Blind Draw 2

Updated 8:05pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

David H Devon Mason
(bye)
Tammy Madon Brandon Wills
Board 4
Third Katie
Earl Kent Mike Pace
(bye)
(bye)
Bobby Brough Carl Clark
Chicken Matt Dixon
(bye)
Ralph mcPeak Bobby Conner
Board 1
Carl Jr Steven Mason
Troy Riley Tina Clark
Board 2
Paula Stevens Dee
(bye)
Steven Chesnut Adrian Johnson
David H Devon Mason
A
Board 3
Third Katie
Earl Kent Mike Pace
B
Board 3
Bobby Brough Carl Clark
Chicken Matt Dixon
C
Board 5
Carl Jr Steven Mason
Paula Stevens Dee
D
Board 4
Steven Chesnut Adrian Johnson
Third Katie
E
Board 2
Earl Kent Mike Pace
Carl Jr Steven Mason
F
Board 4
Paula Stevens Dee
Earl Kent Mike Pace
G
Board 2
Paula Stevens Dee
Earl Kent Mike Pace
Board 5
Carl Jr Steven Mason
Carl Jr Steven Mason
Board 4
Earl Kent Mike Pace
Carl Jr Steven Mason
(bye)
Tammy Madon Brandon Wills
(bye)
(bye)
(bye)
Ralph mcPeak Bobby Conner
Troy Riley Tina Clark
(bye)
Tammy Madon Brandon Wills
D
Board 5
Steven Chesnut Adrian Johnson
(bye)
C
Chicken Matt Dixon
Ralph mcPeak Bobby Conner
B
Board 2
Bobby Brough Carl Clark
Troy Riley Tina Clark
A
Board 3
David H Devon Mason
Steven Chesnut Adrian Johnson
Board 4
Chicken Matt Dixon
Bobby Brough Carl Clark
Board 5
David H Devon Mason
Steven Chesnut Adrian Johnson
E
Board 2
Third Katie
David H Devon Mason
F
Board 4
Carl Jr Steven Mason
Steven Chesnut Adrian Johnson
Board 3
Carl Jr Steven Mason
Carl Jr Steven Mason
G
Board 3
Paula Stevens Dee
Carl Jr Steven Mason

1st

  Carl Jr Steven Mason

2nd

  Earl Kent Mike Pace

3rd

  Paula Stevens Dee

4th

  Steven Chesnut Adrian Johnson

5th

  Third Katie

  David H Devon Mason

7th

  Chicken Matt Dixon

  Bobby Brough Carl Clark

9th

  Tammy Madon Brandon Wills

  Ralph mcPeak Bobby Conner

  Troy Riley Tina Clark

Final - Match 2

Carl Jr Steven Mason W vs.
Earl Kent Mike Pace L Board 4 00:20

Final

Earl Kent Mike Pace L vs.
Carl Jr Steven Mason W Board 5 01:11:55

Elimination Final

Carl Jr Steven Mason W vs.
Paula Stevens Dee L Board 3 09:17

Elimination Semi-final

Steven Chesnut Adrian Johnson L vs.
Carl Jr Steven Mason W Board 3 09:27

Winners Final

Earl Kent Mike Pace W vs.
Paula Stevens Dee L Board 2 12:25

Elimination 4

David H Devon Mason L vs.
Carl Jr Steven Mason W Board 4 10:41

Steven Chesnut Adrian Johnson W vs.
Third Katie L Board 2 13:31

Elimination 3

Bobby Brough Carl Clark L vs.
David H Devon Mason W Board 5 13:21

Steven Chesnut Adrian Johnson W vs.
Chicken Matt Dixon L Board 4 11:39

Winners Semi-finals

Carl Jr Steven Mason L vs.
Paula Stevens Dee W Board 4 14:13

Third Katie L vs.
Earl Kent Mike Pace W Board 2 07:38

Elimination 2

Ralph mcPeak Bobby Conner L vs.
Bobby Brough Carl Clark W Board 2 15:46

Tammy Madon Brandon Wills L vs.
Steven Chesnut Adrian Johnson W Board 5 20:30

Troy Riley Tina Clark L vs.
David H Devon Mason W Board 3 15:41

Winners 1

Chicken Matt Dixon L vs.
Carl Jr Steven Mason W Board 5 08:32

David H Devon Mason L vs.
Third Katie W Board 3 26:01

Earl Kent Mike Pace W vs.
Bobby Brough Carl Clark L Board 3 08:44

Paula Stevens Dee W vs.
Steven Chesnut Adrian Johnson L Board 4 12:33

Round 1

Ralph mcPeak Bobby Conner L vs.
Carl Jr Steven Mason W Board 1 11:08

Tammy Madon Brandon Wills L vs.
Third Katie W Board 4 09:48

Troy Riley Tina Clark L vs.
Paula Stevens Dee W Board 2 12:37

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20