Blind Draw 2

Updated 4:02am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Devon Steve M (1)
(bye) (16)
Mike S Carl C (9)
Board 2
Dee Dustin C (8)
Matt D Adrian (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Third Mike P (4)
Gerret Tina (3)
(bye) (14)
Bobby B (11)
Board 7
Mike W Red (6)
Katie David H (7)
Board 4
Tammy Chicken (10)
(bye) (15)
Eugene Ralph (2)
Devon Steve M (1)
A
Board 3
Mike S Carl C (9)
Matt D Adrian (5)
B
Board 6
Third Mike P (4)
Gerret Tina (3)
C
Board 8
Mike W Red (6)
Tammy Chicken (10)
D
Board 1
Eugene Ralph (2)
Mike S Carl C (9)
E
Board 8
Third Mike P (4)
Mike W Red (6)
F
Board 4
Eugene Ralph (2)
Mike S Carl C (9)
G
Board 7
Eugene Ralph (2)
Mike S Carl C (9)
Board 6
Eugene Ralph (2)
Eugene Ralph (2)
Board 5
Mike S Carl C (9)
Eugene Ralph (2)
(bye) (16)
Dee Dustin C (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
Bobby B (11)
Katie David H (7)
(bye) (15)
Dee Dustin C (8)
D
Board 7
Tammy Chicken (10)
(bye) (13)
C
Gerret Tina (3)
Bobby B (11)
B
Board 5
Matt D Adrian (5)
Katie David H (7)
A
Board 5
Devon Steve M (1)
Tammy Chicken (10)
Board 3
Gerret Tina (3)
Matt D Adrian (5)
Board 1
Devon Steve M (1)
Tammy Chicken (10)
E
Board 5
Third Mike P (4)
Devon Steve M (1)
F
Board 6
Mike W Red (6)
Third Mike P (4)
Board 2
Devon Steve M (1)
Third Mike P (4)
G
Board 3
Eugene Ralph (2)
Eugene Ralph (2)

1st

  Eugene Ralph (2)

2nd

  Mike S Carl C (9)

3rd

  Third Mike P (4)

4th

  Devon Steve M (1)

5th

  Tammy Chicken (10)

  Mike W Red (6)

7th

  Gerret Tina (3)

  Matt D Adrian (5)

9th

  Dee Dustin C (8)

  (bye) (13)

  Bobby B (11)

  Katie David H (7)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (15)

Final - Match 2

Eugene Ralph (2) W vs.
Mike S Carl C (9) L Board 5 00:03

Final

Mike S Carl C (9) L vs.
Eugene Ralph (2) W Board 6 01:45

Elimination Final

Third Mike P (4) L vs.
Eugene Ralph (2) W Board 3 18:13

Elimination Semi-final

Third Mike P (4) W vs.
Devon Steve M (1) L Board 2 13:33

Winners Final

Mike S Carl C (9) W vs.
Eugene Ralph (2) L Board 7 14:46

Elimination 4

Devon Steve M (1) W vs.
Mike W Red (6) L Board 6 11:59

Tammy Chicken (10) L vs.
Third Mike P (4) W Board 5 11:32

Elimination 3

Matt D Adrian (5) L vs.
Devon Steve M (1) W Board 1 10:25

Tammy Chicken (10) W vs.
Gerret Tina (3) L Board 3 10:56

Winners Semi-finals

Mike S Carl C (9) W vs.
Third Mike P (4) L Board 8 16:43

Mike W Red (6) L vs.
Eugene Ralph (2) W Board 4 20:59

Elimination 2

(bye) (13) L vs.
Gerret Tina (3) W 52:10

Bobby B (11) L vs.
Matt D Adrian (5) W Board 5 09:25

Dee Dustin C (8) L vs.
Tammy Chicken (10) W Board 7 16:19

Katie David H (7) L vs.
Devon Steve M (1) W Board 5 09:39

Elimination 1

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 31:09

(bye) (14) L vs.
Bobby B (11) W 41:23

(bye) (16) L vs.
Dee Dustin C (8) W 42:43

Katie David H (7) W vs.
(bye) (15) L 43:22

Winners 1

Devon Steve M (1) L vs.
Mike S Carl C (9) W Board 3 12:08

Gerret Tina (3) L vs.
Mike W Red (6) W Board 8 10:44

Matt D Adrian (5) L vs.
Third Mike P (4) W Board 6 15:45

Tammy Chicken (10) L vs.
Eugene Ralph (2) W Board 1 18:55

Round 1

(bye) (13) L vs.
Third Mike P (4) W 31:08

(bye) (15) L vs.
Eugene Ralph (2) W 31:09

Bobby B (11) L vs.
Mike W Red (6) W Board 7 08:53

Devon Steve M (1) W vs.
(bye) (16) L 31:08

Gerret Tina (3) W vs.
(bye) (14) L 31:09

Katie David H (7) L vs.
Tammy Chicken (10) W Board 4 10:37

Matt D Adrian (5) W vs.
(bye) (12) L 31:08

Mike S Carl C (9) W vs.
Dee Dustin C (8) L Board 2 10:41

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20