Final
Kaleb Hurt (10) W vs.
Rex Hurt (1) L Board 6 33:47
Elimination Final
Tony Shifflett (7) L vs.
Rex Hurt (1) W Board 6 25:58
Elimination Semi-final
Tony Shifflett (7) W vs.
Mitch Kerr (13) L Board 5 24:04
Winners Final
Rex Hurt (1) L vs.
Kaleb Hurt (10) W Board 7 14:35
Elimination 6
Tammy Williams (18) L vs.
Mitch Kerr (13) W Board 7 22:55
Tony Shifflett (7) W vs.
Earl Kent (14) L Board 5 20:58
Elimination 5
Justin Gibson (2) L vs.
Tammy Williams (18) W Board 5 10:35
Tony Shifflett (7) W vs.
Mike Wolters (9) L Board 6 11:41
Winners Semi-finals
Earl Kent (14) L vs.
Kaleb Hurt (10) W 15:42
Rex Hurt (1) W vs.
Mitch Kerr (13) L Board 5 29:06
Elimination 4
David Ryder (11) L vs.
Mike Wolters (9) W Board 6 08:02
James Davis (4) L vs.
Justin Gibson (2) W Board 7 22:55
Tammy Williams (18) W vs.
Jink Brown (6) L Board 5 14:07
Tony Shifflett (7) W vs.
Curly Norvell (12) L 12:45
Elimination 3
David Ryder (11) W vs.
Troy Riley (3) L Board 5 30:44
James Davis (4) W vs.
Katie Broughman (5) L Board 7 13:32
Paula Stevens (15) L vs.
Tony Shifflett (7) W Board 6 19:55
Stephanie Boothe (8) L vs.
Tammy Williams (18) W 07:00
Winners 2
Curly Norvell (12) L vs.
Mitch Kerr (13) W Board 6 15:27
Earl Kent (14) W vs.
Jink Brown (6) L 09:15
Kaleb Hurt (10) W vs.
Justin Gibson (2) L Board 7 07:30
Rex Hurt (1) W vs.
Mike Wolters (9) L Board 5 18:11
Elimination 2
(bye) (19) L vs.
James Davis (4) W 27:09
(bye) (21) L vs.
David Ryder (11) W 38:01
(bye) (23) L vs.
Stephanie Boothe (8) W 25:31
(bye) (25) L vs.
Tony Shifflett (7) W 34:53
(bye) (27) L vs.
Katie Broughman (5) W 17:28
(bye) (29) L vs.
Troy Riley (3) W 44:40
Bradley Paxton (16) L vs.
Paula Stevens (15) W Board 7 00:05
Tammy Williams (18) W vs.
Mike Pace (17) L Board 6 13:45
Elimination 1
(bye) (20) L vs.
(bye) (29) W 56:22
(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 56:22
(bye) (24) L vs.
(bye) (25) W 56:22
(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 56:22
(bye) (28) L vs.
(bye) (21) W 56:22
(bye) (30) L vs.
(bye) (19) W 56:22
(bye) (32) L vs.
Bradley Paxton (16) W 30:34
Tammy Williams (18) W vs.
(bye) (31) L 39:05
Winners 1
David Ryder (11) L vs.
Jink Brown (6) W Board 6 08:24
Katie Broughman (5) L vs.
Curly Norvell (12) W Board 5 13:49
Mike Wolters (9) W vs.
Stephanie Boothe (8) L Board 5 07:38
Mitch Kerr (13) W vs.
James Davis (4) L Board 6 20:12
Paula Stevens (15) L vs.
Justin Gibson (2) W Board 7 11:19
Rex Hurt (1) W vs.
Mike Pace (17) L Board 7 14:46
Tony Shifflett (7) L vs.
Kaleb Hurt (10) W Board 7 16:59
Troy Riley (3) L vs.
Earl Kent (14) W 26:03
Round 1
(bye) (19) L vs.
Earl Kent (14) W 56:22
(bye) (21) L vs.
Curly Norvell (12) W 56:22
(bye) (23) L vs.
Kaleb Hurt (10) W 56:22
(bye) (25) L vs.
Stephanie Boothe (8) W 56:22
(bye) (27) L vs.
Jink Brown (6) W 56:22
(bye) (29) L vs.
James Davis (4) W 56:22
(bye) (31) L vs.
Justin Gibson (2) W 56:22
David Ryder (11) W vs.
(bye) (22) L 56:22
Katie Broughman (5) W vs.
(bye) (28) L 56:22
Mike Pace (17) W vs.
Bradley Paxton (16) L Board 7 10:46
Mike Wolters (9) W vs.
(bye) (24) L 56:22
Mitch Kerr (13) W vs.
(bye) (20) L 56:22
Paula Stevens (15) W vs.
Tammy Williams (18) L Board 6 21:35
Rex Hurt (1) W vs.
(bye) (32) L 56:22
Tony Shifflett (7) W vs.
(bye) (26) L 56:22
Troy Riley (3) W vs.
(bye) (30) L 56:22