Final - Match 2
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W vs.
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) L Board 14 00:08
Final
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) L vs.
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W Board 09 00:05
Elimination Final
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) L vs.
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W Board 13 00:05
Elimination Semi-final
Brett Holland / Kelly Lyle (4) L vs.
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) W Board 09 19:05
Winners Final
Ken Jones / Nick Renevitz (1) L vs.
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) W Board 12 17:58
Elimination 4
Ben Biagioni / Earl Frazier (7) L vs.
Brett Holland / Kelly Lyle (4) W Board 01 18:03
Scott Fong / Mike Sorenson (10) L vs.
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) W Board 14 13:53
Elimination 3
Ben Biagioni / Earl Frazier (7) W vs.
Jason Strattman / Matt Strattman (5) L Board 14 22:04
Dan Stokes / Ron Stokes (3) L vs.
Scott Fong / Mike Sorenson (10) W Board 10 10:32
Winners Semi-finals
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W vs.
Brett Holland / Kelly Lyle (4) L Board 08 16:20
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) L vs.
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) W Board 01 31:43
Elimination 2
Dan Stokes / Ron Stokes (3) W vs.
David Gaipa / Justin Strong (12) L Board 11 18:58
Doug Rippy / Scott Fletcher (16) L vs.
Ben Biagioni / Earl Frazier (7) W Board 10 11:47
Jason Strattman / Matt Strattman (5) W vs.
Ben Budhu / Mattie King (14) L Board 11 11:38
Scott Fong / Mike Sorenson (10) W vs.
Brian Reynes / James Gilbert (9) L Board 12 26:17
Elimination 1
Dan Stokes / Ron Stokes (3) W vs.
Tyler Stonebraker / David Keeling (11) L Board 09 09:07
Doug Rippy / Scott Fletcher (16) W vs.
Rob Bentley / Kyle Bentley (8) L Board 09 13:23
Jason Strattman / Matt Strattman (5) W vs.
Chris Sabin / Brandon Silvero (13) L Board 10 12:32
Scott Fong / Mike Sorenson (10) W vs.
Blake Demale / Jon Richards (2) L Board 01 17:16
Winners 1
Ben Biagioni / Earl Frazier (7) L vs.
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) W Board 08 28:20
Ben Budhu / Mattie King (14) L vs.
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) W Board 12 21:08
David Gaipa / Justin Strong (12) L vs.
Brett Holland / Kelly Lyle (4) W Board 13 25:40
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W vs.
Brian Reynes / James Gilbert (9) L Board 14 11:00
Round 1
Ben Biagioni / Earl Frazier (7) W vs.
Scott Fong / Mike Sorenson (10) L Board 13 24:54
Brian Reynes / James Gilbert (9) W vs.
Rob Bentley / Kyle Bentley (8) L Board 01 23:42
Chris Sabin / Brandon Silvero (13) L vs.
Brett Holland / Kelly Lyle (4) W Board 14 38:37
Dan Stokes / Ron Stokes (3) L vs.
Ben Budhu / Mattie King (14) W Board 12 12:51
Jason Strattman / Matt Strattman (5) L vs.
David Gaipa / Justin Strong (12) W Board 09 16:16
Ken Jones / Nick Renevitz (1) W vs.
Doug Rippy / Scott Fletcher (16) L Board 11 45:35
Tom Faszholz / Pete Cuellar (15) W vs.
Blake Demale / Jon Richards (2) L Board 10 26:10
Tyler Stonebraker / David Keeling (11) L vs.
Kepa Ayhee / Lionel Ayhee (6) W Board 08 19:15