A

Updated 7:20pm

Elimination 1

Rider vs.
YMLA 00:20:41

Winners 1

Austin Texas vs.
Kimball 00:20:35

Bushland vs.
Idalou 00:44:14

Coleman vs.
Grapevine 00:44:20

Elimination 1

Cooper vs.
Godley

Dalhart vs.
Sonora

Florence vs.
West Rusk

S.s vs.
Wimberley

Stockdale vs.
Diama

Tolar vs.
Sweeny

Vela vs.
Edgewood

Wilson vs.
Seminole

Winners 1

Aledo vs.
Lone Oak

Aransas Pass vs.
Navarro

Atlanta vs.
Newton

Blanco vs.
Jefferson

Childress vs.
Henritetta

Clifton vs.
Harmony

Cuero vs.
Garrison

Devine vs.
Stanton

Diboll vs.
Eastlake

Eastland vs.
Tulia

Elysian Fields vs.
Vernon

Gilmar vs.
Crystal City

Gunter vs.
Coachoma

Hearne vs.
Cisco

Iowa Park vs.
Buffalo

Johnson City vs.
Ballinger

Natalia vs.
Alpine "R"

New Diana vs.
Arlington

Nocona vs.
Aubrey

Orange Grove vs.
Boling

Pewitt vs.
Canadian

Sinton vs.
Daingerfield

Tatum vs.
Dilley

Waskom vs.
Ferris

Winona vs.
Rio Hondo

Elimination 2

Pearsall vs.
Boswell

Pine Tree vs.
Celina

Plainview vs.
Canton

Richland vs.
Colorado

Winners 2

Jacksboro vs.
Graham

Scroll to the right to view bracket. →

Aledo
(bye)
Marlin
Lone Oak
Dumas
Tatum
Tidehaven
Dilley
Childress
(bye)
Poth
Henritetta
Hillsboro
Plainview
(bye)
Celina
Blanco
(bye)
Odem
Jefferson
Gilmar
S.s
Wimberley
Crystal City
Cuero
Wilson
Seminole
Garrison
Johnson City
North Forney
(bye)
Ballinger
Atlanta
(bye)
Newton
Lexington
Elysian Fields
Spearman
Vernon
Denison
Coleman
(bye)
Richland
Grapevine
Iowa Park
Pearsall
(bye)
Buffalo
Bushland
(bye)
Perryton
Idalou
Gunter
Rice
(bye)
Coachoma
Devine
Vela
Stanton
Edgewood
Life Waxahachie
New Diana
(bye)
Arlington
Aransas Pass
(bye)
Navarro
Llano
Eastland
Stockdale
Tulia
Diama
Clifton
(bye)
Reedy
Harmony
Hooks
Pewitt
(bye)
Canadian
Boswell
(bye)
Parkland
Jacksboro
Graham
Rider
YMLA
Colorado
Dalhart
Waskom
Sonora
Ferris
Leonard
Nocona
(bye)
Aubrey
Austin Texas
(bye)
Nu
Kimball
Florence
Sinton
West Rusk
Daingerfield
Cooper
Winona
Rio Hondo
Godley
Jasper
Orange Grove
(bye)
Boling
Canton
(bye)
Pine Tree
Holliday
Hearne
Reagan
(bye)
Cisco
Diboll
Tolar
Sweeny
Eastlake
London
Natalia
(bye)
Alpine "R"
Aledo
A
Lone Oak
Tatum
B
Dilley
Childress
C
Henritetta
Hillsboro
D
Celina
Blanco
E
Jefferson
Gilmar
F
Crystal City
Cuero
G
Garrison
Johnson City
H
Ballinger
Atlanta
I
Newton
Elysian Fields
J
Vernon
Coleman
K
Grapevine
Iowa Park
L
Buffalo
Bushland
M
Idalou
Gunter
N
Coachoma
Devine
O
Stanton
New Diana
P
Arlington
Aransas Pass
Q
Navarro
Eastland
R
Tulia
Clifton
S
Harmony
Pewitt
T
Canadian
Boswell
U
Jacksboro
Graham
V
Colorado
Waskom
W
Ferris
Nocona
X
Aubrey
Austin Texas
Y
Kimball
Sinton
Z
Daingerfield
Winona
AA
Rio Hondo
Orange Grove
AB
Boling
Canton
AC
Holliday
Hearne
AD
Cisco
Diboll
AE
Eastlake
Natalia
AF
Alpine "R"
AG
AH
Hillsboro
AI
AJ
AK
AL
AM
AN
AO
AP
Jacksboro
AQ
Graham
AR
AS
AT
Holliday
AU
AV
AW
AX
AY
AZ
BA
BB
BC
BD
BE
BF
BG
BH
BI
BJ
BK
(bye)
Marlin
Dumas
Tidehaven
(bye)
Poth
Plainview
(bye)
(bye)
Odem
S.s
Wimberley
Wilson
Seminole
North Forney
(bye)
(bye)
Lexington
Spearman
Denison
(bye)
Richland
Pearsall
(bye)
(bye)
Perryton
Rice
(bye)
Vela
Edgewood
Life Waxahachie
(bye)
(bye)
Llano
Stockdale
Diama
(bye)
Reedy
Hooks
(bye)
(bye)
Parkland
Rider
YMLA
Dalhart
Sonora
Leonard
(bye)
(bye)
Nu
Florence
West Rusk
Cooper
Godley
Jasper
(bye)
(bye)
Pine Tree
Reagan
(bye)
Tolar
Sweeny
London
(bye)
Marlin
AF
Tidehaven
AE
Poth
AD
Plainview
AC
Canton
Odem
AB
AA
Z
North Forney
Y
Lexington
X
Denison
W
Richland
V
Colorado
Pearsall
U
Boswell
Perryton
T
Rice
S
R
Life Waxahachie
Q
Llano
P
O
Reedy
N
Hooks
M
Parkland
L
K
J
Leonard
I
Nu
H
G
F
Jasper
E
Pine Tree
D
Celina
Reagan
C
B
London
A
AN
AM
AL
AK
AJ
AI
AH
AG
AV
AU
AT
AS
AR
AQ
AP
AO
BD
BC
BB
BA
AZ
AY
AX
AW
BF
BE
BH
BG
BJ
BI
BK

97th

  Dumas

  Spearman

Elimination 1

Dumas L vs.
Tidehaven W 13:04

Spearman L vs.
Denison W 00:14

Winners 1

Boswell L vs.
Jacksboro W 00:37

Canton L vs.
Holliday W 02:14

Graham W vs.
Colorado L 00:27

Hillsboro W vs.
Celina L 02:13

Round 1

Cooper L vs.
Winona W 00:31

Cuero W vs.
Wilson L 00:26

Dalhart L vs.
Waskom W 04:07

Devine W vs.
Vela L 00:36

Diboll W vs.
Tolar L 01:43

Dumas L vs.
Tatum W 00:39

Eastland W vs.
Stockdale L 00:08

Elysian Fields W vs.
Spearman L 04:10

Florence L vs.
Sinton W 06:17

Gilmar W vs.
S.s L 00:34

Graham W vs.
Rider L 00:17

Gunter W vs.
Rice L 02:14

Hearne W vs.
Reagan L 01:30

Hillsboro W vs.
Plainview L 09:14

Hooks L vs.
Pewitt W 00:52

Iowa Park W vs.
Pearsall L 07:13

Jasper L vs.
Orange Grove W 00:27

Johnson City W vs.
North Forney L 01:33

Leonard L vs.
Nocona W 04:15

Life Waxahachie L vs.
New Diana W 01:38

London L vs.
Natalia W 09:57

Marlin L vs.
Lone Oak W 01:28

Navarro W vs.
Llano L 09:38

Newton W vs.
Lexington L 02:04

Nu L vs.
Kimball W 02:25

Odem L vs.
Jefferson W 05:56

Parkland L vs.
Jacksboro W 00:44

Perryton L vs.
Idalou W 00:13

Pine Tree L vs.
Holliday W 00:10

Poth L vs.
Henritetta W 09:37

Reedy L vs.
Harmony W 01:27

Richland L vs.
Grapevine W 02:43

Rio Hondo W vs.
Godley L 01:39

Seminole L vs.
Garrison W 07:27

Sonora L vs.
Ferris W 00:31

Stanton W vs.
Edgewood L 02:29

Sweeny L vs.
Eastlake W 00:26

Tidehaven L vs.
Dilley W 01:25

Tulia W vs.
Diama L 00:23

Vernon W vs.
Denison L 04:52

West Rusk L vs.
Daingerfield W 09:32

Wimberley L vs.
Crystal City W 01:01

YMLA L vs.
Colorado W 03:44

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20