Final
Austin Hix W vs.
Jerry Armstrong L 18:40
Elimination Final
Thomas Sheffield L vs.
Jerry Armstrong W 19:06
Elimination Semi-final
Andrew Brown L vs.
Thomas Sheffield W 07:18
Winners Final
Jerry Armstrong L vs.
Austin Hix W 16:26
Elimination 8
Andrew Brown W vs.
Seth Draine L 13:38
Thomas Sheffield W vs.
Jen Frease L 06:13
Elimination 7
Thomas Sheffield W vs.
Trevor Toleson L 21:59
Tina Armstrong L vs.
Andrew Brown W 09:25
Winners Semi-finals
Austin Hix W vs.
Jen Frease L 14:38
Jerry Armstrong W vs.
Seth Draine L 13:38
Elimination 6
Andrew Brown W vs.
Cody Thacker L 15:38
Buddy Stacey L vs.
Thomas Sheffield W 19:28
Lisa Gannon L vs.
Tina Armstrong W 27:25
Trevor Toleson W vs.
William West L 13:57
Elimination 5
Andrew Brown W vs.
Dee Knox L 09:52
Dalton Jacobs L vs.
Lisa Gannon W 19:39
Jeremy Evans L vs.
Trevor Toleson W 08:10
Russlyn Milner L vs.
Buddy Stacey W 19:51
Winners 3
Cody Thacker L vs.
Austin Hix W 29:07
Jerry Armstrong W vs.
William West L 16:54
Seth Draine W vs.
Thomas Sheffield L 17:29
Tina Armstrong L vs.
Jen Frease W 18:46
Elimination 4
Andrew Brown W vs.
Jason Swafford L 08:37
Buddy Stacey W vs.
Don Cross L 22:41
Dalton Jacobs W vs.
Gene L 10:35
David Wilkerson L vs.
Trevor Toleson W 11:33
Jeremy Evans W vs.
Matt Martin L 19:51
Jordon Clark L vs.
Dee Knox W 14:18
Lisa Gannon W vs.
Robert Booker L 21:07
Russlyn Milner W vs.
Derrick Esmond L 13:22
Elimination 3
Andrew Brown W vs.
Jc Beene L 09:06
Buddy Stacey W vs.
Michael Carver L 14:15
David Wilkerson W vs.
Marcus Whybrew L 12:33
John Mansfield L vs.
Dalton Jacobs W 13:31
Robert Brown L vs.
Jordon Clark W 08:41
Russlyn Milner W vs.
Jack Rye L 15:08
Tracey Gregory L vs.
Jeremy Evans W 10:50
Wayne Greene L vs.
Lisa Gannon W 18:38
Winners 2
Cody Thacker W vs.
Trevor Toleson L 10:25
Dee Knox L vs.
Jerry Armstrong W 21:05
Don Cross L vs.
Tina Armstrong W 13:08
Jen Frease W vs.
Derrick Esmond L 15:35
Matt Martin L vs.
Austin Hix W 14:16
Robert Booker L vs.
Seth Draine W 12:43
Thomas Sheffield W vs.
Gene L 15:07
William West W vs.
Jason Swafford L 16:02
Elimination 2
Brandon Greene L vs.
Russlyn Milner W 11:49
Daniel Harper L vs.
Andrew Brown W 09:28
David Rankin L vs.
John Mansfield W 16:08
Jordon Clark W vs.
Ed Norwood L 14:50
Luke Holloran L vs.
Michael Carver W 00:19
Marcus Whybrew W vs.
David Frease L 09:29
Michael Tudor L vs.
Lisa Gannon W 24:31
Tracey Gregory W vs.
Nathan Stokes L 20:02
Elimination 1
Jordon Clark W vs.
Gary Marlin L 14:06
Winners 1
Andrew Brown L vs.
Austin Hix W 13:33
Buddy Stacey L vs.
Seth Draine W 07:33
Dalton Jacobs L vs.
Jen Frease W 26:31
David Frease L vs.
Dee Knox W 14:02
David Wilkerson L vs.
Jerry Armstrong W 19:07
Ed Norwood L vs.
Cody Thacker W 10:26
Gene W vs.
Russlyn Milner L 08:32
Jack Rye L vs.
Thomas Sheffield W 17:42
Jason Swafford W vs.
Nathan Stokes L 14:13
John Mansfield L vs.
Derrick Esmond W 11:13
Lisa Gannon L vs.
Don Cross W 21:22
Matt Martin W vs.
Jc Beene L 10:18
Michael Carver L vs.
Robert Booker W 13:36
Tina Armstrong W vs.
Wayne Greene L 13:26
Trevor Toleson W vs.
Robert Brown L 07:29
William West W vs.
Jeremy Evans L 20:28
Round 1
Brandon Greene L vs.
Cody Thacker W 08:03
Daniel Harper L vs.
Robert Booker W 08:39
David Rankin L vs.
Dee Knox W 21:49
Gary Marlin L vs.
Russlyn Milner W 12:12
Gene W vs.
Jordon Clark L 11:01
John Mansfield W vs.
Marcus Whybrew L 11:44
Luke Holloran L vs.
Andrew Brown W 02:28:24
Michael Tudor L vs.
Jason Swafford W 17:35
Tracey Gregory L vs.
Don Cross W 13:04