Elimination 5
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) L vs.
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (3) 3 W Mat 4 01:59:28
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 2 L vs.
Elek Coates (Wadsworth, OH) (8) 4 W Mat 1 01:56:36
Winners Semi-finals
Joel Thornton-Lafayette,KY (1) 2 L vs.
Avery Young-Blair Academy,NJ (4) 3 W Mat 2 02:05:47
Jude Rogge (Barberton, OH) (6) 6 W vs.
Anthony Bresiago (Absegami, NJ) (10) 3 L Mat 3 02:05:06
Elimination 4
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (14) 2 L vs.
Elek Coates (Wadsworth, OH) (8) 4 W Mat 7 03:07
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) 2 W vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (2) 1 L Mat 3 04:49
Matt Hartley-Henryville, IN (23) 6 L vs.
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (3) 11 W Mat 5 04:58
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 3 W vs.
Cade Invergordon (Jenkins, GA) (5) 2 L Mat 4 04:58
Elimination 3
Chuck Vivian-Monument,MA (19) 3 L vs.
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) 4 W Mat 7 00:24
Luke Lasky (Rush City, MN) (21) 2 L vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (14) 6 W Mat 1 00:31
Mark Talbot (Altamont, UT) (16) 3 L vs.
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 7 W Mat 2 00:42
Matt Hartley-Henryville, IN (23) 8 W vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (17) 4 L Mat 8 02:14:45
Winners 2
Anthony Bresiago (Absegami, NJ) (10) 8 W vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (2) 2 L Mat 1 20:15:21
Cade Invergordon (Jenkins, GA) (5) 1 L vs.
Avery Young-Blair Academy,NJ (4) 7 W Mat 3 20:12:26
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (3) L vs.
Jude Rogge (Barberton, OH) (6) 4 W Mat 2 20:12:28
Joel Thornton-Lafayette,KY (1) 3 W vs.
Elek Coates (Wadsworth, OH) (8) 1 L Mat 4 20:13:18
Elimination 2
Chuck Vivian-Monument,MA (19) 8 W vs.
Mason Marabell-Bassick,CT (20) 4 L Mat 8 01:41
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 3 L vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (14) 5 W Mat 6 01:59
Dwier Carpenter-Uvalde, TX (11) 1 L vs.
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) 4 W Mat 1 02:09
Holden Chapman-Portage,IN (25) 2 L vs.
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 10 W Mat 7 02:56:37
Kale Robnett-Morgantown,WV (15) 4 L vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (17) 6 W Mat 3 02:56:44
Luke Lasky (Rush City, MN) (21) 3 W vs.
Cole Black-Hanover Park,NJ (22) 2 L Mat 4 02:56:57
Mark Talbot (Altamont, UT) (16) 7 W vs.
Charlie Danz-Farragut,TN (18) 5 L Mat 5 02:57:11
Matt Hartley-Henryville, IN (23) 6 W vs.
Max Townall-Delmarva Christian,DE (9) 5 L Mat 2 02:58:03
Elimination 1
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 13 W vs.
Gary Keller-Tomah,WI (29) 3 L Mat 1 01:47
Dwier Carpenter-Uvalde, TX (11) 4 W vs.
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (27) 2 L Mat 4 01:52
Evan Braylest-Aurora,IL (32) L vs.
Mark Talbot (Altamont, UT) (16) 8 W Mat 8 01:54
Gage Reveck (Montini Catholic, IL) (28) 3 L vs.
Luke Lasky (Rush City, MN) (21) 5 W Mat 7 02:08
Kale Robnett-Morgantown,WV (15) 12 W vs.
Clark Newberry-Calumet,MI (31) 3 L Mat 6 02:29
Maximilian Roth (Kuemper Catholic, IA) (30) 1 L vs.
Chuck Vivian-Monument,MA (19) 11 W Mat 5 02:35
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (24) 3 L vs.
Holden Chapman-Portage,IN (25) 4 W Mat 3 02:45
Oscar Hatborn-Orchard Park,NY (26) 4 L vs.
Matt Hartley-Henryville, IN (23) 16 W Mat 2 03:03
Winners 1
Cade Invergordon (Jenkins, GA) (5) 1 W vs.
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) L Mat 8 03:17
Charlie Danz-Farragut,TN (18) 3 L vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (2) 6 W Mat 2 03:21
Cole Black-Hanover Park,NJ (22) L vs.
Jude Rogge (Barberton, OH) (6) 9 W Mat 6 04:05
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (3) 9 W vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (14) 5 L Mat 4 04:20
Joel Thornton-Lafayette,KY (1) 9 W vs.
Matthew Grajales-Brandon,FL (17) 3 L Mat 5 04:28
Mason Marabell-Bassick,CT (20) 3 L vs.
Avery Young-Blair Academy,NJ (4) 14 W Mat 7 05:10
Max Townall-Delmarva Christian,DE (9) 3 L vs.
Elek Coates (Wadsworth, OH) (8) 5 W Mat 1 05:06
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 4 L vs.
Anthony Bresiago (Absegami, NJ) (10) 7 W Mat 3 05:41
Round 1
Cade Invergordon (Jenkins, GA) (5) 9 W vs.
Gage Reveck (Montini Catholic, IL) (28) L Mat 1 13:34
Chuck Vivian-Monument,MA (19) 3 L vs.
Joey Elisabeth-Blythewood,SC (14) 7 W Mat 3 13:44
Clark Newberry-Calumet,MI (31) L vs.
Korey Callahan-Chisholm,MN (2) W Mat 4 13:56
Diego Gonzales-Palo Alto,CA (13) 4 L vs.
Mason Marabell-Bassick,CT (20) 5 W Mat 5 15:26
Dwier Carpenter-Uvalde, TX (11) L vs.
Cole Black-Hanover Park,NJ (22) 1 W Mat 7 15:45
Gabriel Millet-Reuther Central,WI (3) 12 W vs.
Maximilian Roth (Kuemper Catholic, IA) (30) L Mat 6 16:00
Gary Keller-Tomah,WI (29) 2 L vs.
Avery Young-Blair Academy,NJ (4) 17 W Mat 2 16:08
Holden Chapman-Portage,IN (25) 1 L vs.
Elek Coates (Wadsworth, OH) (8) 8 W Mat 8 16:21
Hunter Brandanowitz-Hayfield,VA (27) L vs.
Jude Rogge (Barberton, OH) (6) 10 W Mat 1 04:04
Joel Thornton-Lafayette,KY (1) 16 W vs.
Evan Braylest-Aurora,IL (32) 1 L Mat 3 04:06
Kale Robnett-Morgantown,WV (15) 3 L vs.
Charlie Danz-Farragut,TN (18) 4 W Mat 4 04:33
Luke Lasky (Rush City, MN) (21) 3 L vs.
Liam Murdock-Dublin Village, OH (12) 6 W Mat 5 03:16
Matt Hartley-Henryville, IN (23) 2 L vs.
Anthony Bresiago (Absegami, NJ) (10) 5 W Mat 7 03:15
Matthew Grajales-Brandon,FL (17) 6 W vs.
Mark Talbot (Altamont, UT) (16) 5 L Mat 6 03:12
Max Townall-Delmarva Christian,DE (9) 11 W vs.
Nick Gryphon-Penn Trafford,PA (24) 2 L Mat 2 03:12
Ryan McClanahan-Roseville Area, MN (7) 10 W vs.
Oscar Hatborn-Orchard Park,NY (26) 1 L Mat 8 03:18