Elimination Semi-final
Cross Gandil (Northern IL) (4) W vs.
Carter Rooney (Notre Dame) (5) L 01:57
Winners Final
10. Malik Chappelle (Miami OH) RS JR (1) W vs.
Malachi Reichlin (Dayton) (2) L 01:01
Elimination 4
Carter Rooney (Notre Dame) (5) W vs.
Aidan Zawierucha (Central Michigan) (3) L 01:32
Dylan Denker (Toledo) (6) L vs.
Cross Gandil (Northern IL) (4) W 02:46
Elimination 3
Carter Rooney (Notre Dame) (5) W vs.
Avery Janisse (Northern Michigan) (9) L 29:06
Davion Dukes (Loyola IL) (7) L vs.
Dylan Denker (Toledo) (6) W 01:22:18
Winners Semi-finals
10. Malik Chappelle (Miami OH) RS JR (1) W vs.
Cross Gandil (Northern IL) (4) L 30:18
Aidan Zawierucha (Central Michigan) (3) L vs.
Malachi Reichlin (Dayton) (2) W 26:19
Elimination 2
Benjamin Bounit (Eastern Michigan) (13) L vs.
Dylan Denker (Toledo) (6) W 01:35:27
Iain Bartley (Wright State) (11) L vs.
Carter Rooney (Notre Dame) (5) W 10:10:10
Mark Busfield (Drake) (10) L vs.
Avery Janisse (Northern Michigan) (9) W 01:35:12
Matthew Ponikvar (BGSU) (8) L vs.
Davion Dukes (Loyola IL) (7) W 23:01:16
Elimination 1
(bye) (16) L vs.
Matthew Ponikvar (BGSU) (8) W 10:38
Arthur Crowley (GVSU) (14) L vs.
Iain Bartley (Wright State) (11) W 01:05
James Isbrandt (Ball State) (12) L vs.
Benjamin Bounit (Eastern Michigan) (13) W 04:19
Mark Busfield (Drake) (10) W vs.
(bye) (15) L 56:48
Winners 1
10. Malik Chappelle (Miami OH) RS JR (1) W vs.
Avery Janisse (Northern Michigan) (9) L 05:06
Aidan Zawierucha (Central Michigan) (3) W vs.
Dylan Denker (Toledo) (6) L 07:01
Carter Rooney (Notre Dame) (5) L vs.
Cross Gandil (Northern IL) (4) W 10:30
Davion Dukes (Loyola IL) (7) L vs.
Malachi Reichlin (Dayton) (2) W 11:23
Round 1
(bye) (15) L vs.
Malachi Reichlin (Dayton) (2) W 20:41
10. Malik Chappelle (Miami OH) RS JR (1) W vs.
(bye) (16) L 20:40
Aidan Zawierucha (Central Michigan) (3) W vs.
Arthur Crowley (GVSU) (14) L 11:12:57
Avery Janisse (Northern Michigan) (9) W vs.
Matthew Ponikvar (BGSU) (8) L 11:15:16
Benjamin Bounit (Eastern Michigan) (13) L vs.
Cross Gandil (Northern IL) (4) W 11:12:07
Carter Rooney (Notre Dame) (5) W vs.
James Isbrandt (Ball State) (12) L 11:15:39
Davion Dukes (Loyola IL) (7) W vs.
Mark Busfield (Drake) (10) L 02:01:20
Iain Bartley (Wright State) (11) L vs.
Dylan Denker (Toledo) (6) W 11:12:33