6/23 ALL IN CORNHOLE DOUBLE ELIMINATION BLIND DRAW

Updated 7:11pm

Final

RUSS vs.
RICKY R / GREG S BOARD 3 23:52:14

None.

Scroll to the right to view bracket. →

ALAN T / CARLA
BOARD 2
RUSS
TREVOR S / PERRY C
BOARD 1
CHRIS H / JASON C
AMBER W / DAWSON C
(bye)
(bye)
DAWAYNE / BRIA
RONNY C / KEVIN V
(bye)
CASEY M / WADE G
BOARD 4
CANYON / STEVEN B
JEDD / JOEY
BOARD 3
ROBERT H / PHILLIP G
(bye)
RICKY R / GREG S
RUSS
A
BOARD 2
TREVOR S / PERRY C
AMBER W / DAWSON C
B
BOARD 2
DAWAYNE / BRIA
RONNY C / KEVIN V
C
BOARD 4
CASEY M / WADE G
ROBERT H / PHILLIP G
D
BOARD 4
RICKY R / GREG S
RUSS
E
BOARD 2
DAWAYNE / BRIA
CASEY M / WADE G
F
BOARD 2
ROBERT H / PHILLIP G
RUSS
G
BOARD 4
ROBERT H / PHILLIP G
RUSS
BOARD 3
RICKY R / GREG S
ALAN T / CARLA
BOARD 3
CHRIS H / JASON C
(bye)
(bye)
(bye)
CANYON / STEVEN B
JEDD / JOEY
(bye)
CHRIS H / JASON C
D
BOARD 4
RICKY R / GREG S
(bye)
C
RONNY C / KEVIN V
CANYON / STEVEN B
B
BOARD 1
AMBER W / DAWSON C
JEDD / JOEY
A
BOARD 3
TREVOR S / PERRY C
RICKY R / GREG S
BOARD 1
RONNY C / KEVIN V
CANYON / STEVEN B
BOARD 3
TREVOR S / PERRY C
RICKY R / GREG S
E
BOARD 1
DAWAYNE / BRIA
TREVOR S / PERRY C
F
BOARD 1
CASEY M / WADE G
RICKY R / GREG S
BOARD 2
TREVOR S / PERRY C
RICKY R / GREG S
G
BOARD 3
ROBERT H / PHILLIP G
RICKY R / GREG S

3rd

  ROBERT H / PHILLIP G

4th

  TREVOR S / PERRY C

5th

  DAWAYNE / BRIA

  CASEY M / WADE G

7th

  RONNY C / KEVIN V

  CANYON / STEVEN B

9th

  CHRIS H / JASON C

  AMBER W / DAWSON C

  JEDD / JOEY

13th

  ALAN T / CARLA

Elimination Final

RICKY R / GREG S W vs.
ROBERT H / PHILLIP G L BOARD 3 15:30

Elimination Semi-final

RICKY R / GREG S W vs.
TREVOR S / PERRY C L BOARD 2 24:49

Winners Final

RUSS W vs.
ROBERT H / PHILLIP G L BOARD 4 13:46

Elimination 4

RICKY R / GREG S W vs.
DAWAYNE / BRIA L BOARD 1 08:13

TREVOR S / PERRY C W vs.
CASEY M / WADE G L BOARD 1 16:05

Elimination 3

CANYON / STEVEN B L vs.
TREVOR S / PERRY C W BOARD 3 27:12

RICKY R / GREG S W vs.
RONNY C / KEVIN V L BOARD 1 14:22

Winners Semi-finals

CASEY M / WADE G L vs.
ROBERT H / PHILLIP G W BOARD 2 11:41

RUSS W vs.
DAWAYNE / BRIA L BOARD 2 09:32

Elimination 2

CANYON / STEVEN B W vs.
AMBER W / DAWSON C L BOARD 1 29:05

CHRIS H / JASON C L vs.
RICKY R / GREG S W BOARD 4 11:26

JEDD / JOEY L vs.
TREVOR S / PERRY C W BOARD 3 23:23

Elimination 1

ALAN T / CARLA L vs.
CHRIS H / JASON C W BOARD 3 14:42

Winners 1

AMBER W / DAWSON C L vs.
DAWAYNE / BRIA W BOARD 2 12:36

ROBERT H / PHILLIP G W vs.
RICKY R / GREG S L BOARD 4 12:09

RONNY C / KEVIN V L vs.
CASEY M / WADE G W BOARD 4 11:16

RUSS W vs.
TREVOR S / PERRY C L BOARD 2 17:30

Round 1

ALAN T / CARLA L vs.
RUSS W BOARD 2 06:39

CASEY M / WADE G W vs.
CANYON / STEVEN B L BOARD 4 14:38

JEDD / JOEY L vs.
ROBERT H / PHILLIP G W BOARD 3 20:07

TREVOR S / PERRY C W vs.
CHRIS H / JASON C L BOARD 1 18:40

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20