BOO AM DRAW

Updated 3:37am

None.

None.

Keowna Monger // Thomas McFarland
(bye)
Dave Gelberg // Dee Tucker
3
LeeAnn Suggs // Peg McFarland
Emily Geiger // Jeff Dawson
(bye)
(bye)
Rob Yancey // Susan Linkous
Scott Ingrum // Ward Williams
(bye)
(bye)
Brannon Mayo // Julie Munford
Aubry Waters // Tommy Harrell
(bye)
(bye)
Noah Yancey // Thomas Brownie
Joan Loving // Silvania Huddleston
(bye)
(bye)
Chris Linkous // Terry Tucker
Cody McLarn // Phil Orcutt
(bye)
(bye)
Ace Hackworth // Mark Monger
Hank Schroeder // Rick Hite
(bye)
(bye)
Len Hall // Robert Jayne
Dorothy Schroeder // Tim Keevin
5
Marcus Sanders // Stephin Foreman
(bye)
Cody Zane // Robbie Loving
Keowna Monger // Thomas McFarland
8
Dave Gelberg // Dee Tucker
Emily Geiger // Jeff Dawson
12
Rob Yancey // Susan Linkous
Scott Ingrum // Ward Williams
10
Brannon Mayo // Julie Munford
Aubry Waters // Tommy Harrell
7
Noah Yancey // Thomas Brownie
Joan Loving // Silvania Huddleston
5
Chris Linkous // Terry Tucker
Cody McLarn // Phil Orcutt
12
Ace Hackworth // Mark Monger
Hank Schroeder // Rick Hite
1
Len Hall // Robert Jayne
Marcus Sanders // Stephin Foreman
7
Cody Zane // Robbie Loving
Dave Gelberg // Dee Tucker
5
Rob Yancey // Susan Linkous
Scott Ingrum // Ward Williams
1
Noah Yancey // Thomas Brownie
Chris Linkous // Terry Tucker
7
Ace Hackworth // Mark Monger
Hank Schroeder // Rick Hite
3
Marcus Sanders // Stephin Foreman
Dave Gelberg // Dee Tucker
4
Scott Ingrum // Ward Williams
Chris Linkous // Terry Tucker
2
Marcus Sanders // Stephin Foreman
Scott Ingrum // Ward Williams
3
Chris Linkous // Terry Tucker
Chris Linkous // Terry Tucker

Final

Scott Ingrum // Ward Williams L vs.
Chris Linkous // Terry Tucker W 3 17:42

Semi-finals

Chris Linkous // Terry Tucker W vs.
Marcus Sanders // Stephin Foreman L 2 25:03

Dave Gelberg // Dee Tucker L vs.
Scott Ingrum // Ward Williams W 4 28:12

Quarter-finals

Chris Linkous // Terry Tucker W vs.
Ace Hackworth // Mark Monger L 7 29:07

Dave Gelberg // Dee Tucker W vs.
Rob Yancey // Susan Linkous L 5 44:27

Hank Schroeder // Rick Hite L vs.
Marcus Sanders // Stephin Foreman W 3 17:27

Scott Ingrum // Ward Williams W vs.
Noah Yancey // Thomas Brownie L 1 16:17

Round 2

Aubry Waters // Tommy Harrell L vs.
Noah Yancey // Thomas Brownie W 7 21:44

Cody McLarn // Phil Orcutt L vs.
Ace Hackworth // Mark Monger W 12 32:43

Emily Geiger // Jeff Dawson L vs.
Rob Yancey // Susan Linkous W 12 19:57

Hank Schroeder // Rick Hite W vs.
Len Hall // Robert Jayne L 1 21:09

Joan Loving // Silvania Huddleston L vs.
Chris Linkous // Terry Tucker W 5 15:28

Keowna Monger // Thomas McFarland L vs.
Dave Gelberg // Dee Tucker W 8 37:10

Marcus Sanders // Stephin Foreman W vs.
Cody Zane // Robbie Loving L 7 28:27

Scott Ingrum // Ward Williams W vs.
Brannon Mayo // Julie Munford L 10 22:14

Round 1

Dave Gelberg // Dee Tucker W vs.
LeeAnn Suggs // Peg McFarland L 3 36:37

Dorothy Schroeder // Tim Keevin L vs.
Marcus Sanders // Stephin Foreman W 5 21:18

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20