Elimination Semi-final
ME-3 Ethan Benedetti (19) 4 L vs.
ME-1 Jesse Victor (1) 8 W Mat 3 00:43
Winners Final
CL-1 Peter Geary (5) 5 W vs.
KE-1 Max Grunzweig (6) 1 L Mat 5 02:29
Elimination 6
ME-3 Ethan Benedetti (19) 7 W vs.
ME-2 James Shogsdin (15) 4 L Mat 3 02:53
TV-1 Luke Lybarger (3) 4 L vs.
ME-1 Jesse Victor (1) 6 W Mat 8 02:41
Elimination 5
CL-3 Owen Murphy (23) 5 L vs.
TV-1 Luke Lybarger (3) 10 W Mat 8 02:04
TV-2 Jake Boehm (13) 2 L vs.
ME-3 Ethan Benedetti (19) 5 W Mat 2 02:15
Winners Semi-finals
KE-1 Max Grunzweig (6) 9 W vs.
ME-2 James Shogsdin (15) 5 L Mat 8 04:33:25
ME-1 Jesse Victor (1) 1 L vs.
CL-1 Peter Geary (5) 4 W Mat 6 04:38:48
Elimination 4
KE-2 Kellan Shump (12) 8 L vs.
CL-3 Owen Murphy (23) 12 W Mat 5 01:49
ME-3 Ethan Benedetti (19) 8 W vs.
KE-3 Brennan Ciccarello (24) 7 L Mat 10 02:14
TC-2 Kenny Inghram (16) 4 L vs.
TV-1 Luke Lybarger (3) 10 W Mat 1 03:21
TV-3 Dylan Choyce (17) 8 L vs.
TV-2 Jake Boehm (13) 9 W Mat 3 04:11
Elimination 3
CL-2 Tanner Briggs (11) 8 L vs.
ME-3 Ethan Benedetti (19) 10 W Mat 4 00:59
ME-4 Will Waggoner (29) 5 L vs.
KE-2 Kellan Shump (12) 10 W Mat 10 05:02
NO-1 Conner Muduen (8) 8 L vs.
TC-2 Kenny Inghram (16) 11 W Mat 2 04:28
TV-3 Dylan Choyce (17) 7 W vs.
OF-1 Noah Holliday (7) 5 L Mat 7 03:29
Winners 2
CL-1 Peter Geary (5) 11 W vs.
TV-2 Jake Boehm (13) 4 L Mat 1 01:43
CL-3 Owen Murphy (23) 6 L vs.
ME-2 James Shogsdin (15) 9 W Mat 7 02:03
ME-1 Jesse Victor (1) 11 W vs.
KE-3 Brennan Ciccarello (24) 7 L Mat 4 02:38
TV-1 Luke Lybarger (3) 6 L vs.
KE-1 Max Grunzweig (6) 8 W Mat 6 02:48
Elimination 2
KE-4 Avery Kelley (26) 3 L vs.
NO-1 Conner Muduen (8) 11 W Mat 6 03:18
NO-3 Mason Rowe (22) L vs.
KE-2 Kellan Shump (12) W Mat 2 03:04
OF-2 Seth Paige (9) 3 L vs.
OF-1 Noah Holliday (7) 9 W Mat 1 03:24
OF-3 Corbin Walters (21) L vs.
CL-2 Tanner Briggs (11) 8 W Mat 3 04:06
TC-3 Andrew Perkins (20) L vs.
ME-3 Ethan Benedetti (19) 6 W Mat 5 44:25
TV-3 Dylan Choyce (17) 7 W vs.
TC-1 Bruce Gambucci (2) 5 L Mat 4 43:31
TV-4 Kyle Strope (31) L vs.
TC-2 Kenny Inghram (16) W Mat 7 43:03
TW-2 Gunnar Teneto (14) 3 L vs.
ME-4 Will Waggoner (29) 13 W Mat 8 06:50
Elimination 1
KE-4 Avery Kelley (26) 10 W vs.
NO-2 Chase Hostan (10) L Mat 5 02:02
NO-3 Mason Rowe (22) 11 W vs.
OF-4 Jacob Nye (27) 10 L Mat 6 01:51
NO-4 Parker Gainard (28) L vs.
OF-3 Corbin Walters (21) W Mat 10 01:58
OF-2 Seth Paige (9) 11 W vs.
CL-4 Cory Kranley (25) 9 L Mat 2 02:14
TC-3 Andrew Perkins (20) 13 W vs.
TW-1 Jayden Mathsen (4) 8 L Mat 7 02:45
TC-4 Chase Bath (30) L vs.
TW-2 Gunnar Teneto (14) W Mat 3 03:50
TW-3 Jordan Long (18) 9 L vs.
TV-4 Kyle Strope (31) 10 W Mat 1 03:54
TW-4 Joseph Mantosa (32) L vs.
TV-3 Dylan Choyce (17) W Mat 9 03:52
Winners 1
CL-1 Peter Geary (5) 13 W vs.
KE-2 Kellan Shump (12) 4 L Mat 9 01:56
CL-2 Tanner Briggs (11) 6 L vs.
KE-1 Max Grunzweig (6) 13 W Mat 7 02:31
KE-3 Brennan Ciccarello (24) 10 W vs.
NO-1 Conner Muduen (8) 6 L Mat 8 03:12
ME-1 Jesse Victor (1) 12 W vs.
TC-2 Kenny Inghram (16) 6 L Mat 10 03:43
ME-2 James Shogsdin (15) 10 W vs.
TC-1 Bruce Gambucci (2) 7 L Mat 2 04:40
OF-1 Noah Holliday (7) 11 L vs.
CL-3 Owen Murphy (23) 14 W Mat 4 05:42
TV-1 Luke Lybarger (3) 8 W vs.
ME-3 Ethan Benedetti (19) 5 L Mat 3 06:53
TV-2 Jake Boehm (13) 12 W vs.
ME-4 Will Waggoner (29) 9 L Mat 5 07:35
Round 1
CL-1 Peter Geary (5) 16 W vs.
NO-4 Parker Gainard (28) 4 L Mat 8 02:33
CL-2 Tanner Briggs (11) 17 W vs.
NO-3 Mason Rowe (22) 6 L Mat 10 02:20
CL-3 Owen Murphy (23) 15 W vs.
NO-2 Chase Hostan (10) 7 L Mat 2 03:52
CL-4 Cory Kranley (25) 2 L vs.
NO-1 Conner Muduen (8) 12 W Mat 4 04:42
ME-1 Jesse Victor (1) W vs.
TW-4 Joseph Mantosa (32) L Mat 5 04:51
ME-2 James Shogsdin (15) 15 W vs.
TW-3 Jordan Long (18) 3 L Mat 6 06:23
ME-3 Ethan Benedetti (19) W vs.
TW-2 Gunnar Teneto (14) L Mat 1 06:38
ME-4 Will Waggoner (29) 11 W vs.
TW-1 Jayden Mathsen (4) 8 L Mat 9 07:23
OF-1 Noah Holliday (7) 13 W vs.
KE-4 Avery Kelley (26) 6 L Mat 3 07:38
OF-2 Seth Paige (9) 4 L vs.
KE-3 Brennan Ciccarello (24) 14 W Mat 7 08:25
OF-3 Corbin Walters (21) 9 L vs.
KE-2 Kellan Shump (12) 13 W Mat 8 08:01
OF-4 Jacob Nye (27) L vs.
KE-1 Max Grunzweig (6) W Mat 10 07:47
TV-1 Luke Lybarger (3) W vs.
TC-4 Chase Bath (30) L Mat 2 06:30
TV-2 Jake Boehm (13) 9 W vs.
TC-3 Andrew Perkins (20) 7 L Mat 4 06:39
TV-3 Dylan Choyce (17) 11 L vs.
TC-2 Kenny Inghram (16) 13 W Mat 5 06:51
TV-4 Kyle Strope (31) 6 L vs.
TC-1 Bruce Gambucci (2) 15 W Mat 6 05:50