Elimination 6
Drew Dance BARB (22) W vs.
Dylan Taylor OLIB (5) L 4 02:19
Hayden Leaman NOLM (6) 3 L vs.
Brandon Bielski TRIV (3) 4 W 3 01:50
Elimination 5
Grant McGinnis AMHS (23) 1 L vs.
Hayden Leaman NOLM (6) 6 W 6 16:01
Preston Zack ELYR (7) 4 L vs.
Drew Dance BARB (22) 10 W 4 16:16
Winners Semi-finals
Brandon Bielski TRIV (3) 1 L vs.
Nathaniel Schramm PERR (2) 4 W 1 15:54
Evan Baughman WADS (1) 15 W vs.
Dylan Taylor OLIB (5) 3 L 3 15:33
Elimination 4
Grant McGinnis AMHS (23) 6 W vs.
Luke Clark MDEI (4) 4 L 5 10:02
Hayden Leaman NOLM (6) 9 W vs.
Simon Duskratt MMID (8) 1 L 6 10:46
John Brigance MASO (21) 2 L vs.
Preston Zack ELYR (7) 4 W 1 11:23
Shayne Gardner ULAK (26) L vs.
Drew Dance BARB (22) W 2 10:44
Elimination 3
Dallas Hartup WEST (30) 2 L vs.
John Brigance MASO (21) 7 W 7 08:52
Hayden Leaman NOLM (6) W vs.
David Coshocton GPNT (14) L 6 07:43
Richie Lembel STRO (15) 3 L vs.
Grant McGinnis AMHS (23) 8 W 5 07:22
Shayne Gardner ULAK (26) 6 W vs.
Ryan McMahon AUSF (16) 2 L 8 09:04
Winners 2
Brandon Bielski TRIV (3) 4 W vs.
Drew Dance BARB (22) 2 L 1 07:42
Dylan Taylor OLIB (5) 1 W vs.
Luke Clark MDEI (4) L 3 05:32
Evan Baughman WADS (1) 20 W vs.
Simon Duskratt MMID (8) 6 L 2 04:20
Preston Zack ELYR (7) 3 L vs.
Nathaniel Schramm PERR (2) 18 W 2 08:01
Elimination 2
Dallas Hartup WEST (30) 9 W vs.
Brock Lasege LANC (20) L 4 07:49
Dillon Moffa BREC (28) 1 L vs.
Hayden Leaman NOLM (6) 16 W 8 07:55
Jaret Molnar STIG (17) L vs.
Richie Lembel STRO (15) 6 W 6 07:35
Kyle Canigilia WJES (18) 3 L vs.
Ryan McMahon AUSF (16) 4 W 7 06:22
Noah Priebe CLAY (11) L vs.
John Brigance MASO (21) 3 W 5 08:31
Robert Governt LKAE (29) L vs.
David Coshocton GPNT (14) W 9 07:40
Ryan Baker TWIN (25) L vs.
Grant McGinnis AMHS (23) W 7 07:35
Shayne Gardner ULAK (26) 6 W vs.
Phillip Krane STJJ (9) 1 L 6 04:46
Elimination 1
(bye) (32) L vs.
Jaret Molnar STIG (17) W 20:24
Dallas Hartup WEST (30) 10 W vs.
Andrew Cardova AURO (19) 2 L 9 59:04
Dillon Moffa BREC (28) W vs.
Eric Gill NORD (12) L 7 58:54
Kyle Canigilia WJES (18) W vs.
(bye) (31) L 33:09
Nick Gruber BBRK (13) 6 L vs.
Robert Governt LKAE (29) 7 W 8 58:52
Noah Priebe CLAY (11) 5 W vs.
Mitchell Ferrar REVE (27) 1 L 1 59:08
Shayne Gardner ULAK (26) 4 W vs.
Spencer Foster BIGW (10) 3 L 2 01:00:47
Zachary Lovett WAYN (24) L vs.
Ryan Baker TWIN (25) 10 W 6 59:09
Winners 1
Brandon Bielski TRIV (3) W vs.
David Coshocton GPNT (14) L 4 06:40
Brock Lasege LANC (20) L vs.
Luke Clark MDEI (4) W 3 07:03
Drew Dance BARB (22) 7 W vs.
Hayden Leaman NOLM (6) 5 L 5 09:07
Dylan Taylor OLIB (5) 3 W vs.
John Brigance MASO (21) 2 L 2 07:42
Evan Baughman WADS (1) 17 W vs.
Ryan McMahon AUSF (16) 2 L 9 06:00
Phillip Krane STJJ (9) 3 L vs.
Simon Duskratt MMID (8) 12 W 1 06:18
Preston Zack ELYR (7) 5 W vs.
Grant McGinnis AMHS (23) 3 L 6 10:34
Richie Lembel STRO (15) L vs.
Nathaniel Schramm PERR (2) W 7 10:03
Round 1
(bye) (31) L vs.
Nathaniel Schramm PERR (2) W 57:19
Andrew Cardova AURO (19) 1 L vs.
David Coshocton GPNT (14) 9 W 3 47:33
Brandon Bielski TRIV (3) 11 W vs.
Dallas Hartup WEST (30) L 2 48:15
Dylan Taylor OLIB (5) 12 W vs.
Dillon Moffa BREC (28) 4 L 7 47:18
Evan Baughman WADS (1) W vs.
(bye) (32) L 57:19
Grant McGinnis AMHS (23) 6 W vs.
Spencer Foster BIGW (10) 2 L 7 09:15
Jaret Molnar STIG (17) 4 L vs.
Ryan McMahon AUSF (16) 6 W 5 46:03
John Brigance MASO (21) W vs.
Eric Gill NORD (12) L 8 46:16
Mitchell Ferrar REVE (27) 1 L vs.
Hayden Leaman NOLM (6) 16 W 5 08:56
Nick Gruber BBRK (13) 3 L vs.
Brock Lasege LANC (20) 7 W 9 47:16
Noah Priebe CLAY (11) 2 L vs.
Drew Dance BARB (22) 14 W 4 08:48
Phillip Krane STJJ (9) W vs.
Zachary Lovett WAYN (24) L 6 46:44
Preston Zack ELYR (7) 7 W vs.
Shayne Gardner ULAK (26) 5 L 6 08:28
Richie Lembel STRO (15) 10 W vs.
Kyle Canigilia WJES (18) 4 L 9 08:15
Robert Governt LKAE (29) L vs.
Luke Clark MDEI (4) W 1 47:57
Ryan Baker TWIN (25) 4 L vs.
Simon Duskratt MMID (8) 19 W 8 08:51