East Side Deli

Updated 7:21pm

None.

None.

Embryon

Ken Johnson

Debbie Walk x

Demoman

Isaac Ruiz

Victor Andersen x

Baywatch

Chris Rhodes

Eric Reinert x

The Shadow

Esther Ahronheim x

Jesse Bartolotta

Junk Yard

Lonnie Carroll x

Derek Miazga

Demoman

Stephanie Davidson x

Mary Dempsey

Ghost Busters

Chris "Dast" Perlot

Jonathan Illig x

Demoman

Mathew Peterson

John Hartman x

Embryon

Stacey Moritz

James Adamson x

Baywatch

Kat Gebhard x

Scott Benoit

Ghost Busters

Ben Pownall

Paul Schaffer x

Spiderman

Mike Smith PDX x

Zachary Reno

Spiderman

Geoff Greene

Dan Brenner x

Junk Yard

Dave Morell x

Karl Lind

The Shadow

Jon Jacob

Dana Valatka x

Baywatch

Dawnda Durbin x

Kane MacAniff

The Shadow

Eric Reinert x

Mathew Peterson x

Ghost Busters

Karl Lind x

Scott Benoit

Embryon

Geoff Greene x

Jon Jacob

Spiderman

Ben Pownall x

Chris "Dast" Perlot

Junk Yard

Kat Gebhard xx

Ken Johnson

Ghost Busters

Dan Brenner xx

John Hartman x

Demoman

Jesse Bartolotta x

James Adamson x

Junk Yard

Dawnda Durbin xx

Stacey Moritz

Spiderman

Derek Miazga

Chris Rhodes x

Embryon

Dana Valatka x

Mary Dempsey x

The Shadow

Stephanie Davidson xx

Paul Schaffer x

Baywatch

Zachary Reno

Esther Ahronheim xx

The Shadow

Dave Morell xx

Jonathan Illig x

Embryon

Mike Smith PDX xx

Kane MacAniff

Demoman

Debbie Walk x

Lonnie Carroll xx

Baywatch

Isaac Ruiz x

Victor Andersen x

Junk Yard

Chris "Dast" Perlot

Zachary Reno x

The Shadow

Derek Miazga

Jon Jacob x

Ghost Busters

Stacey Moritz

Kane MacAniff x

The Shadow

Scott Benoit

Ken Johnson x

Embryon

Jesse Bartolotta xx

John Hartman x

The Shadow

Debbie Walk xx

Victor Andersen x

Baywatch

Ben Pownall xx

Mathew Peterson x

Baywatch

Jonathan Illig xx

James Adamson x

Junk Yard

Geoff Greene x

Eric Reinert xx

Spiderman

Mary Dempsey xx

Karl Lind x

Spiderman

Paul Schaffer x

Isaac Ruiz xx

Demoman

Dana Valatka x

Chris Rhodes xx

Demoman

Dan Brenner xxx

Esther Ahronheim xx

Ghost Busters

Lonnie Carroll xxx

Kat Gebhard xx

Embryon

Dave Morell xxx

Dawnda Durbin xx

Ghost Busters

Mike Smith PDX xx

Stephanie Davidson xxx

Demoman

Derek Miazga x

Scott Benoit

The Shadow

Chris "Dast" Perlot

Stacey Moritz x

Ghost Busters

Mathew Peterson x

Ken Johnson xx

Baywatch

Dana Valatka x

Paul Schaffer xx

Junk Yard

James Adamson x

Kane MacAniff xx

Embryon

Victor Andersen xx

Karl Lind x

Baywatch

Jon Jacob x

John Hartman xx

Ghost Busters

Zachary Reno x

Geoff Greene xx

Embryon

Isaac Ruiz xx

Eric Reinert xxx

Spiderman

Jesse Bartolotta xx

Dawnda Durbin xxx

Junk Yard

Mary Dempsey xxx

Jonathan Illig xx

The Shadow

Chris Rhodes xx

Mike Smith PDX xxx

Demoman

Ben Pownall xxx

Kat Gebhard xx

Spiderman

Esther Ahronheim xx

Debbie Walk xxx

Embryon

Chris "Dast" Perlot

Scott Benoit x

Spiderman

Stacey Moritz x

Dana Valatka xx

Demoman

Zachary Reno xx

Karl Lind x

Ghost Busters

Derek Miazga xx

James Adamson x

Junk Yard

Jon Jacob xx

Mathew Peterson x

Baywatch

Jonathan Illig xx

Jesse Bartolotta xxx

The Shadow

Ken Johnson xxx

Victor Andersen xx

Embryon

Chris Rhodes xx

Esther Ahronheim xxx

Baywatch

Isaac Ruiz xx

Geoff Greene xxx

Demoman

Paul Schaffer xxx

Kane MacAniff xx

The Shadow

Kat Gebhard xxx

John Hartman xx

Spiderman

Chris "Dast" Perlot x

Mathew Peterson x

Baywatch

Karl Lind xx

Stacey Moritz x

The Shadow

Scott Benoit xx

James Adamson x

Demoman

Kane MacAniff xx

Jonathan Illig xxx

Junk Yard

John Hartman xx

Chris Rhodes xxx

Embryon

Victor Andersen xxx

Derek Miazga xx

Ghost Busters

Jon Jacob xx

Isaac Ruiz xxx

Baywatch

Dana Valatka xxx

Zachary Reno xx

Baywatch

Chris "Dast" Perlot xx

James Adamson x

Ghost Busters

Stacey Moritz x

Mathew Peterson xx

Embryon

Zachary Reno xxx

Scott Benoit xx

Spiderman

Kane MacAniff xx

Jon Jacob xxx

The Shadow

Derek Miazga xx

Karl Lind xxx

John Hartman xx

Spiderman

James Adamson x

Stacey Moritz xx

Junk Yard

Kane MacAniff xxx

Scott Benoit xx

Embryon

Mathew Peterson xxx

Derek Miazga xx

Baywatch

Chris "Dast" Perlot xxx

John Hartman xx

Spiderman

James Adamson xx

John Hartman xx

Baywatch

Stacey Moritz xx

Scott Benoit xxx

Derek Miazga xx

Junk Yard

James Adamson xxx

Derek Miazga xx

Embryon

John Hartman xxx

Stacey Moritz xx

Baywatch

Derek Miazga xx

Stacey Moritz xxx

Derek Miazga xx

Round 11

Derek Miazga W vs.
Stacey Moritz L Baywatch 10:57

Round 10

James Adamson L vs.
Derek Miazga W Junk Yard 10:19

John Hartman L vs.
Stacey Moritz W Embryon 10:24

Round 9

James Adamson L vs.
John Hartman W Spiderman 21:27

Stacey Moritz W vs.
Scott Benoit L Baywatch 07:17

Round 8

Chris "Dast" Perlot L vs.
John Hartman W Baywatch 10:17

James Adamson W vs.
Stacey Moritz L Spiderman 15:47

Kane MacAniff L vs.
Scott Benoit W Junk Yard 15:54

Mathew Peterson L vs.
Derek Miazga W Embryon 08:59

Round 7

Chris "Dast" Perlot L vs.
James Adamson W Baywatch 16:03

Derek Miazga W vs.
Karl Lind L The Shadow 08:37

Kane MacAniff W vs.
Jon Jacob L Spiderman 24:08

Stacey Moritz W vs.
Mathew Peterson L Ghost Busters 09:18

Zachary Reno L vs.
Scott Benoit W Embryon 09:27

Round 6

Chris "Dast" Perlot L vs.
Mathew Peterson W Spiderman 18:20

Dana Valatka L vs.
Zachary Reno W Baywatch 04:59

John Hartman W vs.
Chris Rhodes L Junk Yard 11:27

Jon Jacob W vs.
Isaac Ruiz L Ghost Busters 10:28

Kane MacAniff W vs.
Jonathan Illig L Demoman 10:40

Karl Lind L vs.
Stacey Moritz W Baywatch 06:00

Scott Benoit L vs.
James Adamson W The Shadow 10:20

Victor Andersen L vs.
Derek Miazga W Embryon 07:25

Round 5

Chris "Dast" Perlot W vs.
Scott Benoit L Embryon 07:34

Chris Rhodes W vs.
Esther Ahronheim L Embryon 07:14

Derek Miazga L vs.
James Adamson W Ghost Busters 09:45

Isaac Ruiz W vs.
Geoff Greene L Baywatch 07:01

Jon Jacob L vs.
Mathew Peterson W Junk Yard 13:36

Jonathan Illig W vs.
Jesse Bartolotta L Baywatch 05:33

Kat Gebhard L vs.
John Hartman W The Shadow 07:48

Ken Johnson L vs.
Victor Andersen W The Shadow 06:13

Paul Schaffer L vs.
Kane MacAniff W Demoman 06:05

Stacey Moritz W vs.
Dana Valatka L Spiderman 13:51

Zachary Reno L vs.
Karl Lind W Demoman 06:16

Round 4

Ben Pownall L vs.
Kat Gebhard W Demoman 07:53

Chris "Dast" Perlot W vs.
Stacey Moritz L The Shadow 05:28

Chris Rhodes W vs.
Mike Smith PDX L The Shadow 16:47

Dana Valatka W vs.
Paul Schaffer L Baywatch 08:19

Derek Miazga L vs.
Scott Benoit W Demoman 10:45

Esther Ahronheim W vs.
Debbie Walk L Spiderman 08:29

Isaac Ruiz W vs.
Eric Reinert L Embryon 07:28

James Adamson W vs.
Kane MacAniff L Junk Yard 12:58

Jesse Bartolotta W vs.
Dawnda Durbin L Spiderman 11:32

Jon Jacob W vs.
John Hartman L Baywatch 10:25

Mary Dempsey L vs.
Jonathan Illig W Junk Yard 08:53

Mathew Peterson W vs.
Ken Johnson L Ghost Busters 08:00

Victor Andersen L vs.
Karl Lind W Embryon 07:25

Zachary Reno W vs.
Geoff Greene L Ghost Busters 06:42

Round 3

Ben Pownall L vs.
Mathew Peterson W Baywatch 13:53

Chris "Dast" Perlot W vs.
Zachary Reno L Junk Yard 14:25

Dan Brenner L vs.
Esther Ahronheim W Demoman 06:02

Dana Valatka W vs.
Chris Rhodes L Demoman 21:08

Dave Morell L vs.
Dawnda Durbin W Embryon 10:02

Debbie Walk L vs.
Victor Andersen W The Shadow 08:16

Derek Miazga W vs.
Jon Jacob L The Shadow 11:32

Geoff Greene W vs.
Eric Reinert L Junk Yard 07:00

Jesse Bartolotta L vs.
John Hartman W Embryon 07:50

Jonathan Illig L vs.
James Adamson W Baywatch 14:49

Lonnie Carroll L vs.
Kat Gebhard W Ghost Busters 08:35

Mary Dempsey L vs.
Karl Lind W Spiderman 11:15

Mike Smith PDX W vs.
Stephanie Davidson L Ghost Busters 05:21

Paul Schaffer W vs.
Isaac Ruiz L Spiderman 14:41

Scott Benoit W vs.
Ken Johnson L The Shadow 08:03

Stacey Moritz W vs.
Kane MacAniff L Ghost Busters 07:19

Round 2

Ben Pownall L vs.
Chris "Dast" Perlot W Spiderman 06:57

Dan Brenner L vs.
John Hartman W Ghost Busters 08:52

Dana Valatka W vs.
Mary Dempsey L Embryon 07:58

Dave Morell L vs.
Jonathan Illig W The Shadow 06:20

Dawnda Durbin L vs.
Stacey Moritz W Junk Yard 11:32

Debbie Walk W vs.
Lonnie Carroll L Demoman 13:57

Derek Miazga W vs.
Chris Rhodes L Spiderman 11:29

Eric Reinert W vs.
Mathew Peterson L The Shadow 06:11

Geoff Greene L vs.
Jon Jacob W Embryon 06:14

Isaac Ruiz L vs.
Victor Andersen W Baywatch 04:07

Jesse Bartolotta L vs.
James Adamson W Demoman 06:42

Karl Lind L vs.
Scott Benoit W Ghost Busters 12:59

Kat Gebhard L vs.
Ken Johnson W Junk Yard 09:57

Mike Smith PDX L vs.
Kane MacAniff W Embryon 04:52

Stephanie Davidson L vs.
Paul Schaffer W The Shadow 08:00

Zachary Reno W vs.
Esther Ahronheim L Baywatch 08:26

Round 1

Ben Pownall W vs.
Paul Schaffer L Ghost Busters 06:13

Chris "Dast" Perlot W vs.
Jonathan Illig L Ghost Busters 12:30

Chris Rhodes W vs.
Eric Reinert L Baywatch 08:20

Dave Morell L vs.
Karl Lind W Junk Yard 11:49

Dawnda Durbin L vs.
Kane MacAniff W Baywatch 09:48

Esther Ahronheim L vs.
Jesse Bartolotta W The Shadow 12:52

Geoff Greene W vs.
Dan Brenner L Spiderman 12:09

Isaac Ruiz W vs.
Victor Andersen L Demoman 08:15

Jon Jacob W vs.
Dana Valatka L The Shadow 08:02

Kat Gebhard L vs.
Scott Benoit W Baywatch 10:13

Ken Johnson W vs.
Debbie Walk L Embryon 13:04

Lonnie Carroll L vs.
Derek Miazga W Junk Yard 07:07

Mathew Peterson W vs.
John Hartman L Demoman 19:00

Mike Smith PDX L vs.
Zachary Reno W Spiderman 11:22

Stacey Moritz W vs.
James Adamson L Embryon 10:32

Stephanie Davidson L vs.
Mary Dempsey W Demoman 08:37

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20