ACO Doubles Turkey-Hole Regional Season XII

Updated 2:34am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
(bye) (16)
Daniel Spencer-River Gusti (9)
2
Michael Robinson-Brian Roth (8)
Charles Sims-James Washington Jr (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
(bye) (14)
Jordan Camba-Trae Kelly (11)
1
Brandon Brooks-Chad Tate (6)
Duane Hardy-Dalton Hardy (7)
4
Laura Sisson-Robert Keene (10)
(bye) (15)
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2)
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
A
5
Michael Robinson-Brian Roth (8)
Charles Sims-James Washington Jr (5)
B
3
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
C
1
Jordan Camba-Trae Kelly (11)
Laura Sisson-Robert Keene (10)
D
2
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2)
Michael Robinson-Brian Roth (8)
E
1
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
F
2
Laura Sisson-Robert Keene (10)
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
G
3
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
1
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
Dawn Kennedy-Dave Wright (4)
(bye) (16)
Daniel Spencer-River Gusti (9)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
Brandon Brooks-Chad Tate (6)
Duane Hardy-Dalton Hardy (7)
(bye) (15)
Daniel Spencer-River Gusti (9)
D
4
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2)
(bye) (13)
C
Jordan Camba-Trae Kelly (11)
Brandon Brooks-Chad Tate (6) 21
B
3
Charles Sims-James Washington Jr (5)
Duane Hardy-Dalton Hardy (7)
A
3
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
Daniel Spencer-River Gusti (9)
3
Jordan Camba-Trae Kelly (11)
Brandon Brooks-Chad Tate (6)
1
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
Daniel Spencer-River Gusti (9)
E
1
Michael Robinson-Brian Roth (8)
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
F
2
Laura Sisson-Robert Keene (10)
Michael Robinson-Brian Roth (8)
2
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
Jon Uransky-Craig Gagnon (1)
G
3
Ted Cecil-Hunter Tate (3)
Ted Cecil-Hunter Tate (3)

1st

  Dawn Kennedy-Dave Wright (4)

2nd

  Ted Cecil-Hunter Tate (3)

3rd

  Jon Uransky-Craig Gagnon (1)

4th

  Michael Robinson-Brian Roth (8)

5th

  Daniel Spencer-River Gusti (9)

  Laura Sisson-Robert Keene (10)

7th

  Jordan Camba-Trae Kelly (11)

  Brandon Brooks-Chad Tate (6)

9th

  Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2)

  (bye) (13)

  Charles Sims-James Washington Jr (5)

  Duane Hardy-Dalton Hardy (7)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (15)

Final

Dawn Kennedy-Dave Wright (4) W vs.
Ted Cecil-Hunter Tate (3) L 1 19:00

Elimination Final

Jon Uransky-Craig Gagnon (1) L vs.
Ted Cecil-Hunter Tate (3) W 3 10:04

Elimination Semi-final

Michael Robinson-Brian Roth (8) L vs.
Jon Uransky-Craig Gagnon (1) W 2 20:59

Winners Final

Dawn Kennedy-Dave Wright (4) W vs.
Ted Cecil-Hunter Tate (3) L 3 25:05

Elimination 4

Daniel Spencer-River Gusti (9) L vs.
Michael Robinson-Brian Roth (8) W 1 19:49

Jon Uransky-Craig Gagnon (1) W vs.
Laura Sisson-Robert Keene (10) L 2 25:05

Elimination 3

Brandon Brooks-Chad Tate (6) L vs.
Jon Uransky-Craig Gagnon (1) W 1 11:34

Daniel Spencer-River Gusti (9) W vs.
Jordan Camba-Trae Kelly (11) L 3 14:29

Winners Semi-finals

Michael Robinson-Brian Roth (8) L vs.
Dawn Kennedy-Dave Wright (4) W 1 15:55

Ted Cecil-Hunter Tate (3) W vs.
Laura Sisson-Robert Keene (10) L 2 17:06

Elimination 2

(bye) (13) L vs.
Jordan Camba-Trae Kelly (11) W 43:34

Brandon Brooks-Chad Tate (6) 21 W vs.
Charles Sims-James Washington Jr (5) L 3 10:38

Daniel Spencer-River Gusti (9) W vs.
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2) L 4 17:16

Duane Hardy-Dalton Hardy (7) L vs.
Jon Uransky-Craig Gagnon (1) W 3 11:25

Elimination 1

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 20:51

(bye) (14) L vs.
Brandon Brooks-Chad Tate (6) W 29:36

(bye) (16) L vs.
Daniel Spencer-River Gusti (9) W 39:56

Duane Hardy-Dalton Hardy (7) W vs.
(bye) (15) L 41:52

Winners 1

Charles Sims-James Washington Jr (5) L vs.
Dawn Kennedy-Dave Wright (4) W 3 09:31

Jon Uransky-Craig Gagnon (1) L vs.
Michael Robinson-Brian Roth (8) W 5 13:15

Laura Sisson-Robert Keene (10) W vs.
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2) L 2 16:33

Ted Cecil-Hunter Tate (3) W vs.
Jordan Camba-Trae Kelly (11) L 1 13:54

Round 1

(bye) (13) L vs.
Dawn Kennedy-Dave Wright (4) W 20:51

(bye) (15) L vs.
Katherine Kennedy-Kamryn Belvin (2) W 20:51

Charles Sims-James Washington Jr (5) W vs.
(bye) (12) L 20:51

Daniel Spencer-River Gusti (9) L vs.
Michael Robinson-Brian Roth (8) W 2 12:32

Duane Hardy-Dalton Hardy (7) L vs.
Laura Sisson-Robert Keene (10) W 4 20:38

Jon Uransky-Craig Gagnon (1) W vs.
(bye) (16) L 20:51

Jordan Camba-Trae Kelly (11) W vs.
Brandon Brooks-Chad Tate (6) L 1 08:38

Ted Cecil-Hunter Tate (3) W vs.
(bye) (14) L 20:51

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20