8-1-20

Updated 9:53am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Avery U // Jacob Smith
(bye)
Billy C // Phil H
Board 03
Jim C // Jim I
Braden M // Lydia K
(bye)
(bye)
Cam M // Matt
Andy d // Bradley
(bye)
Kim C // Kim R
Board 04
Connie L // Tony W
Gator // Logan D
Board 02
Jeff M // Melissa R
(bye)
Aiden U // Terry R
Avery U // Jacob Smith
A
Board 04
Billy C // Phil H
Braden M // Lydia K
B
Board 05
Cam M // Matt
Andy d // Bradley
C
Board 05
Connie L // Tony W
Gator // Logan D
D
Board 03
Aiden U // Terry R
Billy C // Phil H
E
Board 02
Cam M // Matt
Andy d // Bradley
F
Board 04
Aiden U // Terry R
Cam M // Matt
G
Board 07
Aiden U // Terry R
Cam M // Matt
Board 03
Andy d // Bradley
Cam M // Matt
(bye)
Jim C // Jim I
(bye)
(bye)
(bye)
Kim C // Kim R
Jeff M // Melissa R
(bye)
Jim C // Jim I
D
Board 05
Gator // Logan D
(bye)
C
Connie L // Tony W
Kim C // Kim R
B
Board 07
Braden M // Lydia K
Jeff M // Melissa R
A
Board 06
Avery U // Jacob Smith
Jim C // Jim I
Board 02
Connie L // Tony W
Braden M // Lydia K
Board 03
Jeff M // Melissa R
Connie L // Tony W
E
Board 01
Billy C // Phil H
Jeff M // Melissa R
F
Board 01
Andy d // Bradley
Billy C // Phil H
Board 07
Andy d // Bradley
Andy d // Bradley
G
Board 06
Aiden U // Terry R
Andy d // Bradley

1st

  Cam M // Matt

2nd

  Andy d // Bradley

3rd

  Aiden U // Terry R

4th

  Billy C // Phil H

5th

  Connie L // Tony W

  Jeff M // Melissa R

7th

  Jim C // Jim I

  Braden M // Lydia K

9th

  Gator // Logan D

  Kim C // Kim R

  Avery U // Jacob Smith

Final

Cam M // Matt W vs.
Andy d // Bradley L Board 03 16:07:49

Elimination Final

Andy d // Bradley W vs.
Aiden U // Terry R L Board 06 12:21

Elimination Semi-final

Billy C // Phil H L vs.
Andy d // Bradley W Board 07 15:58

Winners Final

Cam M // Matt W vs.
Aiden U // Terry R L Board 07 08:53

Elimination 4

Connie L // Tony W L vs.
Billy C // Phil H W Board 01 16:14

Jeff M // Melissa R L vs.
Andy d // Bradley W Board 01 08:26

Elimination 3

Braden M // Lydia K L vs.
Jeff M // Melissa R W Board 03 07:24

Jim C // Jim I L vs.
Connie L // Tony W W Board 02 21:23

Winners Semi-finals

Andy d // Bradley L vs.
Aiden U // Terry R W Board 04 10:27

Billy C // Phil H L vs.
Cam M // Matt W Board 02 09:02

Elimination 2

Jeff M // Melissa R W vs.
Avery U // Jacob Smith L Board 06 14:20

Jim C // Jim I W vs.
Gator // Logan D L Board 05 12:34

Kim C // Kim R L vs.
Braden M // Lydia K W Board 07 13:59

Winners 1

Andy d // Bradley W vs.
Connie L // Tony W L Board 05 11:23

Avery U // Jacob Smith L vs.
Billy C // Phil H W Board 04 08:36

Braden M // Lydia K L vs.
Cam M // Matt W Board 05 08:05

Gator // Logan D L vs.
Aiden U // Terry R W Board 03 06:42

Round 1

Billy C // Phil H W vs.
Jim C // Jim I L Board 03 13:12

Gator // Logan D W vs.
Jeff M // Melissa R L Board 02 16:03

Kim C // Kim R L vs.
Connie L // Tony W W Board 04 11:15

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20