06/03/2020

Updated 10:08am

Final

Fish / Chip (8) vs.
Tim / Greg (7) Board 1 13:47:29

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Linda / Albert (1)
(bye) (16)
April / SuperDave (9)
Board 2
Fish / Chip (8)
Todd / Panda (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Ponder / TK (4)
Big Country / Deb (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Nick / Bubba (6)
Tim / Greg (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Steve / Anthony (2)
Linda / Albert (1)
A
Board 4
Fish / Chip (8)
Todd / Panda (5)
B
Board 4
Ponder / TK (4)
Big Country / Deb (3)
C
Board 5
Nick / Bubba (6)
Tim / Greg (7)
D
Board 3
Steve / Anthony (2)
Fish / Chip (8)
E
Board 2
Ponder / TK (4)
Nick / Bubba (6)
F
Board 3
Tim / Greg (7)
Fish / Chip (8)
G
Board 3
Tim / Greg (7)
Fish / Chip (8)
Board 1
Tim / Greg (7)
(bye) (16)
April / SuperDave (9)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
April / SuperDave (9)
D
Board 2
Steve / Anthony (2)
(bye) (13)
C
Big Country / Deb (3)
(bye) (11)
B
Todd / Panda (5)
(bye) (15)
A
Linda / Albert (1)
Steve / Anthony (2)
Board 3
Big Country / Deb (3)
Todd / Panda (5)
Board 4
Linda / Albert (1)
Steve / Anthony (2)
E
Board 4
Ponder / TK (4)
Linda / Albert (1)
F
Board 2
Nick / Bubba (6)
Ponder / TK (4)
Board 3
Nick / Bubba (6)
Ponder / TK (4)
G
Board 3
Tim / Greg (7)
Tim / Greg (7)

3rd

  Ponder / TK (4)

4th

  Nick / Bubba (6)

5th

  Steve / Anthony (2)

  Linda / Albert (1)

7th

  Big Country / Deb (3)

  Todd / Panda (5)

9th

  April / SuperDave (9)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Elimination Final

Ponder / TK (4) L vs.
Tim / Greg (7) W Board 3 18:35

Elimination Semi-final

Ponder / TK (4) W vs.
Nick / Bubba (6) L Board 3 15:22

Winners Final

Fish / Chip (8) W vs.
Tim / Greg (7) L Board 3 19:58

Elimination 4

Linda / Albert (1) L vs.
Nick / Bubba (6) W Board 2 24:33

Steve / Anthony (2) L vs.
Ponder / TK (4) W Board 4 20:08

Elimination 3

Steve / Anthony (2) W vs.
Big Country / Deb (3) L Board 3 12:50

Todd / Panda (5) L vs.
Linda / Albert (1) W Board 4 16:05

Winners Semi-finals

Fish / Chip (8) W vs.
Ponder / TK (4) L Board 2 13:17

Nick / Bubba (6) L vs.
Tim / Greg (7) W Board 3 20:01

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Todd / Panda (5) W 29:42

(bye) (13) L vs.
Big Country / Deb (3) W 25:15

(bye) (15) L vs.
Linda / Albert (1) W 44:22

April / SuperDave (9) L vs.
Steve / Anthony (2) W Board 2 16:23

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 08:45

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 08:45

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 08:45

(bye) (16) L vs.
April / SuperDave (9) W 33:09

Winners 1

Big Country / Deb (3) L vs.
Nick / Bubba (6) W Board 5 15:20

Linda / Albert (1) L vs.
Fish / Chip (8) W Board 4 11:12

Tim / Greg (7) W vs.
Steve / Anthony (2) L Board 3 19:20

Todd / Panda (5) L vs.
Ponder / TK (4) W Board 4 19:23

Round 1

(bye) (11) L vs.
Nick / Bubba (6) W 08:45

(bye) (13) L vs.
Ponder / TK (4) W 08:45

(bye) (15) L vs.
Steve / Anthony (2) W 08:45

April / SuperDave (9) L vs.
Fish / Chip (8) W Board 2 23:23

Big Country / Deb (3) W vs.
(bye) (14) L 08:45

Linda / Albert (1) W vs.
(bye) (16) L 08:45

Tim / Greg (7) W vs.
(bye) (10) L 08:45

Todd / Panda (5) W vs.
(bye) (12) L 08:45

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20