Final
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W vs.
Dee Knox/ Seth Draine (13) L Board 2 00:06
Elimination Final
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) L vs.
Dee Knox/ Seth Draine (13) W Board 1 22:57
Elimination Semi-final
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) L vs.
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) W Board 3 19:17
Winners Final
Dee Knox/ Seth Draine (13) L vs.
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W Board 3 13:33
Elimination 6
Dj Long/ Donnie Long (6) L vs.
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) W Board 1 09:11
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) W vs.
Cody Thacker/ Jeremy Evans (3) L Board 4 19:00
Elimination 5
Austin Hicks/ Andrew Brown (2) L vs.
Dj Long/ Donnie Long (6) W Board 2 12:41
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) L vs.
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) W Board 1 09:59
Winners Semi-finals
Cody Thacker/ Jeremy Evans (3) L vs.
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W Board 4 13:43
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) L vs.
Dee Knox/ Seth Draine (13) W Board 3 22:54
Elimination 4
Jack Rye/ Derrick Esmond (4) L vs.
Austin Hicks/ Andrew Brown (2) W Board 3 20:58
Jen Frease/ Lisa Gannon (11) L vs.
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) W Board 1 09:47
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) W vs.
Mike Tudor/ Dennis Powers (5) L Board 1 11:05
Tina Armstrong/ Jerry Armstrong (1) L vs.
Dj Long/ Donnie Long (6) W Board 2 21:27
Elimination 3
Jack Rye/ Derrick Esmond (4) W vs.
Owen Carrol/ Christina Carrol (12) L Board 4 08:09
Jen Frease/ Lisa Gannon (11) W vs.
David Aulgur/ Dalton Owens (14) L Board 2 00:12
John Mansfield/ Todd Anderson (8) L vs.
Tina Armstrong/ Jerry Armstrong (1) W Board 2 16:14
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) W vs.
Cody Richardson/ Chad Waters (10) L Board 3 13:03
Winners 2
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W vs.
Austin Hicks/ Andrew Brown (2) L Board 1 15:53
Cody Thacker/ Jeremy Evans (3) W vs.
Dj Long/ Donnie Long (6) L Board 3 13:05
Mike Tudor/ Dennis Powers (5) L vs.
Dee Knox/ Seth Draine (13) W Board 4 32:46
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) W vs.
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) L Board 2 20:52
Elimination 2
(bye) (19) L vs.
Jack Rye/ Derrick Esmond (4) W 22:22
(bye) (21) L vs.
Jen Frease/ Lisa Gannon (11) W 52:12
(bye) (23) L vs.
John Mansfield/ Todd Anderson (8) W 03:07
(bye) (25) L vs.
Cody Richardson/ Chad Waters (10) W 49:30
(bye) (27) L vs.
Owen Carrol/ Christina Carrol (12) W 03:50
(bye) (29) L vs.
David Aulgur/ Dalton Owens (14) W 39:16
Jacob Mcginnis/ Stump (15) L vs.
Tina Armstrong/ Jerry Armstrong (1) W Board 1 11:16
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) W vs.
Ed Norwood/ David Frease (18) L Board 2 11:30
Elimination 1
(bye) (20) L vs.
(bye) (29) W 30:44
(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 30:44
(bye) (24) L vs.
(bye) (25) W 30:44
(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 30:44
(bye) (28) L vs.
(bye) (21) W 30:44
(bye) (30) L vs.
(bye) (19) W 30:44
(bye) (32) L vs.
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) W 20:58
Jacob Mcginnis/ Stump (15) W vs.
(bye) (31) L 52:22
Winners 1
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W vs.
Cody Richardson/ Chad Waters (10) L Board 1 08:21
Cody Thacker/ Jeremy Evans (3) W vs.
David Aulgur/ Dalton Owens (14) L Board 1 00:18
Dee Knox/ Seth Draine (13) W vs.
Jack Rye/ Derrick Esmond (4) L Board 1 11:48
Ed Norwood/ David Frease (18) L vs.
Austin Hicks/ Andrew Brown (2) W Board 3 47:49
Jen Frease/ Lisa Gannon (11) L vs.
Dj Long/ Donnie Long (6) W Board 1 19:56
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) W vs.
John Mansfield/ Todd Anderson (8) L Board 4 18:13
Mike Tudor/ Dennis Powers (5) W vs.
Owen Carrol/ Christina Carrol (12) L Board 2 09:04
Tina Armstrong/ Jerry Armstrong (1) L vs.
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) W Board 4 26:40
Round 1
(bye) (19) L vs.
David Aulgur/ Dalton Owens (14) W 30:43
(bye) (21) L vs.
Owen Carrol/ Christina Carrol (12) W 30:43
(bye) (23) L vs.
Cody Richardson/ Chad Waters (10) W 30:43
(bye) (25) L vs.
John Mansfield/ Todd Anderson (8) W 30:43
(bye) (27) L vs.
Dj Long/ Donnie Long (6) W 30:43
(bye) (29) L vs.
Jack Rye/ Derrick Esmond (4) W 30:43
(bye) (31) L vs.
Austin Hicks/ Andrew Brown (2) W 30:43
Bobby Mumper/ Josh Glover (7) W vs.
(bye) (26) L 30:43
Cody Thacker/ Jeremy Evans (3) W vs.
(bye) (30) L 30:43
Dee Knox/ Seth Draine (13) W vs.
(bye) (20) L 30:43
Jacob Mcginnis/ Stump (15) L vs.
Ed Norwood/ David Frease (18) W Board 2 16:39
Jen Frease/ Lisa Gannon (11) W vs.
(bye) (22) L 30:43
Matt Martin/ Thomas Sheffield (9) W vs.
(bye) (24) L 30:43
Mike Tudor/ Dennis Powers (5) W vs.
(bye) (28) L 30:43
Robert Brown/ Russlynn Milner (17) L vs.
Trevor Toseland/ Jason Swafford (16) W Board 2 11:38
Tina Armstrong/ Jerry Armstrong (1) W vs.
(bye) (32) L 30:43