Elimination 3
Allan Hart LWE W vs.
Tim Rooney CST L 00:05
Andrew McNally UTL W vs.
Jordan Earnest L 00:05
Anthony Perrine MN L vs.
Matt Stencel OC W 00:10
Austin Hiles BB Hts. 57 W vs.
Jake Niffenegger CLS 43 L 00:11
Bryce Hepner LWE 48 L vs.
Colin Noel(Elyria) 52 W 00:08
Dom Demas DC 69 W vs.
Taleb Rahmani MV 31 L 00:12
Jared Campbell LWE 35 L vs.
Sam Dover LWE 65 W 00:27
Matt Fields CFWJ 75 W vs.
Joseph Terry PC 25 L 00:43
Max Millin MP 55 W vs.
Trey Sizemore CLS 45 L 00:11
Victor Voinovich BB Hts. 67 W vs.
Jacob Padilla HW Hts. 33 L 00:27
Elimination 2
Dustin Norris CLS 75 W vs.
Antonio McCloud CE 25 L 00:09
Jonathan Furnas POL 33 L vs.
Dylan Shawver(Elyria) 67 W 00:08
Justin Jaeckin OF 55 W vs.
Zach Shupp Fairfield 45 L 00:08
Kolin Howard(Maple Hts.) 10 L vs.
Blake Saito(Perrysburg) 90 W 00:08
Peyton Fenton L vs.
Sam Dover LWE W 00:06
Victor Marcelli MJ L vs.
Taleb Rahmani MV W 00:05
Victor Voinovich BB Hts. W vs.
Christopher Donathan L 00:13
Zac Carson UTL 71 W vs.
Seamus O`Malley LWE 29 L 00:07
Winners 1
Ben Darmstadt Elyria W vs.
Dylan Shawver(Elyria) L 00:04
Carson Kharchla POL 65 W vs.
Blake Saito(Perrysburg) 35 L 00:08
Colin Noel(Elyria) 11 L vs.
Mick Burnett Elyria 89 W 00:14
Colton Quantz(Lebanon) W vs.
Anthony Perrine MN L 00:04
David Carr MP 92 W vs.
Allan Hart LWE 8 L 00:07
Derek Fields(Brunswick) 39 L vs.
Brandon Fenton Elyria 61 W 00:17
Dom Demas DC 43 L vs.
Aidan Corrigan(Twinsburg) 57 W 00:29
Gabriel Tagg BB Hts. 63 W vs.
Sam Dover LWE 37 L 00:38
Jacob Lagoa W vs.
Andrew McNally UTL L 00:04
Jacob Padilla HW Hts. 32 L vs.
Kameron Teacher CC 68 W 00:19
Jake Newhouse MP L vs.
Hunter Ladnier LWE W 00:10
Jake Niffenegger CLS 30 L vs.
Jaden Mattox CC 70 W 00:17
Jake Thompson CAM 49 L vs.
Andrew Knick CNM 51 W 00:26
Josh Bever Ashland W vs.
Joseph Terry PC L 00:04
Julian Tagg BB Hts. W vs.
Jordan Earnest L 00:06
Kaden Russell CST 24 L vs.
Gavin Bell(Beavercreek) 76 W 00:28
Kevin Vough Elyria 74 W vs.
Jared Campbell LWE 26 L 00:24
Kyle Lawson POL 73 W vs.
Brakan Mead POL 27 L 00:17
Logan Heil Brunswick 58 W vs.
Matt Fields CFWJ 42 L 00:25
Logan Hoskins VB 65 W vs.
Caleb Yates WAW 35 L 00:19
Lucas Byrd CLS W vs.
Christopher Donathan L 00:06
Mason Brugh(Wadsworth) 67 W vs.
Antonio McCloud CE 33 L 00:24
Matt Stencel OC L vs.
Emil Soehnlen MP W 00:04
Moises Guillen PB W vs.
Austin Hiles BB Hts. L 00:03
Noah Baughman WW W vs.
Max Millin MP L 00:03
Padraic Gallagher LWE W vs.
Jonathan Jones CSX L 00:05
Seamus O`Malley LWE L vs.
Bryce Andonian LWE W 00:08
Taleb Rahmani MV L vs.
J.T. Brown Elyria W 00:27
Tim Rooney CST L vs.
Nick Kiussis Brunswick W 00:09
Trey Sizemore CLS L vs.
Jose Rodriguez MP W 00:15
Zach Shupp Fairfield L vs.
Seth Shumate DC W 00:18
Zackary Donathan Mason W vs.
Bryce Hepner LWE L 01:21
Round 1
Ben Darmstadt Elyria 60 W vs.
Peyton Fenton 40 L 00:12
Dan Waltermeyer PB 11 L vs.
Bryce Andonian LWE 89 W 00:09
J.T. Brown Elyria 59 W vs.
Dustin Norris CLS 41 L 00:08
Justin Jaeckin OF 32 L vs.
Lucas Byrd CLS 68 W 00:11
Mick Burnett Elyria 84 W vs.
Kolin Howard(Maple Hts.) 16 L 00:10
Sam Dover LWE 81 W vs.
Jonathan Furnas POL 19 L 00:08
Victor Marcelli MJ 49 L vs.
Mason Brugh(Wadsworth) 51 W 00:09
Victor Voinovich BB Hts. 32 L vs.
Seth Shumate DC 68 W 00:12
Zac Carson UTL 33 L vs.
Kyle Lawson POL 67 W 00:11