Boston's May 11

Updated 7:52pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Eric "Ballsdeep" Raber -19
Golden Tee #2
Jason "Steely Bob" Steele -21
Brad "Earthman" B -21
Golden Tee #1
Mike "Monkey House" Cannon -26
Mike "Pimpologist" Roehr -16
Golden Tee #4
Marty "Huckleberry" Fisher -15
Jordan "Rick Astley" Bender -22
Golden Tee #3
Brad "Sup Bish!" Morris -21
Jason "Steely Bob" Steele -15
A
Golden Tee #3
Mike "Monkey House" Cannon -21
Marty "Huckleberry" Fisher -21
B
Golden Tee #4
Jordan "Rick Astley" Bender -23
Mike "Monkey House" Cannon -24
C
Golden Tee #4
Jordan "Rick Astley" Bender -19
Mike "Monkey House" Cannon -25
Golden Tee #2
Jordan "Rick Astley" Bender -20
Mike "Monkey House" Cannon
Eric "Ballsdeep" Raber -18
Golden Tee #2
Brad "Earthman" B -17
Mike "Pimpologist" Roehr -23
Golden Tee #1
Brad "Sup Bish!" Morris -21
Eric "Ballsdeep" Raber -12
B
Golden Tee #3
Marty "Huckleberry" Fisher -23
Mike "Pimpologist" Roehr -24
A
Golden Tee #1
Jason "Steely Bob" Steele -24
Marty "Huckleberry" Fisher -19
Golden Tee #2
Mike "Pimpologist" Roehr -19
Marty "Huckleberry" Fisher -18
C
Golden Tee #1
Jordan "Rick Astley" Bender -21
Jordan "Rick Astley" Bender

1st

  Mike "Monkey House" Cannon

2nd

  Jordan "Rick Astley" Bender

3rd

  Marty "Huckleberry" Fisher

4th

  Mike "Pimpologist" Roehr

5th

  Eric "Ballsdeep" Raber

  Jason "Steely Bob" Steele

7th

  Brad "Earthman" B

  Brad "Sup Bish!" Morris

Final

Mike "Monkey House" Cannon -25 W vs.
Jordan "Rick Astley" Bender -20 L Golden Tee #2 45:55

Elimination Final

Marty "Huckleberry" Fisher -18 L vs.
Jordan "Rick Astley" Bender -21 W Golden Tee #1 21:54

Elimination Semi-final

Marty "Huckleberry" Fisher -19 W vs.
Mike "Pimpologist" Roehr -19 L Golden Tee #2 26:58

Winners Final

Mike "Monkey House" Cannon -24 W vs.
Jordan "Rick Astley" Bender -19 L Golden Tee #4 23:55

Elimination 2

Eric "Ballsdeep" Raber -12 L vs.
Marty "Huckleberry" Fisher -23 W Golden Tee #3 28:44

Mike "Pimpologist" Roehr -24 W vs.
Jason "Steely Bob" Steele -24 L Golden Tee #1 33:40

Elimination 1

Eric "Ballsdeep" Raber -18 W vs.
Brad "Earthman" B -17 L Golden Tee #2 42:23

Mike "Pimpologist" Roehr -23 W vs.
Brad "Sup Bish!" Morris -21 L Golden Tee #1 33:05

Winners Semi-finals

Jason "Steely Bob" Steele -15 L vs.
Mike "Monkey House" Cannon -21 W Golden Tee #3 31:36

Marty "Huckleberry" Fisher -21 L vs.
Jordan "Rick Astley" Bender -23 W Golden Tee #4 26:05

Round 1

Brad "Earthman" B -21 L vs.
Mike "Monkey House" Cannon -26 W Golden Tee #1 33:33

Eric "Ballsdeep" Raber -19 L vs.
Jason "Steely Bob" Steele -21 W Golden Tee #2 33:53

Jordan "Rick Astley" Bender -22 W vs.
Brad "Sup Bish!" Morris -21 L Golden Tee #3 28:36

Mike "Pimpologist" Roehr -16 L vs.
Marty "Huckleberry" Fisher -15 W Golden Tee #4 33:59

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20