Round 11
Tim McCool W vs.
John Robinson WA L Eight Ball Champ 14:59
Round 10
Blake Mitchell L vs.
James Frost-Winn W F-14 Tomcat 12:26
John Robinson WA L vs.
Tim McCool W Theatre Of Magic 19:02
Round 9
James Frost-Winn W vs.
Todd Larsen L Who Dunnit 14:51
John Robinson WA L vs.
Blake Mitchell W Ghost Busters 14:45
Round 8
John Robinson WA W vs.
Todd Larsen L Playboy 14:17
Sergey Posrednikov L vs.
Blake Mitchell W Indiana Jones 27:50
Tim McCool W vs.
Matt Slater L Bad Cats 17:21
Round 7
John Robinson WA W vs.
James Frost-Winn L Taxi 12:36
Matt Golden L vs.
Sergey Posrednikov W Batman 66 15:14
Matt Slater L vs.
Blake Mitchell W Surf Champ 10:23
Tim McCool W vs.
Clayton Stetz L Skateball 15:09
Round 6
Blake Mitchell W vs.
Robin Moore L Medieval Madness 09:10
Danielle Crowson L vs.
Clayton Stetz W Theatre Of Magic 16:02
James Frost-Winn W vs.
Sergey Posrednikov L The Addams Family 12:50
Matt Golden W vs.
Umboon Moore L Playboy 15:13
Matt Slater L vs.
John Robinson WA W F-14 Tomcat 10:40
Todd Larsen W vs.
Daniel Clark L Eight Ball Champ 11:45
Zac Petersen L vs.
Tim McCool W Indiana Jones 18:31
Round 5
Algird Lisaius L vs.
Tim McCool W The Addams Family 17:13
Clayton Stetz L vs.
Todd Larsen W Surf Champ 08:01
Danielle Crowson W vs.
Atomic Sita L Indiana Jones 12:53
Dave Ritter L vs.
Blake Mitchell W Eight Ball Deluxe 09:19
Heather Loudon L vs.
Matt Golden W Taxi 16:38
James Frost-Winn W vs.
Daniel Clark L Theatre Of Magic 10:37
Matt Slater W vs.
Umboon Moore L Creature Lagoon 18:04
Sergey Posrednikov W vs.
Robin Moore L Bad Cats 18:52
Zac Petersen W vs.
Allen Wood L Fathom 10:27
Round 4
Atomic Sita W vs.
Dwayne Collins L Radical 27:58
Daniel Clark W vs.
Tim McCool L Doggy Soccer 20:50
Dave Ritter L vs.
Clayton Stetz W Taxi 11:14
Heather Loudon W vs.
Ash Landers L Surf Champ 19:51
James Frost-Winn W vs.
Allen Wood L Eight Ball Deluxe 23:33
Justin Denewith L vs.
Algird Lisaius W Eight Ball Champ 17:19
Matt Golden L vs.
Robin Moore W F-14 Tomcat 10:06
Neil Kubath L vs.
Blake Mitchell W Playboy 17:32
Sergey Posrednikov L vs.
Matt Slater W Ghost Busters 20:23
Todd Larsen L vs.
John Robinson WA W Indiana Jones 20:16
Umboon Moore W vs.
Danielle Crowson L The Addams Family 12:11
Zac Petersen W vs.
Alexa Philbeck L Medieval Madness 23:10
Round 3
Alexa Philbeck L vs.
Allen Wood W Skateball 22:25
Algird Lisaius L vs.
Umboon Moore W Batman 66 15:37
Atomic Sita L vs.
Dave Ritter W The Addams Family 22:05
Clayton Stetz W vs.
Blake Mitchell L Bad Cats 14:47
Danielle Crowson L vs.
Todd Larsen W Eight Ball Deluxe 14:22
Dwayne Collins L vs.
James Frost-Winn W Fathom 13:54
Justin Denewith W vs.
Craig Cainkar L Indiana Jones 09:11
Matt Golden W vs.
Sarah Hager L Theatre Of Magic 11:32
Matt Slater W vs.
Neil Kubath L Taxi 15:00
Ren Logan L vs.
Heather Loudon W Who Dunnit 22:38
Robin Moore W vs.
Ash Landers L Eight Ball Champ 13:04
Sergey Posrednikov W vs.
Daniel Clark L Medieval Madness 21:17
Tim McCool L vs.
John Robinson WA W Surf Champ 18:11
Timothy Kitchen L vs.
Zac Petersen W Playboy 10:19
Round 2
Allen Wood W vs.
Sarah Hager L Bad Cats 12:41
Ash Landers L vs.
Tim McCool W Radical 19:27
Atomic Sita W vs.
Zac Petersen L Skateball 12:25
Clayton Stetz W vs.
Timothy Kitchen L Who Dunnit 18:42
Craig Cainkar L vs.
Blake Mitchell W Eight Ball Champ 13:35
Daniel Clark W vs.
Matt Golden L Eight Ball Deluxe 15:44
Dave Ritter L vs.
Danielle Crowson W Batman 66 15:55
Heather Loudon L vs.
Dwayne Collins W Ghost Busters 13:02
James Frost-Winn L vs.
John Robinson WA W Creature Lagoon 17:48
Matt Slater W vs.
Alexa Philbeck L Attack From Mars 14:44
Ren Logan L vs.
Algird Lisaius W Indiana Jones 10:25
Sergey Posrednikov W vs.
Neil Kubath L F-14 Tomcat 13:43
Todd Larsen W vs.
Robin Moore L Taxi 12:55
Umboon Moore W vs.
Justin Denewith L Surf Champ 14:02
Round 1
Allen Wood L vs.
Matt Slater W The Addams Family 17:31
Blake Mitchell L vs.
Ash Landers W Who Dunnit 16:41
Craig Cainkar L vs.
Danielle Crowson W Taxi 19:02
Daniel Clark W vs.
Umboon Moore L Ghost Busters 13:02
Dave Ritter W vs.
Heather Loudon L Fathom 16:20
James Frost-Winn W vs.
Sarah Hager L Attack From Mars 23:52
John Robinson WA W vs.
Dwayne Collins L Medieval Madness 10:45
Justin Denewith L vs.
Alexa Philbeck W Bad Cats 10:28
Neil Kubath W vs.
Algird Lisaius L Doggy Soccer 11:34
Robin Moore W vs.
Clayton Stetz L Creature Lagoon 13:10
Sergey Posrednikov W vs.
Ren Logan L Skateball 15:55
Timothy Kitchen L vs.
Tim McCool W Nitro Ground Shaker 22:30
Todd Larsen W vs.
Atomic Sita L F-14 Tomcat 09:19
Zac Petersen L vs.
Matt Golden W Bad Cats 23:38