Blind Draw 2

Updated 6:24pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Samantha Dee (1)
(bye) (16)
Stephanie Mike W (9)
David H Jeff B (8)
Simpson Adrian (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Jess Bradley (4)
Stephen Eugene (3)
(bye) (14)
Chicken Wes (11)
Red Mike P (6)
Ralph Katie (7)
Justin Chad (10)
(bye) (15)
Sierra Tina (2)
Samantha Dee (1)
A
Stephanie Mike W (9)
Simpson Adrian (5)
B
Board 6
Jess Bradley (4)
Stephen Eugene (3)
C
Red Mike P (6)
Ralph Katie (7)
D
Sierra Tina (2)
Samantha Dee (1)
E
Simpson Adrian (5)
Stephen Eugene (3)
F
Ralph Katie (7)
Simpson Adrian (5)
G
Ralph Katie (7)
Simpson Adrian (5)
Board 6
Ralph Katie (7)
Simpson Adrian (5)
(bye) (16)
David H Jeff B (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
Chicken Wes (11)
Justin Chad (10)
(bye) (15)
David H Jeff B (8)
D
Sierra Tina (2)
(bye) (13)
C
Red Mike P (6)
Chicken Wes (11)
B
Jess Bradley (4)
Justin Chad (10)
A
Board 6
Stephanie Mike W (9)
David H Jeff B (8)
Red Mike P (6)
Chicken Wes (11)
Stephanie Mike W (9)
David H Jeff B (8)
E
Board 6
Samantha Dee (1)
Stephanie Mike W (9)
F
Stephen Eugene (3)
Samantha Dee (1)
Stephanie Mike W (9)
Stephanie Mike W (9)
G
Board 6
Ralph Katie (7)
Ralph Katie (7)

1st

  Simpson Adrian (5)

2nd

  Ralph Katie (7)

3rd

  Stephanie Mike W (9)

4th

  Samantha Dee (1)

5th

  David H Jeff B (8)

  Stephen Eugene (3)

7th

  Red Mike P (6)

  Chicken Wes (11)

9th

  Sierra Tina (2)

  (bye) (13)

  Jess Bradley (4)

  Justin Chad (10)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (15)

Final

Simpson Adrian (5) W vs.
Ralph Katie (7) L Board 6 08:59

Elimination Final

Stephanie Mike W (9) L vs.
Ralph Katie (7) W Board 6 16:00

Elimination Semi-final

Samantha Dee (1) L vs.
Stephanie Mike W (9) W 19:30

Winners Final

Simpson Adrian (5) W vs.
Ralph Katie (7) L 10:46

Elimination 4

David H Jeff B (8) L vs.
Samantha Dee (1) W Board 6 13:04

Stephanie Mike W (9) W vs.
Stephen Eugene (3) L 16:21

Elimination 3

Chicken Wes (11) L vs.
Stephanie Mike W (9) W 13:23

David H Jeff B (8) W vs.
Red Mike P (6) L 15:21

Winners Semi-finals

Samantha Dee (1) L vs.
Simpson Adrian (5) W 14:08

Stephen Eugene (3) L vs.
Ralph Katie (7) W 13:53

Elimination 2

(bye) (13) L vs.
Red Mike P (6) W 32:40

Chicken Wes (11) W vs.
Jess Bradley (4) L 17:32

David H Jeff B (8) W vs.
Sierra Tina (2) L 16:21

Justin Chad (10) L vs.
Stephanie Mike W (9) W Board 6 17:35

Elimination 1

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 00:28

(bye) (14) L vs.
Chicken Wes (11) W 13:00

(bye) (16) L vs.
David H Jeff B (8) W 13:32

Justin Chad (10) W vs.
(bye) (15) L 16:30

Winners 1

Ralph Katie (7) W vs.
Sierra Tina (2) L 12:26

Samantha Dee (1) W vs.
Stephanie Mike W (9) L 15:23

Simpson Adrian (5) W vs.
Jess Bradley (4) L Board 6 09:34

Stephen Eugene (3) W vs.
Red Mike P (6) L 18:26

Round 1

(bye) (13) L vs.
Jess Bradley (4) W 00:28

(bye) (15) L vs.
Sierra Tina (2) W 00:28

Chicken Wes (11) L vs.
Red Mike P (6) W 09:02

Ralph Katie (7) W vs.
Justin Chad (10) L 12:19

Samantha Dee (1) W vs.
(bye) (16) L 00:28

Simpson Adrian (5) W vs.
(bye) (12) L 00:28

Stephanie Mike W (9) W vs.
David H Jeff B (8) L 10:28

Stephen Eugene (3) W vs.
(bye) (14) L 00:28

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20