Dec Singles

Updated 8:10pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Craig Gagnon (1)
(bye) (16)
John Balcom (9)
3
Ben Jacobson (8)
Gary Lapier (5)
Johnathan B (12)
Andy Noyes (13)
Laura (4)
Kamile (3)
Chris Riddle (14)
Jay Warden (11)
1
Ben Meffley (6)
Bob Smith (7)
Valerie Dodge (10)
Jonathan Kuda (15)
2
Jon Uransky (2)
Craig Gagnon (1)
A
John Balcom (9)
Gary Lapier (5)
B
1
Laura (4)
Kamile (3)
C
3
Jay Warden (11)
Valerie Dodge (10)
D
3
Jon Uransky (2)
John Balcom (9)
E
2
Laura (4)
Jay Warden (11)
F
Jon Uransky (2)
Laura (4)
G
2
Jon Uransky (2)
Jon Uransky (2)
1
Gary Lapier (5)
Gary Lapier (5)
3
Jon Uransky (2)
Jon Uransky (2)
(bye) (16)
Ben Jacobson (8)
Johnathan B (12)
Andy Noyes (13)
Chris Riddle (14)
2
Ben Meffley (6)
Bob Smith (7)
1
Jonathan Kuda (15)
Ben Jacobson (8)
D
2
Valerie Dodge (10)
Johnathan B (12)
C
2
Kamile (3)
Chris Riddle (14)
B
3
Gary Lapier (5)
Jonathan Kuda (15)
A
3
Craig Gagnon (1)
Ben Jacobson (8)
1
Johnathan B (12)
Gary Lapier (5)
3
Craig Gagnon (1)
Ben Jacobson (8)
E
3
John Balcom (9)
Gary Lapier (5)
F
1
Jay Warden (11)
John Balcom (9)
1
Gary Lapier (5)
Gary Lapier (5)
G
2
Laura (4)
Gary Lapier (5)

1st

  Jon Uransky (2)

2nd

  Gary Lapier (5)

3rd

  Laura (4)

4th

  John Balcom (9)

5th

  Ben Jacobson (8)

  Jay Warden (11)

7th

  Johnathan B (12)

  Craig Gagnon (1)

9th

  Valerie Dodge (10)

  Kamile (3)

  Chris Riddle (14)

  Jonathan Kuda (15)

13th

  (bye) (16)

  Andy Noyes (13)

  Ben Meffley (6)

  Bob Smith (7)

Final - Match 2

Gary Lapier (5) L vs.
Jon Uransky (2) W 3 06:09

Final

Jon Uransky (2) L vs.
Gary Lapier (5) W 1 26:00

Elimination Final

Gary Lapier (5) W vs.
Laura (4) L 2 18:49

Elimination Semi-final

John Balcom (9) L vs.
Gary Lapier (5) W 1 17:17

Winners Final

Laura (4) L vs.
Jon Uransky (2) W 2 23:20

Elimination 4

Ben Jacobson (8) L vs.
John Balcom (9) W 3 14:22

Gary Lapier (5) W vs.
Jay Warden (11) L 1 09:17

Elimination 3

Ben Jacobson (8) W vs.
Johnathan B (12) L 1 10:12

Gary Lapier (5) W vs.
Craig Gagnon (1) L 3 23:48

Winners Semi-finals

Jay Warden (11) L vs.
Jon Uransky (2) W 09:26

John Balcom (9) L vs.
Laura (4) W 2 32:02

Elimination 2

Ben Jacobson (8) W vs.
Valerie Dodge (10) L 2 16:45

Chris Riddle (14) L vs.
Gary Lapier (5) W 3 10:05

Johnathan B (12) W vs.
Kamile (3) L 2 15:14

Jonathan Kuda (15) L vs.
Craig Gagnon (1) W 3 16:26

Elimination 1

(bye) (16) L vs.
Ben Jacobson (8) W 54:25

Bob Smith (7) L vs.
Jonathan Kuda (15) W 1 15:36

Chris Riddle (14) W vs.
Ben Meffley (6) L 2 13:33

Johnathan B (12) W vs.
Andy Noyes (13) L 22:16

Winners 1

Craig Gagnon (1) L vs.
John Balcom (9) W 19:17

Gary Lapier (5) L vs.
Laura (4) W 1 36:33

Kamile (3) L vs.
Jay Warden (11) W 3 15:02

Valerie Dodge (10) L vs.
Jon Uransky (2) W 3 08:49

Round 1

Andy Noyes (13) L vs.
Laura (4) W 25:05

Bob Smith (7) L vs.
Valerie Dodge (10) W 12:22

Craig Gagnon (1) W vs.
(bye) (16) L 22:53

Gary Lapier (5) W vs.
Johnathan B (12) L 20:37

Jay Warden (11) W vs.
Ben Meffley (6) L 1 17:12

John Balcom (9) W vs.
Ben Jacobson (8) L 3 18:23

Jonathan Kuda (15) L vs.
Jon Uransky (2) W 2 08:31

Kamile (3) W vs.
Chris Riddle (14) L 10:30

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20