Elimination Semi-final
Blake Faucel AVON (6) 3 W vs.
Jake Schneider AWAY (3) L 01:13
Winners Final
Jordan Bethany WSOU (4) L vs.
Charlie Biscoglia DARV (10) 5 W 02:51
Elimination 6
Jake Schneider AWAY (3) 2 W vs.
Nico Victoria SID (1) 1 L 02:06
Matt Terry PCEN (11) 3 L vs.
Blake Faucel AVON (6) 5 W 01:36
Elimination 5
Aidan Johnson SOL (2) L vs.
Jake Schneider AWAY (3) 4 W 02:57
Max Calvert TROY (7) 5 L vs.
Matt Terry PCEN (11) 7 W 01:46
Winners Semi-finals
Blake Faucel AVON (6) 3 L vs.
Charlie Biscoglia DARV (10) 11 W 06:15
Nico Victoria SID (1) 6 L vs.
Jordan Bethany WSOU (4) 7 W 04:53
Elimination 4
Matt Terry PCEN (11) 8 W vs.
Michael Traverse CLAY (8) L 01:21
Max Calvert TROY (7) 6 W vs.
Tanner Eagle SFD (5) 4 L 00:42
Peyton Csongedi PARM (9) 8 L vs.
Jake Schneider AWAY (3) 21 W 02:21
Ryon Lybarger MVER (12) L vs.
Aidan Johnson SOL (2) W 01:14
Elimination 3
Dylan Foster ORAN (13) L vs.
Ryon Lybarger MVER (12) 3 W 01:12
Garret Warstler WAD (15) 5 L vs.
Max Calvert TROY (7) 18 W 00:41
Matt Terry PCEN (11) 7 W vs.
Miles Antonetti WORT (19) L 01:00
Peyton Csongedi PARM (9) 10 W vs.
Kyle Streday ILAK (18) 5 L 01:27
Winners 2
Charlie Biscoglia DARV (10) 7 W vs.
Aidan Johnson SOL (2) 3 L 04:06
Jake Schneider AWAY (3) 3 L vs.
Blake Faucel AVON (6) 4 W 02:35
Nico Victoria SID (1) 11 W vs.
Michael Traverse CLAY (8) 3 L 00:31
Tanner Eagle SFD (5) 3 L vs.
Jordan Bethany WSOU (4) 10 W 01:18
Elimination 2
Benjamin Paul MID (14) 2 L vs.
Dylan Foster ORAN (13) 9 W 02:18
Brett Eyers MAUM (22) L vs.
Ryon Lybarger MVER (12) W 03:15
David Granger WAUS (17) L vs.
Garret Warstler WAD (15) W 00:47
Hudson Grantham SJJ (20) 3 L vs.
Miles Antonetti WORT (19) 16 W 02:13
Josh Funderburg AMHS (23) 4 L vs.
Peyton Csongedi PARM (9) 7 W 03:27
Kyle Streday ILAK (18) 3 W vs.
Bradley Dawes OKEN (16) 2 L 03:37
Logan Baran BREC (21) 1 L vs.
Matt Terry PCEN (11) 12 W 01:35
Riley Point OLMF (24) 2 L vs.
Max Calvert TROY (7) 17 W 01:15
Elimination 1
(bye) (26) L vs.
Josh Funderburg AMHS (23) W 24:23
(bye) (28) L vs.
Logan Baran BREC (21) W 23:04
(bye) (30) L vs.
Benjamin Paul MID (14) W 23:51
(bye) (32) L vs.
David Granger WAUS (17) W 20:14
Brett Eyers MAUM (22) W vs.
(bye) (27) L 24:01
Hudson Grantham SJJ (20) W vs.
(bye) (29) L 23:33
Kyle Streday ILAK (18) W vs.
(bye) (31) L 24:38
Riley Point OLMF (24) 9 W vs.
Ben Lako CVCA (25) 3 L 00:16
Winners 1
Dylan Foster ORAN (13) L vs.
Jordan Bethany WSOU (4) W 02:09
Garret Warstler WAD (15) L vs.
Aidan Johnson SOL (2) W 05:05
Jake Schneider AWAY (3) 15 W vs.
Miles Antonetti WORT (19) 1 L 02:49
Matt Terry PCEN (11) 4 L vs.
Blake Faucel AVON (6) 14 W 03:30
Max Calvert TROY (7) 2 L vs.
Charlie Biscoglia DARV (10) 11 W 04:47
Nico Victoria SID (1) W vs.
Bradley Dawes OKEN (16) L 00:42
Peyton Csongedi PARM (9) 3 L vs.
Michael Traverse CLAY (8) 7 W 01:03
Tanner Eagle SFD (5) 9 W vs.
Ryon Lybarger MVER (12) 4 L 01:30
Round 1
(bye) (27) L vs.
Blake Faucel AVON (6) W 00:45
(bye) (29) L vs.
Jordan Bethany WSOU (4) W 00:45
(bye) (31) L vs.
Aidan Johnson SOL (2) W 00:45
Ben Lako CVCA (25) L vs.
Michael Traverse CLAY (8) W 01:59
David Granger WAUS (17) 3 L vs.
Bradley Dawes OKEN (16) 6 W 01:00
Dylan Foster ORAN (13) 3 W vs.
Hudson Grantham SJJ (20) L 03:57
Garret Warstler WAD (15) 10 W vs.
Kyle Streday ILAK (18) L 04:41
Jake Schneider AWAY (3) W vs.
(bye) (30) L 00:45
Josh Funderburg AMHS (23) 1 L vs.
Charlie Biscoglia DARV (10) 16 W 04:30
Logan Baran BREC (21) L vs.
Ryon Lybarger MVER (12) 1 W 03:34
Matt Terry PCEN (11) W vs.
Brett Eyers MAUM (22) L 04:14
Max Calvert TROY (7) W vs.
(bye) (26) L 00:45
Miles Antonetti WORT (19) 18 W vs.
Benjamin Paul MID (14) 4 L 04:09
Nico Victoria SID (1) W vs.
(bye) (32) L 00:45
Peyton Csongedi PARM (9) 18 W vs.
Riley Point OLMF (24) 3 L 01:18
Tanner Eagle SFD (5) W vs.
(bye) (28) L 00:45