OCA-NWOCA Regional Intermediate Singles

Updated 10:32pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Jarrett Powell
(bye)
Donnie Fisher
2
Boomer Factor
Toby Chisum
(bye)
(bye)
Elisa Mudd
Corey Kingfisher
(bye)
Takoma Waggnor
14
Hector Alvidrez
Brody Beasley
3
Noni Knight
(bye)
Ashlea Kingfisher
Bryan Caviness
(bye)
Sunni Steeley
9
Rhonda Yackeschi
Cody Dooley
8
Jonathan Kingfisher
(bye)
BJ Waggnor Nathan Waggnor
Seth Fore
(bye)
Darrien Carson
4
Toyia Beasley
Chad Thorp
6
Rob Stegeman
(bye)
Brittani Bearman
Nathan Waggnor
(bye)
Michael Dawkins
17
Zack McKinney
Heatherton McManus
(bye)
(bye)
Eric Kozderka
James Busbee
(bye)
Trenton Pryor
10
Darian Hightower
Jacob Youngbird
28
BJ Carter
(bye)
Jace Fuentes
Clay Fleeson
(bye)
Mike Goff
25
Jordan Podest
Jeffery Glidewell
11
Riley Deckard
(bye)
Shelby Baker
Ty Williams
(bye)
(bye)
Ike Mouse
Brandon Drain
26
Dillon Palmer
(bye)
Gunnar Hickman
Gage McNeill
(bye)
Kellyn Davis
12
Timmie Owens
Tommy Green
(bye)
(bye)
Harry Endicott
Ronnie Fisher
(bye)
Lance Carney
22
Mat Cummings
Jason Hickman
18
Ryan Gartner
(bye)
Jared Dunkin
Skooter Knight
(bye)
Chris Mantooth
15
Landon Bailey
William Clifton III
21
Michaelan Taylor
(bye)
Randy Herrera
Stephen Gross
(bye)
(bye)
Courtney Alverson
Eric Hickman
19
Jager Pifer
(bye)
Shane Rooney
Nevaeh Ketcher
(bye)
Jason Scott
30
Bo Nealis
Christian Bluebird
(bye)
(bye)
Donnie King
Becky Bearman
(bye)
Derrick Harris
29
Bruce Beaver
Hunter Stroble
24
Zach Smith
(bye)
Dusty Seiger
Will Markovich
(bye)
James Brantley
13
Holly Hess
Chase Knight
5
Jayhawk Hays
(bye)
Ryan Mudd
PJ Bluebird
(bye)
(bye)
Cory Hext
Austin Jorgensen
1
Lonnie Morton
(bye)
Irma Nijera
Jarrett Powell
A
28
Donnie Fisher
Toby Chisum
B
23
Elisa Mudd
Corey Kingfisher
C
30
Hector Alvidrez
Noni Knight
D
9
Ashlea Kingfisher
Bryan Caviness
E
1
Rhonda Yackeschi
Jonathan Kingfisher
F
26
BJ Waggnor Nathan Waggnor
Seth Fore
G
24
Darrien Carson
Rob Stegeman
H
6
Brittani Bearman
Nathan Waggnor
I
14
Michael Dawkins
Heatherton McManus
J
27
Eric Kozderka
James Busbee
K
21
Darian Hightower
Jacob Youngbird
L
12
Jace Fuentes
Clay Fleeson
M
13
Jordan Podest
Riley Deckard
N
29
Shelby Baker
Ty Williams
O
5
Ike Mouse
Brandon Drain
P
3
Gunnar Hickman
Gage McNeill
Q
18
Timmie Owens
Tommy Green
R
1
Harry Endicott
Ronnie Fisher
S
23
Mat Cummings
Jason Hickman
T
19
Jared Dunkin
Skooter Knight
U
27
Chris Mantooth
William Clifton III
V
15
Randy Herrera
Stephen Gross
W
16
Courtney Alverson
Eric Hickman
X
22
Shane Rooney
Nevaeh Ketcher
Y
20
Jason Scott
Christian Bluebird
Z
7
Donnie King
Becky Bearman
AA
8
Bruce Beaver
Hunter Stroble
AB
11
Dusty Seiger
Will Markovich
AC
25
Holly Hess
Jayhawk Hays
AD
16
Ryan Mudd
PJ Bluebird
AE
20
Cory Hext
Austin Jorgensen
AF
4
Irma Nijera
Donnie Fisher
AG
14
Toby Chisum
Hector Alvidrez
AH
1
Ashlea Kingfisher
Rhonda Yackeschi
AI
11
Jonathan Kingfisher
Seth Fore
AJ
26
Brittani Bearman
Michael Dawkins
AK
12
Heatherton McManus
Darian Hightower
AL
21
Jace Fuentes
Jordan Podest
AM
17
Shelby Baker
Ike Mouse
AN
4
Brandon Drain
Gage McNeill
AO
20
Tommy Green
Ronnie Fisher
AP
22
Jared Dunkin
Chris Mantooth
AQ
25
William Clifton III
Stephen Gross
AR
6
Eric Hickman
Nevaeh Ketcher
AS
19
Christian Bluebird
Bruce Beaver
AT
16
Dusty Seiger
Holly Hess
AU
9
Jayhawk Hays
Cory Hext
AV
8
Austin Jorgensen
Donnie Fisher
AW
25
Hector Alvidrez
Jonathan Kingfisher
AX
8
Seth Fore
Heatherton McManus
AY
3
Jace Fuentes
Jordan Podest
AZ
27
Ike Mouse
Tommy Green
BA
23
Ronnie Fisher
William Clifton III
BB
9
Eric Hickman
Christian Bluebird
BC
19
Dusty Seiger
Jayhawk Hays
BD
10
Austin Jorgensen
Hector Alvidrez
BE
8
Seth Fore
Heatherton McManus
BF
2
Jordan Podest
Tommy Green
BG
19
Eric Hickman
Christian Bluebird
BH
25
Jayhawk Hays
Seth Fore
BI
3
Heatherton McManus
Tommy Green
BJ
23
Christian Bluebird
Seth Fore
BK
23
Christian Bluebird
Seth Fore
27
Christian Bluebird
Seth Fore
(bye)
Boomer Factor
(bye)
(bye)
(bye)
Takoma Waggnor
Brody Beasley
(bye)
(bye)
Sunni Steeley
Cody Dooley
(bye)
(bye)
Toyia Beasley
Chad Thorp
(bye)
(bye)
Zack McKinney
(bye)
(bye)
(bye)
Trenton Pryor
BJ Carter
(bye)
(bye)
Mike Goff
Jeffery Glidewell
(bye)
(bye)
(bye)
Dillon Palmer
(bye)
(bye)
Kellyn Davis
(bye)
(bye)
(bye)
Lance Carney
Ryan Gartner
(bye)
(bye)
Landon Bailey
Michaelan Taylor
(bye)
(bye)
(bye)
Jager Pifer
(bye)
(bye)
Bo Nealis
(bye)
(bye)
(bye)
Derrick Harris
Zach Smith
(bye)
(bye)
James Brantley
Chase Knight
(bye)
(bye)
(bye)
Lonnie Morton
(bye)
Boomer Factor
AF
2
Irma Nijera
(bye)
AE
PJ Bluebird
Takoma Waggnor
AD
6
Ryan Mudd
Brody Beasley
AC
24
Will Markovich
Sunni Steeley
AB
5
Hunter Stroble
Cody Dooley
AA
24
Becky Bearman
Toyia Beasley
Z
7
Donnie King
Chad Thorp
Y
3
Jason Scott
Zack McKinney
X
22
Shane Rooney
(bye)
W
Courtney Alverson
Trenton Pryor
V
15
Randy Herrera
BJ Carter
U
8
Skooter Knight
Mike Goff
T
6
Jason Hickman
Jeffery Glidewell
S
2
Mat Cummings
(bye)
R
Harry Endicott
Dillon Palmer
Q
16
Timmie Owens
Kellyn Davis
P
3
Gunnar Hickman
(bye)
O
Ty Williams
Lance Carney
N
29
Riley Deckard
Ryan Gartner
M
13
Clay Fleeson
Landon Bailey
L
27
Jacob Youngbird
Michaelan Taylor
K
19
James Busbee
(bye)
J
Eric Kozderka
Jager Pifer
I
28
Nathan Waggnor
Bo Nealis
H
10
Rob Stegeman
(bye)
G
Darrien Carson
Derrick Harris
F
17
BJ Waggnor Nathan Waggnor
Zach Smith
E
7
Bryan Caviness
James Brantley
D
9
Noni Knight
Chase Knight
C
30
Corey Kingfisher
(bye)
B
Elisa Mudd
Lonnie Morton
A
4
Jarrett Powell
Boomer Factor
23
PJ Bluebird
Ryan Mudd
29
Brody Beasley
Hunter Stroble
12
Cody Dooley
Donnie King
24
Jason Scott
Shane Rooney
12
Courtney Alverson
Trenton Pryor
4
BJ Carter
Jason Hickman
21
Mat Cummings
Harry Endicott
18
Timmie Owens
Kellyn Davis
18
Ty Williams
Riley Deckard
25
Ryan Gartner
Landon Bailey
2
Michaelan Taylor
Eric Kozderka
9
Nathan Waggnor
Bo Nealis
15
Darrien Carson
BJ Waggnor Nathan Waggnor
23
Bryan Caviness
Noni Knight
3
Corey Kingfisher
Elisa Mudd
27
Jarrett Powell
Boomer Factor
AN
10
Brandon Drain
Ryan Mudd
AM
29
Shelby Baker
Hunter Stroble
AL
15
Darian Hightower
Jason Scott
AK
24
Michael Dawkins
Shane Rooney
AJ
6
Brittani Bearman
Trenton Pryor
AI
18
Rhonda Yackeschi
Mat Cummings
AH
21
Ashlea Kingfisher
Timmie Owens
AG
4
Toby Chisum
Kellyn Davis
AV
8
Cory Hext
Ryan Gartner
AU
22
Holly Hess
Landon Bailey
AT
22
Bruce Beaver
Eric Kozderka
AS
12
Nevaeh Ketcher
Darrien Carson
AR
6
Stephen Gross
BJ Waggnor Nathan Waggnor
AQ
23
Chris Mantooth
Corey Kingfisher
AP
9
Jared Dunkin
Jarrett Powell
AO
27
Gage McNeill
Boomer Factor
29
Ryan Mudd
Hunter Stroble
10
Michael Dawkins
Brittani Bearman
22
Rhonda Yackeschi
Mat Cummings
21
Toby Chisum
Cory Hext
2
Holly Hess
Landon Bailey
9
Nevaeh Ketcher
Stephen Gross
22
Chris Mantooth
Jared Dunkin
25
Jarrett Powell
Boomer Factor
BD
8
Austin Jorgensen
Michael Dawkins
BC
3
Dusty Seiger
Brittani Bearman
BB
27
William Clifton III
Mat Cummings
BA
24
Ronnie Fisher
Cory Hext
AZ
15
Ike Mouse
Nevaeh Ketcher
AY
6
Jace Fuentes
Chris Mantooth
AX
27
Jonathan Kingfisher
Jarrett Powell
AW
4
Donnie Fisher
Austin Jorgensen
18
Michael Dawkins
William Clifton III
6
Mat Cummings
Cory Hext
23
Jace Fuentes
Chris Mantooth
12
Donnie Fisher
Michael Dawkins
BF
3
Jordan Podest
Mat Cummings
BE
6
Hector Alvidrez
Jace Fuentes
BH
12
Jayhawk Hays
Chris Mantooth
BG
27
Eric Hickman
Jordan Podest
27
Mat Cummings
Jayhawk Hays
23
Chris Mantooth
Mat Cummings
BJ
27
Tommy Green
Jayhawk Hays
BI
18
Heatherton McManus
Mat Cummings
27
Jayhawk Hays
Mat Cummings
BK
18
Christian Bluebird
Christian Bluebird

1st

  Seth Fore

2nd

  Christian Bluebird

3rd

  Mat Cummings

4th

  Jayhawk Hays

5th

  Tommy Green

  Heatherton McManus

7th

  Jordan Podest

  Chris Mantooth

9th

  Michael Dawkins

  Hector Alvidrez

  Jace Fuentes

  Eric Hickman

13th

  Austin Jorgensen

  William Clifton III

  Cory Hext

  Donnie Fisher

17th

  Boomer Factor

  Dusty Seiger

  Brittani Bearman

  Ronnie Fisher

  Ike Mouse

  Nevaeh Ketcher

  Jonathan Kingfisher

  Jarrett Powell

25th

  Ryan Mudd

  Hunter Stroble

  Rhonda Yackeschi

  Toby Chisum

  Holly Hess

  Landon Bailey

  Stephen Gross

  Jared Dunkin

33th

  Brandon Drain

  Shelby Baker

  Darian Hightower

  Jason Scott

  Shane Rooney

  Trenton Pryor

  Ashlea Kingfisher

  Timmie Owens

  Kellyn Davis

  Ryan Gartner

  Bruce Beaver

  Eric Kozderka

  Darrien Carson

  BJ Waggnor Nathan Waggnor

  Corey Kingfisher

  Gage McNeill

49th

  PJ Bluebird

  Brody Beasley

  Cody Dooley

  Donnie King

  Courtney Alverson

  BJ Carter

  Jason Hickman

  Harry Endicott

  Ty Williams

  Riley Deckard

  Michaelan Taylor

  Nathan Waggnor

  Bo Nealis

  Bryan Caviness

  Noni Knight

  Elisa Mudd

65th

  Irma Nijera

  Takoma Waggnor

  Will Markovich

  Sunni Steeley

  Becky Bearman

  Toyia Beasley

  Chad Thorp

  Zack McKinney

  Randy Herrera

  Skooter Knight

  Mike Goff

  Jeffery Glidewell

  Dillon Palmer

  Gunnar Hickman

  Lance Carney

  Clay Fleeson

  Jacob Youngbird

  James Busbee

  Jager Pifer

  Rob Stegeman

  Derrick Harris

  Zach Smith

  James Brantley

  Chase Knight

  Lonnie Morton

Final

Seth Fore W vs.
Christian Bluebird L 27 32:34

Elimination Final

Mat Cummings L vs.
Christian Bluebird W 18 13:00

Elimination Semi-final

Mat Cummings W vs.
Jayhawk Hays L 27 28:24

Winners Final

Seth Fore W vs.
Christian Bluebird L 23 16:01

Elimination 10

Jayhawk Hays W vs.
Heatherton McManus L 18 16:03

Mat Cummings W vs.
Tommy Green L 27 14:45

Elimination 9

Jayhawk Hays W vs.
Chris Mantooth L 23 22:28

Jordan Podest L vs.
Mat Cummings W 27 27:02

Winners Semi-finals

Seth Fore W vs.
Heatherton McManus L 3 32:07

Tommy Green L vs.
Christian Bluebird W 23 18:29

Elimination 8

Chris Mantooth W vs.
Eric Hickman L 27 20:50

Jace Fuentes L vs.
Jayhawk Hays W 12 18:25

Mat Cummings W vs.
Hector Alvidrez L 6 17:24

Michael Dawkins L vs.
Jordan Podest W 3 13:31

Elimination 7

Austin Jorgensen L vs.
Michael Dawkins W 18 28:18

Chris Mantooth W vs.
Donnie Fisher L 12 22:49

Cory Hext L vs.
Jace Fuentes W 23 14:20

William Clifton III L vs.
Mat Cummings W 6 16:53

Winners 4

Christian Bluebird W vs.
Jayhawk Hays L 25 17:47

Heatherton McManus W vs.
Jordan Podest L 2 22:55

Hector Alvidrez L vs.
Seth Fore W 8 15:27

Tommy Green W vs.
Eric Hickman L 19 21:23

Elimination 6

Boomer Factor L vs.
Austin Jorgensen W 8 23:39

Brittani Bearman L vs.
William Clifton III W 27 15:10

Chris Mantooth W vs.
Jonathan Kingfisher L 27 16:19

Cory Hext W vs.
Ike Mouse L 15 19:49

Jarrett Powell L vs.
Donnie Fisher W 4 17:32

Mat Cummings W vs.
Ronnie Fisher L 24 09:54

Michael Dawkins W vs.
Dusty Seiger L 3 08:23

Nevaeh Ketcher L vs.
Jace Fuentes W 6 19:47

Elimination 5

Boomer Factor W vs.
Ryan Mudd L 29 16:32

Brittani Bearman W vs.
Rhonda Yackeschi L 22 22:35

Cory Hext W vs.
Holly Hess L 2 12:03

Hunter Stroble L vs.
Michael Dawkins W 10 12:28

Jared Dunkin L vs.
Jarrett Powell W 25 11:20

Landon Bailey L vs.
Nevaeh Ketcher W 9 17:20

Mat Cummings W vs.
Toby Chisum L 21 14:12

Stephen Gross L vs.
Chris Mantooth W 22 14:27

Winners 3

Christian Bluebird W vs.
Dusty Seiger L 19 08:27

Donnie Fisher L vs.
Hector Alvidrez W 25 22:35

Heatherton McManus W vs.
Jace Fuentes L 3 27:32

Jayhawk Hays W vs.
Austin Jorgensen L 10 17:00

Jonathan Kingfisher L vs.
Seth Fore W 8 19:24

Jordan Podest W vs.
Ike Mouse L 27 10:40

Tommy Green W vs.
Ronnie Fisher L 23 14:39

William Clifton III L vs.
Eric Hickman W 9 14:09

Elimination 4

BJ Waggnor Nathan Waggnor L vs.
Chris Mantooth W 23 14:35

Boomer Factor W vs.
Brandon Drain L 10 08:29

Corey Kingfisher L vs.
Jared Dunkin W 9 14:31

Darrien Carson L vs.
Stephen Gross W 6 14:28

Eric Kozderka L vs.
Nevaeh Ketcher W 12 15:34

Hunter Stroble W vs.
Darian Hightower L 15 20:45

Jarrett Powell W vs.
Gage McNeill L 27 12:07

Jason Scott L vs.
Michael Dawkins W 24 15:55

Kellyn Davis L vs.
Cory Hext W 8 13:51

Landon Bailey W vs.
Bruce Beaver L 22 09:06

Mat Cummings W vs.
Ashlea Kingfisher L 21 12:35

Ryan Gartner L vs.
Holly Hess W 22 08:49

Ryan Mudd W vs.
Shelby Baker L 29 21:34

Shane Rooney L vs.
Brittani Bearman W 6 14:15

Timmie Owens L vs.
Toby Chisum W 4 21:34

Trenton Pryor L vs.
Rhonda Yackeschi W 18 29:15

Elimination 3

BJ Waggnor Nathan Waggnor W vs.
Bryan Caviness L 23 14:11

Bo Nealis L vs.
Darrien Carson W 15 13:46

Boomer Factor W vs.
PJ Bluebird L 23 15:13

Donnie King L vs.
Jason Scott W 24 19:18

Elisa Mudd L vs.
Jarrett Powell W 27 15:01

Eric Kozderka W vs.
Nathan Waggnor L 9 15:54

Harry Endicott L vs.
Timmie Owens W 18 20:53

Hunter Stroble W vs.
Cody Dooley L 12 13:13

Jason Hickman L vs.
Mat Cummings W 21 22:27

Kellyn Davis W vs.
Ty Williams L 18 14:13

Landon Bailey W vs.
Michaelan Taylor L 2 18:44

Noni Knight L vs.
Corey Kingfisher W 3 15:12

Riley Deckard L vs.
Ryan Gartner W 25 07:40

Ryan Mudd W vs.
Brody Beasley L 29 17:59

Shane Rooney W vs.
Courtney Alverson L 12 20:17

Trenton Pryor W vs.
BJ Carter L 4 14:08

Winners 2

Bruce Beaver L vs.
Dusty Seiger W 16 07:37

Chris Mantooth L vs.
William Clifton III W 25 13:16

Cory Hext L vs.
Austin Jorgensen W 8 13:11

Darian Hightower L vs.
Jace Fuentes W 21 24:40

Donnie Fisher W vs.
Toby Chisum L 14 11:30

Gage McNeill L vs.
Tommy Green W 20 11:02

Hector Alvidrez W vs.
Ashlea Kingfisher L 1 10:29

Holly Hess L vs.
Jayhawk Hays W 9 16:11

Ike Mouse W vs.
Brandon Drain L 4 07:52

Jordan Podest W vs.
Shelby Baker L 17 14:43

Michael Dawkins L vs.
Heatherton McManus W 12 13:59

Nevaeh Ketcher L vs.
Christian Bluebird W 19 33:46

Rhonda Yackeschi L vs.
Jonathan Kingfisher W 11 15:55

Ronnie Fisher W vs.
Jared Dunkin L 22 12:23

Seth Fore W vs.
Brittani Bearman L 26 15:23

Stephen Gross L vs.
Eric Hickman W 6 16:47

Elimination 2

BJ Carter W vs.
Skooter Knight L 8 12:03

Bo Nealis W vs.
Rob Stegeman L 10 18:23

Boomer Factor W vs.
Irma Nijera L 2 16:04

Brody Beasley W vs.
Will Markovich L 24 14:04

Chad Thorp L vs.
Jason Scott W 3 15:15

Chase Knight L vs.
Corey Kingfisher W 30 20:12

Cody Dooley W vs.
Becky Bearman L 24 15:23

Derrick Harris L vs.
BJ Waggnor Nathan Waggnor W 17 07:29

Dillon Palmer L vs.
Timmie Owens W 16 09:53

Jager Pifer L vs.
Nathan Waggnor W 28 14:31

James Brantley L vs.
Noni Knight W 9 16:49

Jeffery Glidewell L vs.
Mat Cummings W 2 11:22

Kellyn Davis W vs.
Gunnar Hickman L 3 12:11

Lance Carney L vs.
Riley Deckard W 29 24:47

Landon Bailey W vs.
Jacob Youngbird L 27 17:18

Lonnie Morton L vs.
Jarrett Powell W 4 16:53

Michaelan Taylor W vs.
James Busbee L 19 19:50

Mike Goff L vs.
Jason Hickman W 6 21:18

Ryan Gartner W vs.
Clay Fleeson L 13 15:08

Sunni Steeley L vs.
Hunter Stroble W 5 15:49

Takoma Waggnor L vs.
Ryan Mudd W 6 10:45

Toyia Beasley L vs.
Donnie King W 7 11:28

Trenton Pryor W vs.
Randy Herrera L 15 26:02

Zach Smith L vs.
Bryan Caviness W 7 12:00

Zack McKinney L vs.
Shane Rooney W 22 27:49

Winners 1

Austin Jorgensen W vs.
Irma Nijera L 4 18:14

Becky Bearman L vs.
Bruce Beaver W 8 12:30

Brandon Drain W vs.
Gunnar Hickman L 3 13:54

Bryan Caviness L vs.
Rhonda Yackeschi W 1 15:04

Christian Bluebird W vs.
Donnie King L 7 18:23

Clay Fleeson L vs.
Jordan Podest W 13 17:29

Corey Kingfisher L vs.
Hector Alvidrez W 30 17:18

Eric Hickman W vs.
Shane Rooney L 22 16:10

Gage McNeill W vs.
Timmie Owens L 18 18:00

Heatherton McManus W vs.
Eric Kozderka L 27 16:17

Hunter Stroble L vs.
Dusty Seiger W 11 18:42

Jacob Youngbird L vs.
Jace Fuentes W 12 19:35

James Busbee L vs.
Darian Hightower W 21 14:57

Jarrett Powell L vs.
Donnie Fisher W 28 12:14

Jason Hickman L vs.
Jared Dunkin W 19 17:56

Jayhawk Hays W vs.
Ryan Mudd L 16 17:08

Jonathan Kingfisher W vs.
BJ Waggnor Nathan Waggnor L 26 12:42

Nathan Waggnor L vs.
Michael Dawkins W 14 15:30

Nevaeh Ketcher W vs.
Jason Scott L 20 20:21

Noni Knight L vs.
Ashlea Kingfisher W 9 09:16

PJ Bluebird L vs.
Cory Hext W 20 15:18

Riley Deckard L vs.
Shelby Baker W 29 21:57

Rob Stegeman L vs.
Brittani Bearman W 6 14:23

Ronnie Fisher W vs.
Mat Cummings L 23 19:58

Seth Fore W vs.
Darrien Carson L 24 12:16

Skooter Knight L vs.
Chris Mantooth W 27 19:34

Stephen Gross W vs.
Courtney Alverson L 16 10:12

Toby Chisum W vs.
Elisa Mudd L 23 17:17

Tommy Green W vs.
Harry Endicott L 1 09:54

Ty Williams L vs.
Ike Mouse W 5 19:09

Will Markovich L vs.
Holly Hess W 25 20:28

William Clifton III W vs.
Randy Herrera L 15 10:05

Round 1

Austin Jorgensen W vs.
Lonnie Morton L 1 08:24

Brandon Drain W vs.
Dillon Palmer L 26 15:03

Brody Beasley L vs.
Noni Knight W 3 15:46

Chad Thorp L vs.
Rob Stegeman W 6 16:22

Chase Knight L vs.
Jayhawk Hays W 5 08:26

Chris Mantooth W vs.
Landon Bailey L 15 20:46

Cody Dooley L vs.
Jonathan Kingfisher W 8 13:35

Darrien Carson W vs.
Toyia Beasley L 4 07:49

Derrick Harris L vs.
Bruce Beaver W 29 13:30

Donnie Fisher W vs.
Boomer Factor L 2 23:50

Eric Hickman W vs.
Jager Pifer L 19 20:35

Hunter Stroble W vs.
Zach Smith L 24 09:48

Jacob Youngbird W vs.
BJ Carter L 28 19:43

James Brantley L vs.
Holly Hess W 13 17:32

Jason Hickman W vs.
Ryan Gartner L 18 19:06

Jason Scott W vs.
Bo Nealis L 30 16:37

Jeffery Glidewell L vs.
Riley Deckard W 11 08:40

Kellyn Davis L vs.
Timmie Owens W 12 18:28

Lance Carney L vs.
Mat Cummings W 22 18:50

Michael Dawkins W vs.
Zack McKinney L 17 19:16

Mike Goff L vs.
Jordan Podest W 25 15:30

Sunni Steeley L vs.
Rhonda Yackeschi W 9 14:29

Takoma Waggnor L vs.
Hector Alvidrez W 14 16:58

Trenton Pryor L vs.
Darian Hightower W 10 22:14

William Clifton III W vs.
Michaelan Taylor L 21 17:46

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20