friday Coed Blind Draw

Updated 11:57am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Blom // Kitn
Court 1
Ghost//bye
Bob // Meat
Court 3
Chisty // Matt D
Shaun // Tami
Court 2
Tracy D // Wade
Chas // Randy
Court 4
Bubbles // Silver Fox
Allison // Mama
(bye)
Daniela // Derek
Court 2
JP // Taylor
Stephen // Tanya
Court 5
Fisher // Woody
Rick// Alea
Court 3
Dan I // Robin
Blom // Kitn
A
Court 1
Bob // Meat
Shaun // Tami
B
Court 5
Bubbles // Silver Fox
Allison // Mama
C
Court 1
Daniela // Derek
Fisher // Woody
D
Court 4
Rick// Alea
Blom // Kitn
E
Court 5
Bubbles // Silver Fox
Daniela // Derek
F
Court 4
Rick// Alea
Blom // Kitn
G
Court 2
Daniela // Derek
Daniela // Derek
Court 1
Blom // Kitn
Daniela // Derek
Ghost//bye
Court 1
Chisty // Matt D
Tracy D // Wade
Court 2
Chas // Randy
(bye)
JP // Taylor
Stephen // Tanya
Court 5
Dan I // Robin
Chisty // Matt D
D
Court 3
Fisher // Woody
Chas // Randy
C
Court 4
Allison // Mama
JP // Taylor
B
Court 1
Shaun // Tami
Stephen // Tanya
A
Court 1
Bob // Meat
Chisty // Matt D
Court 4
Chas // Randy
JP // Taylor
Court 2
Bob // Meat
Chisty // Matt D
E
Court 1
Bubbles // Silver Fox
Bob // Meat
F
Court 5
Rick// Alea
Bubbles // Silver Fox
Court 2
Bob // Meat
Bob // Meat
G
Court 2
Blom // Kitn
Blom // Kitn

1st

  Daniela // Derek

2nd

  Blom // Kitn

3rd

  Bob // Meat

4th

  Bubbles // Silver Fox

5th

  Chisty // Matt D

  Rick// Alea

7th

  Chas // Randy

  JP // Taylor

9th

  Fisher // Woody

  Allison // Mama

  Shaun // Tami

  Stephen // Tanya

13th

  Ghost//bye

  Tracy D // Wade

  Dan I // Robin

Final

Daniela // Derek W vs.
Blom // Kitn L Court 1 22:19

Elimination Final

Bob // Meat L vs.
Blom // Kitn W Court 2 11:33

Elimination Semi-final

Bubbles // Silver Fox L vs.
Bob // Meat W Court 2 16:01

Winners Final

Blom // Kitn L vs.
Daniela // Derek W Court 2 14:22

Elimination 4

Bob // Meat W vs.
Rick// Alea L Court 5 10:53

Chisty // Matt D L vs.
Bubbles // Silver Fox W Court 1 21:06

Elimination 3

Chisty // Matt D W vs.
Chas // Randy L Court 4 20:04

JP // Taylor L vs.
Bob // Meat W Court 2 12:05

Winners Semi-finals

Blom // Kitn W vs.
Bubbles // Silver Fox L Court 5 18:21

Daniela // Derek W vs.
Rick// Alea L Court 4 17:12

Elimination 2

Chas // Randy W vs.
Allison // Mama L Court 4 17:50

Chisty // Matt D W vs.
Fisher // Woody L Court 3 32:08

JP // Taylor W vs.
Shaun // Tami L Court 1 09:09

Stephen // Tanya L vs.
Bob // Meat W Court 1 08:56

Elimination 1

Ghost//bye L vs.
Chisty // Matt D W Court 1 00:04

Stephen // Tanya W vs.
Dan I // Robin L Court 5 22:46

Tracy D // Wade L vs.
Chas // Randy W Court 2 16:09

Winners 1

Allison // Mama L vs.
Daniela // Derek W Court 1 12:53

Blom // Kitn W vs.
Bob // Meat L Court 1 11:20

Fisher // Woody L vs.
Rick// Alea W Court 4 16:57

Shaun // Tami L vs.
Bubbles // Silver Fox W Court 5 14:59

Round 1

Blom // Kitn W vs.
Ghost//bye L Court 1 00:07

Bob // Meat W vs.
Chisty // Matt D L Court 3 21:19

Chas // Randy L vs.
Bubbles // Silver Fox W Court 4 22:37

Daniela // Derek W vs.
JP // Taylor L Court 2 17:21

Rick// Alea W vs.
Dan I // Robin L Court 3 13:44

Shaun // Tami W vs.
Tracy D // Wade L Court 2 29:50

Stephen // Tanya L vs.
Fisher // Woody W Court 5 14:47

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20