ACO Tipton Co. Doubles

Updated 6:13am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
(bye) (64)
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Jarett Scott/Phil Barnett (32)
Steven Fairchild/ Chris Dixon (17)
(bye) (48)
(bye) (49)
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
(bye) (56)
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
Board 6
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
Bryce Boone/Ryder Cruse (25)
Board 7
Megan Puckett/Matthew Parker (40)
(bye) (57)
David Tummins/Kelan Gourley (8)
Jacob Garner/Spencer Garner (5)
(bye) (60)
Tommy Hyuck/Taz Steele (37)
Board 9
Danny Rich/Mitzie Privitt (28)
T J Facelli/Garrison McBride (21)
Board 10
Lisa Cryder // Greg Cryder (44)
(bye) (53)
Chris Vance/Brock Beasley (12)
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13)
(bye) (52)
(bye) (45)
Brittany Stanfill/Derek Boone (20)
Keith Duke/Brittany Duke (29)
Board 11
Josh Glover/Justin Duke (36)
(bye) (61)
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)
Timmy Rogers/ Ace Rogers (3)
(bye) (62)
Patrick Bailey/Steven Morris (35)
Board 14
Jacob Penny/Collin Kingston (30)
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
(bye) (46)
(bye) (51)
Nick Gardner/Lane Cruse (14)
Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11)
(bye) (54)
Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43)
Board 12
Mary Tummins/Shelby Austin (22)
Zach Adams/Yana Dyess (27)
Board 13
Randle West/Haley Sandlin (38)
(bye) (59)
Chad Keene / Josh Keene (6)
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7)
(bye) (58)
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Board 8
Danyale Dowell/Andre McKinney (26)
Kenny Hall/Eli Ralston (23)
Board 11
Becca Paris // Jack Beckman (42)
(bye) (55)
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
(bye) (50)
(bye) (47)
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)
David Vaughan/Michael Wingo (31)
Board 8
Aspen Shrader/Bubba Mabry (34)
(bye) (63)
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2)
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
A
Board 6
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Steven Fairchild/ Chris Dixon (17)
B
Board 14
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
C
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
Megan Puckett/Matthew Parker (40)
D
Board 13
David Tummins/Kelan Gourley (8)
Jacob Garner/Spencer Garner (5)
E
Board 11
Danny Rich/Mitzie Privitt (28)
Lisa Cryder // Greg Cryder (44)
F
Board 12
Chris Vance/Brock Beasley (12)
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13)
G
Board 10
Brittany Stanfill/Derek Boone (20)
Josh Glover/Justin Duke (36)
H
Board 10
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)
Timmy Rogers/ Ace Rogers (3)
I
Board 7
Jacob Penny/Collin Kingston (30)
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
J
Board 7
Nick Gardner/Lane Cruse (14)
Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11)
K
Board 6
Mary Tummins/Shelby Austin (22)
Zach Adams/Yana Dyess (27)
L
Board 9
Chad Keene / Josh Keene (6)
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7)
M
Board 11
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Kenny Hall/Eli Ralston (23)
N
Board 9
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
O
Board 8
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)
David Vaughan/Michael Wingo (31)
P
Board 14
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2)
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
Q
Board 13
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
R
Board 14
David Tummins/Kelan Gourley (8)
Jacob Garner/Spencer Garner (5)
S
Board 5
Chris Vance/Brock Beasley (12)
Brittany Stanfill/Derek Boone (20)
T
Board 6
Josh Glover/Justin Duke (36)
Timmy Rogers/ Ace Rogers (3)
U
Board 9
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11)
V
Zach Adams/Yana Dyess (27)
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
W
Board 12
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)
X
Board 6
David Vaughan/Michael Wingo (31)
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
Y
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
Jacob Garner/Spencer Garner (5)
Z
Board 12
Josh Glover/Justin Duke (36)
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
AA
Zach Adams/Yana Dyess (27)
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
AB
Board 5
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
AC
Board 9
Josh Glover/Justin Duke (36)
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
AD
Board 14
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Josh Glover/Justin Duke (36)
AE
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
Josh Glover/Justin Duke (36)
Board 5
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Josh Glover/Justin Duke (36)
(bye) (64)
Jarett Scott/Phil Barnett (32)
(bye) (48)
(bye) (49)
(bye) (56)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
Bryce Boone/Ryder Cruse (25)
(bye) (57)
(bye) (60)
Tommy Hyuck/Taz Steele (37)
T J Facelli/Garrison McBride (21)
(bye) (53)
(bye) (52)
(bye) (45)
Keith Duke/Brittany Duke (29)
(bye) (61)
(bye) (62)
Patrick Bailey/Steven Morris (35)
(bye) (46)
(bye) (51)
(bye) (54)
Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43)
Randle West/Haley Sandlin (38)
(bye) (59)
(bye) (58)
Danyale Dowell/Andre McKinney (26)
Becca Paris // Jack Beckman (42)
(bye) (55)
(bye) (50)
(bye) (47)
Aspen Shrader/Bubba Mabry (34)
(bye) (63)
Jarett Scott/Phil Barnett (32)
P
Board 12
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2)
(bye) (49)
O
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
N
Board 13
Kenny Hall/Eli Ralston (23)
Bryce Boone/Ryder Cruse (25)
M
Board 5
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7)
Tommy Hyuck/Taz Steele (37)
L
Board 11
Chad Keene / Josh Keene (6)
T J Facelli/Garrison McBride (21)
K
Mary Tummins/Shelby Austin (22)
(bye) (45)
J
Nick Gardner/Lane Cruse (14)
Keith Duke/Brittany Duke (29)
I
Board 7
Jacob Penny/Collin Kingston (30)
Patrick Bailey/Steven Morris (35)
H
Board 10
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)
(bye) (51)
G
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13)
Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43)
F
Lisa Cryder // Greg Cryder (44)
Randle West/Haley Sandlin (38)
E
Danny Rich/Mitzie Privitt (28)
Danyale Dowell/Andre McKinney (26)
D
Board 4
Megan Puckett/Matthew Parker (40)
Becca Paris // Jack Beckman (42)
C
Board 8
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
(bye) (47)
B
Steven Fairchild/ Chris Dixon (17)
Aspen Shrader/Bubba Mabry (34)
A
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2)
Board 8
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
Board 14
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7)
Chad Keene / Josh Keene (6)
T J Facelli/Garrison McBride (21)
Nick Gardner/Lane Cruse (14)
Board 5
Jacob Penny/Collin Kingston (30)
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)
Board 6
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13)
Lisa Cryder // Greg Cryder (44)
Board 7
Danny Rich/Mitzie Privitt (28)
Megan Puckett/Matthew Parker (40)
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
Steven Fairchild/ Chris Dixon (17)
Board 4
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
T
Board 13
Brittany Stanfill/Derek Boone (20)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
S
Board 11
Chris Vance/Brock Beasley (12)
Chad Keene / Josh Keene (6)
R
David Tummins/Kelan Gourley (8)
Nick Gardner/Lane Cruse (14)
Q
Board 10
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)
X
Board 5
David Vaughan/Michael Wingo (31)
Danny Rich/Mitzie Privitt (28)
W
Board 8
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
V
Board 4
Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11)
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
U
Board 14
Timmy Rogers/ Ace Rogers (3)
Connor Kelson/Ben McLemore (15)
Board 10
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
David Tummins/Kelan Gourley (8)
Board 7
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
David Vaughan/Michael Wingo (31)
Board 13
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)
Board 12
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
AB
Board 12
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
AA
Board 8
Zach Adams/Yana Dyess (27)
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Z
Board 10
Jacob Garner/Spencer Garner (5)
Cody Bennard/Hollywood Page (33)
Y
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
Terry Landerman/Wes Livingston (24)
Board 9
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
Board 7
Johnny Koonce/Stan Nelson (41)
Reed Shook/Jeremy Hankins (16)
AC
Board 5
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)
AD
Board 6
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)
Board 5
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
Chase Puckett/Douglas Parker (39)
AE
Board 5
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)
Chase Puckett/Douglas Parker (39)

1st

  Josh Glover/Justin Duke (36)

2nd

  Chase Puckett/Douglas Parker (39)

3rd

  Tom Carpenter/Brent Hollowell (19)

4th

  Scott Mitchell / Zach Mitchell (1)

5th

  Reed Shook/Jeremy Hankins (16)

  Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10)

7th

  Terry Landerman/Wes Livingston (24)

  Johnny Koonce/Stan Nelson (41)

9th

  Lynda Oglesby/Maddie McBride (18)

  Zach Adams/Yana Dyess (27)

  Jacob Garner/Spencer Garner (5)

  Cody Bennard/Hollywood Page (33)

13th

  Connor Kelson/Ben McLemore (15)

  David Tummins/Kelan Gourley (8)

  David Vaughan/Michael Wingo (31)

  Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9)

17th

  Brittany Stanfill/Derek Boone (20)

  Chris Vance/Brock Beasley (12)

  Chad Keene / Josh Keene (6)

  Nick Gardner/Lane Cruse (14)

  Hunter Keeling/Jerry Stallions (4)

  Danny Rich/Mitzie Privitt (28)

  Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11)

  Timmy Rogers/ Ace Rogers (3)

25th

  Ryan Shoe/Jamie McDowell (2)

  Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7)

  T J Facelli/Garrison McBride (21)

  Jacob Penny/Collin Kingston (30)

  Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13)

  Lisa Cryder // Greg Cryder (44)

  Megan Puckett/Matthew Parker (40)

  Steven Fairchild/ Chris Dixon (17)

33th

  Jarett Scott/Phil Barnett (32)

  (bye) (49)

  Kenny Hall/Eli Ralston (23)

  Bryce Boone/Ryder Cruse (25)

  Tommy Hyuck/Taz Steele (37)

  Mary Tummins/Shelby Austin (22)

  (bye) (45)

  Keith Duke/Brittany Duke (29)

  Patrick Bailey/Steven Morris (35)

  (bye) (51)

  Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43)

  Randle West/Haley Sandlin (38)

  Danyale Dowell/Andre McKinney (26)

  Becca Paris // Jack Beckman (42)

  (bye) (47)

  Aspen Shrader/Bubba Mabry (34)

49th

  (bye) (64)

  (bye) (48)

  (bye) (56)

  (bye) (57)

  (bye) (60)

  (bye) (53)

  (bye) (52)

  (bye) (61)

  (bye) (62)

  (bye) (46)

  (bye) (54)

  (bye) (59)

  (bye) (58)

  (bye) (55)

  (bye) (50)

  (bye) (63)

Final

Josh Glover/Justin Duke (36) W vs.
Chase Puckett/Douglas Parker (39) L Board 5 20:41

Elimination Final

Chase Puckett/Douglas Parker (39) W vs.
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) L Board 5 13:24

Elimination Semi-final

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) L vs.
Chase Puckett/Douglas Parker (39) W Board 5 16:24

Winners Final

Josh Glover/Justin Duke (36) W vs.
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) L 13:42

Elimination 8

Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) L vs.
Chase Puckett/Douglas Parker (39) W Board 6 17:49

Reed Shook/Jeremy Hankins (16) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) W Board 5 11:30

Elimination 7

Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W vs.
Johnny Koonce/Stan Nelson (41) L Board 7 11:55

Terry Landerman/Wes Livingston (24) L vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W Board 9 12:32

Winners Semi-finals

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) L vs.
Josh Glover/Justin Duke (36) W Board 9 15:15

Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) W vs.
Chase Puckett/Douglas Parker (39) L Board 14 21:44

Elimination 6

Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W vs.
Jacob Garner/Spencer Garner (5) L Board 10 12:23

Cody Bennard/Hollywood Page (33) L vs.
Johnny Koonce/Stan Nelson (41) W 16:50

Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W vs.
Zach Adams/Yana Dyess (27) L Board 8 19:06

Terry Landerman/Wes Livingston (24) W vs.
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18) L Board 12 19:47

Elimination 5

Connor Kelson/Ben McLemore (15) L vs.
Terry Landerman/Wes Livingston (24) W Board 10 11:56

David Tummins/Kelan Gourley (8) L vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W Board 7 12:11

David Vaughan/Michael Wingo (31) L vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W Board 13 24:28

Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) L vs.
Cody Bennard/Hollywood Page (33) W Board 12 11:22

Winners 3

Chase Puckett/Douglas Parker (39) W vs.
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18) L Board 5 17:09

Jacob Garner/Spencer Garner (5) L vs.
Josh Glover/Justin Duke (36) W Board 12 10:12

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) W vs.
Johnny Koonce/Stan Nelson (41) L 10:50

Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) W vs.
Zach Adams/Yana Dyess (27) L 17:09

Elimination 4

Chad Keene / Josh Keene (6) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (8) W 15:08

Cody Bennard/Hollywood Page (33) W vs.
Timmy Rogers/ Ace Rogers (3) L Board 14 11:45

Connor Kelson/Ben McLemore (15) W vs.
Brittany Stanfill/Derek Boone (20) L Board 13 14:54

Danny Rich/Mitzie Privitt (28) L vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W Board 8 11:24

Hunter Keeling/Jerry Stallions (4) L vs.
David Vaughan/Michael Wingo (31) W Board 5 21:10

Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) W vs.
Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11) L Board 4 09:43

Nick Gardner/Lane Cruse (14) L vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W Board 10 14:39

Terry Landerman/Wes Livingston (24) W vs.
Chris Vance/Brock Beasley (12) L Board 11 14:26

Elimination 3

Chad Keene / Josh Keene (6) W vs.
T J Facelli/Garrison McBride (21) L 13:07

Hunter Keeling/Jerry Stallions (4) W vs.
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13) L Board 6 23:32

Lisa Cryder // Greg Cryder (44) L vs.
Danny Rich/Mitzie Privitt (28) W Board 7 11:10

Megan Puckett/Matthew Parker (40) L vs.
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) W 11:25

Nick Gardner/Lane Cruse (14) W vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (30) L Board 5 08:54

Ryan Shoe/Jamie McDowell (2) L vs.
Connor Kelson/Ben McLemore (15) W Board 8 17:38

Steven Fairchild/ Chris Dixon (17) L vs.
Cody Bennard/Hollywood Page (33) W Board 4 11:48

Terry Landerman/Wes Livingston (24) W vs.
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7) L Board 14 10:22

Winners 2

Brittany Stanfill/Derek Boone (20) L vs.
Josh Glover/Justin Duke (36) W Board 6 17:56

Chase Puckett/Douglas Parker (39) W vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) L Board 12 15:05

Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
Chris Vance/Brock Beasley (12) L Board 5 09:41

Johnny Koonce/Stan Nelson (41) W vs.
David Tummins/Kelan Gourley (8) L Board 14 12:20

Lynda Oglesby/Maddie McBride (18) W vs.
David Vaughan/Michael Wingo (31) L Board 6 13:08

Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11) L vs.
Zach Adams/Yana Dyess (27) W 21:11

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) W vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) L Board 13 17:49

Timmy Rogers/ Ace Rogers (3) L vs.
Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) W Board 9 17:04

Elimination 2

(bye) (45) L vs.
Nick Gardner/Lane Cruse (14) W 41:37

(bye) (47) L vs.
Steven Fairchild/ Chris Dixon (17) W 54:14

(bye) (49) L vs.
Connor Kelson/Ben McLemore (15) W 41:03

(bye) (51) L vs.
Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13) W 52:19

Aspen Shrader/Bubba Mabry (34) L vs.
Cody Bennard/Hollywood Page (33) W 08:44

Becca Paris // Jack Beckman (42) L vs.
Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) W Board 8 07:18

Bryce Boone/Ryder Cruse (25) L vs.
Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7) W Board 5 08:17

Danyale Dowell/Andre McKinney (26) L vs.
Megan Puckett/Matthew Parker (40) W Board 4 22:29

Jarett Scott/Phil Barnett (32) L vs.
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2) W Board 12 13:55

Keith Duke/Brittany Duke (29) L vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (30) W Board 7 15:01

Patrick Bailey/Steven Morris (35) L vs.
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4) W Board 10 24:04

Randle West/Haley Sandlin (38) L vs.
Danny Rich/Mitzie Privitt (28) W 13:24

T J Facelli/Garrison McBride (21) W vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) L 13:40

Terry Landerman/Wes Livingston (24) W vs.
Kenny Hall/Eli Ralston (23) L Board 13 13:45

Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43) L vs.
Lisa Cryder // Greg Cryder (44) W 33:51

Tommy Hyuck/Taz Steele (37) L vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) W Board 11 15:45

Elimination 1

(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 10:20

(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 10:20

(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 10:20

(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 10:20

(bye) (54) L vs.
Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43) W 29:23

(bye) (56) L vs.
Terry Landerman/Wes Livingston (24) W 31:10

(bye) (58) L vs.
Danyale Dowell/Andre McKinney (26) W 52:47

(bye) (60) L vs.
Tommy Hyuck/Taz Steele (37) W 29:29

(bye) (62) L vs.
Patrick Bailey/Steven Morris (35) W 23:23

(bye) (64) L vs.
Jarett Scott/Phil Barnett (32) W 31:06

Aspen Shrader/Bubba Mabry (34) W vs.
(bye) (63) L 21:26

Becca Paris // Jack Beckman (42) W vs.
(bye) (55) L 28:57

Bryce Boone/Ryder Cruse (25) W vs.
(bye) (57) L 31:02

Keith Duke/Brittany Duke (29) W vs.
(bye) (61) L 52:13

Randle West/Haley Sandlin (38) W vs.
(bye) (59) L 33:17

T J Facelli/Garrison McBride (21) W vs.
(bye) (53) L 27:50

Winners 1

Connor Kelson/Ben McLemore (15) L vs.
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18) W Board 8 18:44

Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7) L vs.
Chase Puckett/Douglas Parker (39) W Board 11 10:55

David Vaughan/Michael Wingo (31) W vs.
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2) L Board 14 18:09

Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
Danny Rich/Mitzie Privitt (28) L Board 11 09:51

Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13) L vs.
Brittany Stanfill/Derek Boone (20) W Board 10 24:21

Josh Glover/Justin Duke (36) W vs.
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4) L Board 10 10:30

Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) L vs.
Johnny Koonce/Stan Nelson (41) W 13:07

Kenny Hall/Eli Ralston (23) L vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W Board 9 13:31

Lisa Cryder // Greg Cryder (44) L vs.
Chris Vance/Brock Beasley (12) W Board 12 15:25

Megan Puckett/Matthew Parker (40) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (8) W Board 13 11:15

Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11) W vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) L Board 6 10:19

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) W vs.
Cody Bennard/Hollywood Page (33) L Board 6 25:42

Steven Fairchild/ Chris Dixon (17) L vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W Board 14 11:59

Timmy Rogers/ Ace Rogers (3) W vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (30) L Board 7 18:21

Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) W vs.
Nick Gardner/Lane Cruse (14) L Board 7 09:22

Zach Adams/Yana Dyess (27) W vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) L Board 9 19:50

Round 1

(bye) (45) L vs.
Brittany Stanfill/Derek Boone (20) W 10:20

(bye) (47) L vs.
Lynda Oglesby/Maddie McBride (18) W 10:20

(bye) (49) L vs.
Reed Shook/Jeremy Hankins (16) W 10:20

(bye) (51) L vs.
Nick Gardner/Lane Cruse (14) W 10:20

(bye) (53) L vs.
Chris Vance/Brock Beasley (12) W 10:20

(bye) (55) L vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (10) W 10:20

(bye) (57) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (8) W 10:20

(bye) (59) L vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) W 10:20

(bye) (61) L vs.
Hunter Keeling/Jerry Stallions (4) W 10:20

(bye) (63) L vs.
Ryan Shoe/Jamie McDowell (2) W 10:20

Bryce Boone/Ryder Cruse (25) L vs.
Megan Puckett/Matthew Parker (40) W Board 7 13:46

Chase Puckett/Douglas Parker (39) W vs.
Danyale Dowell/Andre McKinney (26) L Board 8 11:35

Cody Bennard/Hollywood Page (33) W vs.
Jarett Scott/Phil Barnett (32) L 13:30

Connor Kelson/Ben McLemore (15) W vs.
(bye) (50) L 10:20

Daniel Perry/ Katlyn Hamm (7) W vs.
(bye) (58) L 10:20

David Vaughan/Michael Wingo (31) W vs.
Aspen Shrader/Bubba Mabry (34) L Board 8 08:48

Jacob Garner/Spencer Garner (5) W vs.
(bye) (60) L 10:20

Jennifer Tyson / Kolbie Woods (13) W vs.
(bye) (52) L 10:20

Johnny Koonce/Stan Nelson (41) W vs.
Terry Landerman/Wes Livingston (24) L Board 6 12:25

Kaymen Bryant/Jimmy Penny (9) W vs.
(bye) (56) L 10:20

Keith Duke/Brittany Duke (29) L vs.
Josh Glover/Justin Duke (36) W Board 11 12:43

Kenny Hall/Eli Ralston (23) W vs.
Becca Paris // Jack Beckman (42) L Board 11 15:57

Patrick Bailey/Steven Morris (35) L vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (30) W Board 14 09:44

Ruth Kitchens / Greg Neighbors (11) W vs.
(bye) (54) L 10:20

Scott Mitchell / Zach Mitchell (1) W vs.
(bye) (64) L 10:20

Steven Fairchild/ Chris Dixon (17) W vs.
(bye) (48) L 10:20

T J Facelli/Garrison McBride (21) L vs.
Lisa Cryder // Greg Cryder (44) W Board 10 14:29

Tiffany Blankenship // Richard Blankenship (43) L vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) W Board 12 17:04

Timmy Rogers/ Ace Rogers (3) W vs.
(bye) (62) L 10:20

Tom Carpenter/Brent Hollowell (19) W vs.
(bye) (46) L 10:20

Tommy Hyuck/Taz Steele (37) L vs.
Danny Rich/Mitzie Privitt (28) W Board 9 15:32

Zach Adams/Yana Dyess (27) W vs.
Randle West/Haley Sandlin (38) L Board 13 19:00

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20