Final
R Cosgrove/D Denk 21 W vs.
Em Haver/M Braunstein 12 L Court 1 00:26
Elimination Final
J Virag/C Keller 12 L vs.
Em Haver/M Braunstein 23 W Court 4 00:30
Elimination Semi-final
J Chomicki/R Woessner 10 L vs.
J Virag/C Keller 21 W Court 2 23:26
Winners Final
R Cosgrove/D Denk 21 W vs.
Em Haver/M Braunstein 6 L Court 2 15:54
Elimination 6
J Chomicki/R Woessner 21 W vs.
D Hess/B Wagner 6 L Court 1 12:40
J Jackson/A Raubenstine 7 L vs.
J Virag/C Keller 23 W Court 1 11:03
Elimination 5
J Chomicki/R Woessner 21 W vs.
S Pruss/Z Sutter 13 L Court 4 31:36
T Swackhammer/J Butler 5 L vs.
J Jackson/A Raubenstine 21 W Court 1 19:15
Winners Semi-finals
Em Haver/M Braunstein 23 W vs.
D Hess/B Wagner 7 L Court 1 15:29
R Cosgrove/D Denk 21 W vs.
J Virag/C Keller 17 L Court 4 21:13
Elimination 4
C Denk/R Travis 16 L vs.
S Pruss/Z Sutter 21 W Court 1 25:53
J Swackhammer/B Chomicki 7 L vs.
J Chomicki/R Woessner 21 W Court 4 22:53
T Swackhammer/J Butler 21 W vs.
M Swackhammer/B Giesler 14 L Court 3 30:47
Team Gehr/B Borgoyn 6 L vs.
J Jackson/A Raubenstine 22 W Court 2 14:02
Elimination 3
J Pruss/R Rumph 5 L vs.
J Swackhammer/B Chomicki 21 W Court 4 17:59
K Hulbert/B Braunstein 11 L vs.
C Denk/R Travis 21 W Court 4 24:26
T Swackhammer/J Butler 21 W vs.
J Giesler/J Snyder 16 L Court 1 16:10
Team Gehr/B Borgoyn 21 W vs.
D Hoss/E Schlingloff 19 L Court 2 22:24
Winners 2
D Hess/B Wagner 23 W vs.
M Swackhammer/B Giesler 3 L Court 3 18:36
Em Haver/M Braunstein 21 W vs.
J Jackson/A Raubenstine 17 L Court 3 29:14
J Chomicki/R Woessner 19 L vs.
J Virag/C Keller 21 W Court 3 13:46
R Cosgrove/D Denk 21 W vs.
S Pruss/Z Sutter 3 L Court 2 21:00
Elimination 2
J Pruss/R Rumph 21 W vs.
J Renner/A Pietropaolo 14 L Court 3 22:50
M Borgoyn/R Jackson 12 L vs.
D Hoss/E Schlingloff 22 W Court 1 17:37
M Wagner/T Lapina 13 L vs.
T Swackhammer/J Butler 21 W Court 2 15:00
Placeholder Team #2 L vs.
Team Gehr/B Borgoyn W Court 1 00:12
Elimination 1
M Borgoyn/R Jackson 22 W vs.
K Schlingloff/Ed Haver 9 L Court 1 15:50
Winners 1
D Hess/B Wagner 22 W vs.
J Swackhammer/B Chomicki 14 L Court 1 13:06
D Hoss/E Schlingloff 12 L vs.
R Cosgrove/D Denk 21 W Court 4 20:14
Em Haver/M Braunstein 22 W vs.
C Denk/R Travis 16 L Court 3 15:27
J Chomicki/R Woessner 21 W vs.
J Giesler/J Snyder 14 L Court 2 21:40
J Jackson/A Raubenstine 22 W vs.
K Hulbert/B Braunstein 19 L Court 1 22:27
M Swackhammer/B Giesler 21 W vs.
J Renner/A Pietropaolo 8 L Court 2 15:53
S Pruss/Z Sutter 21 W vs.
Team Gehr/B Borgoyn 10 L Court 3 17:58
T Swackhammer/J Butler 10 L vs.
J Virag/C Keller 21 W Court 4 17:35
Round 1
D Hess/B Wagner W vs.
Placeholder Team #2 L Court 3 00:23
J Renner/A Pietropaolo 21 W vs.
K Schlingloff/Ed Haver 3 L Court 3 14:28
M Borgoyn/R Jackson 7 L vs.
M Swackhammer/B Giesler 21 W Court 4 33:26
M Wagner/T Lapina 13 L vs.
C Denk/R Travis 21 W Court 2 16:38
R Cosgrove/D Denk 23 W vs.
J Pruss/R Rumph 4 L Court 1 13:39