29
Jackson Striggow (mich) (25) W vs.
Malik Mcdonald (Nc St) (24) L 04:30
Jale Jakobsen (Leh) (17) 5 W vs.
Thomas Lane (Cal Poly) (33) 1 L 04:34
Kellan Stout (Pitt) (31) W vs.
Stephen Loiseau (Drexel) (15) L 04:34
Randall Diabe (Appalachian St) (21) 3 L vs.
Joshua Roetman (navy) (28) 5 W 04:42
Tom Sleigh (Vtech) (14) 8 L vs.
Luke Mcgonigal (Lock Haven) (30) 15 W 04:50
Wyatt Koelling (Missou) (27) 2 L vs.
Noah Adams (Wvu) (22) 7 W 04:54
Winners 2
Ben Honis (Corn) (13) 3 L vs.
Rocco Caywood (Army) (4) 7 W 00:24
Bo Nickal (Penn St) (1) 13 W vs.
Greg Bulsak (Clarion) (16) 2 L 00:28
Christian Brunner (Purdue) (7) 5 W vs.
Nathan Traxler (Stanford) (10) 4 L 00:35
Jacob Seely (Colorado) (18) L vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) W 00:37
Jacob Warner (iowa) (5) 3 W vs.
Dakota Geer (okie St) (12) 1 L 00:41
Jay Aiello (Uva) (9) 2 L vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) 5 W 02:36
Patrick Brucki (Princeton) (3) 8 W vs.
Sawyer Root (The Citadel) (19) 1 L 02:48
Tanner Orndorff (Utah Valley) (11) L vs.
Willie Miklus (Iowa St) (6) W 02:47
Elimination 2
(bye) (35) L vs.
Cordell Eaton (Ndsu) (29) W 21:24
(bye) (37) L vs.
Wyatt Koelling (Missou) (27) W 23:18
(bye) (39) L vs.
Jackson Striggow (mich) (25) W 21:31
(bye) (41) L vs.
Cale Davidson (Wyo) (23) W 21:07
(bye) (43) L vs.
Randall Diabe (Appalachian St) (21) W 22:51
(bye) (45) L vs.
Tom Sleigh (Vtech) (14) W 22:58
(bye) (47) L vs.
Jale Jakobsen (Leh) (17) W 21:46
(bye) (49) L vs.
Stephen Loiseau (Drexel) (15) W 23:08
(bye) (51) L vs.
Jake Woodley (Okla) (20) W 20:57
(bye) (53) L vs.
Noah Adams (Wvu) (22) W 23:16
(bye) (55) L vs.
Malik Mcdonald (Nc St) (24) W 22:30
(bye) (57) L vs.
Josh Hokit (Fres St) (26) W 21:16
(bye) (59) L vs.
Joshua Roetman (navy) (28) W 21:39
(bye) (61) L vs.
Luke Mcgonigal (Lock Haven) (30) W 22:43
(bye) (63) L vs.
Thomas Lane (Cal Poly) (33) W 20:59
Andre Lee (illini) (32) L vs.
Kellan Stout (Pitt) (31) W 00:04
Elimination 1
(bye) (34) L vs.
(bye) (63) W 09:26
(bye) (36) L vs.
(bye) (61) W 09:26
(bye) (38) L vs.
(bye) (59) W 09:26
(bye) (40) L vs.
(bye) (57) W 09:26
(bye) (42) L vs.
(bye) (55) W 09:26
(bye) (44) L vs.
(bye) (53) W 09:26
(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 09:26
(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 09:26
(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 09:26
(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 09:26
(bye) (54) L vs.
(bye) (43) W 09:26
(bye) (56) L vs.
(bye) (41) W 09:26
(bye) (58) L vs.
(bye) (39) W 09:26
(bye) (60) L vs.
(bye) (37) W 09:26
(bye) (62) L vs.
(bye) (35) W 09:26
(bye) (64) L vs.
Andre Lee (illini) (32) W 23:27
Winners 1
Ben Honis (Corn) (13) 5 W vs.
Jake Woodley (Okla) (20) 1 L 08:14
Bo Nickal (Penn St) (1) W vs.
Thomas Lane (Cal Poly) (33) L 08:14
Cale Davidson (Wyo) (23) 3 L vs.
Nathan Traxler (Stanford) (10) 9 W 08:12
Christian Brunner (Purdue) (7) 4 W vs.
Josh Hokit (Fres St) (26) 2 L 08:16
Cordell Eaton (Ndsu) (29) 5 L vs.
Rocco Caywood (Army) (4) 8 W 08:22
Jackson Striggow (mich) (25) 1 L vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) 5 W 08:27
Jacob Warner (iowa) (5) 13 W vs.
Joshua Roetman (navy) (28) 6 L 08:31
Jale Jakobsen (Leh) (17) 2 L vs.
Greg Bulsak (Clarion) (16) 6 W 08:35
Jay Aiello (Uva) (9) 10 W vs.
Malik Mcdonald (Nc St) (24) 4 L 00:43
Kellan Stout (Pitt) (31) 4 L vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) 6 W 00:49
Patrick Brucki (Princeton) (3) W vs.
Luke Mcgonigal (Lock Haven) (30) L 00:53
Randall Diabe (Appalachian St) (21) 2 L vs.
Dakota Geer (okie St) (12) 7 W 00:59
Sawyer Root (The Citadel) (19) 5 W vs.
Tom Sleigh (Vtech) (14) 1 L 01:03
Stephen Loiseau (Drexel) (15) 2 L vs.
Jacob Seely (Colorado) (18) 3 W 01:11
Tanner Orndorff (Utah Valley) (11) 10 W vs.
Noah Adams (Wvu) (22) 5 L 01:10
Wyatt Koelling (Missou) (27) L vs.
Willie Miklus (Iowa St) (6) W 01:10
Round 1
(bye) (35) L vs.
Luke Mcgonigal (Lock Haven) (30) W 09:26
(bye) (37) L vs.
Joshua Roetman (navy) (28) W 09:26
(bye) (39) L vs.
Josh Hokit (Fres St) (26) W 09:26
(bye) (41) L vs.
Malik Mcdonald (Nc St) (24) W 09:26
(bye) (43) L vs.
Noah Adams (Wvu) (22) W 09:26
(bye) (45) L vs.
Jake Woodley (Okla) (20) W 09:26
(bye) (47) L vs.
Jacob Seely (Colorado) (18) W 09:26
(bye) (49) L vs.
Greg Bulsak (Clarion) (16) W 09:26
(bye) (51) L vs.
Tom Sleigh (Vtech) (14) W 09:26
(bye) (53) L vs.
Dakota Geer (okie St) (12) W 09:26
(bye) (55) L vs.
Nathan Traxler (Stanford) (10) W 09:26
(bye) (57) L vs.
Eric Shultz (Nebraska) (8) W 09:26
(bye) (59) L vs.
Willie Miklus (Iowa St) (6) W 09:26
(bye) (61) L vs.
Rocco Caywood (Army) (4) W 09:26
(bye) (63) L vs.
Kollin Moore (Ohio St) (2) W 09:26
Ben Honis (Corn) (13) W vs.
(bye) (52) L 09:26
Bo Nickal (Penn St) (1) W vs.
(bye) (64) L 09:26
Cale Davidson (Wyo) (23) W vs.
(bye) (42) L 09:26
Christian Brunner (Purdue) (7) W vs.
(bye) (58) L 09:26
Cordell Eaton (Ndsu) (29) W vs.
(bye) (36) L 09:26
Jackson Striggow (mich) (25) W vs.
(bye) (40) L 09:26
Jacob Warner (iowa) (5) W vs.
(bye) (60) L 09:26
Jale Jakobsen (Leh) (17) W vs.
(bye) (48) L 09:26
Jay Aiello (Uva) (9) W vs.
(bye) (56) L 09:26
Kellan Stout (Pitt) (31) W vs.
(bye) (34) L 09:26
Patrick Brucki (Princeton) (3) W vs.
(bye) (62) L 09:26
Randall Diabe (Appalachian St) (21) W vs.
(bye) (44) L 09:26
Sawyer Root (The Citadel) (19) W vs.
(bye) (46) L 09:26
Stephen Loiseau (Drexel) (15) W vs.
(bye) (50) L 09:26
Tanner Orndorff (Utah Valley) (11) W vs.
(bye) (54) L 09:26
Thomas Lane (Cal Poly) (33) W vs.
Andre Lee (illini) (32) L 04:31
Wyatt Koelling (Missou) (27) W vs.
(bye) (38) L 09:26