Final
Belulaj Ismet (2) W vs.
Shahini Gezim (3) L Hütt Bornheim 2 24:04
Elimination Final
Shahini Gezim (3) W vs.
Mitar (13) L Hütt Bornheim 2 11:52
Elimination Semi-final
Tillmann Markus (5) L vs.
Shahini Gezim (3) W Hütt Bornheim 14:31
Winners Final
Mitar (13) L vs.
Belulaj Ismet (2) W Hütt Bornheim 2 16:14
Elimination 4
Daniel Kezic (12) L vs.
Shahini Gezim (3) W Hütt Bornheim 15:46
Tillmann Markus (5) W vs.
Ajdini Shuqeri (1) L Hütt Bornheim 2 11:09
Elimination 3
Daniel Kezic (12) W vs.
Leon (15) L Hütt Bornheim 2 09:20
Wolly Herbert (7) L vs.
Tillmann Markus (5) W Hütt Bornheim 14:34
Winners Semi-finals
Ajdini Shuqeri (1) L vs.
Mitar (13) W Hütt Bornheim 2 16:06
Shahini Gezim (3) L vs.
Belulaj Ismet (2) W Hütt Bornheim 18:05
Elimination 2
Alexander Knabe (6) L vs.
Daniel Kezic (12) W Hütt Bornheim 12:20
Leon (15) W vs.
Michels Markus (8) L Hütt Bornheim 2 14:00
Nossek Markus (9) L vs.
Wolly Herbert (7) W Hütt Bornheim 28:31
Tillmann Markus (5) W vs.
Kolak Franjo (11) L Hütt Bornheim 2 12:34
Elimination 1
Holger (14) L vs.
Alexander Knabe (6) W Hütt Bornheim 2 12:02
Ina (16) L vs.
Nossek Markus (9) W Hütt Bornheim 16:17
Tillmann Markus (5) W vs.
Derguti Begator (4) L Hütt Bornheim 2 15:22
Wüchner Torsten (10) L vs.
Leon (15) W Hütt Bornheim 18:56
Winners 1
Ajdini Shuqeri (1) W vs.
Michels Markus (8) L Hütt Bornheim 2 13:46
Daniel Kezic (12) L vs.
Mitar (13) W Hütt Bornheim 2 10:20
Shahini Gezim (3) W vs.
Kolak Franjo (11) L Hütt Bornheim 12:21
Wolly Herbert (7) L vs.
Belulaj Ismet (2) W Hütt Bornheim 2 14:39
Round 1
Ajdini Shuqeri (1) W vs.
Ina (16) L Hütt Bornheim 2 17:45
Kolak Franjo (11) W vs.
Alexander Knabe (6) L Hütt Bornheim 18:18
Leon (15) L vs.
Belulaj Ismet (2) W Hütt Bornheim 2 13:14
Mitar (13) W vs.
Derguti Begator (4) L Hütt Bornheim 13:09
Nossek Markus (9) L vs.
Michels Markus (8) W Hütt Bornheim 2 10:34
Shahini Gezim (3) W vs.
Holger (14) L Hütt Bornheim 11:55
Tillmann Markus (5) L vs.
Daniel Kezic (12) W Hütt Bornheim 2 15:26
Wolly Herbert (7) W vs.
Wüchner Torsten (10) L Hütt Bornheim 25:09