Final
Ralph Busch W vs.
Norbert L Board 2 14:51
Elimination Final
Markus Michels L vs.
Norbert W Board 1 00:08
Elimination Semi-final
Markus Michels W vs.
Leander L Board 2 27:38
Winners Final
Ralph Busch W vs.
Norbert L Board 2 15:24
Elimination 8
Leander W vs.
Miguel Feria L Board 3 15:47
Markus Michels W vs.
Adem L Board 1 15:28
Elimination 7
Benny L vs.
Markus Michels W Board 3 10:41
Leander W vs.
Volker L Board 1 10:04
Winners Semi-finals
Miguel Feria L vs.
Norbert W Board 2 14:21
Ralph Busch W vs.
Adem L Board 1 14:13
Elimination 6
Benny W vs.
Rene Fischer L Board 2 16:10
Leander W vs.
Ciggarr L Board 3 11:16
Markus Michels W vs.
Knutschi L Board 3 15:21
Volker W vs.
Ina L Board 1 13:26
Elimination 5
Britta L vs.
Benny W Board 2 07:58
Leander W vs.
Thorsten L Board 3 12:45
Nicole Jähnert L vs.
Volker W Board 1 14:48
Sven L vs.
Markus Michels W Board 2 09:00
Winners 3
Adem W vs.
Ciggarr L Board 3 12:48
Ina L vs.
Ralph Busch W Board 2 07:39
Knutschi L vs.
Miguel Feria W Board 1 13:46
Rene Fischer L vs.
Norbert W Board 2 14:33
Elimination 4
Britta W vs.
Roberto L Board 2 13:29
Jürgen Metzner L vs.
Nicole Jähnert W Board 1 11:20
Markus Michels W vs.
Nicole Papendick L Board 3 10:38
Pete L vs.
Benny W Board 3 08:33
Ralf Wiegand L vs.
Leander W Board 2 13:10
Sven W vs.
Anja Neumann L Board 3 25:09
Tirza L vs.
Thorsten W Board 1 21:39
Volker W vs.
Ute F. L Board 2 15:16
Elimination 3
Anja Ludwig L vs.
Jürgen Metzner W Board 3 13:36
Anke L vs.
Sven W Board 2 13:41
Britta W vs.
Adi L Board 3 12:21
Carmen L vs.
Markus Michels W Board 2 08:16
Pete W vs.
Helga Münchschwander L Board 1 08:47
Ralf Wiegand W vs.
Erol L Board 3 07:33
Tirza W vs.
Jenny Ludwig L Board 2 17:54
Wolfgang L vs.
Volker W Board 1 14:37
Winners 2
Benny L vs.
Adem W Board 3 09:15
Ciggarr W vs.
Roberto L Board 3 08:53
Ina W vs.
Nicole Papendick L Board 1 10:30
Knutschi W vs.
Ute F. L Board 2 11:19
Leander L vs.
Norbert W Board 3 13:15
Miguel Feria W vs.
Nicole Jähnert L Board 1 09:24
Ralph Busch W vs.
Anja Neumann L Board 2 08:22
Thorsten L vs.
Rene Fischer W Board 1 12:32
Elimination 2
Britta W vs.
Holger Herdt L Board 1 11:42
Ralf Wiegand W vs.
Ramona Steiger L Board 2 08:42
Sherry L vs.
Volker W Board 1 16:42
Winners 1
Anja Ludwig L vs.
Anja Neumann W Board 2 17:01
Anke L vs.
Nicole Jähnert W Board 3 16:17
Carmen L vs.
Ute F. W Board 1 14:43
Ciggarr W vs.
Erol L Board 1 09:22
Holger Herdt L vs.
Norbert W Board 3 09:12
Jenny Ludwig L vs.
Benny W Board 2 08:57
Leander W vs.
Adi L Board 2 10:56
Markus Michels L vs.
Knutschi W Board 1 07:26
Nicole Papendick W vs.
Wolfgang L Board 3 12:55
Ralph Busch W vs.
Jürgen Metzner L Board 1 12:41
Rene Fischer W vs.
Pete L Board 2 11:29
Roberto W vs.
Ramona Steiger L Board 3 09:19
Sven L vs.
Miguel Feria W Board 1 16:34
Thorsten W vs.
Helga Münchschwander L Board 2 17:50
Tirza L vs.
Adem W Board 3 08:26
Volker L vs.
Ina W Board 3 13:58
Round 1
Britta L vs.
Ina W Board 3 09:54
Holger Herdt W vs.
Sherry L Board 2 09:58
Knutschi W vs.
Ralf Wiegand L Board 1 11:37