Boston's March 15

Updated 1:39am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Mike "Monkey House" Cannon (1) -26
Agnes
David "David Z" Zaslavsky (8) 3
Marty "Huckleberry" Fisher (5) -13
Jack
Eric "Noobb" Raber (4) -24
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -22
Agatha
Jordan "Jordinary" Bender (6) -20
Andrew "Nukeman" Devries (7) -9
Jermaine
Tom "Box Dox!" Hastetter (2) -17
Mike "Monkey House" Cannon (1) -24
A
Agnes
Eric "Noobb" Raber (4) -24
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -22
B
Agatha
Tom "Box Dox!" Hastetter (2) -15
Eric "Noobb" Raber (4) -12
C
Jack
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -23
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -18
Jack
Mike "Monkey House" Cannon (1) -27
Mike "Monkey House" Cannon (1) -20
Jermaine
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -21
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3)
David "David Z" Zaslavsky (8) 3
Jermaine
Marty "Huckleberry" Fisher (5) -15
Jordan "Jordinary" Bender (6) -26
Jack
Andrew "Nukeman" Devries (7) -15
Marty "Huckleberry" Fisher (5)
B
Agnes
Tom "Box Dox!" Hastetter (2)
Jordan "Jordinary" Bender (6) -18
A
Agatha
Mike "Monkey House" Cannon (1) -23
Marty "Huckleberry" Fisher (5) -18
Agatha
Mike "Monkey House" Cannon (1) -23
Mike "Monkey House" Cannon (1) -24
C
Jermaine
Eric "Noobb" Raber (4) -18
Mike "Monkey House" Cannon (1)

1st

  Robb "Bob Lob Law" Meyers (3)

2nd

  Mike "Monkey House" Cannon (1)

3rd

  Eric "Noobb" Raber (4)

4th

  Marty "Huckleberry" Fisher (5)

5th

  Tom "Box Dox!" Hastetter (2)

  Jordan "Jordinary" Bender (6)

7th

  David "David Z" Zaslavsky (8)

  Andrew "Nukeman" Devries (7)

Final - Match 2

Mike "Monkey House" Cannon (1) -20 L vs.
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -21 W Jermaine 43:50

Final

Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -18 L vs.
Mike "Monkey House" Cannon (1) -27 W Jack 36:26

Elimination Final

Mike "Monkey House" Cannon (1) -24 W vs.
Eric "Noobb" Raber (4) -18 L Jermaine 38:44

Elimination Semi-final

Marty "Huckleberry" Fisher (5) -18 L vs.
Mike "Monkey House" Cannon (1) -23 W Agatha 29:52

Winners Final

Eric "Noobb" Raber (4) -12 L vs.
Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -23 W Jack 31:21

Elimination 2

Jordan "Jordinary" Bender (6) -18 L vs.
Mike "Monkey House" Cannon (1) -23 W Agatha 26:28

Marty "Huckleberry" Fisher (5) W vs.
Tom "Box Dox!" Hastetter (2) L Agnes 10:00

Elimination 1

David "David Z" Zaslavsky (8) 3 L vs.
Marty "Huckleberry" Fisher (5) -15 W Jermaine 45:37

Jordan "Jordinary" Bender (6) -26 W vs.
Andrew "Nukeman" Devries (7) -15 L Jack 22:36

Winners Semi-finals

Mike "Monkey House" Cannon (1) -24 L vs.
Eric "Noobb" Raber (4) -24 W Agnes 28:45

Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -22 W vs.
Tom "Box Dox!" Hastetter (2) -15 L Agatha 25:55

Round 1

Andrew "Nukeman" Devries (7) -9 L vs.
Tom "Box Dox!" Hastetter (2) -17 W Jermaine 24:33

Marty "Huckleberry" Fisher (5) -13 L vs.
Eric "Noobb" Raber (4) -24 W Jack 22:08

Mike "Monkey House" Cannon (1) -26 W vs.
David "David Z" Zaslavsky (8) 3 L Agnes 45:29

Robb "Bob Lob Law" Meyers (3) -22 W vs.
Jordan "Jordinary" Bender (6) -20 L Agatha 15:42

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20