Winners Final
Fury - O Towns L vs.
White Mambas - Reed Wilson W Field 1 19:17
Elimination 6
Cobras - Blake W vs.
The Dirty Dodgers - Emily Moore L Field 4 21:04
White Out - B Richardson W vs.
Porcupines - B Beeman L Field 5 22:39
Elimination 5
Cobras - Blake W vs.
Whataburger Warriors - Goodsey L Field 2 13:29
White Out - B Richardson W vs.
Cookies & Cream - Burchard L Field 5 16:55
Winners Semi-finals
Fury - O Towns W vs.
Porcupines - B Beeman L Field 4 27:23
The Dirty Dodgers - Emily Moore L vs.
White Mambas - Reed Wilson W Field 3 11:06
Elimination 4
Cookies & Cream - Burchard W vs.
Aces - Joshua Ostrom L Field 2 15:45
Dodge The Pack - Morales L vs.
Cobras - Blake W 16:31
J Ballers - K Jones L vs.
Whataburger Warriors - Goodsey W Field 5 25:30
No L's - Josh Mccreary L vs.
White Out - B Richardson W Field 1 19:38
Elimination 3
Cookies & Cream - Burchard W vs.
Eagles - Meade L 18:52
Dodge The Pack - Morales W vs.
Nike Pros - Cole Faulkner L Field 3 24:02
Juggernauts - Cort L vs.
J Ballers - K Jones W 13:22
No L's - Josh Mccreary W vs.
Hedgehogs - Vinson Miller L Field 1 19:37
Winners 2
Cobras - Blake L vs.
Porcupines - B Beeman W Field 3 14:05
The Dirty Dodgers - Emily Moore W vs.
Aces - Joshua Ostrom L Field 5 16:04
Whataburger Warriors - Goodsey L vs.
Fury - O Towns W Field 4 15:39
White Out - B Richardson L vs.
White Mambas - Reed Wilson W Field 2 26:23
Elimination 2
All In - Hardy L vs.
Nike Pros - Cole Faulkner W Field 3 10:24
Bob's Elite - Grinnon L vs.
Dodge The Pack - Morales W Field 5 20:01
Dodgeballers - Sheets L vs.
J Ballers - K Jones W Field 1 11:15
Dodging Dancers - McColley L vs.
Juggernauts - Cort W Field 2 10:34
Eagles - Meade W vs.
Panthers - Luke Lawson L 19:04
The Disciples - Boswell L vs.
Cookies & Cream - Burchard W 13:01
The Dodgers - Christiano L vs.
No L's - Josh Mccreary W Field 2 13:05
The Shades - M Cmerena L vs.
Hedgehogs - Vinson Miller W Field 1 16:31
Elimination 1
Canaanites - Andrew Didea L vs.
The Disciples - Boswell W Field 1 14:59
Dodgeball Destroyers - VonTress L vs.
All In - Hardy W Field 3 20:29
Winners 1
Aces - Joshua Ostrom W vs.
Juggernauts - Cort L Field 5 08:18
Fury - O Towns W vs.
Cookies & Cream - Burchard L Field 4 18:49
Hedgehogs - Vinson Miller L vs.
Cobras - Blake W Field 5 14:42
Nike Pros - Cole Faulkner L vs.
White Out - B Richardson W Field 3 17:14
No L's - Josh Mccreary L vs.
Porcupines - B Beeman W Field 2 21:20
The Dirty Dodgers - Emily Moore W vs.
J Ballers - K Jones L 13:51
Whataburger Warriors - Goodsey W vs.
Panthers - Luke Lawson L Field 4 34:45
White Mambas - Reed Wilson W vs.
Dodge The Pack - Morales L Field 5 10:06
Round 1
Aces - Joshua Ostrom W vs.
The Shades - M Cmerena L Field 3 40:28
Canaanites - Andrew Didea L vs.
Nike Pros - Cole Faulkner W Field 4 34:41
Cobras - Blake W vs.
Dodging Dancers - McColley L Field 1 37:20
Cookies & Cream - Burchard W vs.
All In - Hardy L Field 2 35:45
Dodgeball Destroyers - VonTress L vs.
Fury - O Towns W 39:15
Dodgeballers - Sheets L vs.
No L's - Josh Mccreary W Field 5 41:13
Eagles - Meade L vs.
White Mambas - Reed Wilson W Field 4 11:41
J Ballers - K Jones W vs.
The Dodgers - Christiano L Field 2 16:57
Panthers - Luke Lawson W vs.
Bob's Elite - Grinnon L Field 1 22:55
White Out - B Richardson W vs.
The Disciples - Boswell L 21:49