Elimination Semi-final
Marlys Bigbow (11) L vs.
Eric Hill (1) W Arena 2 12:36
Winners Final
Stephen Nelms (20) L vs.
Tony Privitera (2) W Arena 1 26:01
Elimination 6
Marlys Bigbow (11) W vs.
Carmen Suprenant (3) L Arena 2 21:07
Ryan Inglehart (4) L vs.
Eric Hill (1) W Arena 1 11:18
Elimination 5
Rick Cook (18) L vs.
Marlys Bigbow (11) W Arena 2 15:59
Ryan Inglehart (4) W vs.
Dana Inglehart (7) L CFC Painting 12:31
Winners Semi-finals
Carmen Suprenant (3) L vs.
Tony Privitera (2) W Lawton Cornhole League 17:43
Eric Hill (1) L vs.
Stephen Nelms (20) W Arena 1 17:43
Elimination 4
Dana Inglehart (7) W vs.
Lioret Kuhre (6) L Arena 1 11:21
Marlys Bigbow (11) W vs.
Iris Bailey (8) L CFC Painting 08:25
Rick Cook (18) W vs.
Ron Addington (21) L Arena 2 18:51
Ryan Inglehart (4) W vs.
LJ Bailey (26) L Arena 2 07:45
Elimination 3
Dana Inglehart (7) W vs.
Justin Wheeler (15) L Arena 1 16:03
Marlys Bigbow (11) W vs.
Allen Hiese (13) L CFC Painting 13:11
Rick Cook (18) W vs.
Barney Hastie (9) L Arena 1 14:30
Ryan Inglehart (4) W vs.
Daniel Langford (5) L Arena 1 14:27
Winners 2
Carmen Suprenant (3) W vs.
Lioret Kuhre (6) L Arena 2 15:37
Eric Hill (1) W vs.
Iris Bailey (8) L CFC Painting 13:05
LJ Bailey (26) L vs.
Tony Privitera (2) W Arena 2 09:51
Ron Addington (21) L vs.
Stephen Nelms (20) W Lawton Cornhole League 14:32
Elimination 2
Allen Hiese (13) W vs.
Issabella Suprenant (19) L Arena 2 36:30
April Murphy (27) L vs.
Daniel Langford (5) W Arena 1 16:57
Barney Hastie (9) W vs.
Heatherton Mcmanus (23) L Arena 2 11:36
Bryce Spray (12) L vs.
Marlys Bigbow (11) W CFC Painting 09:45
Dana Inglehart (7) W vs.
Chris Valdez (24) L Lawton Cornhole League 43:58
Justin Wheeler (15) W vs.
Wendy Bailey (17) L CFC Painting 24:28
Trenton Phillips (14) L vs.
Ryan Inglehart (4) W CFC Painting 07:35
William Thomas (16) L vs.
Rick Cook (18) W Lawton Cornhole League 11:59
Elimination 1
(bye) (30) L vs.
Trenton Phillips (14) W 51:48
(bye) (32) L vs.
William Thomas (16) W 39:26
Allen Hiese (13) W vs.
(bye) (29) L 42:53
Barney Hastie (9) W vs.
Shea Powers (25) L Bigbow Welding 11:31
Candace Addington (22) L vs.
April Murphy (27) W Cardenaz Construction 15:56
Dana Inglehart (7) W vs.
Doug Lively (10) L Arena 1 18:38
Justin Wheeler (15) W vs.
(bye) (31) L 37:39
Sherry Terska (28) L vs.
Bryce Spray (12) W Lawton Cornhole League 13:08
Winners 1
Carmen Suprenant (3) W vs.
Issabella Suprenant (19) L CFC Painting 17:24
Chris Valdez (24) L vs.
Iris Bailey (8) W Arena 1 15:38
Daniel Langford (5) L vs.
Ron Addington (21) W Arena 2 20:51
Eric Hill (1) W vs.
Wendy Bailey (17) L Arena 1 11:44
LJ Bailey (26) W vs.
Heatherton Mcmanus (23) L Lawton Cornhole League 12:17
Marlys Bigbow (11) L vs.
Lioret Kuhre (6) W Great Plains Equine Denistry 14:38
Rick Cook (18) L vs.
Tony Privitera (2) W Arena 2 12:01
Stephen Nelms (20) W vs.
Ryan Inglehart (4) L CFC Painting 14:58
Round 1
(bye) (29) L vs.
Ryan Inglehart (4) W 27:32
(bye) (31) L vs.
Tony Privitera (2) W 27:32
Allen Hiese (13) L vs.
Stephen Nelms (20) W C & C Lawncare 13:14
April Murphy (27) L vs.
Lioret Kuhre (6) W Home Depot 12:34
Barney Hastie (9) L vs.
Chris Valdez (24) W CFC Painting 18:24
Carmen Suprenant (3) W vs.
(bye) (30) L 27:32
Dana Inglehart (7) L vs.
LJ Bailey (26) W Home Depot 23:44
Daniel Langford (5) W vs.
Sherry Terska (28) L Bigbow Welding 19:21
Eric Hill (1) W vs.
(bye) (32) L 27:32
Heatherton Mcmanus (23) W vs.
Doug Lively (10) L Cardenaz Construction 13:45
Issabella Suprenant (19) W vs.
Trenton Phillips (14) L Lawton Cornhole League 12:13
Justin Wheeler (15) L vs.
Rick Cook (18) W Great Plains Equine Denistry 09:35
Marlys Bigbow (11) W vs.
Candace Addington (22) L Arena 1 14:01
Ron Addington (21) W vs.
Bryce Spray (12) L Great Plains Equine Denistry 09:30
Shea Powers (25) L vs.
Iris Bailey (8) W Arena 2 14:53
Wendy Bailey (17) W vs.
William Thomas (16) L Lawton Cornhole League 09:36