Final
Rau-Empey (2) W vs.
Krajnik-Hassemer (17) L 5 00:04
Elimination Final
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
Stubbe-Freibath (13) L 5 16:28
Elimination Semi-final
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
Marsden-Andrews (29) L 5 26:40
Winners Final
Stubbe-Freibath (13) L vs.
Rau-Empey (2) W 5 16:01
Elimination 8
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
Adams-Huletz (8) L 5 23:59
Marsden-Andrews (29) W vs.
Moore-Rogney (14) L 5 15:09
Elimination 7
Dorshorst-Huser (26) L vs.
Krajnik-Hassemer (17) W 5 17:24
Marsden-Andrews (29) W vs.
Hanson-Naedler (32) L 1 22:28
Winners Semi-finals
Adams-Huletz (8) L vs.
Stubbe-Freibath (13) W 5 18:06
Moore-Rogney (14) L vs.
Rau-Empey (2) W 8 15:23
Elimination 6
Dorshorst-Houge (25) L vs.
Hanson-Naedler (32) W 2 15:23
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
Hassl-Houge (22) L 7 19:13
Marsden-Andrews (29) W vs.
Quinnel-Cattanach (28) L 6 21:22
Soppa-Krebsbach (4) L vs.
Dorshorst-Huser (26) W 2 16:31
Elimination 5
Dorshorst-Houge (25) W vs.
Dankemeyer-Cattanach (31) L 4 18:51
Marsden-Andrews (29) W vs.
Bauer-Ludwig (10) L 2 19:31
Smith-Smith (24) L vs.
Krajnik-Hassemer (17) W 1 16:13
Soppa-Krebsbach (4) W vs.
Rosier-Jordan (12) L 4 29:31
Winners 3
Dorshorst-Huser (26) L vs.
Rau-Empey (2) W 3 14:19
Hanson-Naedler (32) L vs.
Adams-Huletz (8) W 5 12:08
Moore-Rogney (14) W vs.
Hassl-Houge (22) L 11 09:56
Quinnel-Cattanach (28) L vs.
Stubbe-Freibath (13) W 12 15:21
Elimination 4
Dankemeyer-Cattanach (31) W vs.
Kind-Herrick (30) L 7 12:13
Doescher-Strasser (3) L vs.
Krajnik-Hassemer (17) W 1 10:36
Dorshorst-Houge (25) W vs.
Jeremy-Wesley (27) L 10 16:35
Johnsrud-Johnsrud (5) L vs.
Bauer-Ludwig (10) W 6 10:53
Kind-Kind (7) L vs.
Rosier-Jordan (12) W 5 20:28
Marsden-Andrews (29) W vs.
Vandenberg-Rogney (15) L 8 13:24
Navarro-Eilers (11) L vs.
Smith-Smith (24) W 4 08:15
Northup-Hanson (33) L vs.
Soppa-Krebsbach (4) W 3 32:54
Elimination 3
Dorshorst-Houge (25) W vs.
Matt-Alex (9) L 8 12:08
Elmhorst-Frank (16) L vs.
Dankemeyer-Cattanach (31) W 6 15:40
Harriman-Fehlauer (23) L vs.
Kind-Kind (7) W 7 18:47
Marsden-Andrews (29) W vs.
Copet-Worzella (20) L 11 14:32
Moeller-Gannett (21) L vs.
Johnsrud-Johnsrud (5) W 4 10:23
Northup-Hanson (33) W vs.
Wood-Wood (18) L 5 10:36
Wirkus-Ussery (19) L vs.
Doescher-Strasser (3) W 5 11:31
Ziska-Sawyer (6) L vs.
Navarro-Eilers (11) W 3 14:50
Winners 2
Dorshorst-Huser (26) W vs.
Bauer-Ludwig (10) L 5 16:49
Hanson-Naedler (32) W vs.
Krajnik-Hassemer (17) L 9 17:31
Hassl-Houge (22) W vs.
Jeremy-Wesley (27) L 12 14:53
Kind-Herrick (30) L vs.
Moore-Rogney (14) W 9 12:15
Quinnel-Cattanach (28) W vs.
Rosier-Jordan (12) L 1 12:14
Smith-Smith (24) L vs.
Adams-Huletz (8) W 7 14:46
Stubbe-Freibath (13) W vs.
Soppa-Krebsbach (4) L 10 17:23
Vandenberg-Rogney (15) L vs.
Rau-Empey (2) W 2 09:53
Elimination 2
(bye) (35) L vs.
Marsden-Andrews (29) W 12:47
(bye) (37) L vs.
Ziska-Sawyer (6) W 13:44
(bye) (39) L vs.
Dorshorst-Houge (25) W 26:21
(bye) (41) L vs.
Harriman-Fehlauer (23) W 24:15
(bye) (43) L vs.
Moeller-Gannett (21) W 04:45
(bye) (45) L vs.
Wirkus-Ussery (19) W 14:13
(bye) (47) L vs.
Elmhorst-Frank (16) W 07:12
(bye) (49) L vs.
Wood-Wood (18) W 24:22
(bye) (51) L vs.
Copet-Worzella (20) W 12:32
(bye) (53) L vs.
Navarro-Eilers (11) W 08:22
(bye) (55) L vs.
Matt-Alex (9) W 49:52
(bye) (57) L vs.
Kind-Kind (7) W 12:58
(bye) (59) L vs.
Johnsrud-Johnsrud (5) W 24:29
(bye) (61) L vs.
Doescher-Strasser (3) W 10:41
Dankemeyer-Cattanach (31) W vs.
Uhrman-Uhrman (1) L 11 20:53
Northup-Hanson (33) W vs.
Brakke-Brakke (34) L 9 24:47
Elimination 1
(bye) (36) L vs.
(bye) (61) W 54:51
(bye) (38) L vs.
(bye) (59) W 54:49
(bye) (40) L vs.
(bye) (57) W 54:50
(bye) (42) L vs.
(bye) (55) W 54:49
(bye) (44) L vs.
(bye) (53) W 54:49
(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 54:51
(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 54:50
(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 54:49
(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 54:50
(bye) (54) L vs.
(bye) (43) W 54:49
(bye) (56) L vs.
(bye) (41) W 54:48
(bye) (58) L vs.
(bye) (39) W 54:50
(bye) (60) L vs.
(bye) (37) W 54:50
(bye) (62) L vs.
(bye) (35) W 54:50
(bye) (64) L vs.
Northup-Hanson (33) W 05:26
Dankemeyer-Cattanach (31) W vs.
(bye) (63) L 39:05
Winners 1
Brakke-Brakke (34) L vs.
Rau-Empey (2) W 4 14:05
Doescher-Strasser (3) L vs.
Kind-Herrick (30) W 8 13:45
Dorshorst-Houge (25) L vs.
Adams-Huletz (8) W 1 17:02
Harriman-Fehlauer (23) L vs.
Bauer-Ludwig (10) W 4 26:48
Jeremy-Wesley (27) W vs.
Ziska-Sawyer (6) L 5 17:06
Johnsrud-Johnsrud (5) L vs.
Quinnel-Cattanach (28) W 3 19:42
Kind-Kind (7) L vs.
Dorshorst-Huser (26) W 11 17:33
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
Elmhorst-Frank (16) L 2 10:01
Marsden-Andrews (29) L vs.
Soppa-Krebsbach (4) W 9 16:57
Matt-Alex (9) L vs.
Smith-Smith (24) W 2 42:36
Moeller-Gannett (21) L vs.
Rosier-Jordan (12) W 3 07:02
Navarro-Eilers (11) L vs.
Hassl-Houge (22) W 6 10:24
Stubbe-Freibath (13) W vs.
Copet-Worzella (20) L 10 16:28
Uhrman-Uhrman (1) L vs.
Hanson-Naedler (32) W 6 26:19
Vandenberg-Rogney (15) W vs.
Wood-Wood (18) L 7 18:55
Wirkus-Ussery (19) L vs.
Moore-Rogney (14) W 12 18:36
Round 1
(bye) (35) L vs.
Kind-Herrick (30) W 54:45
(bye) (37) L vs.
Quinnel-Cattanach (28) W 54:46
(bye) (39) L vs.
Dorshorst-Huser (26) W 54:45
(bye) (41) L vs.
Smith-Smith (24) W 54:46
(bye) (43) L vs.
Hassl-Houge (22) W 54:46
(bye) (45) L vs.
Copet-Worzella (20) W 54:46
(bye) (47) L vs.
Wood-Wood (18) W 54:45
(bye) (49) L vs.
Elmhorst-Frank (16) W 54:45
(bye) (51) L vs.
Moore-Rogney (14) W 54:45
(bye) (53) L vs.
Rosier-Jordan (12) W 54:46
(bye) (55) L vs.
Bauer-Ludwig (10) W 54:46
(bye) (57) L vs.
Adams-Huletz (8) W 54:45
(bye) (59) L vs.
Ziska-Sawyer (6) W 54:46
(bye) (61) L vs.
Soppa-Krebsbach (4) W 54:45
(bye) (63) L vs.
Rau-Empey (2) W 54:46
Dankemeyer-Cattanach (31) L vs.
Brakke-Brakke (34) W 8 14:25
Doescher-Strasser (3) W vs.
(bye) (62) L 54:45
Dorshorst-Houge (25) W vs.
(bye) (40) L 54:46
Harriman-Fehlauer (23) W vs.
(bye) (42) L 54:46
Jeremy-Wesley (27) W vs.
(bye) (38) L 54:47
Johnsrud-Johnsrud (5) W vs.
(bye) (60) L 54:45
Kind-Kind (7) W vs.
(bye) (58) L 54:46
Krajnik-Hassemer (17) W vs.
(bye) (48) L 54:45
Marsden-Andrews (29) W vs.
(bye) (36) L 54:45
Matt-Alex (9) W vs.
(bye) (56) L 54:47
Moeller-Gannett (21) W vs.
(bye) (44) L 54:45
Navarro-Eilers (11) W vs.
(bye) (54) L 54:46
Northup-Hanson (33) L vs.
Hanson-Naedler (32) W 7 10:18
Stubbe-Freibath (13) W vs.
(bye) (52) L 54:45
Uhrman-Uhrman (1) W vs.
(bye) (64) L 54:47
Vandenberg-Rogney (15) W vs.
(bye) (50) L 54:46
Wirkus-Ussery (19) W vs.
(bye) (46) L 54:46