Bullseye 4.26.24

Updated 5:54am

None.

Round 1

Dave F vs.
Marcus A

Jeremy vs.
Dan A

Matt I vs.
Robert C

Richie vs.
Matt H

Sarah P vs.
Quarters

Shaun A vs.
Greg B

Shaywan vs.
Timber

Tank vs.
Tom F

Scroll to the right to view bracket. →

Jeremy
Dan A
Shaywan
Timber
Shaun A
Greg B
Richie
Matt H
Dave F
Marcus A
Tank
Tom F
Sarah P
Quarters
Matt I
Robert C
Stephanie Eakes (3)
(bye) (30)
Brooke Hocker (19)
14
Montana Ryder (14)
Lisa Smith (11)
(bye) (22)
(bye) (27)
Bethanie Paliughi (6)
Kat Kennedy (7)
(bye) (26)
(bye) (23)
Shelby Ryder (10)
Janice McCafferty (15)
2
Lisa Dilks (18)
(bye) (31)
Sara Davis (2)
A
B
C
D
Stephanie Eakes (3)
E
14
Montana Ryder (14)
Lisa Smith (11)
F
15
Bethanie Paliughi (6)
Kat Kennedy (7)
G
12
Shelby Ryder (10)
Janice McCafferty (15)
H
2
Sara Davis (2)
E
F
Stephanie Eakes (3)
K
15
Bethanie Paliughi (6)
Kat Kennedy (7)
L
2
Sara Davis (2)
G
Bethanie Paliughi (6)
N
2
Kat Kennedy (7)
(bye) (30)
Brooke Hocker (19)
(bye) (22)
(bye) (27)
(bye) (26)
(bye) (23)
Lisa Dilks (18)
(bye) (31)
D
C
B
A
Brooke Hocker (19)
D
13
Heather Shuck Boothe (13)
(bye) (27)
C
Jenny Hall (5)
(bye) (23)
B
Melissa Cody (8)
Lisa Dilks (18)
A
12
Jessica Dover (16)
Brooke Hocker (19)
16
Jenny Hall (5)
Melissa Cody (8)
12
Jessica Dover (16)
E
F
Jenny Hall (5)
L
15
Sara Davis (2)
Jessica Dover (16)
K
12
Stephanie Eakes (3)
Sara Davis (2)
7
Jessica Dover (16)
G
Sara Davis (2)
M
2
Paula Stevens (12)
Tammy Williams (4)
O
7
Kat Kennedy (7)
Kat Kennedy (7)

3rd

  Tammy Williams (4)

5th

  Sara Davis (2)

7th

  Jessica Dover (16)

9th

  Jenny Hall (5)

  Stephanie Eakes (3)

13th

  Brooke Hocker (19)

  Melissa Cody (8)

17th

  Heather Shuck Boothe (13)

  (bye) (27)

  (bye) (23)

  Lisa Dilks (18)

25th

  (bye) (30)

  (bye) (22)

  (bye) (26)

  (bye) (31)

Elimination Final

Tammy Williams (4) L vs.
Kat Kennedy (7) W 7 00:05

Elimination 6

Sara Davis (2) L vs.
Paula Stevens (12) W 2 15:21

Elimination 5

Sara Davis (2) W vs.
Jessica Dover (16) L 7 13:48

Winners Semi-finals

Bethanie Paliughi (6) L vs.
Kat Kennedy (7) W 2 10:55

Elimination 4

Jenny Hall (5) L vs.
Sara Davis (2) W 15 11:05

Jessica Dover (16) W vs.
Stephanie Eakes (3) L 12 16:23

Elimination 3

Brooke Hocker (19) L vs.
Jenny Hall (5) W 16 22:04

Melissa Cody (8) L vs.
Jessica Dover (16) W 12 28:18

Winners 2

Kat Kennedy (7) W vs.
Sara Davis (2) L 2 13:39

Stephanie Eakes (3) L vs.
Bethanie Paliughi (6) W 15 18:11

Elimination 2

(bye) (23) L vs.
Melissa Cody (8) W 34:15

(bye) (27) L vs.
Jenny Hall (5) W 51:44

Brooke Hocker (19) W vs.
Heather Shuck Boothe (13) L 13 17:32

Lisa Dilks (18) L vs.
Jessica Dover (16) W 12 09:05

Elimination 1

(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 07:45

(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 07:45

(bye) (30) L vs.
Brooke Hocker (19) W 27:55

Lisa Dilks (18) W vs.
(bye) (31) L 21:40

Winners 1

Janice McCafferty (15) L vs.
Sara Davis (2) W 2 13:26

Kat Kennedy (7) W vs.
Shelby Ryder (10) L 12 12:10

Lisa Smith (11) L vs.
Bethanie Paliughi (6) W 15 16:22

Stephanie Eakes (3) W vs.
Montana Ryder (14) L 14 28:57

Round 1

(bye) (23) L vs.
Shelby Ryder (10) W 07:45

(bye) (27) L vs.
Bethanie Paliughi (6) W 07:45

(bye) (31) L vs.
Sara Davis (2) W 07:45

Brooke Hocker (19) L vs.
Montana Ryder (14) W 14 17:15

Janice McCafferty (15) W vs.
Lisa Dilks (18) L 2 11:22

Kat Kennedy (7) W vs.
(bye) (26) L 07:45

Lisa Smith (11) W vs.
(bye) (22) L 07:45

Stephanie Eakes (3) W vs.
(bye) (30) L 07:45

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20