Test 4

Updated 1:23pm

Winners 1

Adam Ohnmacht (1) vs.
Derek Young (17) Table 1 06:27:08

Alix Jarrett (3) vs.
Donny Smith (19) 06:29:24

Brianne Dismuke (5) vs.
Greg Spitler (21) Table 2 06:29:20

Bye2 (7) vs.
Jason Griffin (23) 06:29:30

Cliff Ulrich (9) vs.
Chad Koller (8) table 2 06:29:22

Dan Spatz (13) vs.
Becky Ballent (4) 06:29:26

Dave Alton (15) vs.
Anita Reed (2) 06:29:28

Elimination 2

Corey & Quentin (12) vs.
Bye (6) table 1 14:51:10

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Adam Ohnmacht (1)
(bye) (32)
Derek Young (17)
Derek Fair (16)
Cliff Ulrich (9)
Jim Yost Jr. (24)
(bye) (25)
Chad Koller (8)
Brianne Dismuke (5)
(bye) (28)
Greg Spitler (21)
Corey & Quentin (12)
Dan Spatz (13)
Ed McAlvage (20)
(bye) (29)
Becky Ballent (4)
Alix Jarrett (3)
(bye) (30)
Donny Smith (19)
Dane Hauck (14)
Connie Galagher (11)
Greg Spittler (22)
(bye) (27)
Bye (6)
Bye2 (7)
(bye) (26)
Jason Griffin (23)
Conner & Karen (10)
Dave Alton (15)
Diamond Cutters (18)
(bye) (31)
Anita Reed (2)
Adam Ohnmacht (1)
A
Table 1
Derek Young (17)
Cliff Ulrich (9)
B
table 2
Chad Koller (8)
Brianne Dismuke (5)
C
Table 2
Greg Spitler (21)
Dan Spatz (13)
D
Becky Ballent (4)
Alix Jarrett (3)
E
Donny Smith (19)
Connie Galagher (11)
F
table 1
Bye (6)
Bye2 (7)
G
Jason Griffin (23)
Dave Alton (15)
H
Anita Reed (2)
I
J
K
Connie Galagher (11)
L
M
N
O
(bye) (32)
Derek Fair (16)
Jim Yost Jr. (24)
(bye) (25)
(bye) (28)
Corey & Quentin (12)
Ed McAlvage (20)
(bye) (29)
(bye) (30)
Dane Hauck (14)
Greg Spittler (22)
(bye) (27)
(bye) (26)
Conner & Karen (10)
Diamond Cutters (18)
(bye) (31)
Derek Fair (16)
H
Jim Yost Jr. (24)
G
Corey & Quentin (12)
F
table 1
Bye (6)
Ed McAlvage (20)
E
Dane Hauck (14)
D
Greg Spittler (22)
C
Conner & Karen (10)
B
Diamond Cutters (18)
A
J
I
L
K
N
M
O

25th

  (bye) (32)

  (bye) (25)

  (bye) (28)

  (bye) (29)

  (bye) (30)

  (bye) (27)

  (bye) (26)

  (bye) (31)

Elimination 1

(bye) (26) L vs.
Conner & Karen (10) W 30:23

(bye) (28) L vs.
Corey & Quentin (12) W 30:08

(bye) (30) L vs.
Dane Hauck (14) W 30:02

(bye) (32) L vs.
Derek Fair (16) W 30:11

Diamond Cutters (18) W vs.
(bye) (31) L 30:18

Ed McAlvage (20) W vs.
(bye) (29) L 30:27

Greg Spittler (22) W vs.
(bye) (27) L 29:58

Jim Yost Jr. (24) W vs.
(bye) (25) L 30:14

Winners 1

Connie Galagher (11) W vs.
Bye (6) L table 1 15:35:51

Round 1

(bye) (25) L vs.
Chad Koller (8) W 28:15

(bye) (27) L vs.
Bye (6) W 28:15

(bye) (29) L vs.
Becky Ballent (4) W 28:15

(bye) (31) L vs.
Anita Reed (2) W 28:15

Adam Ohnmacht (1) W vs.
(bye) (32) L 28:15

Alix Jarrett (3) W vs.
(bye) (30) L 28:15

Brianne Dismuke (5) W vs.
(bye) (28) L 28:15

Bye2 (7) W vs.
(bye) (26) L 28:15

Cliff Ulrich (9) W vs.
Jim Yost Jr. (24) L 00:47

Connie Galagher (11) W vs.
Greg Spittler (22) L 00:18

Dan Spatz (13) W vs.
Ed McAlvage (20) L 01:48

Dave Alton (15) W vs.
Diamond Cutters (18) L 00:54

Derek Young (17) W vs.
Derek Fair (16) L 00:37

Donny Smith (19) W vs.
Dane Hauck (14) L 00:24

Greg Spitler (21) W vs.
Corey & Quentin (12) L 00:32

Jason Griffin (23) W vs.
Conner & Karen (10) L 01:40

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20