District132

Updated 9:49pm

Elimination Semi-final

MA-2 Christian Mugford MHAR (5) vs.
EL-2 James Malensky OLFA (7) 2 03:20:34

Winners Final

EL-1 Connor Oberg LORA (1) vs.
MA-1 Mitch Williams WOOS (3) 1 03:20:39

None.

Scroll to the right to view bracket. →

EL-1 Connor Oberg LORA (1)
4
OC-4 Liam Wilson FIND (16)
MA-3 Peter Burton CLOV (9)
1
WA-2 Cody Cruse MEDI (8)
MA-2 Christian Mugford MHAR (5)
3
WA-3 Nolan Rohm STRO (12)
EL-4 Dylan Schoeppner AVLA (13)
2
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4)
MA-1 Mitch Williams WOOS (3)
4
WA-4 Casey Meade BREC (14)
EL-3 Mason Landers SEDW (11)
1
OC-2 Ethan Soto PBRG (6)
EL-2 James Malensky OLFA (7)
3
OC-3 Dean Coffman SYLN (10)
MA-4 Alex Jordan FROS (15)
4
WA-1 Kaden Darr WADS (2)
EL-1 Connor Oberg LORA (1)
A
1
WA-2 Cody Cruse MEDI (8)
MA-2 Christian Mugford MHAR (5)
B
4
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4)
MA-1 Mitch Williams WOOS (3)
C
3
OC-2 Ethan Soto PBRG (6)
EL-2 James Malensky OLFA (7)
D
2
WA-1 Kaden Darr WADS (2)
EL-1 Connor Oberg LORA (1)
E
2
MA-2 Christian Mugford MHAR (5)
MA-1 Mitch Williams WOOS (3)
F
3
EL-2 James Malensky OLFA (7)
EL-1 Connor Oberg LORA (1)
G
1
MA-1 Mitch Williams WOOS (3)
OC-4 Liam Wilson FIND (16)
1
MA-3 Peter Burton CLOV (9)
WA-3 Nolan Rohm STRO (12)
4
EL-4 Dylan Schoeppner AVLA (13)
WA-4 Casey Meade BREC (14)
2
EL-3 Mason Landers SEDW (11)
OC-3 Dean Coffman SYLN (10)
3
MA-4 Alex Jordan FROS (15)
MA-3 Peter Burton CLOV (9)
D
1
WA-1 Kaden Darr WADS (2)
WA-3 Nolan Rohm STRO (12)
C
2
OC-2 Ethan Soto PBRG (6)
EL-3 Mason Landers SEDW (11)
B
3
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4)
MA-4 Alex Jordan FROS (15)
A
4
WA-2 Cody Cruse MEDI (8)
WA-1 Kaden Darr WADS (2)
1
WA-3 Nolan Rohm STRO (12)
EL-3 Mason Landers SEDW (11)
4
WA-2 Cody Cruse MEDI (8)
WA-3 Nolan Rohm STRO (12)
E
1
MA-2 Christian Mugford MHAR (5)
WA-2 Cody Cruse MEDI (8)
F
2
EL-2 James Malensky OLFA (7)
MA-2 Christian Mugford MHAR (5)
2
EL-2 James Malensky OLFA (7)
G

5th

  WA-3 Nolan Rohm STRO (12)

  WA-2 Cody Cruse MEDI (8)

7th

  WA-1 Kaden Darr WADS (2)

  EL-3 Mason Landers SEDW (11)

9th

  MA-3 Peter Burton CLOV (9)

  OC-2 Ethan Soto PBRG (6)

  OC-1 Jake Stangl TSJJ (4)

  MA-4 Alex Jordan FROS (15)

13th

  OC-4 Liam Wilson FIND (16)

  EL-4 Dylan Schoeppner AVLA (13)

  WA-4 Casey Meade BREC (14)

  OC-3 Dean Coffman SYLN (10)

Elimination 4

WA-2 Cody Cruse MEDI (8) L vs.
EL-2 James Malensky OLFA (7) W 2 57:07

WA-3 Nolan Rohm STRO (12) L vs.
MA-2 Christian Mugford MHAR (5) W 1 56:17

Elimination 3

EL-3 Mason Landers SEDW (11) L vs.
WA-2 Cody Cruse MEDI (8) W 4 06:51

WA-1 Kaden Darr WADS (2) L vs.
WA-3 Nolan Rohm STRO (12) W 1 04:14

Winners Semi-finals

EL-1 Connor Oberg LORA (1) W vs.
MA-2 Christian Mugford MHAR (5) L 2 04:49

MA-1 Mitch Williams WOOS (3) W vs.
EL-2 James Malensky OLFA (7) L 3 05:31

Elimination 2

EL-3 Mason Landers SEDW (11) W vs.
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4) L 3 00:23

MA-3 Peter Burton CLOV (9) L vs.
WA-1 Kaden Darr WADS (2) W 1 00:19

MA-4 Alex Jordan FROS (15) L vs.
WA-2 Cody Cruse MEDI (8) W 4 00:26

WA-3 Nolan Rohm STRO (12) W vs.
OC-2 Ethan Soto PBRG (6) L 2 00:17

Elimination 1

OC-3 Dean Coffman SYLN (10) L vs.
MA-4 Alex Jordan FROS (15) W 3 13:49

OC-4 Liam Wilson FIND (16) L vs.
MA-3 Peter Burton CLOV (9) W 1 07:21

WA-3 Nolan Rohm STRO (12) W vs.
EL-4 Dylan Schoeppner AVLA (13) L 4 13:38

WA-4 Casey Meade BREC (14) L vs.
EL-3 Mason Landers SEDW (11) W 2 13:44

Winners 1

EL-1 Connor Oberg LORA (1) W vs.
WA-2 Cody Cruse MEDI (8) L 1 09:19:23

EL-2 James Malensky OLFA (7) W vs.
WA-1 Kaden Darr WADS (2) L 2 09:21:56

MA-1 Mitch Williams WOOS (3) W vs.
OC-2 Ethan Soto PBRG (6) L 3 09:20:28

MA-2 Christian Mugford MHAR (5) W vs.
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4) L 4 09:20:23

Round 1

EL-1 Connor Oberg LORA (1) W vs.
OC-4 Liam Wilson FIND (16) L 4 00:27

EL-2 James Malensky OLFA (7) W vs.
OC-3 Dean Coffman SYLN (10) L 3 02:07

EL-3 Mason Landers SEDW (11) L vs.
OC-2 Ethan Soto PBRG (6) W 1 03:06

EL-4 Dylan Schoeppner AVLA (13) L vs.
OC-1 Jake Stangl TSJJ (4) W 2 01:18

MA-1 Mitch Williams WOOS (3) W vs.
WA-4 Casey Meade BREC (14) L 4 01:29

MA-2 Christian Mugford MHAR (5) W vs.
WA-3 Nolan Rohm STRO (12) L 3 01:10

MA-3 Peter Burton CLOV (9) L vs.
WA-2 Cody Cruse MEDI (8) W 1 00:43

MA-4 Alex Jordan FROS (15) L vs.
WA-1 Kaden Darr WADS (2) W 4 02:35

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20