Final
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) L Board 1 23:20:35
Elimination Final
Brent Hollowell/Chris Day (12) W vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) L Board 1 16:14
Elimination Semi-final
Terry Amos/Jackie Amos (8) L vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) W Board 2 16:27
Winners Final
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) L 20:08
Elimination 6
Jacob Garner/Spencer Garner (5) L vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) W 13:02
Terry Amos/Jackie Amos (8) W vs.
Ryan Shoe/Tristan Gourley (30) L Board 1 16:43
Elimination 5
Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
Tom Carpenter/Lynda Oglesby (11) L 15:47
Kevin Turner/Nick Gardner (7) L vs.
Terry Amos/Jackie Amos (8) W Board 1 33:17
Winners Semi-finals
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) L 18:37
Ryan Shoe/Tristan Gourley (30) L vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) W 13:48
Elimination 4
Daniel Perry/Todd Shouse (14) L vs.
Terry Amos/Jackie Amos (8) W Board 1 15:24
Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
Robert Thomson/Brandon Sparks (10) L Board 2 10:10
Kevin Turner/Nick Gardner (7) W vs.
Jeremy Blackard/Mike Yarbro (13) L 12:17
Scott Kirksey/David Vaughan (9) L vs.
Tom Carpenter/Lynda Oglesby (11) W 15:58
Elimination 3
Blake Reed/Kolby Slater (17) L vs.
Kevin Turner/Nick Gardner (7) W 22:10
Josh Keene/Chad Keene (6) L vs.
Daniel Perry/Todd Shouse (14) W 12:34
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (3) L vs.
Jacob Garner/Spencer Garner (5) W 08:42
Scott Kirksey/David Vaughan (9) W vs.
Johnny Smith/Maddie McBride (18) L 13:28
Winners 2
Brent Hollowell/Chris Day (12) W vs.
Jeremy Blackard/Mike Yarbro (13) L 08:47
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Terry Amos/Jackie Amos (8) L 15:32
Robert Thomson/Brandon Sparks (10) L vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) W 13:48
Ryan Shoe/Tristan Gourley (30) W vs.
Tom Carpenter/Lynda Oglesby (11) L Board 2 15:28
Elimination 2
Blake Reed/Kolby Slater (17) W vs.
Brandon Groves/Kris Pugh (15) L Board 1 25:18
Davis McKinney/Jason McKinney (4) L vs.
Daniel Perry/Todd Shouse (14) W 12:11
Derick Boone/Jacob shea (21) L vs.
Josh Keene/Chad Keene (6) W 15:30
Devin Smith/ TJ (26) L vs.
Scott Kirksey/David Vaughan (9) W 16:54
Johnny Koonce/Michael Wingo (24) L vs.
Kevin Turner/Nick Gardner (7) W 11:31
Johnny Smith/Maddie McBride (18) W vs.
Keelan Gourley/David Tummins (16) L 15:03
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (3) W vs.
Mary Tummins/Jerrett Scott (29) L 10:02
Travis Hatcher/Rick Gray (27) L vs.
Jacob Garner/Spencer Garner (5) W 18:48
Elimination 1
Brandon Lee/Landon Jackson (22) L vs.
Travis Hatcher/Rick Gray (27) W 14:01
Christina Glover/Jessica Thomason (28) L vs.
Derick Boone/Jacob shea (21) W 17:24
Devin Smith/ TJ (26) W vs.
Lance Mansfield/Katlyn Hamm (23) L Board 1 14:12
Hunter Gott/Jack Beckman (20) L vs.
Davis McKinney/Jason McKinney (4) W 13:13
Johnny Koonce/Michael Wingo (24) W vs.
Brody Cooper/Danyale Dowell (25) L 08:38
Johnny Smith/Maddie McBride (18) W vs.
Will Billings/David Slough (31) L 10:42
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (3) W vs.
Cannon Hatcher/Andy Hamm (19) L 18:31
Zack Stanley/Dillon Cooper (32) L vs.
Blake Reed/Kolby Slater (17) W Board 1 20:11
Winners 1
Brandon Groves/Kris Pugh (15) L vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) W 13:56
Jacob Garner/Spencer Garner (5) L vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) W 08:56
Jeremy Blackard/Mike Yarbro (13) W vs.
Mary Tummins/Jerrett Scott (29) L 17:58
Kevin Turner/Nick Gardner (7) L vs.
Robert Thomson/Brandon Sparks (10) W 15:48
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Keelan Gourley/David Tummins (16) L 13:18
Ryan Shoe/Tristan Gourley (30) W vs.
Daniel Perry/Todd Shouse (14) L 19:33
Scott Kirksey/David Vaughan (9) L vs.
Terry Amos/Jackie Amos (8) W Board 2 14:21
Tom Carpenter/Lynda Oglesby (11) W vs.
Josh Keene/Chad Keene (6) L 12:19
Round 1
Blake Reed/Kolby Slater (17) L vs.
Keelan Gourley/David Tummins (16) W 31:18
Brandon Groves/Kris Pugh (15) W vs.
Johnny Smith/Maddie McBride (18) L 21:13
Brody Cooper/Danyale Dowell (25) L vs.
Terry Amos/Jackie Amos (8) W 21:08
Cannon Hatcher/Andy Hamm (19) L vs.
Daniel Perry/Todd Shouse (14) W 15:19
Derick Boone/Jacob shea (21) L vs.
Brent Hollowell/Chris Day (12) W 13:03
Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
Christina Glover/Jessica Thomason (28) L Board 1 17:23
Jeremy Blackard/Mike Yarbro (13) W vs.
Hunter Gott/Jack Beckman (20) L Board 2 16:00
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (3) L vs.
Ryan Shoe/Tristan Gourley (30) W 12:00
Kevin Turner/Nick Gardner (7) W vs.
Devin Smith/ TJ (26) L Board 2 20:10
Kyle Anderson/Josh Glover (1) W vs.
Zack Stanley/Dillon Cooper (32) L 18:42
Lance Mansfield/Katlyn Hamm (23) L vs.
Robert Thomson/Brandon Sparks (10) W 18:11
Mary Tummins/Jerrett Scott (29) W vs.
Davis McKinney/Jason McKinney (4) L 23:06
Scott Kirksey/David Vaughan (9) W vs.
Johnny Koonce/Michael Wingo (24) L 18:08
Tom Carpenter/Lynda Oglesby (11) W vs.
Brandon Lee/Landon Jackson (22) L 06:25
Travis Hatcher/Rick Gray (27) L vs.
Josh Keene/Chad Keene (6) W 16:53
Will Billings/David Slough (31) L vs.
Scott Mitchell/Zach Mitchell (2) W 15:54