Doubles

Updated 10:53am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Mike Fox Isaac Hurt (1)
(bye) (16)
Stephen S Mitch K (9)
Board 3
Jr Tammy Williams (8)
Kaleb Rex Hurt (5)
Chad Mike (12)
(bye) (13)
Stephen C Tink (4)
Matt H Cody A (3)
(bye) (14)
Jink Ralph (11)
Bobby Katie (6)
David Jimmy (7)
David R Mike P (10)
(bye) (15)
Chris T Justin G (2)
Mike Fox Isaac Hurt (1)
A
Jr Tammy Williams (8)
Kaleb Rex Hurt (5)
B
Board 3
Stephen C Tink (4)
Matt H Cody A (3)
C
Jink Ralph (11)
David R Mike P (10)
D
Chris T Justin G (2)
Mike Fox Isaac Hurt (1)
E
Kaleb Rex Hurt (5)
Matt H Cody A (3)
F
Chris T Justin G (2)
Kaleb Rex Hurt (5)
G
Matt H Cody A (3)
Kaleb Rex Hurt (5)
Board 3
Mike Fox Isaac Hurt (1)
Kaleb Rex Hurt (5)
(bye) (16)
Stephen S Mitch K (9)
Chad Mike (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
Bobby Katie (6)
David Jimmy (7)
(bye) (15)
Stephen S Mitch K (9)
D
David R Mike P (10)
Chad Mike (12)
C
Jink Ralph (11)
Bobby Katie (6)
B
Board 3
Stephen C Tink (4)
David Jimmy (7)
A
Jr Tammy Williams (8)
Stephen S Mitch K (9)
Chad Mike (12)
Stephen C Tink (4)
Jr Tammy Williams (8)
Chad Mike (12)
E
Mike Fox Isaac Hurt (1)
Jr Tammy Williams (8)
F
Board 3
Chris T Justin G (2)
Mike Fox Isaac Hurt (1)
Board 3
Jr Tammy Williams (8)
Mike Fox Isaac Hurt (1)
G
Board 3
Matt H Cody A (3)
Mike Fox Isaac Hurt (1)

1st

  Kaleb Rex Hurt (5)

2nd

  Mike Fox Isaac Hurt (1)

3rd

  Matt H Cody A (3)

4th

  Jr Tammy Williams (8)

5th

  Chad Mike (12)

  Chris T Justin G (2)

7th

  Stephen S Mitch K (9)

  Stephen C Tink (4)

9th

  David R Mike P (10)

  Jink Ralph (11)

  Bobby Katie (6)

  David Jimmy (7)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (13)

  (bye) (14)

  (bye) (15)

Final

Kaleb Rex Hurt (5) W vs.
Mike Fox Isaac Hurt (1) L Board 3 00:03

Elimination Final

Mike Fox Isaac Hurt (1) W vs.
Matt H Cody A (3) L Board 3 00:33

Elimination Semi-final

Mike Fox Isaac Hurt (1) W vs.
Jr Tammy Williams (8) L Board 3 24:44

Winners Final

Kaleb Rex Hurt (5) W vs.
Matt H Cody A (3) L 11:46

Elimination 4

Chad Mike (12) L vs.
Mike Fox Isaac Hurt (1) W 24:01

Jr Tammy Williams (8) W vs.
Chris T Justin G (2) L Board 3 06:27

Elimination 3

Stephen C Tink (4) L vs.
Jr Tammy Williams (8) W 17:22

Stephen S Mitch K (9) L vs.
Chad Mike (12) W 10:38

Winners Semi-finals

Matt H Cody A (3) W vs.
Chris T Justin G (2) L 08:45

Mike Fox Isaac Hurt (1) L vs.
Kaleb Rex Hurt (5) W 11:16

Elimination 2

Bobby Katie (6) L vs.
Stephen C Tink (4) W Board 3 15:55

Chad Mike (12) W vs.
Jink Ralph (11) L 11:40

David Jimmy (7) L vs.
Jr Tammy Williams (8) W 11:11

Stephen S Mitch K (9) W vs.
David R Mike P (10) L 13:53

Elimination 1

(bye) (14) L vs.
Bobby Katie (6) W 35:46

(bye) (16) L vs.
Stephen S Mitch K (9) W 45:00

Chad Mike (12) W vs.
(bye) (13) L 27:24

David Jimmy (7) W vs.
(bye) (15) L 40:45

Winners 1

David R Mike P (10) L vs.
Chris T Justin G (2) W 10:54

Kaleb Rex Hurt (5) W vs.
Stephen C Tink (4) L Board 3 09:48

Matt H Cody A (3) W vs.
Jink Ralph (11) L 14:16

Mike Fox Isaac Hurt (1) W vs.
Jr Tammy Williams (8) L 20:00

Round 1

(bye) (13) L vs.
Stephen C Tink (4) W 46:36

(bye) (15) L vs.
Chris T Justin G (2) W 46:36

David Jimmy (7) L vs.
David R Mike P (10) W 11:54

Jink Ralph (11) W vs.
Bobby Katie (6) L 08:16

Kaleb Rex Hurt (5) W vs.
Chad Mike (12) L 15:25

Matt H Cody A (3) W vs.
(bye) (14) L 46:36

Mike Fox Isaac Hurt (1) W vs.
(bye) (16) L 46:36

Stephen S Mitch K (9) L vs.
Jr Tammy Williams (8) W Board 3 15:07

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20